>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME 17: Ferrari vs. Łaszczyk

Status
Zamknięty.
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Paweł Jóźwiak wygra @3,16 1xbet

Witam was, nie jestem żadnym ekspertem co do sportów walk ale często obstawiam te frikowe gale i tutaj pokuszę się o stwierdzenie, że starszy Pan ubije bombelka. Wczoraj boxdel ważył 120 kg i mówimy o wielkiej metamorfozie oczywiście sam wlodarz fame przyznaje, że jedzie na "czymś" ale lekarz twierdzi, że wyniki ma bardzo dobre. Klatka rzymska ale zasady mma + łokcie i 3x3 minuty takie będą zasady dziś, jeszcze dwa dni temu przy kursie @2,1 byłem przekonany że zagram takiego singla ale dziś to biorę z pocałowaniem w rękę, jeśli bombel jeszcze jesienią ważył pewnie 135 kg albo lepiej i ma się bić z gościem, który prowadzi w miarę sportowy tryb życia bez jakiś wielkich przemian to próbuje, ciężko mi uwierzyć, że bombelek ubija wlodarza FEN, mój scenariusz to punktowanie i klincz underdoga i decyzja sędziów.

Bez zbędnego komentarza gram również dubelka
Filipek wygra @1,85
Wrzosek wygra @1,12
ako 2,07
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Fajnie poczytać dyskusję na temat freak-fightów, nie pamiętam kiedy 3 strony postów były odnośnie jakieś gali co tylko pokazuje jakie emocje to wywołuje.
Warto zaznaczyć jedno- to oczywiste że obstawianie tego typu gal jest loteryjne. Oczywiście nie dla każdego, ale takich osób które maja konkretne informację o zawodnikach i ich dyspozycji/psychice jest bardzo niewiele i najpewniej nie ma ich tutaj na forum. To co jest kluczowe- tutaj mamy jednego bukmachera który wystawia kursy wiec prawdopodobieństwo że znajdą się totalnie błędne jest spore- przykładem był chociażby Nitro gdzie przeciwko niemu w jego 1 walce było bodajże 4,50 na rywala a pewnie takich przykładów jest wiele których teraz z głowy nie pamiętam. Tutaj rynek jest specyficzny bo regulowany tylko i wyłącznie przez ludzi i ich stawki, wydaje mi się że Amadeusz był nawet faworytem na początku (tak jak faworytką na początku była Brodnicka w gali High League czy Załęcki-Szpilka 50/50 a potem 1,30 na Artura). A nawet po wpisach na forum idealnie widać jak głosy tłumu kształtuja się te kursy- 90% gra na Sheeye i na Wrzoska a nie zdziwi mnie jak będą jaja w jednym albo drugim. Sam byłem pewien że Sheeya powinna to wygrać z łatwością ale po media treningu to dla mnie klasyczna walka 50/50 bo po prostu jest niesamowicie wolna w porównaniu do rywalki. A Wrzosek ? Mu się urodziło dziecko i możliwe że przez dłuższy okres nie był nawet na sali treningowej, wystarczy że raz Szeliga trafi i będzie knock-down i może to wygrać nawet na punkty i 99% kuponów w plecy. Kolejnym błędem jest robienie zawodnika mma z Amadeusza, gdzie z niego żaden parterowiec ale tu już swoje zdanie wyraziłem i akurat tu niespodzianki (chyba że ustawka) nie przewiduje i Łaszczyk go zamęczy kombinacją ciosów pewnie w 1 rundzie i w drugiej już zmęczonego skończy (chociaż na poczatku myslałem że to potrwa z 2 minuty max ale że tu rundy mamy 3 minutowe..).
Ludzie też dostrzegli potencjał w walce Alana i sam byłem zaskoczony takimi kursami, w końcu będzie miał swoją płaszczyzne i przewage warunków fizycznych. Ale w tej walce jedno śmierdzi- Alan dostawał w ostatnich walkach lanie od każdego. Fakt że od wiekszych rywali ale to ile razy lądował na deskach to gruba przesada, został tak porozbijany że nie zdziwie się jak wystarczy po prostu wejść w niego gradem ciosów a i tak się przewróci- a Wiewiór ma styl gdzie może taką presję narzucić a to K1 więc po trzecim liczeniu w rundzie jest koniec walki.
Jeszcze pare słów odnośnie Boxdela bo to też niesamowite jak tutaj wykreowano niesamowitą przemianę a on schudł.. około 7 kg. Nadal przy wzroście 185 cm ma ponad 120 kg. W dodatku widać jak mu psychika znowu siada, może i pracuje z psychologiem ale przez miesiac to za duzo nie wypracuje. Krótko mówiąc- zdecydowanie value byłoby po stronie prezesa FEN tylko że to znowu mógłby ocenić tylko ktoś kto jest tam naprawde blisko. Bo z jednej strony gość na tarczach wygląda tak fatalnie że nawet ulany Boxdel powinien go skończyć ale z drugiej w walce z Najmanem (mimo tego że zgadzam się z tym że Najman się tam podłożył) jednak pokazał że jakos ten cios może wyprowadzić, ale dlatego że powietrze troche uszło i to jednak dziadek ale który klinczowac umie a jak już było wspominane- klatka rzymska wcale nie wspomaga szybkich skończeń to nie zdziwi mnie pełen dystans i wygrana na punkty.

Dlatego JEŚLI już bym miał coś obstawić to tylko i wyłącznie fajne kursy za małą stawkę:
- Jaroniewska punkty @4,25
- Łaszczyk 2 runda @6,00
- Wiewiór KO/TKO @4,25
- Boxdel przez decyzję @5,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +601
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
1️⃣ Jaroniewska - Sheeya ✅
Sheeya @ 1,33


Dziwi mnie, że ludzie stawiają na "Wiki". Fakt, wywodzi się ze sportu, bo długo trenowała ręczną, jednak teraz jest już tylko celebrytka. Wygrała dwie walki, ale z kim? Z Laluną? Jej to druga baba z ulicy by wrzuciła oklep. MartiRenti? Wiadomo, że Marta weszła do oktagonu by podnieść pieniążek i to wszystko. Sheeya jest potężna jak na kobietę, zobaczcie na jej nogi i łapy. Kondycyjnie też na pewno będzie przygotowana. Dodatkowo w dniu walki będzie ważyć więcej niż Wiki. Moim zdaniem bet gali.

2️⃣ Mixer - Rafonix ❌
Over 1,5 rundy @ 1,45


Dwóch typów, którzy nie potrafią walczyć. Ciężko wskazać kto jest większym przegrywem w oktagonie. Dlatego idę w over 1,5 rundy. Uważam, że ani jeden ani drugi nie będzie chciał atakować. Będzie to przyczajka z pojedynczymi ciosami. Ponadto żaden nie ma ciosu kończącego, nie ma też różnicy wagi między Nimi jakiejś znaczącej. Oboje prezentują mizerny wachlarz sztuk walki i technik. Jeżeli któryś z Nich nie zesra się po otrzymaniu jednego celnego ciosu to walka powinna spokojnie wyjść ponad te 1,5 rundy.

3️⃣ Wrzosek - Szeliga ❌
Over 1,5 rundy @ 1,38


Gdyby to było MMA bez wątpienia dałbym Wrzoska. Jednak jest to K-1. Ciężko będzie Marcinowi szybko ustrzelić Szeligę, szczególnie na początku walki, gdy ten będzie miał jeszcze tlen. Szeli przewalczył dość długo w podobnym formacie z Parke, a to było w klatce rzymskiej. Tutaj będzie trochę więcej miejsca, co jest dla Niego dobre. Ponadto wydaje mi się, że Marcin nie ruszy od początku i będzie chciał trochę pobawić się z "Prokuratorem". Jednak jak mówiłem kurs na Wrzoska nieopłacalny do gry, a walka może potrwać dłużej niż te 1,5 rundy. Nie zdziwię się jak powalczą na pełny dystans jak Marcin z Sariusem w swojej ostatniej walce.

4️⃣ Filipek - Karaś ✅
Karaś @ 2,00


Dużo osób idzie tutaj w Filipka. Dla mnie dobrze, rosną kursy na Roberta. Fakt, Filip ma już na koncie kilka walk. I to często z większymi przeciwnikami i trzeba przyznać, że radził sobie w nich nieźle. Jednak chłopak nie ma warunków. Jest niski, Jego ciosy nic nie ważą. Tutaj idę w Roberta, ponieważ wywodzi się on ze sportu. Uważam, że kondycyjnie może zajechać Filipka. Karaś będzie wyprowadzał bardzo dużo ciosów. A biorąc pod uwagę że to K-1 i tam nie będzie obaleń i tarzania się po oktagonie to Filip może mieć już ciężko. Karaś to mega ambitny gość. Ja wierzę, że zaskoczy Nas w oktagonie i pokaże coś zaskakującego. Najbardziej może niepokoić to, że u Roberta może odezwać się kontuzja, która wyeliminowała go z Jego pierwszej walki z AJ. Chociaż z drugiej strony skoro przepracował okres przygotowawczy i wychodzi dzisiaj do walki to musi być dobrze. Kurs atrakcyjny.

5️⃣ Czarek - Gimper ❌
Gimper KO, TKO, DQ, Poddanie @ 1,30


To powinna być egzekucja. Czarek debiutuje. Widać, że chłopak nigdy się nie bił, na tych konfach siedzi wystraszony, mało się odzywa. Chyba się trochę boi. Warunki też ma niezbyt imponujące. Gimper już walczył na FAMME. Dał dobrą walkę z Trombą, jednak przegrał. Teraz będzie bardziej przygotowany, bo przepracował dłuższy okres. Warunki po Jego stronie. Doświadczenie także. Przewiduję, że Czarek po kilku mocnych ciosach sam się położy. Abstra słabo ostatnio przędzie, więc trzeba gdzieś zarobić te pieniążki.

6️⃣ Boxdel - Jóźwiak ❌
Jóźwiak @ 2,55


Cóż powiedzieć o tej walce. Z Boxdela nagle robią fightera, bo chłop w końcu wziął się za siebie. I chwała mu za to. Jednak to, że zrzucił kilka kilo nie sprawi, że nagle zrobi się zabijaka w oktagonie. Nadal kondycja będzie Jego problemem, mimo, że to klatka rzymska. Jeśli Michałowi nie uda się skończyć Jóźwiaka na początku walki to później może być już coraz trudniej. Jóźwiak w treningu od 2 lat. Kawał chłopa i nawet dobrze wygląda jak na swój wiek. Mimo, że na tarczach wypadł słabo to jednak Jego ciosu przy 105 kg będą swoje ważyć. W dodatku ma większy zasięg rąk i jest od Bombelka wyższy. Uważam, że im dłużej walka będzie trwać tym szansę Jóźwiaka będą rosły. Po prostu Boxdel opadnie z sił i dostanie zadyszki. Jóźwiak przygotowuje się do walki pod okiem Don Kasjo, a ten mierzył się z Boxdelem więc zna Jego słabsze strony. Boję się jedynie tego, że gdy walka pójdzie na punkty to przepchną ją na korzyść Boxdela. Już nie takie akcje na FAMME widzieliśmy. Jednak kurs 2,55 na Jóźwiaka przy sytuacji gdy walka moim zdaniem wyrównana będzie to aż żal nie spróbować.

7️⃣ Ferrari - Łaszczyk ❌
Ferrari @ 2,25


Walka wieczoru. Najciekawsze starcie tej gali. Zawodowy bokser vs największa gwiazda wśród freaków. Kluczem do tego typu jest podłoże walki. A bijemy się w MMA. Ferrari jest większy niż Łaszczyk. Będzie od Niego cięższy. Sylwetka także dużo fajniejsza niż u Szczurka. Amadi, jeśli dobrze go poukładał trener, powinien spróbować obalić Łaszczyka. To jest klucz. Jeśli mu się uda to jestem przekonany, że ubije go cepami w parterze. Tam będzie silniejszy, większy. Kamil nie ma doświadczenia w tej płaszczyźnie. Nie wie jak się podnosić, jak uciekać z takiej pozycji, a nawet jeśli wie to może być po prostu za słaby na to. W K-1 bym typował Łaszczyka, jednak tutaj Ferrari. Wątpię, że Amadi wyjdzie do Niego stójkowo. Wtedy nie ma szans. Mówi się, że Łaszczyk może dużo stracić na przegranej w tej walce. Ja uważam, że niekoniecznie. Już zarobi ogromne pieniądze. Zyskał popularność, bo więcej ludzi go zna. Ponadto Jego wygrana tutaj z Ferrarim wyklucza rewanż, bo w przypadku wygranej Amadiego Panowie zawalczą raz jeszcze, tyle że w K-1. Taka sytuacja to kolejny możliwy zarobek dla Kamila. Też musi myśleć o przyszłości. Przewiduję wygrana Amadeusza w parterze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
paga 28K

paga

Użytkownik
Mirek pewnie ułoży dobry plan walki, który trudny do wywróżenia nie jest. Okopać nogę Łaszczyka jak każdego boksera wchodzącego do MMA i już traci swoją mobilność. Przewrócić i ubić.

Zresztą Mirek to zjadł na tym chleb i duży plus w stronę Ferrariego, mając kogoś takiego w narożniku.

Jest jaki jest, nie każdy za Nim przepada, ale gość ma pojęcie.

Minusem znowu fakt, że gość w ogóle nie potrafi wykonywać założeń trenera. Się podpali, pójdzie z wiatrakami do przodu i będzie kaplica. Nie wierzę, że w stójce ubije Kamila.

Zobaczymy.

Tak jak wspomniałem wcześniej, u mnie Alan przez decyzję oraz Ferrari przed czasem. Powodzenia.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Paweł Jóźwiak wygra @3,16 1xbet
Dali fajny kurs, a limit 66 zł zrobili, typowe u tych ruskich klonów ... i nie da się podwajać tego, czasami jest taka opcja, a tutaj lipa, przynajmniej u mnie.

Kołodziejczyk - Jaroniewska pełny dystans - NIE @2.10
Gram sobie jeszcze to, wydaje mi się, że kobity nie przewalczą tutaj pełnych 3 rund, prędzej Sheya przez KO, ale nie zdziwię się też jeśli się spompuje, to debiutantka w klatce, a wtedy Jaroniewska ją skoczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom