>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Przed nami już dziś kolejny Finał piosenki Eurowizji , jako że nikt nie założył tematu , to zakładam go ja i postaram się przy okazji coś napisać bo jest kilka fajnych typów ????
Tha Final - Winning Score : over 300 @ 4.30 || 2/10 Betfair
czemu warto spróbować ? z prostej przyczyny , w tym roku jest 2-3 faworytów do wygrania , powinni być punktowani wysoko , czy ktoś wygra z bardzo wielką przewagą przy tak wyrównanych sondażach ? ciężko powiedzieć , ale powiem tylko że na przestrzeni ostatnich 3 lat , zdobywanych było łącznie , w 2007 r : 298 pkt , w 2008 r : 272 pkt i przed rokiem Rybak który zmiażdżył rywali i zdobił aż 387 pkt , jak widać w przeciągu ostatnich 3 lat wyniki oscylowały na granicy 300 pkt , tak więc po takim kursie zdecydowanie warto lekko spróbować.
Armenia TOP 4 : @ 1.75 || 3/10 Betsson
Kursy szaleją i spadają , dziś rano można było złapać @ 1.90 a dziś nawet po 1.60 , duża szansa że Eva Rivas zmieści się w tym roku w pierwszej czwórce konkursu Eurowizji bo utwór Apricot Stone jest bardzo ciekawy ????
Niemcy TOP 4 @ 1.75 || 3/10 Betfair
Lena wykonuje dość ciekawy utwór , który cieszy się na świecie sporą popularnością i ma nawet szanse na wygranie , tak więc w pierwszej czwórce być powinna bez większych problemów.
Azerbejdżan TOP 4 @ || 7/10 Betfair
Może kurs i niski ale pewniak ???? , Safura i jej Dip Drop to główny faworyt do wygrania , więc pierwsza czwórka to pewniak jakich mało ????
Francja - UK : 1 @ 1.30 || 9/10
wszystko wskazuję na to że Wielka Brytania zakończy konkurs na ostatnim miejscu , praktycznie bez żadnych pkt.
Rumunia - Serbia : 2 @ 2.55 || 3/10 Bwin
nie wiem czemu Bwin aż tak faworyzuje Rumunię , ale po takim kursie próbuję Serbię.
jutro jeszcze na pewno coś wrzucę jeśli tylko coś fajnego wpadnie mi w oko.
Zapraszam do udzielania się w temacie ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mój faworyt to Dania
Dania win 8,00 1/10
Will Finish in top 10 | YES - 1,50 (pefka) 10/10
Dania TOP 4 | 3,00 2/10
Ta para pasuje do siebie, na YouTube zgarniają dużo pozytywnych komentarzy, robią dobry klimat podczas występu, a do tego przeczucie mi podpowiada że to właśnie oni wygrają, a jak nie to na pewno będą w czołówce.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z Ramzesa i ja także kibicuję Danii, a poza tym Belgii.
Dania top10 - 1,50 Tobet ✅
Belgia top10 - 2,25 Tobet ✅
Hiszpania top 10? - NIE - 1,35 Tobet ✅
Piosenka Danii wpada w ucho, melodyjna. Belgia innowacyjność, chłopak gra na gitarze, fajnie śpiewa...
Hiszpania? No taka piosenka w ich stylu, ale Europy nie zawojują.
Oczywiście Armenia, Azerbejdżan wysoko. O dziwo Niemcy w tym roku w gronie faworytów.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
co do Danii to też się zgadam z wami , może być wysoko ;)
ja jednak trzymam kciuki za Armenie.
Kolejny jak dla mnie ciekawy zakłada :
przewaga wygranej piosenki będzie wyższa niż 51 pkt @ 4.00 || 1/10 Betfair.
niby o wygraną walczą 3-4 zespoły ale 51 pkt przewagi do pokrycia. Ciekawe jak będą rozkładać się głosy. Lekko można spróbować
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Kto wygra eurowizje w 2010 roku? Mój typ Serbia :!: kurs 67 ???? FORTUNA
po takim kursie grzechem było by nie spróbować skąd buki wiedzą kto jak głosował wyniki półfinałów ujawnią chyba po konkursie mój czarny ???? za dwie dyszki ponad tysiak ????
słuchajta i głosujta
http://eurovisionpolska.wrzuta.pl/audio/5IVOwePuRnz/serbia_-_milan_stankovic_-_ovo_je_balkan
Buki nie znają wyników głosowania, ale za to raczej potrafią poszperać w internecie jak to kto wypowiada się na tematach piosenek, jakieś ankiety, przypadkiem nie wystawiają takich kursów. A ta piosenka nie jest zła, ale małe szanse, nie podoba mi się w tym języku śpiewana.
Moimi faworytami zdecydowanie Azerbejdżan i Armenia, a wplątać się może na pewno Dania.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Z tą Serbią to coś może być bo sporo dziewczyn ma tą piosenkę w opisie na gg :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
no ta piosenka , na czele z tym co ją spiewa podoba się bardzo wielu osobom , tak więc Serbia z Rumunią po 2.55 wydaję się dość fajnym i ciekawym typem ze sporymi szansami na wejście.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zgadzam się, po takim kursie można śmiało grać. Serbia może nie wygra eurowizji, ale na pewno będzie w czołówce. Piosenka przedstawicieli Rumunii wcale mi się nie podoba.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Portugalia - Hiszpania @ 1.75 1/10
Lepsza piosenka, młoda dziewczyna jedynie boję się wzajemnych głosów plus Andory która co roku daje dużą ilość punktów Hiszpanii, ale liczę na kogoś z zachodniej Europy na spodobanie się Filipy Azevedo.
Wielka Brytania - Francja @ 3.55 0.5/10
Niby faworyt na ostatnie miejsce lecz jednak na pewno Francja jest słabsza w piosence, poparcie z wysp mocne wszystko zależy od krajów z Beneluxu, Szwajcarii liczę że podliczając WB dostanie więcej pkt.
Islandia - Norwegia @ 1.75 1/10 ✅
Islandia przebiła się przez kwale z taką sobie piosenką lecz Norwegia to totalnie zanudza, poparcie może być z innych krajów skandynawskich ale zobaczymy.
Armenia - Islandia @ 4.00 0.5/10 ⛔
Ogólnie nie zachwycają mnie piosenki z Azerbejdżanu i Armenii tutaj mały dożek może coś z tego wyjdzie.
&quot;Patrząc&quot; moimi uszami grubego doga łowiłbym z krajów Albanii @ 100, Grecji @ 20, WB @ 250, Portugalii @ 100 lub Islandii @ 30 ponieważ Armenia i Azerbejdżan jak i w ogóle ten KPE &#39;10 stoi na żenującym poziomie i będzie on sądzę wyrówany ale zabawić się w krytyka można i postawić na swoje.
Albania @ 100 0.1/10
Grecja @ 20 0.1/10
WB @ 250 0.1/10
Portugalia @ 100 0.1/10
Islandia @ 30 0.1/10
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Serbska propozycja ciekawa , bo w oryginalnym jezyku (często rzadkośc bo angielszczyzna powszechnie króluje) i melodyjna , muze niejaki Bregović robił więc melodyjność ma i podobać się może , w parze z propozycja rumuńską ma spore szanse , moze nie ze względu na to ze jest taka świetna (bo na Eurowizji to drugorzędna sprawa) ale na rozkład głosów (Serbowie po Europie rozsiani) tradycyjnie sporo głosów z Bałkanów i z b ZSRR - kurs jak najbardziej do grania.
Co do połfinałów - wyniki oficjalnie nie znane , ale mam takie dziwne przeczucie , że jak je ogłoszą to bedzie male zaskoczenie (szczególnie jesli chodzi o drugi półfinał i faworytów buków (Armenie i Azerbejdzan)
W finale jednak tak naprawde wszystko zaczyna sie od poczatku , bo kraje z obu półfinałów (pierwszego - słabszego i drugiego mocniejszego) rywalizować będa razem , dochodzi tez 5 nowych utworów (zwłaszcza propozycja Niemiec więc wszystko moze sie zdarzyć )
Faworyci konkursu to oczywiście Azebejdzan, Niemcy, Armenia jednak realnie zagrozic im moga propozycje z Danii, Izraela, Grecji i ... Irlandii . Wysoko powinny być tez : Turcja, Belgia, Serbia, Islandia.
Moje typki na finał :
Dania TOP10 @ 1,6 /exp/ 8/10
Irlandia TOP10 @ 3,55 /exp/ 6/10
Serbia - Rumunia @ 2,25 /b365/ 5/10
Armenia - Azerbejdzan @ 2,40 /betsson/ 4/10
i rekraacyjnie za drobniaki:/b365/ - 0,5/10 każdy
Dania win @ 15,0
Armenia win @ 6,5
Irlandia win @ 51,0
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pierwszy raz obstawiałem eurowizję, ale jestem naprawdę zadowolony. Idzie na tym zarobić, myślę że za rok nie będzie gorzej ;) Gratulacje dla Niemiec.

Edit:
First Semi-Final (27 May)
01. Belgium (167 points)
02. Greece (133)
03. Iceland (123)
04. Portugal (89)
05. Serbia (79)
06. Albania (76)
07. Russia (74)
08. Bosnia &amp; Herzegovina (59)
09. Belarus (59)
10. Moldova (52)
11. Finland (49)
12. Malta (45)
13. Poland (44)
14. Estonia (39)
15. FYR Macedonia (37)
16. Slovakia (24)
17. Latvia (11)
Second Semi-Final (25 May)
01. Turkey (118 points)
02. Azerbaijan (113)
03. Georgia (106)
04. Romania (104)
05. Denmark (101)
06. Armenia (83)
07. Ukraine (77)
08. Israel (71)
09. Ireland (67)
10. Cyprus (67)
11. Sweden (62)
12. Lithuania (44)
13. Croatia (33)
14. The Netherlands (29)
15. Bulgaria (19)
16. Slovenia (6)
17. Switzerland (2)
Tutaj wyniki 1 i 2 półfinału jak ktoś obstawiał.
 
Do góry Bottom