>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Extraliga 17.04.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W Lany Poniedziałek odbędzie się druga kolejka żużlowej Extraligi.
Oto pary drugiej kolejki:
Adriana Toruń - WTS Atlas Wrocław 46 - 44
Polonia Bygdoszcz - Unia Leszno 60 - 30
Częstochowa - RKM Rybnik 55 - 35
Unia Tarnów - Marma Rzeszów 53 - 37


Kursy by STS:

 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:1de8dce7bb]
[/center:1de8dce7bb]

Analiza: Adriana Toruń wygrała swoje ostatnie spotkanie ze slabym Rybnikiem 51-39 i dzieki temu zwyciestwu sa narazie na drugim miejscu w tabeli tuz za Atlasem, ktory ma wieksza ilosc malych punktow. Atlas w swoim inauguracyjnym spotkaniu pokonal slaba Polonie Bygdoszcz 53-37. W obu ekipach wystapianajsilniejsi zawodnicy.

Przewidywane sklady:
Toruń: Jaguś, Słaboń, Bjarne Pedersen, Iversen, Ząbik o Stead
Wrocław: Hampel, Świderski, Crump, Andersen, Jamroży i Gapński

Mój typ: NO BET
Typ z handicapem: Atlas Wrocław +1,5
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:25cf3149a9]
[/center:25cf3149a9]

Analiza: Polonia Bydgoszcz zmierzy sie na wlasnym torze z Unia Leszno. Bygoszcz swoje pierwsze spotkanie przegralo 16 punktami z Atlasem Wrocław i moim zdaniem znowu przegraja, poniewaz Unia po wygranej u siebie z Tarnowem jest zmotywowana i bedzie chciala pokonywac slabszych rywali. Ale jest tez jeden problem, Unia w ciagu ostatnich 10 latach wygrala tylko raz w Bygoszczy w 2001 roku 48-42, ale ja jednak postawie na Unie.

Przewidywane sklady:
Bydgoszcz: Jonson, Klecha, Sawina, Kościecha, Protasiewicz, Buczkowski, Jędrzejewski i Sajfutdinov
Leszno: Adams, Loram, Dorbucki, Miśkowiak, Baliński, R. Kasprzak, K. Kasprzak i Jurga

Mój typ: 2
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:57efb5431a]
[/center:57efb5431a]

Analiza: Moim zdaniem &quot;pewniak&quot; kolejki. Włókniarz po pierwszym przegranym meczu bedzie chcial sie zrehabilitowac. RKM w tym sezonie od poczatku jest spisany na straty i uwazam, ze przegraja to spotkanie. STS proponuje spory handicap az +24,5 dla RKMu, ja radze odpuscic to spotkanie jesli chodzi o handi, ale tak to mozna obstawic cysta 1 ;)

Przewidywane składy:
Częstochowa: Hancock, Romańczuk, Sullivan, Richardsson, Ułamek i Szczepaniak
Rybnik: Szombierski, Povazhny, Chromik, Czerwiński, Gafurov i Pawlaszczyk

Moj typ: 1
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:ab86d5e500]
[/center:ab86d5e500]

Analiza: Unia Tarnów w swoim pierwszym spotkaniu orzegrala niespodziewanie w Lesznie 43-41 i tutaj beda chcieli koniecznie wygrac. Marma Rzeszów wygrala swoje pierwsze spotkanie z Włókniarzem 47-43. Bedzie to jednostronne spotkanie moim zdaniem, poniewaz Tarnow potrzebuje zwyciestwa. Mozna tez zagrac handicap.

Przewidywane składy:
Tarnów: T. Gollob, J. Gollob, Burza, Rickardsson, Kołodziej, Zieliński, Hlib i M. Rempała
Rzeszów: Pedersen, T. Rempała, Chrzanowski, Śledź, Holta, Stachyra, Miesiąc i Karpow

Mój typ: 1
Typ z handicapem: Unia Tarnów -18,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom