>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FA Cup FINAŁ Wembley 17.05.2008

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Coś widzę, że mało kto interesuje się finałem bodajże najstarszych rozgrywek na kontynencie czyli FA Cup! Wszystko zapewne za sprawą jego obsady, bo co jak co, ale Cardiff vs. Porstmouth to nie to samo co Manchester United - Chelsea czy np. Liverpool - Arsenal. No ale cóż swoją postawą te druzyny zasłużyły na awans do finału i teraz będą starały się o jego zdobycie i tym samym awans do przyszłorocznej edycji europejskich pucharów.

Faworytem wydaje się być drużyna Porstmouth, ktorej niektorzy piłkarze byli oszczędzani w ostatnim ligowym meczu z Fulham. Harry Redknapp wszystko podporzadkował walce o to trofeum i moim zdaniem tej szansy nie zaprzepaści. Ekipa Cardiff co prawda ma w swoim składzie kilku doswiadczonych piłkarzy, ale mimo wszystko wydaje mi się, że nie podoła zadaniu jakim jest wywalczenie tego trofeum. Zresztą... i tak juz sam awans do finału jest olbrzymim sukcesem. W druzynie Porstmouth gra wielu obcokrajowców, ale fakt walki o Puchar Anglii mimo wszystko powinien byc dla nich olbrzymią motywacją i moim typem jest zwycięstwo The Pompeys juz po 90 minutach.

Mój typ: Porstmouth
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie 1,75 to jak darmo. Różnica między Premiership a Champioship jest znacząca. Portsmouth to solidna drużyna która w swojej lidze się liczy i potrafi z każdym powalczyc o punkty. Zaś Cardiff w Champioship zajęło odległe 12 miejsce, jest jedno pocieszenia dla trenera Cardiff po kilku miesiącach do gry wraca znany wszystkim, były gracz Liverpoolu czy City Robbie Fowler, ale czy po tak długiej przerwie będzie w stanie napsuc krwi obrońcom The Pompey ? może byc mu ciężko. Portsmouth zagra bez Defoe i to spora strata ale menadżer Harry Redknapp jakoś załata tą dziurę w ataku. Nie widzę innej możliwości jak wygrana Portsmouth ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dla Pompeys jest to bardzo ważny mecz gdyż od dłuższego czasu nastawili się na to, że do pucharu UEFA awansują dzięki zwycięstwu w FA Cup.Cardiff gra w niższej klasie rozgrywkowej i nie radzi sobie zbyt dobrze szczególnie na wyjazdach.Jak wiadomo na Wembley zasiądzie wielka rzesza kibiców i pewnie większość będzie za drużyną z EPL.Pompeys powoli staje się klasową drużyną,która z sezonu na sezon gra coraz lepiej.W tym byli bardzo dobrze dysponowani na wyjazdach jak i na Fratton Park.W dzisiejszym finale nie zagra Defoe,który dołączył do zespołu w styczniu i zdobył 8 bramek w lidze.Najlepszy napastnik Redknappa-Benjami odszedł do Manchesteru City w zimowym oknie transferowym mając na swoim koncie 12 bramek.Można powiedzieć,że Portsmouth przystąpią do tego spotkania bez napastników i dlatego proponuję zagrać na under 2,5 gola.Defensywa Portsmouth jest solidna dodatkowo żadna drużyna nie ma po swojej stronie atutu własnego boiska.
Typ: under 2,5✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


PORTSMOUTH-CARDIFF
Typ: 1
Kurs :1,75
bwin ✅✅WYNIK 1:0 ✅✅

Na Wembley spotkają sie w finale dośc niespodziewanie dwie drużyny które wcale nie należą do ścislej czołowki w Anglii. Kibice zapewne oczekiwali kolejnego pojedynku The Blues z Red Devils, ale na taki trzeba bedzie wybrac sie do Moskwy ;)
Wracając do dzisiejszego finału to zdecydowanym moim faworytem jest drużyna Portsmouth, ktora w lidze ostatnie mecze mozna powiedziec ze sobie odpuscila przygotowując sie do tego jakze waznego dla nich meczu finałowego, co potwierdzają ostatnie 4 spotkania gdzie Pompey wszystkie przegrali. Przeciez zwyciezca tych rozgrywek wywalczy sobie przepustke do UEFA Cup. To jest głowny cel podopiecznych Redknappa.
W zespole Pompey dzisiaj nie wystąpi Jermaine Defoe. Ale w ataku godnie powinni go zastąpic Nwankwo Kanu i Milan Baros, ktory stracil dawną forme jaką prezentowal za czasów gry w Liverpoolu. Pomoc to równiez atut po stronie Portsmouth. Kranjcar i Muntari to bardzo dobrzy piłkarze.

Zespół Cardiff to średniak Coca Cola Championship. I to ze awansowal do finału dla nich juz jest wielkim osiągnieciem.

Prawdopodobne składy :
▶PORTSMOUTH : James-Johnson,Campbell,Distin,Hreidrasson- Muntari,BoupaDiop,Diarra,Kranjcar-Kanu,Baros

▶CARDIFF : Enckelman-McNaughton,Johnson,Loovens,Capaldi-Sinclair,Rae,McPhail,Ledley-Whittinhgam-Hasselbaink

W historii oba zespoły zmierzyly sie ze soba jeden raz i górą byli Portsmouth wygrywając 2:0. To jednak nie bedzie mialo wiekszego znaczenia i gracze Premiership wywalcza dzisiaj jakze cenne w Anglii trofeum i wywalcza upragniony awans do Pucharu UEFA.
 
W 0

witoldd1

Użytkownik
Portsmouth FC - Cardiff City
typ:1
kurs:1,70
buk:expekt
17.05.08r / 16:00
analiza:
Bardzo ciekawy mecz opuściłem Bundesligę ponieważ jakoś nie mogłem tam się na nic zdecydować wszystko takie nie pewne. Ten mecz też jest nie pewny ale obie drużyny walczą o życie . Jest to tylko jeden mecz więc mogą być ewentualna dogrywka ale chyba żaden zespół tej dogrywki nie chcę. W ostatnim meczu ligowym Portsmouth przegrał walczącym ożycie Fulham 0-1. Ale ten mecz dla nich będzie miał inną wartość ponieważ w lidze spisywali się dobrze zajęli 8 miejsce ale tu ale nie zagrają w przyszłym sezonie w żadnych pucharach jeżeli nie wygrają. Dlatego ten mecz będzie miał inną wagę niż przed tygodniem. Zespół gospodarzy na pewno zespół gości nie zlekceważy który gra o jedną niższą klasę rozgrywkową ale na pewno dziś nie oda łatwo pola. Więc dziś Portsmouth musi od pierwszych minut atakować. Myślę że strzelone szybko 2 bramki załatwiły by sprawe ewentualnego finału. Dogrywki zespół gospodarzy nie chce ponieważ już są zmęczenie sezonem i czym prędzej skończą tym lepiej dla nich.
Zespół gosci zajęło 12 miejsce w lidze i pozostała im walka o puchar. W tym meczu napewno nie są faworytem finału. droga do finału wyglądała następująca Chasetown, Hereford, Wolves, Middlesbrough oraz Barnsley. Nie są to jakieś wielkie kluby można powiedzieć o potencjalnym poziomie tej drużyny. Zespół gości na swoim drodze tez miał kilka klubów walczących w 2 lidze oraz w ćwierćfinale pokonali faworyta jakim jest Man utd. Zespół ten wie jak grać tymi z 2 ligi i wygrywać z nimi dzis to po prostu muszą zaprezentować. Zespół gosci skończył 2 tygodnie ligę więc miał więcej czasu na odpoczynek. Myślę że tak doświadczony zespół jak pourstmouth powinien bez problemu sobie poradzić.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Po dość wyrównanym spotkaniu Portsmouth zdobył Puchar Anglii.Drużyna Cardiff grała piłką lecz Pompeys zagrali bardzo ostro bo popełnili aż 23 faule i dzięki bramce weterana Kanu sięgnęli po ten wspaniały tytuł.

Portsmouth - Cardiff 1-0

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom