>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner - freebet 10zł w aplikacji dla każdego

K 889

kresowiak1993

Użytkownik
Czy ten freebet jest tylko dla nowych użytkowników po założeniu stałego konta, czy jak już wcześniej byłem tam zarejestrowany i kiedyś zagrałem, to teraz tylko wystarczy, że założę aplikacje? Poproszę o odpowiedź.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
działa tylko po pełnej rejestracji? bo przy robieniu kuponu nie wyskakuje mi możliwość zagrania tego bonusu

dobra już dostrzegłem regulamin i wychodzi na to że trzeba mieć stałe konto
 
Ostatnia edycja:
K 55,7K

kossma

Użytkownik
Ja jestem już w klubie. Po ponownym zalogowaniu ujrzałem eleganckie powitanie o wygranej. Sama apka pozytywnie mnie zaskoczyła. Duży plus to dobrze umiejscowione okienko "live" na prawym dole ekranu, którego kliknięcie pozwala grającemu szybko przejść do ofert na żywo. A często chodzi dosłownie o sekundy. Minus i to wielki za oszustwo jakim jest określenie akcji mianem freebbeta. Otrzymujesz dychę, ile ugrasz to twoje a potem dychę oddawaj...💨 Żaden FREE-bet to przecież nie jest a darmowa pożyczka jakiej udziela np. Unia Europejska biednym obywatelom Wspólnoty na rozwój wsi.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja jestem już w klubie. Po ponownym zalogowaniu ujrzałem eleganckie powitanie o wygranej. Sama apka pozytywnie mnie zaskoczyła. Duży plus to dobrze umiejscowione okienko "live" na prawym dole ekranu, którego kliknięcie pozwala grającemu szybko przejść do ofert na żywo. A często chodzi dosłownie o sekundy. Minus i to wielki za oszustwo jakim jest określenie akcji mianem freebbeta. Otrzymujesz dychę, ile ugrasz to twoje a potem dychę oddawaj...💨 Żaden FREE-bet to przecież nie jest a darmowa pożyczka jakiej udziela np. Unia Europejska biednym obywatelom Wspólnoty na rozwój wsi.
Wlasnie tak dziala freebet. Stawka jest odejmowana od wygranej.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
wygralem 90 z groszami, na konto glowne wskoczylo 80 z groszami. od razu mozna wyplacic, to plus. dziala do 23:59. dodaja do tej godziny, takze jeszcze momement, zeby zdobyc manko.
 
Do góry Bottom