>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Frank Dancevic - Saketh Myneni 2 2,49 Pinnacle
To nie jest ustawka!

Frank Dancevic jest po prostu cienki, meczy nie ustawia raczej
aha i tournament ;to jest tenis, Challenger Winnetka
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Blaz Kavcic – Alexander Sarkissian 2 3,25 Ladbrokes
To moze tutaj, ten sam turniej, gdzie dwa pewniaki tam jedna niespodzianka. Probujemy
Challenger ATP Winnetka

Colorado Rockies - Los Angeles Angels 1 1,98 Pinnacle
I tym sposobem witamy baseball w LD Tips. Zostal jeszcze chyba tylko zuzel do zagrania, zobaczymy jak pojdzie, na dluzsza mete bedzie dobrze mowi to wam najlepszy typer swiata ;)
A jak nie to znowu zmiazdze typami z kolarstwa jak bedzie trzeba
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ech nieudany start nowego zrodla ale na dluzsza mete takze i on dich bedzie plus.

Czas na moje niezawodne typy z kolarstwa choc kiedys i tu musi przyjsc gorszy dzien, ale jak z Touru trafiam praktycznie wszystko. Jedyne co mnie moga zalatwic to samozachwyt plus jakies wyjatkowe anomalie.

Dzis myslalem ze z Touru nic nie do gry ale jednak cos sie znajdzie po przejrzeniu oferty. Kolejny raz trzeba zastosowac metode &#39;zostaw dzisiejszych protagonistow/walczacych o etap, skup sie na strategicznych celach kolarzy plus umiejetnosciach i ich doswiadczeiach z dotychczasowej jazdy&#39;. Wczoraj bylo dobrze, Scarponi przyjechal ponad 16 minut za Kreuzigerem, a mimo ze zgubieni Quintana i Peraud dojechali do grupy faworytow to na wiecej nie mieli sil i przyjechali w ogonie

Ludzie mowia ze ten Tour jest obsadzony jak nigdy, wielu walczy o zwyciestwo, ja tam widze prawie kalke 2013 roku, gdzie Froome zdemoluje rywali, beda sie trzymac Quintana i Van Garderen, Contador nie zalapie sie na podium, wszystko bedzie takie same jak wtedy

http://www.letour.fr/le-tour/2013/us/stage-5/classifications.html

Dzis sprint z duzej grupy i choc tacy zawodnicy jak Van Garderen czy Kreuziger maja obowiazek trzymac sie w czubie zeby unikac kraks to jednak trzeba zaryzykowac i oszukac przeznaczenie i zagrac odwrotnie niz podpowiada rozum

Zatem przepisuje sobie pary

1. Van Garderen - Gesink 2 2,30 Pinnacle✅

Van Garderen bedzie walczyl conajmniej o TOP 5 i ma dobra druzyne z dobrymi strategami, ktorzy niewatpliwie wiedz ze trzeba trzymac sie w czubie peletonu zeby nie nawinac sie w jakas glupia krakse. I zapewne tak bedzie, tylko ze na koncu etapu chlopcy z BMC odpuszcza i wycofaja sie na tyl grupy i przyjada spokojnie, gdzies na jej koncu. Co jak co ale dzis o etap BMC nie walczy. Moze zobaczymy ich w czolowce np 5-3 km przed meta a potem zwolnia i beda chcieli spokojnie dojechac, o niczym innym nie marza.

Robert Gesink to chodzace nieszczescie. Mega talent na gory, problem polega na tym ze w 2/3 przypadkow sie rozbija i nici z marzen. Dzis przyjedzie maksymalnie w srodku stawki o ile znowu w cos sie nie zaplacze ale w wyniku strategii BMC moze byc kilka-kilkadziesit pozycji wyzej niz Tejay. To nie jest jakas super hiper pewka ale sprobowac mozna smialo, tym bardziej ze wszyscy faworyci jak po sznurku wczoraj

2. Kreuziger - Fuglsang 2 2,09 Pinnacle⛔

Jak juz pisalem, etap sprinterski, nie ma co grac nizszych kursow bo bedzie napewno minus w dluzszym okresie a powinna byc loteria co sprzyja tym wyzszym.

Analogiczny etap w 2013 Fuglsang 49 miejsce, Kreuziger 85. I o ile Kreuziger tez pomagal Contadorowi jak dzis, tak Fuglsa ng tez raczej byl opcja zapasowa i jechal dla Brajkovica zanim tamten sie wywalil wiec sytuacja bardzo podobna do dzisiejszej.

3. Warren Barguil - Romain Bardet 1 1,892 Pinnacle✅

Warren to mlody talent, jedzie na generalke moze 10-12 miejsce a Roman pokaze moc dopiero w gorach. AG2R to nie sa giganci na sprinty, nawet ja juz to napewno nie Bardet. Barguil moze pracowac na Degenkolba i z rozpedu zajac wysokie miejsce, AG2Rowcy sa w ogole niezainteresowani walka o etap, tzn moze jakis sprinter typu Gastauer czy Bakelandts zajma wysokie pozycje ale Bardet nie bedzie umial im w tym pomoc w odroznieniu od Barguila
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jubilo Iwata - Kamatamare Sanuki 2 7,31 Pinnacle Japonia 2 liga
Tu nie bedzie remisu, albo 1 albo 2 grac kto co uwaza, mozliwe HT/FT 2/1
wiec
Jubilo Iwata - Kamatamare Suzuki Ht/Ft 2/1 5/10 kurs 31 Ladbrokes!
Po prostu niech Kamatamare strzeli w pierwszej polowie i potem byle nie remis, niech ich jedzie Jubilo nawet 6-1 po przerwie
Jeonbuk - Gwangju FC 2 5,88 5dimes
Ostatnio Jeonbuk
http://www.betexplorer.com/soccer/south-korea/k-league-classic/matchdetails.php?matchid=nDxq8LZi Jezeli to byl czysty mecz to ja jestem Freddie Mercury, dzis Jeonbuk za to placi!
2/1 tez mozna probowac
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
I oba mecze faworyci nie wygrali, napewno cos bylo na rzeczy, faworyci poplacili ogolnie, ale na pregame tego nie widac

Biel - Young Boys Bern 1 7,18 come On✅

Mozna na remis rzucic cos tez oczywiscie ale ja gram o pelna pule

Napewno ten mecz warto pobowac, nawet jak nie siadzie jedynka to beda cuda na kiju.

Nie grajcie tam dwojki bron was Bog. Moze byc 1/2 HT/FT wtedy w polowie mozna grac na 2, moze byc jedynka, moze byc np wyrownanie w doliczonym czasie przez Biel.

Mecz jest smierdzacy jak wiekszosc tych co gram i beda jaja
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Salzburg Red Bull - West Bromwich Albion 1 2,37✅

TYP WYGRYWAJACY!


West Brom ma gdzies ten mecz.

PS Kolarstwo 2/3 dzis a kursy ponad 2! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Chicago White Sox – Toronto Blue Jays 1 2,48 bwin✅

Ten sam mecz under 7,5 runa/punktu nie wiem jak to sie tam liczy bo sie nie znam na baseballu
2,34 Pinnacle
⛔

Wczoraj koles od baseballa sie nie wykazal, ale czuje ze tu do pozbierania sa pieniadze w najblizszym czasie.

To nie sa typy wbijajace w ziemie ale jesli wchodzi wszystko to gramy
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
No to kolarstwo. Pinnacle wystawil kursy wiec dziobiemy

1. Degenkolb - Sagan 1 2,78 Pinnacle⛔

Po dotychczasowych wyczynach Sagan wydaje sie byc kandydatem do zwyciestwa etapowego dzis, ale wczoraj Cavendish byl wiekszym i lipa.
Dzis troche ciezszy dzien niz wczoraj, zabek ;) przed meta i tacy zawodnicy jak Cavendish czy Greipel dzis moga sie schowac.

Wczoraj zaryzykowalem niefaworytow i katastrofy nie bylo, pewnie w koncu dostane po dupsku ale jakos katastrofa nie nadchodzi wiec po prostu bede soba i robil swoje i produkowal zyski. W kolarstwie nie ma nic pewnego, jak trzeba bedzie to pojawia sie typy wygrywajace i wszystko pozamiatam. Bo ja umiem obstawiac, mam wiedze, doswiadczenie i jestem bezczelny. DOBRY JESTEM, CO TU KRYC

Do rzeczy. Tak wiec dzis zakladam katastrofe Sagana, oczywiscie jest on w swietnej formie i dzis moze wygrac ale kursy sa absolutnie nie do gry uwzgledniajac czynniki losowe. SAGAN NIE WYGRA ZADNEGO ETAPU ZAWSZE ZNAJDZIE SIE KOTOS LEPSZY I GO OBJEDZIE. ON WIE O TYM I JEDZIE PO ZIELONA KOSZULKE. Wiec nawet jego cele nie jest wygranie etapu, uda sie/nie uda jak to powiedziala kura uciekajac przed starym kogutem w dowcipach o Masztalskim

2. Barguil - Bardet 1 1,781 Pinnacle✅

Bardzo lubie Barguila, za kazdym razem jak stawiam jego pojedynki wygrywa wiec dzis nie bedzie najmniejszych pretensji jak przegra z Bardetem, ale nie sadze zeby byl gorszy dzis znowu. Mlody talent, wczoraj druzyna stracila jednego z liderow na czasowke druzynowa i trzeba sie pilnowac i trzymac dystans do chlopakow z AG2R. Ag2rowcy z pewnoscia straca sporo na czasowce, Giant teraz niestety bez Dumoulina tez a nie zapominajmy, ze toczy sie walka o najlepszego Francuza w generalce i Barguil nie jest bez szans po definitywnym wyeliminowaniu Pinota. Warren bedzie przyjezdzal na plaskich etapach i pagorkowatych lepiej niz Bardet, w gorach nie bedzie taki mocny, ale ma juz nad Bardetem 2 minuty zapasu, na plaskich i pagorkowatych etapach z pewnoscia do niego nie straci, w czasowce pojedzie lepiej wiec zyska, w gorach to Ag2r bedzie gora.

3. Greipel - Cavendish 1 1,90 Expekt⛔

To jest tak. Niby Greipel juz wykonal 200% normy i jest rozliczony za wyscig, ale jesli wczoraj nie dal mu rady sam Sagan wiec dzis tym bardziej nie da rady Cavendish. Etap jest trudniejszy od wczorajszego a sprinterzy potrafia wygrywac seryjnie. Ale to jest typ przeciwko Cavendishowi, oczywiscie moze zdarzyc sie ze Greipel w koncowce odpusci i machnie reka zadowolony, ale Cavendish z pewnoscia dzis nie wygra i takze lepiej niz wczoraj nie wypadnie

Dotychczasowe ich pojedynki

Etap 5 Greipel 1 Cave 3
Etap 4 bruki wiec nie liczy sie
Etap 3 klasyczny nie liczy sie
Etap 2 Greipel 1 Cavendish 4

Golym okiem widac ze jesli przyjezdza peleton Greipel jest lepszy. Im ciezszy etap, tym Cavendish jest wyzej od Greipela ale dzisiaj bez przesady, bedzie przyjazd czolowej grupy, ucieczka raczej nie dojedzie i wygraja Avermaety/Degenkolby/Sagany/Kristoffy. Napewno nie Cavendish i raczej nie Greipel ale dzis mi sie widzi tak

1. Kristoff
2. Degenkolb
3. Sagan
4. Greipel
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
http://www.cyclingnews.com/#races-and-results
Jesli chodzi o opinie co do meczow tenisowych
Mecz Muguruza - Radwanska Muguruza win
z Keys bylo blisko i dodatni handikap gemowy by wszedl, dzis Agnieszka wypadnie znacznie gorzej niz z Keys
A Sharapowa nie ma najmniejszych szans z Serena Williams choc dodatni handikap, ew + 1,5 seta jak najbardziej mozna probowac. W kluczowych momentach wyjdzie jednak kto tu jest zdecydowanie lepszy i koniec. Wiec mozna grac over gemowy, dodatni handikap na szarapowa bo bedzie spory, + 1,5 seta ale jednak Serena Williams to wygra
Reasumujac dzis najprawdopodobniejszym wynikiem jest dla mnie 6-4 6-3 Serena a jesli Szarapowa bedzie miala wielkie szczescie i dociagnie do taja choc raz to sie skonczy na wyniku 6-4 7-6
Wczoraj podalem na luzno typy na cacie i tylko jeden wszedl z czterech, co prawda o kursie 2,61 ale to bylo slabo wiec dzis oczekuje ze zrodlo sie poprawi i pewnie beda typy oficjalne ale to pozniej, tylko wyznaczam kierunek myslenia jakby ktos gral np w naziemnych
Muguruza win i under 20,5 gema to sa typy conajmniej na remis. Wiec conajmniej jeden z tych powinien wejsc
Beda typy wygrywajace dzis z tenisa!
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dziekuje. Tutaj jednak na tym forum minie troche zanim sie wysforuje na czolo stawki bo tutaj jest masa znakomitych typerow. Co ja robilem na jakichs badziewnych Puntersloungach czy BA gdzie jest masa dziwnych ludzi i nie bojmy sie tego slowa roznych naciagaczy.

TYP WYGRYWAJACY:

Lusitans - West Ham over 3,5 gola 1,6 Marathonbet!
⛔

To jest liga europejska, rewanze

Typy z tenisa:

Muguruza - Radwanska under 22,5 gema 2 Marathonbet ⛔
Serena Williams - Sharapova Serena Williams -1,5 seta 1,657 Pinnacle
✅

A niech jeszcze strace, jak wygra Radwanska to przeciez bedzie final polskiej zawodniczki

Muguruza - Radwanska 1 2,02 Marathonbet ✅

A wiec Radwanska jak przegrac to szybko i do domu, dokonywac zmian a jak wygrac to tez szybko iszykowac sie na final. Ja chyba tak czy siak bede happy

Moje typy:

Muguruza - Radwanska 7-5 6-4
Serena - Sharapova 6-3 7-6


aha i ten tenis to nie sa typy ,mucha nie siada&#39; ale normalne. West Ham jest ????
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Fylde - Fleetwood towarzyski 1 5,5 bwin✅

Ferencvaros - Go Ahead Eagles 2 7,1
Marathonbet⛔

puste trybuny + Ferencvaros chce wreszcie zdobyc mistrza a maja znanych zawodnikow, porzadny sklad i w sumie dobrze grali runde wiosenna tylko za duza strate mieli do Videotonu. Trzeba porzucic puchary

Vojvodina - MTK Budapeszt 2 5,8⛔

Vojvodina walkarze wieksi niz Crvena + Hajduk, a nawet jak nie walkuja to jest chora sytuacja. Absolutnie 2
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Jutro rusza liga chorwacka...... Możesz coś podpowiedzieć w kwestii pozasprtowego typowania ogólnie o tej lidze albo konkretnie o Hajduku czy Din.Zagrzeb? W pierwszych kolejkach raczej będą zdobywać punkty a dopiero po 5-8 meczach zaczną się &quot;niespodziewanki&quot;? Czy może od razu cuda, a potem gonitwa w górę przed końcem sezonu? Dinamo nie przegrało żadnego meczu w ubiegłym sezonie, ale remisów sporo ukręcili... Hajduk jak spojrzałem na kursy to często jako murowany faworyt nie radzili sobie... ewentualnie ukręcali ledwie jednobramkowe zwycięstwa (choć tego nie jestem pewien czy to się często zdarzało czy tylko mi w pamięci się tak krzywo wryło).
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Oczywiscie bede mogl konsultowac, tylko zeby typy wchodzily musi byc na krotko przed meczami. Czasem jest tak ze ludzie wala jakas masowke i sa robione podchody bo za duzo pieniedzy poszlo na dana opcje, albo mecze sa odwracane po przerwie, sporo tez HT/FT 2/1, lamancow

Ogolnie Dynamo Zagrzeb najwieksza mafia tam robi co chce, decyduje kto spada z ligi, tak jak w Grecji Olympiakos, czesza kapuste na sprzedazy zawodnikow, ogolnie jedna wielka pralnia. O sportowy wynik nikt nie dba Dynamo i tak bedzie mistrzem stad wciry w pucharach europejskich

Hajduk i Rijeka to dwa kluby co z nimi probuja nawazac walke, ale Hajduk to jeszcze wieksze dziadostwo, konflikty, patologia sportowa, nigdy nie dogonia Dynama jak nie bedzie rewolucji, Rijeka troche mniejszy balagan i cos tam pokazuje w Europie. Problem polega na tym ze Dynamo trzyma federacje i sedziow plus 3/4 druzyn w lidze jest z nimi zparzyjaznionych, oddaja im punkty jak trzeba, tylko Rijeka i Hajduk probuja tylko nawiazac walke

Hajduk jest tak biedny ze dorabia ustawianiem meczow, Dynamo ma pieniadze ze sprzedazy zawodnikowwiec nie ma co liczyc na waleczki ale beda placic za eliminacje ligi mistrzow w lecie napewno niewygranymi meczami

Typy na noc:

Ryan Harrison - Blaz Kavcic 1 1,88 Pinnacle✅
ten sam mecz over 21,5 gema Bet365
✅

To jest tenis, challenger Winnetka, co jak co ale Ryan seta u siebie ugra i to oznacza ze jeden z tych typow wchodzi, ale Ryan wygra tez mecz, mam nadzieje overowy bo jego ciezko przelamac bedzie

Seattle Mariners (F. Hernandez) - LAA Angels (G. Richards) over 7 1,91 ✅Pinnacle

To jest MLB na noc


Jutro bedzie cos z kolarstwa reno, ostatni nieprzewidywalny etap, dzis lekko w dol na kolarstwie ale od soboty-niedzieli beda znowu gniotace typy na Tour De France. Buki sie troche nauczyly ze nie wystawia sie zakladow z Ten Damem bo kilka razy porzadnie ode mnie oberwaly, za chwile wycofaja tez Barguila i zostana same loteryjne

Los Angeles Dodgers - Philadelphia Phillies 2 3,71 Pinnacle MLB⛔

Wiec 4 typy sa i publikuje bo zaraz moze zaczac Harrison
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Bardzo przyzwoita noc! Pewnie niewielu skorzystalo, ale najlepsze sa wlasnie typy na krotko przed meczem, nic na to nie poradze, moze kiedys naucze sie obstawiac na dlugo przed meczem, ale kazdego zakladu nie w dniu meczu czy na sporo godzin przed ja sie po prostu boje. To tak jakbyym zostawil otwarte drzwi od garazu, a w nim mercedesa z kluczykami w srodku i poszedl spac.

Zaklad na dlugo przed zdarzeniem = strata pieniedzy i juz niezleznie jaka to by okazja byla! Mam nadzieje ze Panstwo rozumiecie

Plany na dzis: ostatni nieprzewidywalny etap Tour de France, moze wystapic minus ale on byl juz wczoraj tak wiec dzis pora na 2/3 conajmniej, polfinaly Wimbledonu no i nadchodzi kolejka cudow w Norwegii.

Zaczynamy od kolarstwa: etap 7 Tour de France.

Zalozenia glowne:

- ostatnia szansa dla sprinterow, nastepna bedzie ho ho nie wiem kiedy wiec pojdzie ogien
- wczoraj Gesink pojechal za dobrze jak na niego, to mu sie nie powtorzy, dzis moze sie wywalic ,napewno nie przyjedzie na 10-12 miejscu no ludzie paranoja by musiala jakas byc
- Nibali musi sie pilnowac bo wczoraj polecial, poza tym jest w dosc slabej formie, to nie jest przypadek ze zalicza tyle upadkow
- Greipel jest w swietnej formie a sprinterzy potrafia wygrywac seryjnie
- chyba jedna z ostatnich szans dla Cavendisha

1. Warren Barguil - Robert Gesink 1 2,04 Pinnacle✅

O Barguilu napisalem juz chyba wszystko, dzis jak zwykle moze pracowac dla Degenkolba, choc dzis Degenkolb nie wygra, to obaj moga przyjechac w czubie, Barguil musi sie pilnowac zanim przyjda gory i czyhac na potkniecia glownych rywali w generalce, przede wszystkim Francuzow ale Gesinka tez, jak najbardziej. Gesink ma 50% ze sie wywroci i wtedy mamy pozamiatane, Barguil napewno nie slyszalem zeby byl uwiklany w tyle kraks, tam cwicza niezle pociagi i Warren jezdzi lepiej technicznie a napewno umie unikac klopotow. Poza tym Barguil co etap daje zarobic wiec zwycieskiego skladu sie nie zmienia, co najwyzej bukmacher zmienia przegrane (dla niego) pary jak te z Laurensem Ten Damem. Kurs jest tak niski na Gesinka bo wczoraj przyjechal bardzo wysoko. Warren Barguil!

2. Chris Froome - Vicenzo Nibali 1 1,714⛔ o 1 miejsce!

Nibali jezdzi zle na Tourze, widac ze nie jest najlepszym zawodnikiem, Froome dzis chyba w zoltej koszulce i raczej bedzie chcial ja utrzymac, dla Astany nie ma sensu atakowac i ryzykowac dzis, nie maja dzis nic do wygrania a moga zaplacic (kolejna) kraksa no i jutro czy pojutrze. Astana ma byc silna na inne etapy, napewno nie dzis, oni to wiedza, rozumieja, dzis nie beda rzucac sie w oczy gdyz niewiele jest do ugrania. Czyli Froome przyjezdza w srodku peletonu, a Astana maksymalnie w srodku, ewentualnie Froome przyjedzie na 10-20 miejscu, to Nibali niedaleko niego

3. Andrew Talansky - Romain Bardet 1 1,943 Pinnacle⛔

Jak dobry jest kazdy zaklad na Barguila, tak rowniez przeciwko Bardetowi tez mozna grac systematycznie na plaskich etapach i czasowkach. Wczoraj Talansky 20. miejsce, Bardet byl zaledwie 91. A Bardet to napewno nie jest orzel na plaskie etapy.

Mimo wszystko Amerykanie potrafia lepiej jezdzic na plaskich etapach, unikaja niebezpieczenstw, sa w tym lepsi Francuziki z Ag2r szykuja sie na gory. Talanski dzis wyzej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Polfinaly Wimbledonu

Djokovic - Gasquet over 31,5 gema 1,943 Pinnacle✅

Ten mecz bedzie jakies 7-5 6-4 6-4 3-0 i owszem Djokovic max 3-1 jak 3-1 to wchodzi lekutko over. Wiec 6-7 6-4 6-3 6-1 To sa jedyne mozliwe scenariusze na dzis


Mecz Federer - Murray na razie sie wstrzymam bo mam sprzeczne sygnaly, moze nie bede typowal a moze zaryzykuje. Osobiscie nie mam zadnych watpliwosci ze Murray bedzie zwyciezca dzis ale sygnalow niepokojacych nie mozna zlekcewazyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom