>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EXPEKT wypłata

P 2

pnikonion

Użytkownik
Mam problem odnosnie wypłaty poniewaz konto na expekcie mam ja i brat ,mamy takze wspolne konto w banku(mbank) brat juz ze swojego nie korzysta ,gdy chciałem zrobic wyplate na konto to suport mi napisał ze nie moge wyplacic poniewaz juz jakis uzytkownik wyplacal pieniadze na to konto,tak ale to byl moj brat! napisali mi zebym wyplacil na inne konto imiene gdzie widnieje tylko moje imie! to jest kurva chore! myslalem ze na weekend bede mial kase to musze nowe konto zakladac ,pozniej przelew zlecic ,potwierdzenie takze zejdzie pewnie ze 2 tygodnie zauwazylem ze jesli ktos wyplaca wieksza kase to zawsze robia tyle problemow!
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Masz wspólne konto z bratem w banku? Obaj jesteście właścicielami tego konta? Rozumiem, że byłoby to możliwe gdybyście byli małżeństwem, ale wspólne konto z bratem? Czym innym jest to, że korzystacie z jednego konta, a czym innym jest wspólne konto.

Jeśli masz papiery z banku, że obaj jesteście właścicielami tego konta, to zeskanuj je i wyślij do supportu. Jeśli konto bankowe należy tylko do Ciebie lub tylko do brata to, albo brat złamał zasady wypłacając na nie swoje konto bankowe, albo Ty teraz próbujesz je złamać wypłacając na jego konto bankowe.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Litości

1 Tylko się cieszyć że nie chcą wypłacać na konto z danymi innymi niz te które podałeś w EXPEKT . To jest zabezpieczenie dla ciebie że nikt obcy ci kasy nie przeleje na swoje konto, kasa zawsze trafi do ciebie !!!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Masz wspólne konto z bratem w banku? Obaj jesteście właścicielami tego konta? Rozumiem, że byłoby to możliwe gdybyście byli małżeństwem, ale wspólne konto z bratem? Czym innym jest to, że korzystacie z jednego konta, a czym innym jest wspólne konto.
Jeśli masz papiery z banku, że obaj jesteście właścicielami tego konta, to zeskanuj je i wyślij do supportu. Jeśli konto bankowe należy tylko do Ciebie lub tylko do brata to, albo brat złamał zasady wypłacając na nie swoje konto bankowe, albo Ty teraz próbujesz je złamać wypłacając na jego konto bankowe.
Ale ty masz problem zeby tylko takie miec problemy z wyplata jak ty...Zadzwon do mbanku i popros o otwarcie nowego rachunku pewnie masz zalozone e-konto wiec popros o zalozenie konta e-max w 5 minut ci to zrobia i konto masz aktywne i na nowe sobie wyplacisz...A kase bedziesz mogl przelac na to stare i po problemie...Czyzby tj az takie trudne???
 
Do góry Bottom