>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt - oceń nową witrynę bukmachera

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Bukmacherowi Expekt po dwóch nieudanych próbach, prawdopodobnie w końcu udało sie już ostatecznie zainstalować nową szatę graficzną. Jak oceniasz nową witrynę oraz funkcjonalność serwisu? Wszelkie komentarze i uwagi rownież mile widziane ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja dałem 5. Szata graficzna jest ok, bardzo fajne i przyjemne kolory. Ogólnie to nie będę się wypowiadał, bo tam rzadko bywam. Jeszcze mnie do siebie nie przekonał.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Ja jestem pod wrażeniem nowej strony, ale mam za dużo złych wspomnień z przeszłości. :mrgreen: Szczególnie pamiętam, jak podejmowali próby zmiany szaty, co kończyło się trzydniowym brakiem dostępu do konta. :mrgreen: Daję 5, ale jakby jeszcze poszerzyli ofertę o kilka moim zdaniem ważnych lig, to byłoby super. :wink:
Ogólnie pod względem grafiki jest fajnie, na pewno w tym aspekcie są teraz w czołowce.
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
A moim zdaniem jest co najwyżej poprawna: nie wnosi nic nowego, jest strasznie plastikowa i twarda, jak dla mnie malutkie 3 z minusem stąd do Krakowa (a mam daleko :p).
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dla mnei tak naprawde nie wiele sie zmienilo - zmienily na pierwszy rzut oka tylko kolory - caly niemal uklad strony jest identyczny - wogole nie widze sensu takiej zmiany...ale widac - firma widzi ;) 4
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dla mnie na pierwszy rzut oka też prawie nic się nie zmieniło, nawet się w to nie zagłębiam :p:p

A w ogóle po co taki temat?? Wiadomo, ze expekt to kiepski i przereklamowany buk!!
 
T 0

tubinho

Użytkownik
Nie zgodze sie z tym twierdzeniem poprzednika o Expekcie, nie mialem zadnych problemow z realizacja wplat i wyplat(wyplata trwala jeden dzien to samo z wplata)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wypłaty mają naprawdę expresowe ale aranż ich strony jest kiepski, oferta dziwna i moim zdaniem uboga. Brakuje przede wszystkim 2 ligi polskiej.

P.S. Lukas to jest ważne ogłoszenie i wyświetla sie w każdym dziale, zupełnie niepotrzebnie, gdyż dla mnie to nie jest ważne ogłoszenie. :wink:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To jest temat o szacie graficznej strony, a nie o ofercie, czy też czy to dobry buk. Więc proszę nie rozmywać tematu.

Gusto, może dla Ciebie nie jest ważne ogłoszenie, ale dla Lucasa tak, w końcu jest Adminem ... A co tam będę rozpisywał :p Niech sam się wypowie :p ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
A w ogóle po co taki temat?? Wiadomo, ze Expekt to kiepski i przereklamowany buk!!
P.S. Lukas to jest ważne ogłoszenie i wyświetla sie w każdym dziale, zupełnie niepotrzebnie, gdyż dla mnie to nie jest ważne ogłoszenie.
Myslisz, ze skad bierze sie kasa na oplacanie serwera i na nagrody w konkursach? Co forum zarobi na reklamie bukow to wszystko idzie na uatrakcyjnienie i utrzymanie tej stronki. Chcialem zwrocic uwage na nowy wyglad Expekt-u, gdyz niektorych poprzedni mogl zrazac. Za kilka dni odkleje ten temat.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A w ogóle po co taki temat?? Wiadomo, ze &lt;u&gt;Expekt&lt;/u&gt; to kiepski i przereklamowany buk!!
P.S. Lukas to jest ważne ogłoszenie i wyświetla sie w każdym dziale, zupełnie niepotrzebnie, gdyż dla mnie to nie jest ważne ogłoszenie.
Myslisz, ze skad bierze sie kasa na oplacanie serwera i na nagrody w konkursach? Co forum zarobi na reklamie bukow to wszystko idzie na uatrakcyjnienie i utrzymanie tej stronki. Chcialem zwrocic uwage na nowy wyglad &lt;u&gt;Expekt&lt;/u&gt;-u, gdyz niektorych poprzedni mogl zrazac. Za kilka dni odkleje ten temat.
Tak myślałem, mimo wszystko zmiana kolorów nie przyciągnie nowych klientów. Powinni całkowicie zmienic wygląd. Inni bukmacherzy np. bah czy betgun mają dla mnie znacznie bardziej przyjazną szatę graficzną. :wink:
 
Do góry Bottom