>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

fałszyw nr konta pinnacle

P 7

piotr1234543

Użytkownik
Witam.Po logowaniu do pinnacle chciałem wpłacić sobie pieniądze na konto w pinnacle przez przelew 24 jak to robię zwykle.
Zazwyczaj wpisywałem kwotę, wybierałem przelew 24 i tam kierowało mnie na konto mojego banku i puszczałem przelew.
Dzisiaj po wpisaniu kwoty nie przekierowywało mnie na konto mojego banku tylko wyskakiwała jakaś fałszywa strona po wybraniu już przelew24 wbk.
Kazano mi jeszcze raz wybrać metodę płatności i tam po jeszce jednym kliknięciu w przelew pokazywała się dziwna strona z nr kont do różnych banków i było można wybrać tylko drukuj przelew i było podane konto niby do przelewu na pinnacle. Zrobiłem przelew. Na szczęście 10 zł bo coś mi nie pasowało. Na początku myślałem, że to może coś nowego pinnacle wprowadziło. Jednak później patrzę, że nr konta do przelewu na pinnacle w mojej historii banku jest całkiem inny???? 10 zł wcieło.
Czy ktoś miał coś podobnego?
nr konta na które wysłałem 73 1090 1362 0000 0001 0146 6397
Bardzo dziwna sprawa bo logowałem się do pinnacle wpisując w google jak zawsze:/
Teraz patrzę już mogę robić przelew normalnie jak wcześniej. Nie wiem co było grane z tą stronka co mnie przekierowywało :/
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na twoim miejscu przeinstalował bym system + zaopatrzył się w dobrego antywirusa. Widać jakiś kolejny oszust grasuje, zgłoś to jeszcze do pinnacle. Ale to trzeba dobrze angielskim operować, żeby wszystko objaśnić. I jak ci od początku coś nie pasowało, to nie trzeba było nawet tych 10zł wysyłać.
 
Do góry Bottom