>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP


Europuchary 2012/2013

Rozpoczynamy kolejny sezon w Pucharach. Główną siłą napędową tego tematu będzie Liga Mistrzów. W tej w końcu z losowania mogą cieszyć się piłkarze Vive Targów Kielce. Bjerringbro, Chambery, Gorenje i Petersburg oraz zespół z eliminacji.
Trudno o awans do LM będą miały pozostale polskie zespoły. Mistrzynie Polski muszą pokonać Bera Bera z Hiszpanii a następnie zapewne duński Viborg, który jest gospodarzem turnieju.
Płocka Wisła w turnieju o dziką kartę we francuskim Saint Raphael w półfinale zagra z coraz to słabszym, ale wciąż będącym IMO raczej poza swoim zasięgiem HSV Hamburg. Jeśli wygra ten mecz, walka o awans rozegra się między nimi a gospodarzem lub Cimosem Koper.
W pozostałych pucharach:Kobiety
Challenge Cup – 3.runda (10/11 i 17/18 listopada)
Politechnika Koszalin - Dnnieprianka Chersoń
AC PAOK – KSS Kielce

Puchar Zdobywców Pucharów - 2. runda (13/14 i 20/21 października)
SPR Lublin - ADA Colegio Joao de Bartos

Puchar EHF – 2. runda 13/14 i 20/21 października)
KGHM Metraco Zagłębie Lubin – RK Zelina

Mężczyźni
Puchar EHF – 1.runda (8/9 i 15/16 września)
Nilüfer Belediyespor – Tauron Stal Mielec
od 4 rundy Challenge Cup rywalizację rozpoczną Azoty Puławy.

Zapraszam do dyskusji
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy






W najbliższy weekend rozpocznie się rywalizacja w kwalifikacjach do LM mężczyzn. Gospodarzami turniejów kwalifikacyjnych są norweskie Haslum, francuskie St. Raphael, rumuńska Constanta(mecze w pobliskiej miejscowości), serbski Belgrad. Oprócz turniejów rozegrany zostanie dwumecz pomiędzy Dynamem Mińsk a Besiktasem (dwa mecze w Mińsku). Zwycięzca tej pary będzie grał w LM. W turnieju w St. Raphael bierze udział Wisła Płock. Ich rywalami oprócz gospodarzy będzie Hamburg i Cimos Koper.



Więcej informacji:
http://www.eurohandball.com/ec/cl/men/2012-13/round/1/Qualification+Tournaments



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
HSV Hamburg - Wisła Płock
Możecie mnie nazywać przesadnym optymistą, pseudo-znawcą i jeszcze kilkoma określeniami, po mnie to spływa. Dla mnie ten mecz będzie wyrównany, lecz na korzyść Wisły. Zespół z Hamburga jest w okropnych tarapatach. Poprzedni sezon nie udany, brak kwalifikacji do LM byłoby katastrofą, ale chyba to musi nastąpić, żeby tam ktoś zaczął myśleć. Mając taki budżet praktycznie nie dokonali przed sezonem wzmocnień, a szczególnie jeśli chodzi o rozgrywających. Dobrym nabytek wydaje się młody, silny kołowy Andreas Nilsson ze Szwecji. Jednocześnie zawodnicy z północy Niemiec zostali osłabieni przez zawodników, którzy opuścili klub (np. bracia Bertnard i Guillaume Gille).
Fatalnie zagrali na inaugurację sezonu przegrywając z HSG Wetzlar 33:26. Później przyszło zwycięstwo jedną bramką w Magdeburgu, lecz styl gry nie zachwycał. Głównym problemem jest wąska kadra HSV, szczególnie na pozycji bramkarza oraz prawego rozegrania (Lijewski musi we Francji zagrać bez zmiennika, chyba, że trener Martin Schwalb desygnuje do gry na pół-prawym zawodnika praworęcznego, tak jak to miało miejsce w końcówce sezonu). Owszem, pierwsza 7 z Duvnjakiem, Lackoviciem, Vorim i Lindbergiem wygląda imponująco, ale ci zawodnicy nie tworzą monolitu, gra się po prostu nie klei. Nie wiadomo, czy zagra Pascal Hens, który doznał urazu barku w meczu z drużyną Jureckiego.
Wisła wygląda dobrze. Niewiadomą zostaje tylko w jakiej konformacji Nafciarze wystąpią w obronie po odejściu Zbigniewa Kwiatkowskiego, prawdopodobnie Twardo/Toromanovic-Ilyes, kto wie, może Syprzak-Ilyes. Z równorzędną 14 Wisła wcale nie jest skazana na porażkę. Trzeba przypomnieć, że w tamtym sezonie ZKS toczył wyrównaną walkę z HSV do 40-45 minuty, kiedy po prostu zabrakło sił i wartościowych zmienników. Z wyjątkiem prawego rozegrania w tym roku wygląda to bardzo dobrze.
Trzeba jasno powiedzieć: HSV musi, Wisła może. To tylko 60 minut i presja na Niemcach z każdą sekundą będzie rosła. Wisła ma zawodników jak Eklemovic, Kubisztal, Nenadic, Nikcevic, którzy wiedzą jak zagrać w decydujących momentach.
Podsumowując, HSV nie wygląda dobrze i mój typ to nie &quot;pobożne życzenia&quot; polskiego kibica szczypiorniaka, to realna analiza, ten kurs warty jest gry. Poza tym polecam handicap, nawet z dużą stawką.
@Wisła @4,10 Sportingbet ⛔
@Wisła +3,5 @1.80 Bwin
✅
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Sorry, ale Syprzak w obronie na Duvnjaka ? No weź przestań.
Osobiście nie widzę specjalnie Wisły jednak. Handi jakieś 5.5 czy coś chętnie bym wziął, ale w takiej konfiguracji tego za specjalnie nie uważam za jakąś super propo. W dalszym ciągu uważam, że Kavas to zawodnik, który wszystko umie zepsuć i pewnie nieraz trafi w trybuny francuskiej hali, które skądinąd pewno będą pustawe.
Ilyes na pewno będzie wzmocnieniem, ale sami wiecie, że do obrony nowy zawodnik jakoś specjalnie szybko się nie przystosuje, że wspomnę o Żeljko Musie i Kielcach. Owszem, &quot;Żelek&quot; nieraz blokował rywali czy umiejętnie łapał, przesuwał ich, ale nie można powiedzieć, że był dobrze zgrany z kolegami. A tutaj to będzie decydujące. Zatem raczej na pewno w środku obrony obejrzymy Adasia Twardo.
Ja jakoś tej Wisły nie umiem &quot;kupić&quot;. Wiem, że są Nikcevice i Kubisztale, ale nie mogę zapomnieć, że jest też taki ktoś jak Kavas czy taki jeździec bez głowy jak Wiśniewski, który pewnie coś tam zagra.
Jeżeli coś w tym meczu próbować to może jednak win ZKSu. Bo myślę, że żadna końcówka tutaj nie przesądzi, a właśnie ta 40-45 min. I jeśli Nafciarze wtedy nie spuchną, to wygrają.
Ode mnie no-bet raczej.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
To pokrótce o propozycji do dubla. Warto zagrać Haslum z jakąś peffą z tenisa czy tam czwartej ligi marokańskiej.
Norwegowie to mistrz Norwegii a więc kraju w miarę handballowo niezacofanego, zespół oparty głównie na Norwegach, solidnej szkole handballa. Wiadomka, twarda obrona, niezłe kontry i w miarę solidna gra w pucharach przez lata nie licząc śmiesznej wtopy z Rumunami w EHF, które pewno odpuścili.
Rok temu Haslum powalczyło w kwalach do LM przegrywając z Metalurgiem Skopje jednym golem.
Połtawa to mistrz Ukrainy. Zespół opierający się na dwóch dobrze znanych z Płocka Frołowie i Proninie, którzy odgrywają czołowe role w drużynie. Można powiedzieć, że zespół na poziomie ligi polskiej.
Sportowo Haslum jest nieco lepszym zespołem, do tego dochodzi atut własnej hali i sędziowie :p
Haslum @ 1.5 Expekt ✅ :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Kursy





Oj HSV nie powinno mieć najmniejszych problemów z Raphael. Wiadomo, że gospodarze to gospodarze i grają u siebie, ale żeby był to specjalny atut to wątpię. Jednym z bardziej znanych graczy Francuzów jest Adrian di Panda, którego chciała zatrudnić w lecie płocka Wisła.
Wczoraj pisałem o HSV, że raczej wygrają i się nie pomyliłem. Zagrali raczej niedużym nakładem sił, rozstrzygnęli robotę koło 50 minuty do tego czasu grając słabo lub bardzo słabo. Płock postawił jednak trudne warunki, Ghionea szalał na prawym skrzydle. HSV to Chorwaci, rewelacyjna ich gra pozwoliła na wygraną.
Rafael zaskoczył mnie wygraną z Koprem, widać, że jednak nie będą oni tak mocni jak nas do tego przyzwyczaili, a szkoda, bo polubiłem Cimos.
Hamburg to wciąż zespół z europejskiego top 6-7, a Raphael na pewno takim nie jest, zdecydowanie słabsza drużyna na papierze od płockiej Wisły, a kurs na sam win HSV jest cokolwiek miodny.
HSV @ 1.45 DOXXbet
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dani222 144

dani222

Użytkownik
HSV - ST. Raphael 1 1.36
Wisła - Cimos 1 1.56 Betsafe
Oglądałem mecz Francuzów z doświadczonym w pucharach Koprem i obie ekipy są słabsze, szkoda że taki zestaw półfinałów był, może Płock by złapał rytm,przemyślał grę po pierwszych spotkaniach i lepiej zagrał w drugiej linii w finale,ale tego się spodziewałem...
St. Raphael - słabo środek, druga linia też, bramkarz przeciętny, dużo błędów, gdyby Koper był skuteczniejszy i formę miał Krivokapic wygrałby to. Hsv - owszem słaby początek sezonu, nie ma Hensa, ale są Chorwaci, są lepsi piłkarsko i w tak ważnym meczu ,,sezonu&quot; o awans do Champions League wypunktują gospodarzy, widziałem ich grę więc publika nie pomoże, musieliby zagrać ponad swoje możliwości a Hamburg nerwowo i dużo słabiej niż teraz w co nie wierzę.
Płock - w tamtym sezonie remis u siebie i porażka 3-ma na wyjezdzie z Koprem, ale teraz Płock się jest mocniejszy + bez formy Koper który dostaje ze słabszym Raphael, nie odpuszczą nawet meczu o 3 miejsce, dobre skrzydła, środek, mam nadzieję że oprócz kontr, pozycyjny lepiej zagrają i potwierdzą sportową przewagę. Co sądzicie?
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Po kwalifikacjach mężczyzn awans uzyskali: Hamburg, Constanta, Dinamo Minsk, Metalurg Skopje, Partizan Belgrad. Podział na grupy i terminarz można sprawdzić poniżej.

http://www.eurohandball.com/ec/cl/men/2012-13/round/2/Group+Phase



Kwalifikacje do LM Kobiet





Dzisiaj rozpoczynają się kwalifikacje do LM kobiet. Udział w nich weźmie mistrz Polski Łączpol Gdynia. Gospodarzami turniejów są: Viborg, Byasen, Cluj, Issy Paryż. Oprócz turniejów odbędzie się dwumecz pomiędzy Iuventą Michałowce a FTC Budapeszt, którego zwycięzca zagra w LM.



Zdarzenie: Iuventa Michałowce - FTC✅(26:40)
Typ: FTC-5,5
Kurs: 1,85
Stawka: 2j /10j
Bukmacher: Unibet

Data spotkania: 19.09.2012 godz. 18:00

Bwin z kursem 1,70, reszta z handicapem-6,5
Zdecydowanym faworytem tej pary jest FTC. Iuventa wygląda dosyć słabo, do tej pory bez sukcesów na arenie międzynarodowej. Dzisiaj kontuzjowana jest ważna piłkarka Bakhyrieva i pierwsza bramkarka Gubikova. W trybie awaryjnym trzeba było podpisać kontrakt z byłą zawodniczką Kudrocovą. FTC to jeden z najlepszych zespołów w Europie. Kontuzjowana jest bardzo ważna rozgrywająca Zacsik, ale przed sezonem doszła Nerea Pena. Hiszpanka jest po poważnej kontuzji, ale myślę, że po dobrym okresie przygotowawczym będzie nieźle wyglądać. Skład Węgierek bardzo mocny. Zespół nastawiony bardzo ofensywnie ze świetną rozgrywającą Szucsanszki, na wyjeździe nie powinien mieć dużych problemów z obroną gospodyn. Według mnie FTC powinno wygrać minimum 6 bramkami.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy​



Dzisiaj przed nami początek turniejów kwalifikacyjnych do LM kobiet. Mistrz Polski Łączpol Gdynia zmierzy się z hiszpańskim zespołem Bera Bera. Mecz zostanie rozegrany w duńskim Viborgu. Nie będzie transmisji w polskiej telewizji.


Więcej informacji:
http://www.eurohandball.com/ec/cl/men/2012-13/round/1/Qualification+Tournaments



Jakby ktoś szukał livescore do turnieju, w którym bierze udział Łączpol Gdynia, to pod poniższym adresem powinien być po meczu gospodyń również livescore do meczu Polek z zespołem Bera Bera

http://viborg-folkeblad.dk/viborg-hk/live-foelg-viborg-hk-lc-bruehl-her

Zdarzenie: Zajecar - Rostov⛔(28:29) HT 9:12
Typ: Under 52,5
Kurs: 1,85
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Bet365, Tobet, Unibet

Data spotkania: 22.09.2012 godz. 18:30

Mecz w Rumunii. Rostov przed sezonem sprzedał bramkarkę Suslinę, skrzydłową Turey i uniwersalną leworęczną piłkarkę Vaschuk. Atak nie prezentuje się tutaj za dobrze, brakuje dobrej leworęcznej piłkarki. Na rozegraniu używane są dosyć wolne zawodniczki: Sen i Slivinskaya. Obrona wygląda nieźle, dobre kołowe Shybanova i Petrova. Przed sezonem pozyskano dwie średnie bramkarki: Barjaktarovic i Skladchikova. Na pewno nie jest to poziom Susliny, ale na Serbki powinno być wystarczające. Zajecar przeprowadził kilka niezłych trasferów, ale też bardzo osłabił atak sprzedając najlepsze zawodniczki z poprzedniego sezonu: Pop Lazić i Erić. Teraz podstawą ofensywy jest Hiszpanka Mangue, ale ona gra bardzo siłowo, co nie powinno przynosić dużych korzyści przeciwko Rosjankom. Kontuzjowana jest pozyskana przed sezonem rozgrywająca Benzal. Najważniejsze piłkarki w tym zespole późno dołączyły do reszty z powodu igrzysk. W składzie dobra bramkarka Pislaru. Według mnie suma goli powinna być niższa niż 53.



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy​





Dzisiaj decydujące mecze w turniejach kwalifikacyjnych. Wczoraj dosyć niespodziewanie Łączpol Gdynia pokonał hiszpański zespół Bera Bera.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/312063/kwal-lm-vistal-laczpol-w-finale
http://www.eurohandball.com/ec/cl/women/2012-13/match/2/002/Balonmano+Bera+Bera+-+Vistal+Laczpol+Gdynia

O awans Polki zagrają z duńskim Viborgiem.

Livescore do meczu Polek
http://viborg-folkeblad.dk/viborg-hk/live-foelg-viborg-hk-laczpol-gdynia-her



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Po kwalifikacjach do LM kobiet awans uzyskały: Viborg, Buxtehuder, Cluj, FTC Budapeszt, Zvezda Zvenigorod. Mistrz Polski odpadł po walce z Viborgiem.

Kursy





W czwartek 27. września rozpoczyna się LM mężczyzn. Jedynym polskim uczestnikiem jest Vive Kielce. Po fazie grupowej awans do następnej rundy uzyskają po 4 najlepsze zespoły z każdej grupy.
Od 3. rundy pucharu EHF rozpocznie Wisła Płock.

Na stronie europejskiej federacji zostały przygotowane krótkie opisy wszystkich uczestników LM.
http://www.eurohandball.com/ec/cl/men/2012-13/news/2/Group+Phase

Wszystkie mecze będą dostępne do obejrzenia na stronie:
http://www.ehftv.com/

Polsat sport będzie transmitował mecze z udziałem Vive Kielce oraz najciekawsze z pozostałych spotkań


Więcej informacji:
http://www.eurohandball.com/ec/cl/men/2012-13/round/2/Group+Phase



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Flensburg - Montpellier⛔(37:37)
Typ: Montpellier
Kurs: 3,25
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bet365

Data spotkania: 27.09.2012 godz. 19:00

Według mnie zdecydowanie zawyżony kurs na gości. Flensburg to bardzo solidny zespół, ale to nie jest czołówka europejska. Przed sezonem sprzedano dwóch niebezpiecznych rozgrywających: Mocsai, Szilagyi, a pozyskano tylko uniwersalnego Weinholda, ale to raczej nie jest poziom LM. Kontuzjowana jest pierwsza opcja w ataku: Djordjic, Atlason dołączył do zespołu bardzo późno. Glandorf jest po długiej kontuzji. Sam piłkarz przyznaje, że ma duże zaległości treningowe. W ostatni weekend było zgrupowanie kadry niemieckiej, co na pewno nie pomogło w przygotowaniach do meczu. Montpellier zawsze było bardzo groźne, nawet mając wąski skład. Przed tym sezonem dobre wzmocnienia na prawej stronie: Metlicic i Malmagro, do tego świetny Mamelund. Skład jest dużo szerszy niż w poprzednim roku. Atak wygląda dobrze, tak samo obrona. Kontuzjowani są Kavticnik i Guigou. Nieobecny dzisiaj też Malmagro. Francuzi są dużo bardziej doświadczeni. We Flensburgu dla podstawowych graczy Weinholda, Glandorfa, Kaufmanna to debiut w LM. Według mnie Montpellier powinno wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie wybiegałbym jeszcze w przyszłość odnośnie spotkań Superligi na weekend. Dziś, jak już nam Hopkirk nakreślił, początek spotkań w fazie grupowej. Na początek fixa nam Montpellier raczej nie zrobi :p
Wydaje mi się, że personalnie oba zespoły i Flensburg i Montpellier mają niesamowite potencjały. Fajnie ta ekipa z Francji jest budowana. Są i bałkańskie gwiazdory jak Gajić, Prost, Kavticnik (poważna kontuzja, 8miesięcy od meczów z Barceloną z poprzedniego sezonu LM). Są i afrykanerzy jak Tej czy Hmem, którzy widzę grają w Montpellier jako Francuzi. Wiadomo, że największymi gwiazdami są przede wszystkim Accambray i Karabatic - szczelby że szczelby.
W sumie we Flensburgu niemiecko-duńska drużyna, bo Kaufmann, Glandorf (wg Niemców najlepsze połówki na świecie), Knudsen, Svan, Mogensen. Dołożyć jeszcze można Eggerta na skrzydło, do bramki i na koło Szwedów Andersona i Karlssona i wydaje się, że mamy dwie kompletne (bo Mąpelie, wiadoma sprawa) ekipy.
Flensburg wygrał PZP w ostatnim sezonie, rywale tam bardzo słabi, wiadomo. Mąpelie w LM dobrze sobie radzi już jakiś czas. Dobrze im wychodzi granie w Niemczech - wygrali z Kilonią i Lwami na ich boiskach w ostatnim czasie. Personalnie, jakby nie przykładać tych ekip do siebie, raczej jest wyrównana sprawa. Doświadczenie po stronie Francuzów, o formie ciężko mówić, ale fakt faktem, że solidnie wyglądają flensburczycy jak dotąd.
Gram też na Kadetów z handicapem. Wydaje się, że Barcelonie ciężko gra się na wyjazdch w LM. Fakty o tym świadczą, wyjazdy do Kielc, Croatii czy tam do Veszprem, które owszem, są nieco mocniejsze od Kadetów, ale przy dużej spinie róznice sie niwelują. Wiadomo, jakim składem dysponuje Barcelona i nawet ciężko to porównać ze szwajcarskimi średniakami. Ale Kadeci ostatnio dwa sezony z rzędu dostali się do 1/8 LM i bez wątpienia są w stanie powtórzyć ten wynik. Weźmy dwa ostatnie sezony, 12 meczów u siebie, 11 razy pokryty ten handicap, a grali czy z Atletico czy z Montpellier czy też Miśkami i Croatią. Barcelona również mocno wymęczyła wygraną w Szwajcarii. Raczej nie będą się tu Katalończycy przemęczać i całkowicie zadowoli ich minimalna wygrana, a to samo w sobie nie jest też oczywiste - potrafią na - zaskoczyć piłkarze Blaugrany. Spory handicap, można brać.
Montpellier +3.5 ✅ + Schaffhausen + 7.5 @ 2.27 ⛔ B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Spotkanie:Vive Kielce- Silkeborg 30.09.2012 g. 17.00
Typ:1(-5,5)✅✅✅
Kurs:1,72
Bukmacher:BWIN



W niedzielę rozpoczyna swój udział w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów drużyna mistrzów Polski Vive Targi Kielce. W pierwszym meczu podopieczni Bogdana Wenty zmierzą się z Silkeborgie, z którym grali również w poprzednim sezonie (u siebie kielczanie wygrali 37-29 a na wjeździe 37-26). Drużyna z Dani awansowała do LM tylko za sprawą bankructwa klubu z Kopenhagi. W lecie zespół opuściło dwóch ważnych zawodników Niklas Landin i Fredrik Petersen. Zespół Vive wzmacnia się z sezonu na sezon, w obecnych rozgrykach powinni dojść do final four. Ogromnym wzmocnieniem zespołu B. Wenty jest przyjście skrzydłowych: Cupicia, Strleka oraz Olaffsona. Na rozegraniu napewno duzym plusem jest obecność Marcina Lijewskiego, Zormana, a także Polskiego bombardiera- Karola Bieleckiego. Uważam iż zespół z Kielc nie powinien miec najmnijszych problemów z pokonaniem Duńczyków, a linia handicapu wg mnie jest wystawiona zdecydowanie za nisko. Uważam iz optymalną linią powinno być 8,5 bądź 9,5 gola a nie 5,5- śmiech ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Obecność Bieleckiego nie jest plusem, no przestań. Gość jest niesamowicie elektryczny, wg mnie pod takie bety lepsza jest obecność Rosy na lewej połówce. Bo początek Jureckiego jak i cała forma Bieleckiego jest żałosna, niestety.
Gram tutaj over bramkowy bardzo mocno, szczerze? Przy 60,5 też bym grał, może lżej. Argument dla takiej linii jestraczej oczywisty, ostatnie wyniki Duńczyków w lidze. Ale no tutaj nie będą zespołem dyktującym warunki, jakoś w okresie poprzednich spotkań z Kielcami (a te całkiem niedawno były w sumie), Silkeborg też wygrywał tracąc mało bramek. Miał też solidnego bramkarza Landina, teraz na tej pozycji został Green, który podobno w lidze sobie dobrze radzi. Ale tu inny rozmiar kapelusza jednak.
Kielce również bez Cleverlego, Tkaczyka i chyba Tomczaka. Brak pierwszych dwóch jak najbardziej niefajny, wiadomo, że sam Szmal może nie pociągnąć, i na to po części liczę: 29 i 27 bramek straconych z ogórami z polskiej ligi to nie jest dobre świadectwo. Tkaczyk mógłby grać na lewej i w środku rozegrania i byłby alternatywą dla Jureckiego.
W Silkeborgu jeśli chodzi o znanych graczy, to na pewno Henrik Toft Hansen i Rasmus Lauge Schmidt, poza tym jest to zespół złożony ze średnich duńskich piłkarzy, co na pewno stawia wyżej Kielczan
Kielce grają super dla oka handball, kontry, wiadomo, bardzo dobrze i szybko rządzi w drugiej linii... nie Zorman tylko Krzysiek Lijewski - dla mnie on odpowiada za tempo gry w ataku. Jaki gameplan? Kielce koło 35 się raczej zakręcą, w obronie raczej wyglądają przeciętnie, coś jakby zgasł Musa i wygląda to gorzej w obronie, zatem mało też nie stracą. Kontry będą, będą gole Cupica (spokojnie 10 może w meczu rzucić, jak dostanie 60&#39;). Gram bardzo mocno.
Vive - Bjerringbro

Over 55.5 @ 1.95 Pinnacle Sports ✅ 36:26 ole
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Chambery - Metalurg Skopje
Typ: Metalurg Skopje+3,5 ✅ ???? by adqs
Kurs: 1,80
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bet365
, Tobet 1,85
Data spotkania: 30.09.2012 godz. 19:00

Chambery przed sezonem sprzedało najważniejsze osoby w drużynie: trenera Gardenta, leworęcznego Baracheta i obrońce Roine. Dzisiak kontuzjowany jest najważniejszy gracz w ofensywie Bicanić. Przed sezonem przyszli bracia Gille, ale to nie poprawia w żaden sposób ataku. W ofensywie mało doswiadczeni Panic, Nguessan, Nyokas. Metalurg to zespół szczególnie mocny u siebie, ale przeciwko Chambery powinien walczyć o zwycięstwo. Obrona z bramkarzem bardzo dobra. W ostatniej chwili doszedł Renato Vugrinec, więc wzmocnienie ataku. Zapowiada się zacięty mecz. Francuzi powinni mieć duże problemy z obroną Metalurga. Według mnie Metalurg nie powinien przegrać wyżej niż 3 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy​


Przed nami 2. seria spotkań LM. Dzisiaj zaczynamy meczem Constanta - Veszprem. Rumuni stracili przed sezonem Stamate, ale doszło kilku zawodników z europejskim doświadczeniem: Cutura, Val, Gaminde. Zatrudniono nowego trenera Shundovskiego. Veszprem to czołówka europejska, przed sezonem bardzo duże transfery. W tej kolejce Vive Kielce na wyjeździe zagra z najsłabszym zespołem w grupie Petersburgiem.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Piłka ręczna Liga Mistrzów
HSV Hamburg - Chehowskie Miedwiedi (+4.5 gola) ✅
typ - 2
kurs - 1.88
Pinnacle

Spotkanie Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych spotykają się drużyny Hamburga , która wyeliminowała z Ligi Mistrzów nasza drużynę Orlenu Płock chociaż forme pokazała dość przeciętną. Obecnie Hamburg zajmuje czwarte miejsce w lidze niemieckiej co nie jest porywającym rezultatem. Jedna porażka z drużyna Wetzlaru. Cenny remis z zawsze groźnym Flesenburgiem. Mam wrażenie , że drużyna Hamburga mimo takich zawodników jak: Hens, Vori , Lijewski, Nilson , Bitter nie prezentuje szczególnego błysku w grze. Dziś zagra z groźną rosyjska drużyna Czechowski Niedźwiedzi ,którzy potrafią grac u siebie natomiast wyjazdy maja dużo słabsze. w ubiegłym sezonie w meczach ligi mistrzów z Hamburgiem zdecydowana porażka na wyjeździe 38-24. Ten sezon zaczęli od wygranej z Partizanem 38-31. Moim zdaniem drużynę rosyjską stać na pokrycie handicapu +4.5 gola z drużyna niemiecką . W końcu w Niedźwiedziach gra kilku dobrych graczy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wystrzelił nam z kursem na Zagrzeb bet365 niesamowicie. Zdziwiłem się, bo już leciutkie spadki na Chorwatów się zaczynały, a tu 3.40 w tymże właśnie buku.
No cóż, oba zespoły nie należą do czołówki Europy, oba w pierwszych spotkaniach miały względnie niezłych rywali. I tak, Dynamo przegrało z grającym ewidentnie na pół gwizdka zespołem Fuchse Berlin, a Zagrzeb na spokojnie ograł Pick Szeged z Węgier.
Kadrowo, wydaje się, że jednak mimo osłabień (Balić, Kopljar, Gojun Strlek, Sego) jest to zespół niezły. W Białoruskiej kamandzie na pewno groźny jest Paweł Atman. Gość ze środka rozegrania, z którym nie radził sobie np. Mark Bult w obronie Fuchse. Oprócz niego na pewno ciekawe nazwiska to Rutenka (oczywiście nie Sergiej), Nikulenko (przeszłość w Vive) i Skopincew, który długo nie przebił się w Czechowskich Niedźwiedziach.
Gwiazdy Croatii czyli Zlatko Horvat, który gdyby nie Cupić grałby w I składzie Chorwacji, David Spiler czyli dobry środkowy no i młody Sprem, który naprawdę dobrze sobie pogrywa.
Czyli tak, Zagrzeb po tych osłabieniach, nie będzie tak mocny papierowo, ale pozostaje wciąż zespołem z tej szerokiej europejskiej czołówki, Mińsk takim nie jest i pewnie nie będzie. Wnioski? Na pewno Zagrzeb ze Spilerem, Spremem i Horvatem to wciąż mocniejsza drużyna od Mińska, którego hala nie jest jakąś specjalną twierdzą. Trzeba więc grać.
Zagrzeb @ 2.9 Bwin ⛔ 27:27 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom