>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

expekt a limit stawki

M 0

misiek1408

Użytkownik
witam gram progresja na ako 3 , według ciągu fibbonacciego tzn stawkowanie
1,2,3,5,8,13,21,... Mam pytanie czy expekt zablokuje mi kupony???jaka jest maksymalna stawka na kupon ??????????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zalezne od kazdego konta, przy takich prograch narazie CI nie zablokuja, od wiekszych trzycyfrowych moga Ci ograniczenia dac ;]
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Możesz zawsze do innego buka część kasy wpłacić, ale zrezygnuj z progresji bo będziesz bankrutem.
Radzę Ci to samo co kolega,ale jeśli chodzi o limity,to już musiałbyś naprawde dużymi kwotami dysponować.Ja gram 3-cyfrówkami często i nic nie mam ;)
 
A 0

arturb1985

Użytkownik
Dzis sie spotkalem na wlasnej skorze, ze jednak maja limity. Z 65,82 EUR zjechali mi na 55 EUR i najlepsze z tego jest, ze nie w czasie potwiedzania zakladu ale ok 5 min pozniej dostaje e-mail
&quot; Expekt.com umiescil po sprawdzeniu czesc stawki dla kuponu: &quot;Kupon stworzony So 10/09/11 12:18&quot;

W sumie akceptowana stawka to: 55.00€
Zwrocona stawka: 10.82€

Odrzucona czesc twojej stawki zostala zwrocona na twoje konto uzytkownika. &quot;
Szczyt hamstwa
 
L 51

legionista880

Użytkownik
a to expekt to jedyny buk? czlowieku masz jeszcze 70 bukow do gry tego zdarzenia, nie oslabiaj mnie
co innego ze takie smieszne kwoty jak 200 zlotych juz ci odrzucaja to dziwne, mi expekt nigdy nie zwrocil stawki jak idzie do akceptacji a caly czas praktycznie do niej ida
 
A 0

arturb1985

Użytkownik
Jak sie gra surebet&#39;s to nie za bardzo nie ma mozliwosci wyboru........ Ty sobie grasz zapewne jeden kupon na weekend i z sporum ako, a jak sie gra zawodowo i w dodatku na single to potrafia zablokowac. Druga sprawa zaklad byl grany na mało &quot;popularna&quot; lige, wiec nie wypowiadaj sie czy to sa smieszne kwoty, czy nie. Dla graczy chcacych grac za wieksza kase radzilbym uwazac na tego buka, bo potrafia cofnac stawke, a odpowiedz supportu byla rozbrajajaca. Na pytanie dlaczego cofneli mi czesc stawki juz po zalozeniu zakladu otrzymalem odpowiedz, iz nie moga sugerowac, na jakie zaklady maja ludzie stawiac i dlatego nie moga jawnie pokazac limitu stawki dla danego zakladu
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Dzis sie spotkalem na wlasnej skorze, ze jednak maja limity. Z 65,82 EUR zjechali mi na 55 EUR i najlepsze z tego jest, ze nie w czasie potwiedzania zakladu ale ok 5 min pozniej dostaje e-mail
&quot; Expekt.com umiescil po sprawdzeniu czesc stawki dla kuponu: &quot;Kupon stworzony So 10/09/11 12:18&quot;
W sumie akceptowana stawka to: 55.00€
Zwrocona stawka: 10.82€
Odrzucona czesc twojej stawki zostala zwrocona na twoje konto uzytkownika. &quot;
Szczyt hamstwa
A to ktoś kiedyś twierdził że nie mają limitów? Przecież to jeden z najmocniej limitujących buków. A limit na niższą ligę rzędu 55 euro( czyli 220 zł) to wciąż spory limit . Limity zobaczysz jak będziesz chciał zagrać na LM i zaakceptują łaskawie 20 zł albo nie zaakceptują wcale i zostaniesz z zakładem na 3 zł,
 
L 51

legionista880

Użytkownik
hehe czlowieku nie oslabiaj mnie, gram po tysiac-dwa zlotych single rowniez czasem na expekcie i nie blokuja mi - masz racje wszystko zalezy na jaki rynek gramy jesli brales bananowa lige to nie dziw sie ze wrzucili ci limit. Surebetow jest cala masa rowniez z innymi bukami, masz cala mase innych do wyboru na wiekszych limitach, wrzuciles 250 zlotych w buka i to jest ta niby duza kwota? ty jestes profesjonalista? no parsknalem smiechem w tym momencie, nawet ja gram za smieszne kwoty ale ty to juz odpadasz w przedbiegach
 
Do góry Bottom