>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Expekt - pomyłka

pekepeke 0

pekepeke

Użytkownik
Dziś oszukali mnie na prawie pół stówy jutro to możesz być ty !!!
Okazało się ze podobno ktoś popełnił błąd i zamienił kursy okazało się to po prawie 12 godzinach.
Wyjasnienia wymyslane na poczekaniu najpierw że podali złego gospodarza spotkania więc pisze sory gregory ale mecz był na neutralnym terenie w Cankun w Meksyku to po jakimś czasie i zamieszaniu dostałem nowe wyjaśnienie anulowania kuponu zamienione kursy .
Bzdury u wszystkich buków Virginia w meczu z Cliveland była faworytem i gospodarzem według prognoz miała wygrać różnicą 16 punktów wygrała 11 handi był - 2,5 jeśli faktycznie zamienili kursy to kupon też jest wygrany + 2,5 kurs na hadicap w obie strony był 1.90.
Rano wygrana była na koncie bardzo się zdziwiłem gdy około 12 w południe dostałem wiadomosc o anulowaniu kuponu i odebraniu wygranej pisałem do nich i nic jak powiedział Pan Boczek w Vabanku ( w ten sposób uczciwego Polaka ) jestem bezradny okradli mnie w biały dzień wszystkie dowody oszustwa są dostępne w sieci kursy na ten mecz oraz to kto był gospodarzem,więc jeśli grasz w expekt uważaj jak wygrasz bo kasa na koncie nie oznacza wcale wygranej twoja będzie w banku.
Oczywiscie na stronach expekt nie ma śladu po tym meczu wszystko zostało wyczyszczone .
Angielski support był zdziwiony że piszę do niego po raz trzeci w tej samej sprawie jak trzeba będę pisał sto razy bo tu nie chodzi o kasę tylko o zasady
Ich wyjaśnienia to dwa słowa - zamienione kursy - tyle jesteśmy dla nich warci dwa słowa.
Jeszcze jedna rzecz którą za uwarzyłem to licznik email które otrzymuje angielski support
16:14 RE: Site mail: Complaining [2342766:2523140]
03:10 RE: Site mail: Complaining [2343765:2524155]
ok 11 godzin 1015
średnio 92 zapytania na godzinę w tej firmie chyba za dobrze się nie dzieje.

Czy ktoś miał podobne przygody ?
Czy może mi ktoś pomóc poradzic co mozna zrobić ?


data 26-11-2009 08:26

data 26-11-2009 11:25

Ps. Szanowni panowie z expekt za błędy się płaci gotówka lub reputacją wybór należy do was, obiecuje że będe walczył ile starczy sił i czasu bo to co mnie spotkało to zwykłe chamstwo.

Najnowsze wyjasnienia angielskiego supporta:

Ten kupon został anulowany z powodu zaminy zespołów . Drużyna gospodarzy figuruje jako drużyna gości, więc musieliśmy odwołać tę grę.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane .

Bzdurny pretekst by unieważnić przegrany przez nich kupon jak pisałem już wyżej mecz był na terenie neutralnym Cancum w Meksyku gdzie odbywał się kilkudniowy turniej NCAA.
Zapłacili a po kilku godzinach musieli odwołac te grę i odebrac kasę pewnie ich wywiadowca z Meksyku zadzowonił z informacją że jedna z drużyn czuła się jak u siebie w domu.[/u]


 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pomyłki zdarzają się w każdej firmie.
Nie powiedziałbym, że Cię okradli, bo nie straciłeś na tym swojej kasy.
Na licznik postów również na patrz, bo częste maile to zwykłe pytania o wypłate/konto gracza etc takie jak na forum.
Spróbuj napisać jeszcze do polskiego i szwedzkiego supportu.
 
pekepeke 0

pekepeke

Użytkownik
Nie zgadzam się z tym że nie straciłem swojej kasy bo jak pisałem już pieniądze były wypłacone miałem je na swoim koncie w expekt a jeśl chodzi o pisanie to jest jak w przysłowiu &quot;mówił dziad do obrazu .........&quot; pisałem do trzech supportów polskiego szwedzkiego i angielskiego i gdy zabrakło im argumentów po kilkunastu mailach angielski support odpisał że nie rozumie co do niego piszę nagle mój angielski stał się dla nich niezrozumiały żenada.
 
pekepeke 0

pekepeke

Użytkownik
Jest 3.22 w nocy 04.12.2009 dziś postawiłem kolejny kupon po fajnym kursie i jestem ciekaw czy jak wygram anulują go jak ten powyzej.

Kupon stworzony Pt 04/12/09 00:57

stawka : 50.00 PLN
możliwa wygrana 95.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pt 04/12/09 01:00 Western Kentucky - Arkansas State
handicap NCAAF 1 (+6.5) 1.90
1.90

Kupon wygrany Kentucki - Arkansas 20-24
 
K 0

kris8102

Użytkownik
Witam
Dzis to mnie spotkało, najpierw zaliczyli mi kopn live, po czym po uplywie ok 2 godzin okazuje sie ze kupon jest przegrany. Pisałem juz do supportu i czekam na ich odpowiedz. Na pewno im tego nie podaruje. Jesli mozecie to podajciemi gdzie moge znalezc relacje pkt-pkt spotkania Dania - Kongo na MŚ w piłce ręcznej.
 
L 5

lllolllo

Użytkownik
Ten kupon został anulowany z powodu zaminy zespołów . Drużyna gospodarzy figuruje jako drużyna gości, więc musieliśmy odwołać tę grę.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane .
Znajomość regulaminu się kłania.
Często np w tenisie można by wyhaczyć ciekawy kurs wobec zdarzających się muszę napisać pomyłek w oznaczeniu &quot;serwującego&quot;
Jak dla mnie na zdrowy rozum OK i fair punkt regulaminu coby zarabianie nie było zbyt proste ;)
Z moich doświadczeń to błędy w stylu rozliczenie jako przegrany wygranego kuponu się zdarzały, ale zawsze po konwersacji z polskim bądź angielskim supportem były oczywiście korygowane.
Kilka razy po błędnym oznaczeniu właśnie serwującego w tenisie wygrane kupony były zmieniane na zwroty...normalka myślę, ale czemu nie zaryzykować przeoczenia z Ich strony? ????
Raz miałem taką sytuację, że system im się walnął...
Stawiałem na zwycięzce gema a system zapisał seta...
Uczciwie wtopiłem :p , ale błąd w systemie, to błąd w systemie...
Po żmudnych konwersacjach dostałem 100 złotych darmowego depozytu ????
Jak dla mnie Expekt to jeden kilku z najlepszych buków...dobra oferta, bardzo dobre kursy, czas realizacji wypłaty max 2 dni robocze ????
Nic tylko wygrywać ????
 
pekepeke 0

pekepeke

Użytkownik
Witam pracownika firmy expekt szanowny panie nie wiem czy pan zauważył piszemy tu o pomyłkach ? reklamy firm bukmacherskich są w innym miejscu.
 
K 0

kris8102

Użytkownik
Witam proszę masz tu link na stronę IHF po wejsciu na stronę przy meczu Dania-Congo wejdz na MTR tam po prawej masz punkt po punkcie z tego meczu .

http://www.ihf.info/front_content.php?idart=2207
Dzięki za info, ale już zdarzenie zostało wyjaśnione przez support Expekt-a. Szkoda tylko ze błędnie podawają (czasami) wyniki, człowiek siedzi i analizuje na live a tutaj masz taki klops :/. No cóż,mówi sie trudno, gra się dalej.

pozdrawiam i zycze powodzenia w typowaniu.:grin:
 
A 2

aniolziom

Użytkownik
Problem
Mnie natomiast Expekt oszukał na 20zł!
Zagrałem kupon za 7,60zł na 4 mecze ligi Izrealskiej:

*Hapoel Ramat Gan - Hapoel Tel Aviv ✅ kurs: 2,15 | 3,00
typ2, wynik 0:3

*Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem ✅ kurs: 1,45
typ 1X, wynik 4:3

*Bnei Yehuda - Maccabi Netanya ✅ kurs: 2,25 | 3,20
typ 1X, wynik 2:1

*Hapoel Haifa - Maccabi Haifa ✅ kurs: 1,50
typ 2, wynik 0:1


Dali mi 19,98 zamiast 39,98!
Napisałem do nich, ale cisza.
Co mam zrobić, jeśli nie zgodzą się oddać?!

????
 
Do góry Bottom