>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Expekt - live zwrot

dudasz 1

dudasz

Użytkownik
OFERTA SPECJALNA: (EXPEKT)
Zwrot stawki live betting
Dziś oferujemy Ci zwrot stawki za Twój pierwszy zakład na żywo, na drugi mecz półfinałowy.

Jak kliknę po więcej informacji :

DZISIEJSZA SPECJALNA OFERTA!
Rosja - Hiszpania


Sięgnij po dodatkowe 33 PLN (10 EUR)! Dzisiaj pierwszym 100 graczom, którzy złożą zakład na żywo na podany powyżej mecz z oferty: “Specials”, “Goals Specials” lub “Corners &amp; Cards” oferujemy ekstra 33 PLN (10 EUR)!


Złóż zakład na żywo oferta zakładów live specjalnych jak powyżej) za stawkę 7 PLN (2 EUR)
Jeżeli będziesz jednym ze 100 pierwszych graczy, którzy to uczynią - otrzymasz od nas 33 PLN (10 EUR) bonusu!

I co tu o zwrocie mówią? Ktoś wie co trzeba konkretnie postawić i za ile żeby uzyskać ten ewentualny zwrot?
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
no obstawiasz na livie cokolwiek za 7pln i jeśli będziesz wśród 100pierwszych graczy,którzy zawarli zakład LIVE na ten mecz to dostajesz 33pln.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
pisalem do nich maila i wyglada na to ze zwrot byl dla kazdego ale tylko 100 pierwszych dostaje te 33PLN. Sam postawilem i teraz czekam na zwrot...

tutaj ten email od nich:

Witam,


Szanowny Kliencie, promocja dzisiejsza jest dla wszystkich, niemniej nagrody bonusowe ma szanse zdobyc wylacznie pierwsze 100 osob, jakim uda sie zlozyc zaklad.
W kwestii promocji wczorajszej - wylacznie zaklady zawarte pomiedzy stawka 7 PLN a 17 PLN i to zaklady przegrane (oczywiscie specjalne zaklady live - goals) kwalifikowaly sie do promocji.


Jezeli bedzie Pan mial jakiekolwiek pytania badz watpliwosci - oczywiscie prosimy o ponowny kontakt. Sluzymy pomoca.
Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
a pisales cos do nich??

i kiedy postawiles?? zaraz na poczatku?
Bo ja dalem kilka sekund po rozpoczeciu meczu ale narazie ani mi nie wrocili tego co postwilem ani zadnych 33zl
Napisalem do nich a oni mi mowia zebym podal szczegolowo o jaki bonus chodzi :|
 
Z 0

zephyr

Użytkownik
Dostał ktoś już bonus 35 PLN za wczorajszy finał? Bo dobrze wiedzieć czy trzeba czekać czy sie nie załapałem po prostu
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
z tego co wiem to niektorzy dostali ale swoja droga mogli by to jakos oglosic zeby bylo wiadomo czy sie upominac czy wogole sie nie zalapales :/
 
Z 0

zephyr

Użytkownik
kurde, niemozliwe ze nie dostane... caly czas czekalem zeby tylko sie jakis zaklad pojawil i od razu obstawilem pierwsze z brzegu. wczesniej zawsze sie lapalem do 100 to czemu teraz mialbym sie do 300 nie zlapac ?
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
kurde, niemozliwe ze nie dostane... caly czas czekalem zeby tylko sie jakis zaklad pojawil i od razu obstawilem pierwsze z brzegu. wczesniej zawsze sie lapalem do 100 to czemu teraz mialbym sie do 300 nie zlapac ?
a na pewno obstawiłeś za 7zł???
ja o 20:45 przełączałem z jednego sektora na inny i pierwsze wczoraj pojawiły się &#39;&#39;Goals&#39;&#39;...
 
Z 0

zephyr

Użytkownik
Właśnie tak zrobiłem, tam pojawiły się pierwsze zakłady i od razu postawiłem 7 PLN. Mam jeszcze nadzieję bo jeśli wy dostaliście depozyt o 12:30 to ja napisałem o 17 do expekta i tam jeszcze nie znali wszystkich osób które dostały zwrot
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
08-06-30 12:34 depozyt bonus 35.00 PLN

sprawdź sobie w &#39;&#39;KONTO&#39;&#39; i dalej w &#39;&#39;Transakcje&#39;&#39;
może dostałeś a nawet o tym nie wiesz???
 
Z 0

zephyr

Użytkownik
Ej a możecie napisać w temacie te osoby które dostały kasę o której godzinie dokładnie złożyliście zakład ? Będzie w historii.. bo jakby coś to czuję że mogę się kłócić z expektem. Ja złożyłem live! Kupon stworzony N 29/06/08 20:46. No toż wcześniej sie nie dalo!
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ej a możecie napisać w temacie te osoby które dostały kasę o której godzinie dokładnie złożyliście zakład ? Będzie w historii.. bo jakby coś to czuję że mogę się kłócić z expektem. Ja złożyłem live! Kupon stworzony N 29/06/08 20:46. No toż wcześniej sie nie dalo!
no ja również o 20:46,no ale to musiałoby być podane z sekundami...
 
Do góry Bottom