>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt - Zakład bez ryzyka do 40PLN!

L 209

lukbor10

Użytkownik
Sprawdzcie skrzynki.

Expekt

1 Złóż jakikolwiek rodzaj zakładu za stawkę minimum € 10, w dniach pomiędzy 14/01 i 20/01
(£9, $15, albo równowartość w innej walucie)
2 Jeśli Twój zakład będzie zwycięski, oczywiście otrzymasz wygraną.
3 Jeśli przegrasz swój pierwszy złożony zakład zwrócimy Ci jego stawkę aż do 40 PLN!

Zwrot nie podlega obrotowi

eleganckie promo
 
W 0

walker214

Użytkownik
Ja też to dostałem tylko, że z kwotą 200zł

&quot;Złóż jakikolwiek rodzaj zakładu za stawkę minimum € 10, w dniach pomiędzy 14/01 i 20/01
(£9, $15, albo równowartość w innej walucie)
Jeśli Twój zakład będzie zwycięski, oczywiście otrzymasz wygraną.
Jeśli przegrasz swój pierwszy złożony zakład zwrócimy Ci jego stawkę aż do 200 PLN!&quot;
 
K 14

kobyla1945

Użytkownik
Ja też to dostałem tylko, że z kwotą 200zł

&quot;Złóż jakikolwiek rodzaj zakładu za stawkę minimum € 10, w dniach pomiędzy 14/01 i 20/01
(£9, $15, albo równowartość w innej walucie)
Jeśli Twój zakład będzie zwycięski, oczywiście otrzymasz wygraną.
Jeśli przegrasz swój pierwszy złożony zakład zwrócimy Ci jego stawkę aż do 200 PLN!&quot;
A w tej bajce byly smoki? ????????????
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
na skrzynkę nie dostałem, ale gdy wchodzę w linka który podał depee i wpisuje swój login pojawia się informacja, że jestem zakwalifikowany do promocji, więc chyba bez ściemy? ????
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
&quot;Tylko bezpośredni odbiorcy newsletterów zawierających konkretną ofertę są uprawnieni do wzięcia udziału w tej promocji.&quot;
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
przecież masz napisane MINIMUM 10euro, nic nie zmieniałem, zresztą nie zamierzam się więcej tłumaczyć
to daj link do tej innej oferty, bo tamta z 40zl mozna przez link zobaczyc bez logowania wiec to nie zalezy od klienta tylko to musi byc inna oferta
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
odpowiedz z supportu
Witam serdecznie.
Dziekuje za kontakt,
Szanowny Kliencie, promocja ta wazna jest wylacznie dla graczy, ktorzy otrzymali ten email.
W razie jakichkolwiek pytan badz niejasnosci prosimy o ponowny kontakt - sluzymy pomoca.
Wiec sie nie zdziwcie jak nie dostaliscie maila i zwrotu nie dadza
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Basturk66 na pewno zwrot podlega obrotowi minimum 1 raz, nie ma nic tak za darmo... jestem tego pewien na 1 000 000%
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
Basturk66 na pewno zwrot podlega obrotowi minimum 1 raz, nie ma nic tak za darmo... jestem tego pewien na 1 000 000%
1.2 - Pierwszy zakład musi zostać zawarty za stawkę minimalną €10 lub jej równowartość w innej walucie, aby mógł być uprawniony do bonusu.

1.3 - Zwracane stawki są prawdziwymi pieniędzmi i nie podlegają żadnym wymogom dotyczącym obrotu
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Skorzystałem z bonusu. Wplaciłem depozyt 52,50zł (tak jakos wyszło). gdy miałem to na koncie w expekt za koncowke postawiłem sobie kupon na live, który nie wszedł dokłądnie za 2,50zł. Potem postawiłem kupon za 50zł.

Wchodze dzisiaj na konto, patrze a tu mam zwrot w wysokości 2,50PLN :eek:

Zdziwiłem sie bardz, gdyż czytać potrafie i jak byk w regulaminie jest napisane:

Złóż jakikolwiek rodzaj zakładu za stawkę minimum € 10, w dniach pomiędzy 14/01 i 30/01
(£9, $15, albo równowartość w innej walucie)
więc jakim cudem mogłem dostać 2,50PLN zwrotu?

ma ktos może podobny problem?
 
Do góry Bottom