>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Groth kto skorzystal ten sie cieszy
Stepanek - Bedene 2 2,61 Marathonbet
kilka meczow jest podkupionych dla gospodarzy [/B](wczoraj Klein, przeciez on nie nadaje sie do grania na tym poziomie ale poszlo show), Bedene a Klein wczorajszy to niebo a ziemia, to w odroznieniu od tamtego smieciarza zawodnik z pierwszej setki i bedzie duza promocja jak wygra. Normalnie moze nawet uczciwie ale zakladam ze cos bedzie na rzeczy
Zaraz beda kolejne ale to rusza za chwile, caly dzien w rozjazdach, Karlovic mam nadzieje ze tez ktos skorzystal, typy wygrywajace i sugestie to prawdziwy mlot na buki bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Aha i Murray leci najdalej trzecia runda z Wimbledonu. Oberwie za te turnieje na maczce i w Queens. Moze juz nawet dzis. Napewno over gemowy tam ale to w gazecie byl typ na under 27,5 wiem ze juz po ptokach warto z jakims overem pokombinowac
Patrze Istomin haha chcialo sie grac z Mayerem kilka dni temu zobaczcie gdzie jest teraz Leandro Mayer a gdzie Denis. Ktos moze byc glupi i nadwerezac sily ale zawsze placi za to straszna cene. Dziwne ze gracze nie maja kogos kto by im podpowiadal gdzie trzeba grac a gdzie odpuscic.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Baczinsky - Georges zgadnijcie co 3,07
Wczoraj na blogabecie podalem typ przeciwko Safarowej zgodnie z zasada placimy za French Open. I byla na najlepszej drodze do wyrzucenia w pierwszej rundzie ale Riske polamala sie pincet razy majac ja na tacy, widelcu i talerzu. Tego sie nie da przewidziec ze ktos totalnie stanie i odechce mu sie gry
Dzis oczywiscie wylot Baczinsky za ten French Open, tym bardziej jesli wczoraj Safarova jednak wygrala. Inaczej nie widze
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Siauliai - Stumbras 2 2,01 5dimes
Nie ustawka ale 2 remis nie ma zakladu bardzo bezpieczny typ.
Stumbras to nie powiem krezusi ale bardzo porzadny sponsor, fabryka wodki na Litwie bardzo dobrze prosperujacy biznes. Nie bedzie najmniejszych problemow z utrzymaniem. Gospodarze kandydat numer 1 do spadku. Nie potrafili u siebie wygrac z Granitasem, byl remis. Granitas na potege ustawia mecze u bukmacherow azjatyckich i osoby zwiazane z klubem z tego zyja, to po prostu widac co sie dzieje, ja tez dorabiam jak nie ma co do garnka wlozyc ale ja zuczek jestem w porownaniu z osobami zwiazanymi z granitasem. Na ogol granitas obstawia bardzo potezne porazki i potem wrzuca sobie gole za kolnierz, tak jak na przyklad dzis (sorry za pozno wrocilem)
Anyway. Siauliai - Granitas 0-0
Granitas - cos tam juz 0-4
Siauliai - Stumbras 0-8? Mi wystarczy 0-2
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ward - Vanni Vanni win 2,79 Marathonbet, kto chce napewno wyzej na Betfair
Tu dla odmiany gospodarz przegra. Odda za Bedenego. Vanni to nie Schwartzman, ale 198 cm wzzrostu (Schwartzman i tak wczoraj byl bliski seta zlamal itp tylko sie spalil)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Wlasnie przelykam Bedene.
Ustawka jak nic.
Niby graja normalnie 4 sety ale kontrolowany i prowadzony przez sedziow i Stepanka mecz. Ciekawe ile wzial za to.
Podejrzewam ze wzor jest taki:
Ilosc pieniedzy zarobiona przez Stepanka = startowe + polowa kontraktow sponsorskich Bedene przez nastepny rok + oczywiscie tyle ile zarobi Bedene w dalszej fazie turnieju
Ale zgaduje nikt nie bedzie tego scigal a tkie zuczki jak my zarabiajmy. Nie ma to jak typ 15 minut przed meczem co ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Nishikori - Giraldo 2 5,25 bwin
Tym razem juz nie wytrzyma Nishikori 5 setowego meczu. Zejdzie albo przegra wczesniej ,a bardzo mozliwe ze w ogole nie wyjdzie na kort.
Powiedzmy sobie szczerze Nishikori nie wygra Wimbledonu 2015, cos jest zdecydowanie nie tak z lewa noga. Akurat trafil na Giraldo gracza troche smiech na sali i jednego z moich trzech potencjalnych rozczarowan ale stawiam ze Nishikori przegra przede wszystkim z kontuzja. Przegra predzej czy pozniej, im madrzejszy tym szybciej, z graczami typu Tsonga/Cilic/Isner/Berdych/Seppi/Raonic/a moze nawet Dimitrov juz pomijajac TOP 5 przegralby na 100% juz dzis, Giraldo to nie ta liga ale wierze ze typ podany w dniu meczu chodzi. Z Bolellim jeszcze wymeczyl
Nishikori odpada! Bardzo wazne zeby grac tam gdzie krecz to od razu porazka zawodnika
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Urszula Radwanska - Stosur 1 4,20 Marathonbet

Stosur to shit na trawie. Radwanskiej jak sie chce raz na wielki dzwon cos tam zagra
Tu kreczu nie bedzie, przynajmniej szybko wiec mozna zaryzykowac dla takiego kursu nawet granie tam gdzie krecz jest rozliczany dopiero po pierwszym secie
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/tenis/531492/wimbledon-urszula-radwanska-gra-z-samantha-stosur-o-zyciowy-wynik-w-wielkoszlemo
http://www.sport.pl/tenis/1,107387,18273091,Wimbledon__Jak_Urszula_Radwanska_poradzi_sobie_w_meczu_.html
Tu wiecej na spokojnie do poczytania o Stosur - Radwanska.
To jest swietnie poinformowana gazeta o sporcie, warto tez layowac ich typy/grac odwrotnie. Sa one chyba niestety tylko w wersji papierowej, choch moze znajde ich konto na twitterze. Dzis nie pojechalem do roboty wiec nie mam gazety w reku/jest darmowa w metrze i autobusach, w kioskach nie ma
http://metro.co.uk/sport/
http://metro.co.uk/2015/07/01/west-brom-produce-the-worst-kit-launch-video-in-the-history-of-football-5274374/
Czy ja wiem czy taka koszulka kiepska. Team bedzie gral wysmienicie, top 10 West Brom spokojnie w zasiegu, tym bardiej ze od poczatku nie bedzie presji byle tylko sie utrzymc, tylko beda grac swoje i prawdopodobnie sklepia juz City w meczu otwarcia. To nie bedzie tego slabego startu co rok temu, na gwiazdke nie beda na 18 miejscu a raczej osmym!
Zaraz przegladne gazety to moze znajde adres do ich typow na twitterze albo sam bede podawal.
Ale w miedzyczasie uwaga
TYP WYGRYWAJACY. Cos jak wczoraj Karlovic nie 3-0, Stumbras DNB i Groth.

Dimitrov - Johnson Dimitrov nie wygra 3-0. To jest bankier. 1,84 Pinnacle
Dimitrow juz wygral 3-0 a to jest pipa i mysle ze cos mu odwali dzis. Olbrzymie, naprawde olbrzymie szanse ze to wejdzie

Bedzie wiecej typow choc nie wiem czy uda mi sie cos fajnego jak ten Johnson wynalezc
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Nie ma jak zaczac od dwoch porazek na dzien dobry al teraz juz wszystko na najlepszej drodze.

TYP WYGRYWAJACY

Heather Watson bije Daniele Hantuchova 2,20 Marathonbet

Podejrzewam ze byly zakulisowe podchody zeby Hantuchova ten mecz sprzedala. Ciapata o brytyjskim nazwisku bedzie miala nieslychana promocje jak wygra, skorzystaja sponsorzy, media, jednym slowem wszyscy. Dla Hantuchovej mecz jakich wielu, cos nie pojdzie, odpusci i przegra. Ten sam przypadek co Bedene wczoraj - nie widze inaczej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Wyglada na to ze idziemy jak po zboze z Watson. Ciekawe kiedy ktos podniesie raban ze wyniki brytyjskich zawodnikow sa kupowane? Troche siedze tutaj i wiem jacy oni sa, uczciwi dzentelmeni haha ;)

Mladenovic - Ostapenko Mladenovic - 4,5 gema 1,84 Pinnacle TYP WYGRYWAJACY!!
Wawrinka - Estrella Burgos Estrella Burgos + 8,5 2,02 Pinnacle
Ivanovic - Mattek Ivanovic -1,5 seta 1,79 Pinnacle


PS kursy na Pinnacle mogly sie zmienic lekko, gralem to pol godziny temu, przypominam

http://ldtips.blogabet.com
http://ldtips.blogspot.co.uk
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Bohemians - Hearts 1
Wlasnie to zagralem po kursie 3,4 Betfair, jest w wielu bukach po 3,4

Gospodarze obchodza 125 lecie klubu, wielka feta, goscie to beniaminek ligi szkockiej, tylko na papierze lepsi, mozna grac 1 DNB, 1X to bezpieczny typ. Wygrywajacy bedzie jednak pozniej - to nie to
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Sport Recife - Internacional Porto Alegre 1 2,1 Ladbrokes
Goscie bez 13 zawodnikow, kursy poleca, a mozna kontrowac, zadnej sensacji tu nie bedzie, max remis

Palmeiras - Chapecoense 2 7 Willliam Hill
Tu mozna probowac niespodzianke, jeden i drugi team nieobliczalny, to 4-0 z Sao Paulo to jakby zaproszenie do waleczka. Jak bedzie 1-0 Palmeiras mozna grac na zywo remis
Atletico MG - Coritiba DNB 2 8 bet365
Nic nie wskazuje na walek wiec treba zagrac. Ewentualnie gruby handikap typu Mineiro -3,5 gola. Bo tu bedzie 4-0 albo 0-1 albo 1-1.
Japonia - Anglia pilka nozna MS kobiet Japonia -0,25 1,87 Pinnacle TYP WYGRYWAJACY. Mysle ze Japonia wygra ale trocje idzie na noc.

PS dzis wreszcie ostatnie minuty dla mnie. TNS strzela w 89 minucie, a Ujpest w 92 ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Hm, z jednej strony typ wygrywajacy i ten uzasadniony absencjami wypalil, z drugiej polowanie na niespodzianki nieudane.
Wczoraj wyjatkowo pechowo dobralem typy value (czyli z zasada jak nie wiesz co zagrac zobacz co inni wyanalizowali i zagraj odwrotnie - ale to nie stad bo to jest swietne forum), tak wiec dzis na odwrot typy sprawdzonych przegrancow wiec powinno byc szczescie - i kasowanie wczorajszych Ivanovic i Mladenovic (choc tej tylko zabraklo pol punktu!)
Ivanovic trociny niesamowite, przegrala z jakas dzaga z wiejskiej dyskotyki
Do rzeczy:
TYP WYGRYWAJACY Tsonga - Ramos Vinolas under 29,5 gema bet365 1,80
Prosta sprawa, Tsonga osatni mecz wymeczyl ale gral z trudnym rywalem, takim ciezkim do ubicia. Tutaj bedzie teksanska masakra pila mechaniczna, absolutna dewastacja leszcza.

Ramos Vinolas tylko dlatego jest w tej rundzie bo pokonal glupka Istomina, ktory nadwerezal sie w jakims podrzednym turnieju przed Wimbledonem, wygral go i za to musial zaplacic. Ale to zawodnik smiech na sali, zostanie dzisiaj mieciony z kortu. Jak nie bedzie tutaj 3-0 dla Tsongi to nie wiem wyjatkowo musialby sie postarac, to bedzie taka demolka jak wczoraj Goffin pojechal z gospodarzem, ktory kupil awans do drugiej rundy (tzn federacja i sponsorzy mu kupili) a poza UK pan Broady to sie chyba nawet nie pokaze.
Tsonga - Ramos 6-4 6-3 6-1
Jankovic - Rodina under 20,5 gema 1,89 Marathonbet
To nie jest az tak dobry typ jak pierwszy
bo to babsztyle i na swoim koncie mam sporo nietrafionych typow (Ivanovic 2 razy, Mladenovic wczoraj) ale to jest &#39;no brainer&#39; i czekam az bilans sie wyrowna. Ci co podaja te typy jak beda wygrywac to napewno sie podpala i beda grac glupoty, jesl iz poczatku cos wygraja, ewentualnie przyjdzie im czarna seria a mi passa, zanim zmienia nicka. Ale to nie stad bo tutaj jest masa znakomitych typerow, Anderson Silva, AKA SHAKAL i wielu innych
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ciekawi mnie jak ugryzc mecz Warda z Veselym.
Ewidentnie wyniki wskazuja ze sa kupowane mecze dla gospodarzy na Wimbledonie przez federacje brytyjska i sponsorow stojacych za miejscowymi beztalenciami, wszystkim to sie oplaca, nawet zawodnikom przegrywajcym celowo.
Sponsorami sa np Jaguar, New Balance, Statoil, Adidas, oni z pewnoscia sa zainteresowani zeby miejscowi zaszli daleko, federacja sama w sobie tez, bo to promocja dla lesnych dziadkow.
Czecho - slowaccy zawodnicy ewentualnie z demoludow sa idealnym celem na takie podchody. Mielismy przyklad Stepanka i Hantuchowej, ja obstawiam ze tu bedzie kolejne podejscie. Ward to nie ten poziom co Watson i Bedene, zdecydowanie gorszy zawodnik, ale Vesely ze Stepankiem to tez nie ta liga.
Zakladam ze kolejny mecz zostal sprezentowany miejscowej publicznosci i prasie.

James Ward - Jiri Vesely 1 3,02 Marathonbet
Jesli nawet Ward przegra to nie sadze, zeby to bylo latwo, ale bedzie np &#39;przegrana dajaca nadzieje&#39;, zeby za rok wroci ,bogatszy o nowe doswiadczenia&#39; Tak wiec over 39,5 gema Pinnacle. Mozna probowac 2-3 Vesely DW i Wygrana Warda.
Gladka wygrana Vesely&#39;ego wykluczona.
Napewno tyle wygrnych brytyjskich zawodnikow w pierwszych rundach to nie jest przypadek i nie sa to wygrane sportowe, wiec idziemy za ciosem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom