>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher eWinner - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Kogo obstawiasz ?
Przede wszystkim to szacunek dla eWinner, że potrafili odejść z klasą. Po tym co zrobił bestbet nie było to takie oczywiste. Co do typów o które pytasz, mądrzejsi będziemy niebawem. Myślę, że lada moment pojawią się sprawozdania finansowe za 2022 rok. Ja swoje typy mam i bez tej wiedzy, ale nie chcę nikomu robić pod górkę pisząc to oficjalnie na forum.
 
korzymo 9,6K

korzymo

Użytkownik
jak macie tam konto to skorzystajcie z prawa do bycia zapomnianym (każdy buk to gwarantuje), żeby potem wasze dane nie latały niewiadomo gdzie

Jak to się ma do tego?
Dane, o których mowa w ust. 3, są przechowywane przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ich archiwizacji. Po upływie tego okresu podmiot urządzający gry hazardowe przez sieć Internet usuwa dane.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czy mogę jeszcze skorzystać z tego bonusu 100zł cashback na start? Jak zakładałem konto, jakieś 3 miesiące temu, promocja obowiązywała. Do tej pory nie grałem u nich jeszcze.
 
K 54,7K

kossma

Użytkownik
A eWinner właśnie ogłosił zakończenie działalności w połowie roku. Co się dzieje z danymi osob. w takim przypadku. Czy jak mam tam konto to powinienem jakieś czynności wykonać (poza tym oczywiście by wyciągnąć pieniądze) aby dane os. gdzieś nie wypłynęły co naraziło by mnie na straty? Czy raczej nie ma się czego obawiać. Może ktoś zna ten temat?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A eWinner właśnie ogłosił zakończenie działalności w połowie roku. Co się dzieje z danymi osob. w takim przypadku. Czy jak mam tam konto to powinienem jakieś czynności wykonać (poza tym oczywiście by wyciągnąć pieniądze) aby dane os. gdzieś nie wypłynęły co naraziło by mnie na straty? Czy raczej nie ma się czego obawiać. Może ktoś zna ten temat?
Skorzystać ze swoich praw :)


Prawa osób, których dane dotyczą
1. Użytkownik ma prawo do cofnięcia każdej zgody, jakiej udzielił w zakresie swoich danych osobowych. Cofnięcie zgody ma skutek od momentu wycofania zgody. Użytkownik ma wszystkie prawa związane z ochroną danych osobowych, jakie przewidziane są przepisami prawa, w szczególności określone poniżej w niniejszym paragrafie.

2. Cofnięcie zgody nie wpływa na przetwarzanie dokonywane przez eWinner zgodnie z prawem przed jej cofnięciem.

3. Cofnięcie zgody nie pociąga dla Użytkownika żadnych negatywnych konsekwencji prawnych, może jednak uniemożliwić dalsze korzystanie z usług lub funkcjonalności Serwisu, które eWinner może świadczyć jedynie za jego zgodą.

4. Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych osobowych, w tym profilowania, jeżeli eWinner przetwarza jego dane w oparciu o prawnie uzasadniony interes, np. marketing produktów i usług, prowadzenie statystyki korzystania z poszczególnych funkcjonalności Serwisu oraz ułatwienie korzystania ze Serwisu, a także badanie satysfakcji. Sprzeciw Użytkownik kieruje do wskazanego w niniejszej Polityce Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub wysyłając na adres eWinner, wskazany w §1 Polityki.

5. Rezygnacja w formie wiadomości e-mail z otrzymywania komunikatów marketingowych dotyczących produktów lub usług, będzie oznaczać sprzeciw Użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych, w tym profilowania w tych celach.

6. Użytkownik ma prawo do usunięcia jego danych („prawo do bycia zapomnianym”).

7. Pomimo żądania usunięcia danych osobowych, w związku z wniesieniem sprzeciwu lub wycofaniem zgody, eWinner może zachować dane osobowe w zakresie, w jakim przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, jak również do wywiązania się z prawnego obowiązku wymagającego przetwarzania na mocy prawa. Dotyczy to w szczególności danych osobowych obejmujących: imię, nazwisko, adres e-mail, które to dane zachowywane są dla celów rozpatrywania skarg oraz roszczeń związanych z korzystaniem z usług Serwisu, czy też dodatkowo adresu zamieszkania/adresu korespondencyjnego, numeru zamówienia, które to dane zachowywane są dla celów rozpatrywania skarg oraz roszczeń związanych z zawartymi umowami sprzedaży lub świadczeniem usług.

8. Użytkownik ma prawo uzyskać od eWinner potwierdzenie, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, Użytkownik ma prawo:

a) uzyskać dostęp do swoich danych osobowych;

b) uzyskać informacje o celach przetwarzania, kategoriach przetwarzanych danych osobowych, o odbiorcach lub kategoriach odbiorców tych danych, planowanym okresie przechowywania danych Użytkownika albo o kryteriach ustalania tego okresu (gdy określenie planowanego okresu przetwarzania danych nie jest możliwe), o prawach przysługujących Użytkownikowi na mocy RODO oraz o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego, o źródle tych danych, o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu oraz o zabezpieczeniach stosowanych w związku z przekazaniem tych danych poza Unię Europejską;

c) uzyskać kopię swoich danych osobowych.

d) Użytkownik ma prawo do żądania sprostowania dotyczących go danych osobowych, które są nieprawidłowe. Z uwzględnieniem celów przetwarzania, Użytkownik, którego dane dotyczą ma prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych.

e) Użytkownik może zgłaszać skargi, zapytania i wnioski dotyczące przetwarzana jego danych osobowych oraz realizacji przysługujących mu uprawnień.


a jak to zrobić opisane jest kilka postów wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
Do góry Bottom