>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt poker - token

hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
Witam wygralem dzis we freefolu &quot;GENERIC 0,24&quot; oraz wdrugim turnieju &quot;2 freezeout Token&quot; niewiem o co chodzi bo jak gralem jeszcze w lipcowych turniejach na EXPEKT to normalnie pieniadze ktore wygralem pojawialy sie odrazu w saldzie konta a te nie;)Wie ktos moze o co z tym chodzi??;)
 
K 0

killer20

Użytkownik
ja tez wygrałem jakiś bilet do turnieju o 2k ale nie wiem co to za turniej i kiedy się odbywa, wogule takiego nie mogę znaleźć. Gdzie wogóle szukać tego biletu, gdzie można go sprawdzić?
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy mieliście już do czynienia z Real Poker Club? Czy ten serwis jest &quot;wypłacalny&quot;?
Jeśli tak to mam jeszcze jedno pytanie. Wygrałem pare euro w turnieju freeroll i chciałbym je wypłacić. Czy muszę wpierw dokonać depozytu? czy depozyt muszę obrócić czy wystarczy wpłacić i wypłacić calość? dziękuję i czekam na odp.
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy mieliście już do czynienia z Real Poker Club? Czy ten serwis jest &quot;wypłacalny&quot;?
Jeśli tak to mam jeszcze jedno pytanie. Wygrałem pare euro w turnieju freeroll i chciałbym je wypłacić. Czy muszę wpierw dokonać depozytu? czy depozyt muszę obrócić czy wystarczy wpłacić i wypłacić calość? dziękuję i czekam na odp.
To jest chyba ta sama sieć co 123allin więc na 99% potrzebujesz depozyt. Co do obrotu to nie musisz, możesz od razu wypłacić.
 
Do góry Bottom