>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fajne avatary, anime i obrazki

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witam!!

Mogę komuś udostępnić sporo ciekawych avatarów i animowanych obrazków (nadają się idealnie na avatara) . Są to z płytki z melodyjkami i innymi do Samsungów.... i jak ktoś chce to dać znać. Ja sobie co parę dni będę zmianiał ;) :jezora54:

Niezła zabawa z tym jest
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ladies and Gentelman zrobię tak:

spakuję te avatary i anime w pliki rar (lub archiwa samowypakowywujące-nie potrzebny winrar lub winzip :!: ) Każdy sobie ściągnie na dysk i zobaczy co i jak, jak mu się nie spodoba to Shift + delete i nie ma problemos.

Pliki umieszczę wkrótce i podam linki ;)


Tutaj jest lineczek do anime... ok 3 MB ściąga się bezpośrednio na dysk

LINK

Tapetek jest nieco więcej ok 30 MB i wysyłanie nieco potrwa... bo są to tapetki w różnych wielkościach i nie powtarzaja się.. :mrgreen:

Postaram się wkrótce też je wrzucić. Najbardziej polecam rozdzielczość 128x128 bo wtedy avatar jest idealnej wielkości że zapełnia całe okienko ( patrz mój z Neo)
Tapetki podzieliłem na 2 części bo http://www.yousendit.com wymaga powyżej chyba 20MB założenia konta (płatne) a nie pamiętam serwerów z darmowym hostingiem danych (miałem http://www.fileplanet.com coś takiego...)

Tapetki część 1

Tapetki część 2

:browar565:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No tak skorzystać to parę osób skorzystało..... i ściągneło... ale takie słowo jak dziękuję to też istnieje. Co do Avków widziałem ze Mooserix strasznie biadolił, mam nadzieję że sobie ściągniesz te z linków (linki aktywne tylko 7 dni) i coś wybierzesz....może się spodoba, mnie się podobają anime.... ale jest jedna wada nasze forum przyjmuje bardzo małe pliki anime ???? ???? na innym forum mam taki zajefajny anime z duszkiem co życzy Good luck... niestety tutaj jako avatar nie zmieści się nawet w wersji super okrojonej.... tak to tylko w ERZE :mrgreen:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
i tak nic z tego bo na forum nie można animowanych avatarów
Masz rację... userzy nie mogą mieć animowanych avatarów bo zapewne połowa miałaby jakieś kosmicznie durne...
Ale ja sobie zmieniłem na chwile ;)
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Na większości forach można mieć animowane avatary wogole nie rozumie dlaczego to jest zakaz... to co że by miała durne ? napewno każdy by sobie dał jaki mu się podoba ;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A dlaczego nie można mieć animowanych ? Bo to chyba nie jest prawdziwy powód ???? :
&quot;bo zapewne połowa miałaby jakieś kosmicznie durne&quot;
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
A dlaczego nie można mieć animowanych ? Bo to chyba nie jest prawdziwy powód ???? :
&quot;bo zapewne połowa miałaby jakieś kosmicznie durne&quot;
myślę że chodzi o kłopoty z serwerem które mogłyby być spowodowane tymi animacjami przez co forum chodziło by wolniej itd.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A no chyba ze tak. Jeśli chodzi o szybkość działania forum to lepiej jak się obędzie bez animowanych avków.
Dzięki Jareks za wyjaśnienie ????
 
Do góry Bottom