>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt problem z wypłatą

H 0

hayes

Użytkownik
Witam,mam problem z wypłatą 3000zł na expekt.Mianowicie chodzi o to,że wpłaciłem pieniądze przez konto bankowego mojego znajomego (konkretnie podałem mu dane, które wygenerował serwis przelewy24).Poproszono mnie wtórnie o wysłanie potwierdzenia przelewu-tego od kolegi oraz zdjęcia dowodu trzymanego w ręku z wraz z moją twarzą.Także to załączyłem i wszystko zostało uznane.Czy mają prawo nie wypłacać mi tych pieniędzy? Oczywiście były one obracane.
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.
EDIT: Dodam,że oczywiście pieniądze chcę wypłacać na swoje konto bankowe które jest na te same dane co na dowodzie.Słyszałem także,że są serwisy gdzie można składać reklamacje tego typu rzeczy.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jeżeli wszystko zweryfikowane poprawnie - a piszesz, że tak właśnie jest - to wypłacą. Wpłaty od osób trzecich to jeszcze nic strasznego.
Czekaj spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak. Jeśli nie trzeba podawać wszystkich informacji w panelu wypłaty, to system bukmachera weryfikuje wszystko sam.

Ew. poproszą jeszcze o wyciąg z Twojego konta w celu potwierdzenia danych. Bądź doślij to sam przed wypłatą, na pewno nie zaszkodzi.
 
H 0

hayes

Użytkownik
wyciąg w mBanku,który zawiera BIC i moje dane tak jak wymagają kosztuje 40zł i trzeba czekać 2-3 dni.
A zwykły wyciąg im zapewne nie wystarczy.
 
Do góry Bottom