>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt - Bonus deposit 22 PLN

getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Przed momentem dostałem taką wiadomość:

Dear Customer,

You have got a bonus of 22.00 PLN. The money is now available in your betting account.

Kind regards
Expekt.com Ltd.

Nie wiem za co i jakim cudem ???? ale 22 PLNy sa na koncie ????
Nie wiem tez jak z obrotem.
Piszcie kto jeszcze dostał bonus i czy wie coś więcej ;]
 
M 86

masarro1

Użytkownik
musiales dostac bonus do 150 PLN to bylo dla wybranych depozyt miedzy 22 maja chyba a 2 czerwca i pierwszej puli przyznawali 2 czerwca a drugiej puli wlasnie dzis 4 czerwca, musiales przeoczyc meila z wlasnie taka propozycja , to jest do obrocenia po kursie 1,50 3 razy depo + bonus
pozdro

Z dumą prezentujemy naszą specjalną ofertę dla wybranych klientów! Teraz nie tylko możesz typować po najlepszych kursach ale także zdobyć ekstra bonus!

Złóż depozyt pomiędzy 22/05 a 02/06
Otrzymasz 100% bonus, aż do kwoty 150PLN

Zaloguj się i złóż depozyt aby otrzymać bonus!

Żadna wypłata nie może zostać zrealizowana przed dokonaniem wymaganego promocją obrotu kwotą bonusa.
* Dla depozytów dokonanych w dniach 22/05 - 26/05, bonus zostanie przyznany 28/05
* Dla depozytów dokonanych w dniach 27/05 -02/06, bonus zostanie przyznany 04/06
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
musiales dostac bonus do 150 PLN to bylo dla wybranych depozyt miedzy 22 maja chyba a 2 czerwca i pierwszej puli przyznawali 2 czerwca a drugiej puli wlasnie dzis 4 czerwca, musiales przeoczyc meila z wlasnie taka propozycja , to jest do obrocenia po kursie 1,50 3 razy depo + bonus
pozdro
Ale ostatnio depozyt tam z pół roku temu składałem ????

więc odpada ta opcja ;))
 
M 86

masarro1

Użytkownik
skoro nie robiłeś ostatnimi czasy depozytu, może jakaś ich pomyłka... ciężko wyczuć...
mi mail o bonusie przyszedł około 19.00, jeśli Tobie w podobnych godzinach to najprawdopodobniej sie machneli
 
Do góry Bottom