>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt nie działa?

S 0

sew

Użytkownik
Już ze dwie godziny... Akurat wpłacałem kasę, jak się zaczęły problemy, ciekawe czy mi zaakceptują przelew.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Szanowny Panie
Dziekuje za e-mail.

Pragne uprzejmie poinformowac, iz w chwili obecnej trwaja krotkie prace techniczne w naszym serwisie. Wkrotce jednak dzialanie strony wroci do normy. Prosze o cierpliwosc i przepraszamy za wszelkie niedogodnosci z tym zwiazane.
 
kstraczewski 3

kstraczewski

Użytkownik
alright, calm down, relax and start breathing
chciałem tylko pokazać jak przedziwnie działa ich strona, a ty od razu złośliwości... może lepiej o tej porze spać niż leczyć sobie kompleksy?
&quot;ale mi tekst wyszedł, o ja cieeeeeeeee&quot;
mimo wszystko jeżeli twój post pomógł ci podreperować ego to jestem skłonny do takiego poświecenia. ktoś na pewno na tym skorzysta.
post do usunięcia.
 
L 0

lechiacci

Użytkownik
Witam
Dlaczego nadal nie dziala expekt? Co jest tego przyczyna i wie ktos kiedy zostanie u nich ta awaria usunieta? Bede wdzieczny za pomocne odpowiedzi.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Pisałem do nich 2 godziny temu z zapytaniem ile to potrwa. Oto odpowiedź:
Szanowny Panie XXXXXX,
Dziekujemy za email.

Uprzejmie informujemy, ze mamy swiadomosc wystepowania problemow ze strona i logowaniem sie do serwisu. Dzial Techniczny pracuje juz nad tym i mamy nadzieje, zostanie to rozwiazane tak szybko jak to mozliwe. Przepraszamy za niedogodnosci z tym zwiazane.
Niemniej, prosze profilaktycznie usunac wszystie tymczasowe pliki cookie z Pana komputera, podobniej jak pliki internetowe oraz historie przegladania i sprobowac ponownie sie zalogowac.


W razie jakichkolwiek pytan badz watpliwosci, prosimy o ponowny kontakt.
Pozdrawiam,
Malgorzata Radecka
Wyczyściłem wszystkie cookies i historię ale to nic nie dało. Trzeba czekać.
 
L 0

lechiacci

Użytkownik
co jest??? Mimo ze wyczyscilem ciasteczka u mnie nadal nie wchodzi ta strona. To u jednych wchodzi a u drugich nie? Nie rozumiem tego
 
A 0

albert86

Użytkownik
Poprostu dziala przez kilka minut a pozniej znow przerwa techniczna, coraz czesciej zastanawiam sie nad zmiana buka :zoltakartka:
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja to zrobilem odszedłem z Expekt, drażnili mnie jak nie zamuła z wpłatą to przerwy techniczne w ciagu dnia, rozumiem przerwe ale niech ją ogłoszą albo robią w godzinach rannych.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Mnie już to powoli irytuje. Wczoraj wieczorem działał z przerwami. Dzisiaj w okolicach południa to samo. Firma na takim poziomie nie może sobie pozwolić na takie problemy z dostępem do serwisu. Zdecydowanie tracą w moich oczach.
Na razie tylko tam mam ulokowane pieniądze, jeśli sytuacja się nie poprawi, przeniosę się gdzie indziej - firm bukmacherskich jest wiele.
 
C 0

chamartin88

Użytkownik
Wczoraj przez tych patałachów nie mogłem postawić over w lidze europejskiej w zakładach na żywo. Myśle sobie poczekam do 1:50. Na puchar Brazylii tez nie zdążyli.????
Całkowicie NIEPOWAŻNE traktowanie klientów. W sumie sam jestem sobie winien. Trzeba mieć zawsze pieniądze u kilku buków.
 
Do góry Bottom