>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FA Cup III Runda 02.01 - 05.01.2009

Status
Zamknięty.
makaveli23 189,5K

makaveli23

Typer Miesiaca
Tottenham - Wigan
Typ: under 2.5
Kurs: 1.75
Buk: bet365

Obie druzyny ostatnio bez jakiejs odjazdowej formy strzeleckiej, ale tylko jednej z druzyn to nie przeszkadza. Wigan potrafi wygrywac w pojedynkach z mala iloscia goli i taki underowy styl gry im odpowiada. Jutro bedzie im to tym bardziej odpowiadalo bo zagraja bez swoich dwoch podstawowych napastnikow (Zakiego i Heskeya) takze spodziewam sie z ich strony ostroznego podejscia do meczu. Wigan bez Zakiego, natomiast Spurs mimo ze nie ma az takich zmartwien jezeli chodzi o kontuzje napastnikow, to ma ostatnio problemy z wykanczaniem akcji. Z absencji warto wymienic Toma Huddlestone ktory nabawil sie kontuzji kostki, obronca King nie zagra, Asou Ekoto (suspened) i Jenas is a doubt. Wigan gralo juz z Tottenhamem na White Hart Lane w lidze w tym sezonie i udalo im sie osiagnac pozytywny rezultat (0-0). Ich taktyka raczej bedzie podobna tym bardziej ze nie zagra Zaki i mysle ze zagraja defensywnie, czekajac na bledy Tottenhamu i kontry. Taka gra raczej nie urzadza Spurs, mysle ze ciezko bedzie im dobrze spenetrowac solidnie grajaca ostatnio obrone Wigan. Jedno wiem z gry nie powinno byc w tym meczu zbyt duzo stuprocentowych sytacji bramkowych, jedynie ten typ moze nie wejsc w przypadku glupich goli ze stalych fragmentow gry, z ktorych to Wigan potrafi strzelac, a przekonali sie o tym pilkarze Newcastle. Wiecej argumentow jednak znalazlem na under i tak tez gram.​
 
T 0

test_man

Użytkownik
Kliknalem w ten temat z mysla zeby napisac o underze :-D Makaveli mnie uprzedzil, analize w sumie po czesci moge podciagnac do swojej podobnej, i dodatkowe typy na ten mecz z mojej strony to remis (4/10) lub mniej niz 2 gole w pierwszej polowie (7/10)
Kolejny mecz Arsenal : Plymouth - nie widze innej mozliwosci jak wygrana The Gunners. Mimo ze kontuzji w druzynie Wengera jak zawsze sporo, transferowy- i nie tylko transferowy zamet wokol dwojki srodkowych obroncow Toure i Gallasa o ktorych konflikcie glosno i otwarcie mowi sam klub, to swietna ostatnimi laty postawa Londynczykow w tym pucharze, pozwala mi upatrywac ich jako faworytow calych rozgrywek. Warte podkreslenie jest rowniez to ze realistycznie patrzac na sprawe - jezeli Arsene chce zdobywac tytuly to nie ma na to w tym roku lepszego miejsca niz FA Cup, reszta rozgrywek jest po prostu zbyt wymagajaca na aktualny sklad i mentalnosc niektorych jego pilkarzy. Zeby jednak to zrobic beda musieli pokonac w sobote pilkarzy bardzo sredniego/slabego Plymouth. Arsenal zapewne wybiegnie jedenastka zawierajaca wiecej zawodnikow zwykle rezerwowych, jednak trzon w postaciu co najmniej jednego podstawowego napastnika, co najmniej jednego z duetu Clichy-Sagna, oraz mam nadzieje pomoc w skladie Wilshere-Ramsey powinna dosc spokojnie dac im awans do kolejnej rundy. Kurs niewysoki - 1,28, ale moja ocena typu to bezwzglednie 10/10.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Również dziś upatruję under.Tottenham od kiedy menadżerem został Redknapp zaczął grać zdecydowanie lepiej w obronie.Wigan w lidze zajmuje bardzo dobrą 7 pozycje ale na pucharach im wyraźnie nie zależy.Widziałem ich w CC kiedy grali z młodymi kanonierami.Widoczny był brak zaangażowania i bierna postawa.Dziś Steve Bruce nie ma do dyspozycji 2 podstawowych napastników.Henri Camara jest tylko rezerwowym.Dodatkowo strata Kirklanda i zawieszenie Cattermola.Gospodarze mają szerszą kadrę ale w zwiazku, że Koguty grają w przyszłym tygodniu w Carling Cup zagra dziś kilku rezerwowych graczy.
Mój typ: under 2,5
test_man jesteś fanem Arsenalu?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem koguty wygraja zdecydowonie. Nie zgodze sie ze nie zalezy im na pucharach. Redknapp zdobył z Pompey ten puchar i na pewno by chciał powtórzyc sukces, szczególnie gdzie stad latweij bedzie mu awansowac do UEFA niz z ligi
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ted przecież nikt nie pisał, że Tottenhamowi nie zależy na pucharze Anglii ale jeśli mają mecz w CC, który wygrali w poprzednim sezonie kilku graczy dziś odpocznie sobie.Oczywiste jest, że Carling Cup to priorytet.Koguty są już w półfinale i jeśli awansują do finału będą mieli zapewniony start w pucharze UEFA.Mecz z Burnley jest tak ważny jak liga dla menadżera Tottenhamu.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mam bardzo podobne zdanie co Makaveli i Beau ;)

Tottenham - Wigan
under 2,5 ⛔
1,69
Bet365


Wigan w tym meczu wystąpi bez dwóch swoich podstawowych napstników Zakiego i Heskeya i myślę że to jest najważniejsze zdanie dotyczące tego spotkania. Zaki to maszyna do zdobywania goli, lecz Heskey to idealny partner dla niego, ponieważ absorbuje uwagę obrońców i dobrze zgrywa piłkę. Tottenham w ofensywie zupełnie nie zachwyca, podam przykład w ostatnich czterech ligowych spotkań piłkarze Spurs strzelili zaledwie jedną bramkę więc to pokazuje nam że w ostatnim czasie cieżko idzie pod bramką rywali. Jest to mecz o Puchar FA więc myślę że obie drużyny nie zagrają z taką mobilizacją jak w lidze tym bardziej że obie drużyny już w najbliżej kolejce Premiership spotkają się, i w dzisiejszym meczu myślę że nie pokażą wszystkich swoich atutów.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
mam nadzieje, ze okaze sie przynajmniej dla mnie w sam raz na dokładkę do kuponu ????

Manchester City - Nottingham Forest
FA Cup jest prawdopodobnie ostatnią deską ratunku dla Manchesteru City w drodze do europejskich pucharów. Teraz wokół klubie mowi się co prawda głównie o transferach jakie dokona ta druzyna w zimowym okienku transferowym, ale sami piłkarze w tym m.in Kompany apelują o koncentrację i pełne zaangażowanie w meczu z Nottingham. Ta nizej notowana drużyna niedawno zmieniła managera, a jako że Nottingham nie ma super graczy w swoim składzie to i nowy manager nagle gry drużyny nie odmieni. Przeciwko Man City zapewne Nottingham zaprezentuje sie ambitnie i powalczy o korzystny wynik, ale moim zdaniem The Citizens odpowiednio skoncentrowani moga zaaplikowac rywalom kilka bramek. Sposrod calej serii spotkan FA Cup wybralem tylko to jedno, obym sie na nim nie zawiodł.
Moj typ: Manchester City - 1,33 ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podobnie jak TBM uważam że typ na Manchester City jest bardzo dobrym rozwiązaniem z dzisiejszych par FA Cup. Podobnie jak Tottenham wczoraj tak dzisiaj The Citizens stoją przed szansą awansu a rywal z niższej pólki. W lidze idzie jak po grudzie, albo jeszcze gorzej. Ostatnio przelamali swoją niemoc wygrywając wysoko z Hull City. Zawodnicy będą walczyli o miejsca w składzie bo przeciez styczeń to czas transferów i rozwiązywania kontraktów czy też sprzedażdy zawodników którzy zawodzą. A w obecnym sezonie się takich znajdzie troche ;) Jednak uważam że dzisiaj wspną się na wyżyny swoich umięjętnosci i spokojnie odprawią z kwitkiem rywala do domu.
Mój typ : Manchester City @ 1,30 Bwin⛔0:3​


Ponadto uwazam że Kanonierzy także mają chec coś udowodnic fanom i ekspertom. W lidze fatalnie to może za duże słowo ale poniżej oczekiwan napewno. 4 lata bez rzadnego pucharu w gablocie Kanonierów to dużo. Carling Cup już nie wygrają bo odpadli w 1/4 dośc niespodziewanie z Burnley. Dzisiaj także pojedynek z rywalem z Championshhip, a konkretnie Plymouth z którym Arsenal mierzyl się juz 5 krotnie w historii i 4 razy wygrywal przy tym dwukrotnie po 6:1, raz remisował. W bramkach wygląda to druzgocąco dla gości tego meczu 20:3! Kanonierzy po raz ostatni odpadli w III rundzie 13 lat temu, w 1996 roku. Wenger da szanse kilku młodym tym samym w bramce zobaczymy Fabiańskiego. W polu pewnie obok Nasriego który przejął rozgrywanie za Fabregasa może zagra Ramsey, a w ataku doczekamy się Veli. Dla Arsenalu to szansa na dobry mezc a wcześniej w Carling Cup pokazywali się z dobrej strony grając w takim składzie stąd sądze że i dzisiaj sobie spokojnie poradzą a kurs 1,20 na podbicie ako bardzo dobry;)
Mój typ : Arsenal Londyn @ 1,20 Bwin✅3:1​
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zdarzenie: Preston - Liverpool FC
Typ: over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher:


Wynik: 0-2 ⛔

Analiza:
Dzis o 18.25 spotkanie 3 rundy FA Cup. Preston zmierzy sie z liderem Premier League - Liverpoolem. Sobotni mecz będzie 400 spotkaniem dla podopiecznych Rafaela Benitez w historii Pucharu Anglii. Drużyna gospodarzy sobotniego meczu zajmuje aktualnie siódmą pozycję w tabeli Championship mając w swoim dorobku 41 punktów. Jeśli chodzi o drużynę z Anfield Road, to ci są aktualnymi liderami tabeli Premier League gromadząc do tej pory 45 punktów na swoim koncie. Wiele mowi sie o tym ze to wkoncu dzis do gry wroci Fernando Torres. Takze cos do udowodnia bedzie mial Gerrard, który po ostatniej wpadce bedzie chcial sie dobrze zaprezentowac kibicom. Napewno bedzie mogl na nich liczyc jak takze na swoich kolegow oraz trenera ktorzy nie odwrocili sie od niego i ciagle go wspieraja. Dzis takze po dlugiej kontuzji, moze zagrac Martin Skrtel. Jeśli chodzi natomiast o drużynę Preston to nie mają większych problemów kadrowych. Do drużyny po urazie wraca były piłkarz Liverpoolu, Neil Mellor i zagra najprawdopodobniej w ataku wraz z Chrisem Brwonem. Benitez podkreślał również znaczenie tegorocznych rozgrywek FA Cup dla Liverpoolu w tym sezonie: &quot;Postaramy się awansować jak najdalej, jeśli będzie to możliwe, to nawet do samego finału na Wembley. Puchar Anglii to dla nas niezwykły turniej&quot; Takze obrońca Liverpoolu Jamie Carragher, sądzi, że klub musi poprawić swoje dotychczasowe osiągnięcia w FA Cup. &quot;Klub pokroju Liverpoolu powinien uczestniczyć w końcowych fazach najwspanialszych z tego typu rozgrywek o wiele regularniej.&quot; Czy dzis im sie to uda majac w skladzie Gerrarda i Torresa? Czy Preston bedzie w stanie strzelic bramke? Bilety na ten mecz szybko zostaly sprzedane. Dla miejscowych ten mecz jest jak final. Motywacja jest ogrommna i raczej nie powinnien byc to mecz gdzie jedna druzyna atakuje a druga sie broni. Takze mysle ze wynik overowy jest jak najbardziej mozliwy a Liverpool powinnien ten mecz wygrac a Preston strzelic honorowego gola ????
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

Arsenal Londyn - Plymouth Argyle(0-1)
typ:1✅✅✅3-1:spokodfhgfh:
kurs:1,69

Od trzeciej rundy swoje zmagania w Pucharze Angli rozpocznie ekipa Arsenalu ktora dzis na Fly Emirates podejmie zespol Plymouth Argyle ktore na codzien wystepuje w Championship.Zdecydowanym faworytem sa gracze Arsenalu ktorzy w lidze zajmuja piata pozycje w ostatnich meczach notowali calkiem dobre rezultaty ale to za malo by moc walczyc o Mistrzostwo Angli dlatego Kanonierom zalezy na zdobyciu Pucharu poniewaz klub juz od czterech lat nie zdobyl zadnego trofeum,zawsze na takiego typu rozgrywki Wenger daje odpoczac podstawowym graczom w ich miejsce stawia mlodszych nie koniecznie gorszych dlatego dzis najprawdopodobniej w bramce zobaczymy Lukasza Fabiasnkiego a takze wystep rownie dobrze nam znanych Carlosa Veli, Aarona Ramseya czy Nicklasa Bendtnera,napewno dzis nie ujrzymy kontuzjowanych od dluzszego czasu Rosickiego,Walcotta czy Fabregasa ale i u gosci z Plymouth nie zagraja obronca David McNamee ktory jest zawieszony za kartki w jego miejsce ma zagrac wyporzyczony z Manu David Gray ktory zadebiutuje w zespole ponadto zawieszony za kartki jest rowniez Simon Walton.Historia Arsenalu pokazuje ze Puchar Angli jest bardzo cennym trofeum zreszta jak dla wiekoszosci zespolow w Angli ale Kanonierzy po Puchar siegali az dziesieciokrotnie(ostatni raz w 2005 roku) tylko Czerwona Diably maja wiecej bo jedynascie.Wlasnie w zeszlym sezonie Arsenal odpadl z Pucharu na rzecz Manu ktore rozbilo Arsenal 4-0,Plymouth rowniez odpadlo dosc szybko bo w czwartej rundzie z pozniejszym triumfatorem zespolem Portsmouth.Goscie w Championschip spisuja sie dosc slabo szczegolnie jesli graja na wyjazdach ostatnie trzy mecze konczyli z dorobkiem 0 punktow do tego fatalnie spisuja sie w ofenyswie.Arsenal natomiast bardzo dobrze czuje sie u siebie co wiecej na Emirates nie przegral od 15 listopada ubieglego roku,jesli wrocimy sie wstecz zobaczmy ze Arsenal w przeciagu ostatnich lat zawsze przechodzi trzecia runde bez wiekszych problemow.Obydwa zespoly mialy ze soba grac przyjemnosc az szczesciokrotnie ,bilans zdecydowanie przemawia za The Gunners ktorzy wygrali piec spotkan w tym dwa razy po 6-1 a tylko jedno spotkanie zremisowali a bilans bramkowy wynosi 20-3.Dzis spodziewam sie rowniez latwej przeprawy podopiecznych Wengera ktorzy beda chcieli dobrze wkroczyc w nowy rok.

Na Emirates nigdy nie ma latwo dzis powinni sie o tym przekonac gracze Plymouth​
 
makaveli23 189,5K

makaveli23

Typer Miesiaca
taa najlepiej pojsc na latwizne i poleciec po kursach na wilekich faworytow
Hull City - Newcastle
typ: Newcastle
kurs: 2.80
betgun

Pgil Brown nigdy nie byl znany z dobrej postawy w pucharach i jego druzyny zazwyczaj szybko odpadaly gdy je prowadzil. Newcastle jest w lekkim kryzysie i wygrana napewno poprawila by humory i kibicom i samym zawodnikom. Hull City wystawia slabszy sklad i tacy pilkarze jak Stelios, N Doyle, N Featherstone, C Fagan czy tez D Windass dostana szanse gry w pierwszej jedynastce. Windas to staruszek, a Fagan wraca po kontuzji. Widze tutaj problemy kondycyjne Hull. Newcastle to wybiegana ekipa z zawsze groznym Owenem w ataku. Ostatnio byly jakies animozje dotyczace Givena ale mysle ze to nie wplynie dosc znaczaco na postawe Srok. Mysle ze newcastle poradzi sobie z palcem w dupie w tym meczu, bo ani Phil Brown nie jest zainteresowany tym pucharem, ani Hull nie jest w dobrej formie wrecz przeciwnie sa w tragicznej, a Newcastle mimo licznych oslabien wystawi bardzo mocny sklad.
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Manchester City vs. Nottingham Forest
Manchester City w lidze sklasyfikowane dopiero(jak na swoje możliwości) na 13 miejscu. Ostatnie mecze tej drużyny pokazują, że chyba trafiają na właściwe tory. Mecz z Hull(5-1) jak i ostatni z Blackburn(2-2) zagrali bardzo dobrze, szczególnie w ostatnio zremisowanym meczu pokazali swój charakter wyrównując stan meczu w ostatnich minutach. Natomiast Nottingham Forest w Championship radzą sobie fatalnie. Obecnie zajmują 21 miejsce na 24. Są tuż nad strefą spadkową i moim zdaniem będą chcieli skoncentrować się na lidze aby nie spaść do League One. Ostatnie mecze Manchester City :
6 Dec 08 Fulham 1 - 1 Manchester City
13 Dec 08 Manchester City 0 - 1 Everton
21 Dec 08 West Bromwich 2 - 1 Manchester City
26 Dec 08 Manchester City 5 - 1 Hull City
28 Dec 08 Blackburn 2 - 2 Manchester City
Ostatnie mecze Nottingham Forest :
9 Dec 08 Nottm Forest 0 - 1 Sheffield Utd
13 Dec 08 Nottm Forest 0 - 0 Blackpool
20 Dec 08 Southampton 0 - 2 Nottm Forest
26 Dec 08 Nottm Forest 2 - 4 Doncaster
28 Dec 08 Norwich City 2 - 3 Nottm Forest
Mecze pomiędzy obiema drużynami:
Manchester City - Nottingham 3-0
Nottingham - Manchester 1-1
Oba mecze odbyły się dawno po w sezonie 01/02.
Mój typ
⚽ Manchester City vs. Nottingham Forest (Handicap 0:1) 1,94​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
taa najlepiej pojsc na latwizne i poleciec po kursach na wilekich faworytow
Czasem trzeba i tak ;) Akurat typ na Manchester City najbardziej pasuje mi na dokładkę do mojego kuponu więc go wybrałem. Dobrze Cię rozumiem, że fajnie jest trafiać wysokie kursy, ale dla mnie najważniejsze jest osiągnięcie zysku. Oczywiscie nie uwazam, ze MCity jest super pewnym typem i ze musi wejśc, no ale spośród spotkań FA Cup wydaje mi się, że ma najwieksze prawdopodobienstwo i kurs na podbicie jest ok.
 
makaveli23 189,5K

makaveli23

Typer Miesiaca
Jezeli na podbicie to sie rozumi, ale ukladac kupon z takich 3-4 pewniakow szczegolnie w tego typu pucharach moze sie nie oplacic, wiadomo ze zawsze jakas niespodzianka sie trafi. Ciekawe czy wszystkie pierwszoligowe ekipy sobie poradza z tymi slabszymi, ja bym poszukal niespodzianki np. w meczu:
Gilingham - Aston Villa
typ: 1X
kurs: 2.75
Typ przede wszystkim przeciw AV, niz na Gillingham, choc i tak znajda sie atuty po stronie Gilingham, jak np. dobra gra na wlasnym boisku w tym sezonie (7-4-1 i 23-7 w bramkach). Aston Villa olewa te mecze pucharowe, tak bylo w 2008 roku z QPR w Curling Cup przegrana 0-1. Ostatnio AV nie jest w najlepszej formie, a mecz z Hull byl jakby tego potwierdzeniem, mimo ze wygrali niczym nie zachwycili. Moze pogoda im nie pasowala? Nie podoba mi sie podejscie Aston vili do pucharowych meczy i ich lekcewazenie rywali w tego typu meczach. Mimo zapowiedzi O&#39;Neila ze wystawi on najsilniejszy sklad stawiam na zmotywowana druzyne gospodarzy.
Southampton - Man. Utd
typ: 1 (+1.5 h&#39;cap)
kurs: 1.80
Southamtpon moim zdaniem wcale nie stoi na przegranej pozycji w tym meczu. Maja mlody wybiegany sklad i powinni sprawic troche problemow Czerwonym Diablom. Do ich skladu wracaja pomocnicy Andrew Surman i obiecujacy 19 latek Morgan Schneiderlin. Manchester w nastepny wekeend grac bedzie z Chelsea i Ferguson juz mysli o tym meczu, mowiac o tym ze jest gotow oszczedzic Crystiane Ronaldo w dzisiejszym meczu. Nie mowiac o meczu z Chelsea jest jeszcze w srodku tygodnia mecz z QPR w Curling Cup. Ponadto kontuzjowani sa Ferdinand, Tevez i Evra. Szczegolnie brak tego drugiego moim zdaniem bedzie widoczny bo Tevezowi dobrze sie wiodlo w pucharowych meczach Man U, jak pamietamy strzelil on bodajze 4 gole z Blackburn w Curling Cup. Ostatnio Man United ma problemy z kazda defensywa, trudno im sie strzela gole a mecze wygrywane po 1-0 z outsiderami ligi nie daja powodow do hurraoptymizmu. Southampton powinni w tym meczu skupic sie na defensywie, wtedy Manchester bedzie mial problemy. Widze tutaj ciezka wymeczona wygrana man United ale jednym golem 0-1, dla Southammpton bedzie to dobry rezultat, choc i tak wieze ze zagraja o cos wiecej.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Typy na Arsenal i City jak najbardziej uzasadnione. FA Cup jako najstarsze rozgrywki klubowe na świecie mają w Anglii bardzo prestiżową rangę. Kanonierzy nie będą mieli zamiaru się oszczędzać i pewnie odprawią Plymouth z bagażem kilku goli. Do LM wracają w lutym, z Carling Cup odpadli także kolejny mecz dopiero za tydzień. Chłopcy Wengera z obecną formą mogą już chyba tylko powalczyć właśnie w Pucharze Anglii.
Co do City to popieram typ konradinho2. Kurs bardzo atrakcyjny, a Nottingham bez obrońców Bennetta, Lyncha i Wilosna. Do składu The Citizens powracają Irleand i Robinho, a nie zagra Onuoha. Wielkie zapowiedzi szejków to słowa rzucane na wiatr i sytuacji w lidze nie da się już poprawić tak, by fani zapomnieli gdzie ich team znajdował się na półmetku sezonu. FA Cup to podobnie jak dla Arsenalu, jedyna szansa by coś osiągnąć w tym roku.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dawno na taką &#39;bombę&#39; nie trafiłem... chodzi tutaj oczywiscie o porażkę Manchesteru City. Na prawdę nie znajduję nic na ich usprawiedliwienie. Przegrać 0:3 na własnym stadionie z druzyną z nizszej ligi, ktora tułacze sie w dolnych rejonach Championship ? Ta porażka w takim stylu to istna katastrofa...
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Kto gra puchary , ten je suchary :]
taa najlepiej pojsc na latwizne i poleciec po kursach na wilekich faworytow
Co niekotrzy to sobie w ramke oprawic powinni , a raczej ... połowa forum.
Niby wiadomo od dawna , a analizy tutaj to jak kiedyś napisałem 90% &#39;&#39;wielka przereklamowana czwórka&#39;&#39; i 10% inne typy
 
T 0

test_man

Użytkownik
z tego co widze to nikt tu raczej nie podawal typow na Big Four i przegral...
przejechalismy sie na City, ktore poza swietnym Irelandem, i dwoma gora trzema graczami ktorzy graja dobrze w swoim dniu i kiedy maja na to ochote, reprezentuje poziom Championship (o czym zreszta mowilem kilka kolejek temu).
niespodzianka, niespodzianka, ale przecenieni zosali przez wielu mocno, a reszta (w tym ja) sie na to nieuwaznie zlapalismy. bywa...
a czy Aston Villa jest bez formy to bym nie powiedzial. na pewno nie jest to wielki pewniak, taki jakim bym dzisiaj Arsenal, ale mimo wszystko, czekamy na mecz. gram kontre na wszelki wypadek, ale wierze w nich ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom