>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
@szczur-89 - powodzenia 🏀 !


WKS Slask Wroclaw v U-BT Cluj-Napoca

U-BT Cluj-Napoca
@1.5

Legia Warszawa v Dziki Warszawa

Legia Warszawa
@1.25

kurs 1.88
Dlatego własnie musze uciekać od dubli jak od Diabła 👿 główny bet oczywiście wszedł 67:70 ale to co grała dzisiaj Legia to przechodzi ludzkie pojecie 31% z gry i 12% za 3, serio ja bym lepiej rzucał.

Jakby co na lvbet na win cluj jest cały czas 1.72. Jakiś błąd chyba maja bo na handi -2,5 jest jest 1.6, czyli poprawnie patrząc na kursy u innych buków.
Mam nadzieje ze zagrałeś singla i wygrałeś.
 
J 573

jarekone

Użytkownik
Mam nadzieje ze zagrałeś singla i wygrałeś.
Tak, zagrałem singla. Ta Legia po takim kursie strasznie mi śmierdziała, trochę oglądam tą ligę i wcale mnie nie zdziwiła ich porażka. A Śląsk grałem ze względu na ich wąską rotację, chociaż tak na prawdę nie wiadomo jakby się to skończyło jakby Evans się nie połamał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dobra, powiem Ci inaczej. Ja odpowiadam za dział koszykówki. Innych działów nie kontroluję. Nie kwestionuję skuteczności typów, ale... w matematyce też możesz użyć złych metod, a na koniec wyjdzie Ci dobry wynik. Nie o to chodzi. Typ zawsze Ci może wejść nawet jak w analizie napiszesz stek zbdur. Jeżeli nie potrafisz swojej czutki poprzeć argumentami to załóż sobie prywatny temat i wrzucaj tam suche typy. Te analizy są pisane tylko pod konkurs i nie ma w nich żadnych konkretów. To jest moje jedyne zastrzeżenie.
Już ostatnia kwestia odnośnie usuwania postów, bo jednak twoja argumentacja usunięcia postu kolegi Zwyciestwo1960 ze względu na konkrety i brak sensownej analizy to powiem tylko, że kolega baqu powyżej nie dokonał chyba wystarczającej analizy meczu Legii z Dzikami i nie ma w jego kierunku fali hejtu by usunąć człowieka z forum ani stanowiska moderatora. Zaznaczam, iż nie jestem przeciwko usuwaniu postów i nic nie mam przeciwko baqu ani jego typom. Proszę tylko aby wszystkich mierzyć tą samą miarą. Teraz podam swój typ.

Euroliga
12.10.2023
Mecz: Panathinaikos - Bayern
Typ: -162,5 pkt
Kurs 1,64
Fortuna
Panata jest w tym spotkaniu faworytem. W swoim składzie posiada znane nazwiska Hernangomez, Kostas Antetokounmpo, Grant to nazwiska uznane i gwarantują grę na wysokim poziomie. Bayern w swoim składzie posiada również uznane nazwiska, które gwarantują wysoki poziom basketu. Nie mniej uważam, iż podstawą do zwycięstwa w tym meczu będzie defensywa a w spotkaniu nie będzie zbyt wielu okazji do zdobycia łatwych punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Anadolu Efes - Real Madryt

Real grał dwa dni temu mało komu potrzebny sportowo sparing z Dallas, gdzie wszystko miało być ładnie pięknie, bo Luka jak co roku przyjechał do Madrytu, i nawet nie wszedł na sekundę na boisku. Mecz był rozgrywany w formule 4x12, ponieważ organizowany był pod egidą NBA jako spotkanie przedsezonowe. Fajnie marketingowo, bo Real nawet wygrał, ale ten mecz to był taki trochę klimat all-star. Obydwie ekipy niespecjalnie broniły, bo po co się narażać w meczu o pietruchę.
Idę w over Tavaresa, który niedawno był chory, a w meczu z Dallas zagrał skromne 16 minut. Dla porównania rotacja podkoszowych w postaciach Yabusele i Poirier zagrała kolejno 35 i 27 minut. Tajemnicą Poliszynela jest fakt, że Yabusele zmaga się z urazami kolan i na potężne minuty w jego wykonaniu bym dzisiaj nie liczył. Poirier też grał ostatnio większe minuty w związku z nieobecnością Tavaresa i dzisiaj widziałbym go może przez 15 minut w spotkaniu. Linia na reprezentanta Wysp Zielonego Przylądka całkiem w porządku.

Walter Tavares over 9,5 @1,85 Superbet / @1,80 etoto blowout i foul-trouble w pierwszej kwarcie.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Efes - Real 2 1.91 80-103 gladziutko

Szykuje się meczycho. Efes dwa mecze lidze tureckiej i oba pewnie wygrane. Planu z honoru nie zamazuje nawet niespodziewanie wysoka porażka w Barcelonie tydzień temu aż 17 punktami. Ale to już robi się normalne że wyjazdy Efes gra słabo a u siebie tłucze każdego. Ale dzisiaj rywal do wytlucenia jest ciężki. Real co tu dużo mówić, obecnie grają najlepszy basket w Europie. Sezon zaczęty znakomicie , trzy spotkania wygrane i lider ACB. A na rozkładzie już mają Barcelonę która pewnie pokonali 7 punktami. Tą sama która kilka dni później rozbiła Efes w Eurolidze. Mało argumentów? W Eurolidze grali wyjazd z Baskonia z którą ostatnie 4 mecze przegrali. A tymczasem na ciężkim terenie przełamują niemoc i wygrywają ważny mecz. Dwa dni temu natomiast po znakomitej końcówce wygrali towarzyski mecz z Dallas Mavericks 127-123. Myślę że w takiej dyspozycji Efesowi nawet u siebie będzie ciężko ich pokonać. Real obecnie gra za skutecznie, a 127 pkt rzucone Dallas tylko świadczy jak mocna to ofensywa. Efes gra ostatnio gorzej w obronie, jakby jeszcze nie weszli w sezon i nie brali tych spotkań na poważnie. Myślę że to dość pewny typ patrząc na pozostałą ofertę z Kosza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2549
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szybciutko, bo zaraz grają. Pod lupę biorę mecz w Kownie, gdzie Żalgiris mierzyć się będzie z Crveną. Trudno wytypować zwycięzcę tego spotkania, ale trójki wyglądają ciekawie. W ekipie z Kowna odczuwalny jest powrót Keenana Evansa, który zagrał kilka spotkań po całym opuszczonym poprzednim sezonie spowodowanym kontuzji achillesa. Trochę żywsze jest tempo tych akcji i Evans często gra izolacje kończone rzutami dystansowymi. Po przeciwnej stronie mnóstwo shooterów w postaci chociażby Napiera, Giedraitisa, Nedovicia czy chociażby Yago, który ponoć ma dzisiaj grać. Były zawodnik Ratropharmu Ulm bardzo podkręca tempo i wyprowadza kolegów na rzuty dystansowe gdy mu nie siedzi, a samemu potrafi spokojnie oddać 8-10 rzutów zza łuku. Linia wydaje mi się dość wrednie ustawiona, ale biorąc pod uwagę częstotliwość z jaką goście rzucają z dystansu (w ostatnich 3 spotkaniach kolejno (26, 34, 35) można przypuszczać, że Crvenie będzie zależało na grze od kosza.

Żalgiris-Crvena
Over 18,5 trójki @1,85
Superbet

piękny pokaz ceglenia.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Buducnost - Śląsk Wrocław

Miletic over 9,5 pkt @1,85 ebetx ✅

Trzeci mecz Śląska w Eurocupie. Gram tutaj over Mileticia, który w tym sezonie jeszcze mnie nie zawiódł. Serb to gwiazda Śląska, naprawdę klasowy zawodnik z doświadczeniem w pucharach. Tą linie pokrywał z nawiązką w 4/6 z meczach tego sezonu. Nie pokrył jej w dwóch ostatnich, ale wtedy grał mniej ze względu na wynik. Dziś Serb duże minuty dostanie, a linia jak na gracza tej klasy jest naprawdę niziutka. Na wyjeździe z meczu z Bourg zdobył on 19 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2224
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Partizan gra u siebie z Barceloną i na początku spotkania nie nastawiałbym się tutaj na strzelaninę. Barcelona gra bardzo aktywną defensywę i raczej nie będzie jej zależało na szybkim graniu od początku. Partizan też raczej wolno wchodzi w mecze, dodatko grają sporo do kosza i nie należą do drużyn rzucających dużo z dystansu. W ostatnich pięciu spotkaniach z udziałem Partizana linia pokryta zaledwie raz i to z dużo słabszym rywalem. Spodziewam się ciekawego widowiska z biegiem spotkania, natomiast na początku liczę na długie akcje, tym bardziej, że historycznie spotkania pomiędzy tymi drużynami są zazwyczaj underowe.

Under 43,5 1Q @1,75 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1909
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Żalgiris Kowno
Typ: Real powyżej 87,5 pkt
Kurs: 1,66
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Patrząc na ostatnie mecze Realu, gdzie granica 100 pkt pękała kilkukrotnie to uważam że linia 87,5 pkt jest jak najbardziej do osiągnięcia. Oczywiście Euroliga to inny poziom niż ACB czy mecze towarzyskie, ale historia pokazuje, że gospodarze w rozgrywkach pucharowych tez potrafią rzucić sporo punktów. W tym roku rzucili 103 oczka Efesowi w Turcji.
Żalgiris z kolei trzyma wyniki swoich przeciwników nisko, zarówno w lidze jak i pierwszych dwóch kolejkach Euroligi. Ale tym razem będą musieli powstrzymać Real który gra u siebie. W poprzednim spotkaniu między nimi w Madrycie gospodarze rzucili 96 oczek. I na powtórzenie takiego wyniku liczę dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2092
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Olympiakos - Partizan
Typ: Olympiakos poniżej 84,5 pkt dali nadzieję rzucając tylko 10 pkt w 3.kwarcie, ale skończyli na 85 oczek i dogrywka
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Patrząc na ostatnie mecze Olympiakosu to ta linia jest dla nich prawie nieosiągalna. NA ostatnie 10 spotkań przekroczyli ja tylko 1 raz. I to zarówno w lidze krajowej, Superpucharze, czy właśnie w Eurolidze. , Partizan w meczach wyjazdowych samemu potrafił rzucić sporo oczek, ale rywalom nie pozwalał rozwijać skrzydeł co widąc w punktach Lyonu 62, Krka 56. Bardziej dali pograć Maccabi i przeciwnikom w meczach towarzyskich. Jednak sądzę, że wypadkowa skuteczności gospodarzy i defensywy gości da Olympiakosowi wynik poniżej 84,5 punktu..
 
Ostatnia edycja:
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Kompromitacji Śląska ciąg dalszy-Ferrari który miał być promykiem nadziei dla drużyny uciekł po 1 meczu z Wrocławia. Generalnie jak pisałem w innym dziale-obecny Śląsk(jeśli nie dojdą wzmocnienia) to drużyna na walkę o PO w polskiej lidze.

Aris potentatem nie jest, ale z takim Śląskiem każda drużyna (moooze oprócz Hamburga) w Eurocupie po prostu ma z nimi obowiązek wygrać. Sprawiedliwy kurs to max 1,5.

Aris 1,85(hit dnia w sts-radze brać póki jest)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1845
movieplk 347,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Seria wchodzi na 13 wygranych typów z rzędu z średnim kursem 1.85 lub nawet lekko wyżej jeszcze z MŚ 2023 (11-0). PLK na razie 2-0. Czas na europejskie puchary:

25/10/2023 20:30 CET
Caledonia Gladiators - Anwil Wloclawek (over 83.5)
1.95 (STS)/1.93 (Fortuna)
5/10
*Fuksiarz-Stanowski nie ma zakładów na punkty Anwilu drużynowe.

Anwil jest w świetnej formie w PLK. Jednak przegrali pierwszy mecz u siebie w Europe Cup z Bilbao i praktycznie od razu mają nóż na gardle i muszą wygrać mecz z Caledonia i najlepiej jak najwyższym wynikiem, żeby robić małe punkty. Caledonia gra szybko i jest ze słabej ligi, gdzie jest London Lions i długo nikt. Myślę, że przy tempie grania powinno udać się Anwilowi zdobyć 85 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Do tego Spójnia w czapkę od Chemnitz kurs też około 1.8 Spójnia dramat pod tablicami wzmocnień nie widać. Chemnitz daje rade w mocnej lidze. Jeśli Gordon nie gra to gram nawet handi w stronę gosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +1069
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Spójnia bez Gordona i Gruszeckiego. Chemnitz po 1,8 to no brainer w takim przypadku (i z nimi byłaby to dobra opcja).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2609
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Emlak Konut SK (K) — Gdynia (K) 1(-5.5) @1.85 superbet ⛔

Gdynia bez pobitej Cowling. Atmosfera w zespole mocno napięta, wygrały co prawda w lidze ale ze słabą Polonia. Teraz wyjazd na gorący teren w Turcji.
Emlak zdobrymi zawodniczkami. Znana z Gorzowa Smith ( w naszej lidze była gwiazdą), amerykanka Wise i Jacobsone i niezle turczynki. U siebie są zawsze groźne co pokazał mecz z Francuzkami +38!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +919
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Cedevita gra inaczej po przyjściu Klemena Prepelicia. Słoweniec jest uznanym rozgrywającym, reprezentantem kraju. Wiadomo, że w barwach kadry Luka jest głównym ball-handlerem, ale Prepelic nie jest od macochy. Bardzo czesto szybko pcha piłkę do przodu i gra zazwyczaj szybkie akcje. Dużo widzi i często wypatruje kolegów na czystych pozycjach. Zagrał co prawda tylko 2 mecze, ale dwukrotnie mocne double-double i mocne wejścia pod kosz od początku spotkania. W meczu z Litwinami nie powinno być inaczej, raczej wątpię, aby gospodarze próbowali grę zwalniać, zwłaszcza na początku spotkania.

Cedevita powyżej 21,5 punktu 1Q @1,85 betX koniec z europejskim koszem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom