>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Expekt = HAHAHAHAHA

Status
Zamknięty.
hamas 0

hamas

Użytkownik
Dajcie spokoj z tym bukmacherem, chociaz mowic o bukmacherze to chyba im slodze czy cos....A co mi chodzi?

Otoz z konto zniknelo mi niemal 200zl, nie wiem jakim cudem, w historii zakladow sa jakies gry softgames czy chore kupony z tenisa. Expekt ma slabe zabezpieczenia a kontakt z supportem - fatalny, piec dni temu wyslalem pytanie odnosnie znikniecia kasy i do tej pory nie dostalem odpowiedzi....????

ODRADZAM WPLACAC KASE DO TEGO BUKA I W OGOLE CO KOLWIEK Z NIMI ROBIC...

Jak dla mnie porazka????????????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
niestety ale musze podpisac sie pod tym co napisal wyzej kolega. ????
Mialem o nich dobre zdanie bo jak narazie wszystko bylo ok ale ostatnio wkurzyli mnie z tym zakladem live co niby byl bonus. Pytalem ich 3 razy o szczegoly i niby mieli wrocic kase za przegrany zaklad. I co?? teraz pisze do nich juz kilka razy i wogole nie odpisuja a jak o co innego zapytasz, np o wplate to w kilka minut odpowiedza. jak dla mnie sa juz spaloni... ????
nie polecam!!!
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
niestety ale musze podpisac sie pod tym co napisal wyzej kolega.
Mialem o nich dobre zdanie bo jak narazie wszystko bylo ok ale ostatnio wkurzyli mnie z tym zakladem live co niby byl bonus. Pytalem ich 3 razy o szczegoly i niby mieli wrocic kase za przegrany zaklad. I co?? teraz pisze do nich juz kilka razy i wogole nie odpisuja a jak o co innego zapytasz, np o wplate to w kilka minut odpowiedza. jak dla mnie sa juz spaloni...
nie polecam!!!
bo widocznie za późno obstawiłeś ten zakład gościu i przez to ci kasy nie zwrócili.Ja dostałem po 35zł za ostatnie 2mecze i zwrot stawki za mecz Turków
przynajmniej Expekt ma porządne kursy,nie to co inni
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Ja też nie polecam bukmachera. Miałem pieniądze na koncie chciałem wypłacić - i co się okazało ? Dostałem emaila od supportu - ,,Pana konto zostało zablokowane ponieważ na pana adres IP zostały załozone dwa konta&#39;&#39; a ja mam kablowke gdzie całe osiedle ma jedno IP pisałem to supportowi ale 0 odpowiedzi. Nie polecam ⛔⛔????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dostałem emaila od supportu - ,,Pana konto zostało zablokowane ponieważ na pana adres IP zostały załozone dwa konta&#39;&#39; a ja mam kablowke gdzie całe osiedle ma jedno IP pisałem to supportowi ale 0 odpowiedzi. Nie polecam
to mnie przysłali meila po wpłaceniu depozytu (po moim uprzednim upomnieniu się o bonusa) że z powodu tego,że mam takie same IP jak ktoś inny, chcą ode mnie skan dowodu...Wysłałem im i bonus został przyznany.Tylko skoro tak piszesz,to zaczynam się obawiać o wypłaty i nie wiem czy nie zaczną wtedy coś jeszcze kręcić...???Proszę o opinie jeśli ktoś miał podobną sytuację,bo jeśli moje obawy okazałyby się prawdziwe,to uciekam stamtąd jak najszybciej
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Niestety ale ten buk faktycznie schodzi na psy, kiedyś tam grałem i było ok ale ostatnio co raz częściej trafiają im się &quot;pomyłki&quot; na niekorzyść gracza, np. zapominają dodać zwroty za przegrane promocyjne kupony, dostałem zwrot dopiero po interwencji. Do tego długie i błędne rozliczanie kuponów staję się normą. Strasznie to wkurzające bo stale trzeba pilnować stanu konta i czy prawidłowo rozliczyli kupony
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
bo widocznie za późno obstawiłeś ten zakład gościu i przez to ci kasy nie zwrócili.Ja dostałem po 35zł za ostatnie 2mecze i zwrot stawki za mecz Turków
przynajmniej Expekt ma porządne kursy,nie to co inni
nie za pozno gościu tylko gdybys porzadnie czytal to bys wiedzial ze wracali stawke za kazdy przegrany zaklad od 7-17zl ale tylko 100 pierwszych osob dostawalo dodatkowo te 33zl. Swoja droga to mogli by to gdzies oglosic kto sie zalapal bo ja postawilem kilka sekund po rozpoczeciu i kto wie... no ale nie bede sie juz klocil z nimi.
no i ten zwrot wkoncu mi przyznali ale musialem sie wyklocic z nimi i napisac kilka maili zeby raczyli oddac kase. Nie polecam!!!
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
nie za pozno gościu tylko gdybys porzadnie czytal to bys wiedzial ze wracali stawke za kazdy przegrany zaklad od 7-17zl ale tylko 100 pierwszych osob dostawalo dodatkowo te 33zl. Swoja droga to mogli by to gdzies oglosic kto sie zalapal bo ja postawilem kilka sekund po rozpoczeciu i kto wie... no ale nie bede sie juz klocil z nimi.
no i ten zwrot wkoncu mi przyznali ale musialem sie wyklocic z nimi i napisac kilka maili zeby raczyli oddac kase. Nie polecam!!!
A to sorry,moje niedopatrzenie...Jeśli tylko nie będą mi robić żadnych problemów z wypłatami,to ja jak najbardziej POLECAM tego buka.Oby obyło się bez przeszkód
 
D 0

daniel84

Użytkownik
U mnie w historii gry ni z tego, ni z owego pojawil się kupon, którego nie zagrałem (jakieś dziwne dyscypliny) za 100zł z ako ponad 300; oczywiście przegrany. 100 złotych poszło w kosmos. Support obarczył winą mnie i powołał się na regulamin. Nie wiem, jak to skomentować; z nikim nigdy nie dzieliłem się danymi do konta, grałem tylko i wyłącznie na swoim kompie, poprzez swój IP. System mam dobrze zabezpieczony przed szkodliwym oprogramowaniem. A ponoć kupon został wysłany z numeru IP w Katowicach... (3 minuty wcześniej wysyłałem sam kupon - z Warszawy). Nie wiem już sam, czy nie złożyć zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa internetowego przez użytkownika o tym katowickim IP, czy też napisać jeszcze do angielskiego supportu Expekta i może oni zwrócą mi te pieniądze. Zresztą nie chodzi akurat o pieniądze ale o sam fakt zaistnienia sytuacji. Dziś 100zł, jutro może już 10tys.
Ma ktoś jakieś porady?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
niestety tak to jest z bukami że pieniędzy nie zwracają miałem podobnie jak ty tylko w Betgun stwierdzili że wszystko poprawnie i dobrze zagrane i tyle kasa przegrana a gościa już mieli namierzonego że okrada regularnie ludzi i co się okazało nic po prostu olali sprawę tak szanują klientów dlatego powoli trzeba chyba wrócic do bukmacherów naziemnych bo na prawdę coraz więcej takich rzeczy się dzieje.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
niestety tak to jest z bukami że pieniędzy nie zwracają miałem podobnie jak ty tylko w Betgun stwierdzili że wszystko poprawnie i dobrze zagrane i tyle kasa przegrana a gościa już mieli namierzonego że okrada regularnie ludzi i co się okazało nic po prostu olali sprawę tak szanują klientów dlatego powoli trzeba chyba wrócic do bukmacherów naziemnych bo na prawdę coraz więcej takich rzeczy się dzieje.
bo expekt to szit ;] bet365 i jazda
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Po pierwsze jak ktoś pisze, że jest dobrze zabezpieczony a ktoś włamuje mu się na jakiekolwiek konto znaczy g.... prawda, jesteś słabo zabezpieczony. Po drugie jakim prawem ktoś ma ci oddawać pieniądze skoro to twoja wina, że nie potrafisz chronić własnego komputera i poufnych danych na nich zawartych i przez to straciłeś kase. Jedyne co to mogą ci dać jego nr ip i możesz zgłosić sprawę na policję. Tylko w przypadku, gdy dane zostaną ukradzione z serwera buchmachera to wtedy możesz ubiegać się o zwrot pieniędzy. Mi taka sytuacja nigdy się nie zdarzyła i nie zdarzy bo istnieją pewne zasady jakich należy się trzymać i wszystko będzie w porządku.

ps. Widze ze na forum już poraz kolejny ktoś kradnie userowi dane do logownia i kradnie kase, na prawdę nie jest to takie trudne, mogę się założyć ze jak bym się postarał to na tym forum by się znalazło kilku jeleni, których loginy i hasla miałbym na moim kompie, taka jest prawda.
 
D 0

daniel84

Użytkownik
A jednak jestem przekonany, że nigdy nikomu nie podawałem swoich danych; co więcej - w każdej firmie bukmacherskiej mam inne hasło. Nie stałem się również z pewnością ofiarą tzw. phishingu, ponieważ jestem na tym punkcie niemal przewrażliwiony. W dodatku niemal w tym samym czasie, co trefny kupon, ja puszczałem swoje kupony i jestem niemal pewien, że byłem w tym czasie zalogowany. O ile wiem nie da się zalogować na konto z dwóch ip jednocześnie. Doprawdy nie wiem, co o tym myśleć.
Z drugiej strony też nie wiem, czy ew. zgłoszenie popełnienia przestępstwa nie doprowadzi do tego, że ja, jako pokrzywdzony, będe ciągany po komisariatach i sądach po całej Polsce...
Jestem całą sytuacją głeboko zdziwiony; mało - zszokowany.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja już dawno zakończyłem grę na tym Buku jak mi nie chcieli wypłacić 500 Pln pierw chcieli dowód wysłałem potem rachunek wysłałem na końcu paszport ja paszportu nie posiadam i zablokowali konto pisząc ze posiadam 2 konta a ja na bank nie zakładałem 2 bo już kiedyś wypłacałem z tego buka kasę tylko że mniejsze kwoty. Dobra napisałem im żeby mi napisali o jakim niku jest tamto konto i do dziś cisza. parę dni temu wchodzę na konto expect patrze a tu odblokowali lecz stan konta był 0.0 Pln nie Polecam tego Buka w zupłeności może i kiedyś był dobry ale teraz coś zaczyna szwankować i oszukiwać ludzi
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
znowu jakis poszkodowany, nie wiem ja z nimi nie mialem zadnych klopotow, co innego z innymi z bet 365 wlacznie. ostatnio jednak coraz czesciej odwiedzam totomixa. i raczej zostane przy naziemnych bo nie robia jakis wielkich problemow. kiedys nie chcieli mi co prawda wyslac kuponu za 2000 (2*1000) ale wyslali jeden, a drogi wyslalem w innym punkcie. z wyplatami problemow nie ma, chyba ze akurat ze nie ma siana w punkcie ale wtedy tez mozna pojechac do innego.
gdyby mi zablokowali konto na necie z sianem i nie chcieli tej kasy zwrocic podajac jakies glupie powody, ktore w dodatku mijaja sie z prawda to napewno tak bym tego nie zostawil
 
R 125

roger12

Użytkownik
znowu jakis poszkodowany, nie wiem ja z nimi nie mialem zadnych klopotow, co innego z innymi z bet 365 wlacznie. ostatnio jednak coraz czesciej odwiedzam totomixa. i raczej zostane przy naziemnych bo nie robia jakis wielkich problemow. kiedys nie chcieli mi co prawda wyslac kuponu za 2000 (2*1000) ale wyslali jeden, a drogi wyslalem w innym punkcie. z wyplatami problemow nie ma, chyba ze akurat ze nie ma siana w punkcie ale wtedy tez mozna pojechac do innego.
gdyby mi zablokowali konto na necie z sianem i nie chcieli tej kasy zwrocic podajac jakies glupie powody, ktore w dodatku mijaja sie z prawda to napewno tak bym tego nie zostawil
więc twoim zdaniem co powinienem zrobić iść na Policje pisałem do nich chyba z 7 razy nic nie moge zrobić bo w historii kuponów mam wyczyszczone nie mam żadnego dowodu tyle
 
V 256

vernix

Użytkownik
Pójdziesz na policję i co im powiesz? Że Ci konto ogołocili? Pamiętaj, że e-hazard w Polsce jest nielegalny. W polskich sądach nic nie zdziałasz, a w UE nie ma organizacji zajmującej kontrolą firm bukmacherskich. Możesz złożyć pozew w sądzie na Malcie (siedziba Expekt), ale nie dość, że musisz mieć dowody na tego typu działalność, to jeszcze trzeba by zatrudnić prawnika itd.
Krótko mówiąc buki dzięki naszemu prawu nie są do niczego zobligowane i sprawę stawiają jasno: Polak - frajer...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom