>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Evobet problem z weryfikacja

G 0

[email protected]

Użytkownik
Witam serdecznie,

Zwracam się z prośba o pomoc do użytkowników tego forum, ponieważ bukmacher Evobet odrzuca moje wszystkie moje dowody zawierajace adres zameldowania. Wysłałem im już :
- oficjalny wydruk z urzędu gminy potwierdzający moje zameldowanie wraz z e wszystkimi podpisami oraz pieczątkami
- wyciąg z banku(revolut) za okres ostatnich 3 miesięcy
-potwierdzenie PDF opłaconego rachunku t-mobile
Nie wiem co mam jeszcze dosłać aby weryfikacja przeszła.
dodam jeszcze ze mam na tym koncie 800e które bym chętnie wypłacił i dał sobie z nimi spokój

w linku e-mail który dostałem już kilkanaście razy
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam serdecznie,

Zwracam się z prośba o pomoc do użytkowników tego forum, ponieważ bukmacher Evobet odrzuca moje wszystkie moje dowody zawierajace adres zameldowania. Wysłałem im już :
- oficjalny wydruk z urzędu gminy potwierdzający moje zameldowanie wraz z e wszystkimi podpisami oraz pieczątkami
- wyciąg z banku(revolut) za okres ostatnich 3 miesięcy
-potwierdzenie PDF opłaconego rachunku t-mobile
Nie wiem co mam jeszcze dosłać aby weryfikacja przeszła.
dodam jeszcze ze mam na tym koncie 800e które bym chętnie wypłacił i dał sobie z nimi spokój

w linku e-mail który dostałem już kilkanaście razy
a masz konto w zwyklym banku? Ja wysylalem wyciag z aliora i mi zweryfikowali. W 2021r. rzecz miala miejsce. Z tego co ludzie pisza to buki czesto odrzucaja wyciag z revoluta.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
wysłałem im wyciąg z Santandera który tez został odrzucony…
wbij na czata, zapytaj sie dlaczego odrzucaja Twoje wyciagi z banku. Moze w niewlasciwe miejsce wklejasz dokumenty do weryfikacji adresu? U mnie tak to wygladalo jak nie weryfikowali mi konta:


Time​
Details​
01/24/2021 08:42:11AM​
Workflow sent message: "It seems that the chat line is busy at the moment. Please send us an email instead and we will reply as soon as possible. Thank you!"​
01/24/2021 08:42:17AM​
Session Started with Agent (Brian)​
01/24/2021 08:42:17AM​
krzysztof: "hi i want to verify acoun i send id picture and bank statement wich document i mist"​
01/24/2021 08:42:17AM​
System: "Hello my name is Brian. How can I help you today? If your queries are account specific please provide your Player ID (or Registered email address) and date of birth."​
01/24/2021 08:42:49AM​
krzysztof: "tutaj byl moj email i data urodzenia xd"​
01/24/2021 08:43:16AM​
Agent (Brian): "Please wait one moment to check your account."​
01/24/2021 08:44:05AM​
krzysztof: "i dont know what type of document i need to send to verify acount"​
01/24/2021 08:44:06AM​
krzysztof: "are you ok/"​
01/24/2021 08:44:16AM​
krzysztof: "halloooooo"​
01/24/2021 08:44:28AM​
Agent (Brian): "Please wait one moment to check your account."​
01/24/2021 08:45:00AM​
krzysztof: "ok"​
01/24/2021 08:46:24AM​
Agent (Brian): "you also need to upload a screenshot of your Ecopayz account with your full details visible"​
01/24/2021 08:46:45AM​
krzysztof: "a ok thank you have nice day"​
01/24/2021 08:46:53AM​
Agent (Brian): "Thank you for contacting us. Wish you a lovely day."​
01/24/2021 08:46:57AM​
Session Ended​
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Też miałem problemy z weryfikacją miejsca zameldowania, niby na innym buku, ale przypadek może być podobny. Tak jak u Ciebie odrzucali wszystkie wyciągi i faktury online, nawet te, na których był adres z moimi danymi. Poszedłem do banku, poprosiłem o wyciąg wraz z podpisem i pieczątką banku, zrobiłem zdjęcie pierwszej strony, na której są wszystkie dane i zaakceptowali. W tym mailu do Ciebie wspominają o fotografii, więc dokumenty online zapewne nie przejdą. jak masz możliwość to skocz do banku, jeżeli nie to spróbuj wydrukować wyciąg z banku, zrób zdjęcie i może przejdzie.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
problem polega tutaj na wiarygodnosci buka
Kazdy krzakowaty buk utrudnia graczowi weryfikacje i co nie wyslesz to im nie odpowiada
Pozadne firmy akceptuja przewaznie pierwszy wyslany dokument
Takze to nie tylko problem Twoj, ale wielu graczy i trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i sie nakombinowac by konto zweryfikowac
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
G 0

[email protected]

Użytkownik
i tu jest problem jeżeli pokazałem papier z urzędu gminy wraz z aktualna data i wszystkimi pieczątkami ze jestem zameldowany pod wskazanym adresem od 2001 r.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ale ich z reguły nie interesuje czy rzeczywiście jesteś tam zameldowany. Oni mają wytyczne jakie dokumenty przyjmują i inne ich nie interesują, mógłbyś mieć pieczątkę prezydenta i ci tego nie przyjmą. Potrzebujesz wyciągu z banku albo rachunku za wodę/gaz w wersji fizycznej, prawdopodobnie z podpisem i pieczątką.
 
Do góry Bottom