>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Expekt - Zakład bez ryzyka do 40PLN!

L 209

lukbor10

Użytkownik
Złóż jakikolwiek rodzaj zakładu za stawkę minimum € 10, w dniach pomiędzy 14/01 i 30/01
(£9, $15, albo równowartość w innej walucie)
no więc regulamin nie był jasno napisany, ponieważ w tym punkcie ewidentnie jest napisane, że zakład musi być za minimum 10euro.

czytając dalej widze punkt:
3 Jeśli przegrasz swój pierwszy złożony zakład zwrócimy Ci jego stawkę aż do 40 PLN!
czyli mam prawo myśleć, że &quot;pierwszy złożony zakład&quot; = &quot;pierwszy kwalifikujący się zakład&quot; = &quot;zakład za minimum 40PLN&quot;.


Regulamin wg mnie można było zinterpretować dwuznacznie, także myślę, że mam podstawy do tego aby ubiegać się o zwrot moich 40zł. Poza tym biorąc sprawe &quot;po ludzku&#39; troche nie logiczne byłoby gdybym postawil bez ryzyka 2.50PLN, gdzie wczesniej stawiałem zakłady o kilkadziesiąt razy większych stawkach.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
no napisane jest ze zwroca pierwszy postawiony zaklad, ale nie napisane ze musi byc on za min 40zl, tylko wogole ze musi byc postawiony zaklad za 40zl zeby byl zaliczony pierwszy jako bez ryzyka
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
troche to bez sensu, w ogóle ten regulamin dziwny, niby zakład można skladac do 30.01 a zwroty sa wypłacane juz dzisiaj, ale niech im będzie. w sumie nie ma co sie wyklocac o 40zł, expekt to firma z którą nigdy nie miałem problemów, więc nie bede sie ścierał, chociaż uważam , że regulamin mozna było zinterpretować różnie. napisałem meila, zobaczymy co tam mi odpiszą. dzieki.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
chciałem się zapytać czy już wszyscy otrzymali zwroty, bo ja mimo wpisywania id konta nie dostałem jeszcze zwrotu
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Tak, ja już swoje 4 dychy dostałem.
Jedna uwaga: id należało wpisać i zatwierdzić przed obstawieniem zakładu, nie teraz.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Skorzystałem z bonusu. Wplaciłem depozyt 52,50zł (tak jakos wyszło). gdy miałem to na koncie w expekt za koncowke postawiłem sobie kupon na live, który nie wszedł dokłądnie za 2,50zł. Potem postawiłem kupon za 50zł.

Wchodze dzisiaj na konto, patrze a tu mam zwrot w wysokości 2,50PLN :eek:

Zdziwiłem sie bardz, gdyż czytać potrafie i jak byk w regulaminie jest napisane:



więc jakim cudem mogłem dostać 2,50PLN zwrotu?

ma ktos może podobny problem?
Panowie walcie odrazu na angielski support!

Wszedłem przed chwilą na Live chata, wystarczyło 10min i mam dopisane moje 40PLN.
A polski nie odpisywał mi od wczoraj.

Takze expekt to jednak porządna firma. Wszystko OK.
 
Do góry Bottom