>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt-co sie dzieje?

M 0

maaariuusz

Użytkownik
Witam. Moje pytanie brznm: czy ktos wie co sie dzieje z ekspektem? Od jakiegos czasu nie moge zię zalogować, ani zociazby na ich stronę wejśc. Pozdrawiam
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Wzięli się za zmianę szaty graficznej i chyba trochę im nie wyszło. Wcześniej była podana informacja, że od 6 marca tj. poniedziałek, Expekt będzie funkcjonował w nowej szacie graficznej i rzeczywiście tak było, ale tylko przez chwilę. Od poniedziałkowego wieczoru w ogóle nie można się dostać do Expekta, a jeśli jakimś cudem się to uda, to od razu wylogowuje i nic nie da się zrobić. Nie dość, że kolory pozostały te same, to na dodatek nic nie można zrobić. Totalna amatorszczyzna ze strony Expekta, jeśli tylko uda mi się zalogować, to od razu podziękuję tej bandzie amatorów za współpracę. Od zawsze z Expektem były problemy, ale to co się dzieje ostatnio, to już jest przesada. :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
R 0

rruf

Użytkownik
To jest totalna amatorszczyzna, która trąci trochę przekrętem. Nie można się dostać do własnych pieniędzy od kilku dni !!! Biorąc pod uwagę, że mają jakieś 800.000 użytkowników to jest to niemała kasa.
Pozdrawiam Expekt i się z niego wypisuje.
P.S.
Ostatnie zmiany nie dotyczą tylko zmiany grafiki ale również statusu firmy.
Nie rozliczają również kuponów od niedzieli.
 
D 0

disi

Użytkownik
nadal jest WIELKA KUPA z ich STRONA !!!!!!!

raz jest raz jej nie ma/ jesli jest to trezeba cholernej cierpliwości aby zakład przeszedł.........BOOOŻE co za gówno!! jak tylko sie dostane/do mojej kasy/ -- wypier****m stamtąd!!
UNIBET jakos bez zarzutu !!!!!

np. dziś: application error

Restart your browser and try again.
If this doesn&#39;t solve the problem then please contact us
. / własńie radaguje odpowiedniego maila do nich....

ILE mozna , przez ile dni? :zy3ou: :zy3ou:

WY TEŻ TAK MACIE: czy to tylko mój problem ??
 
D 0

disi

Użytkownik
mail od Expektu: / takiej treści się spodziewałem/ jakbym pisał do maszyny... ????

Serdecznie Witamy,

Szanowny KLiencie, dzial techniczny naszego serwisu pracuje nad przywroceniem strony tak szybko jak jest to mozliwe.

Prosze o cierpliwosc i wyrozumialosc. Strona powinna juz wkrotce dzialac poprawnie. Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci z tym zwiazane.

Przepraszamy za czas oczekiwania


:zy3ou: ..............................................................
 
O 0

outlet

Użytkownik
a jesli klikam na kurs i po lewej stornie nie pokazuje mi sie to i nie moge puscic kuponu to ten sam problem?
 
Do góry Bottom