>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2022/23

Status
Zamknięty.
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
LeDay powyżej 13.5
1.85
Superbet


Amerykanin gra kapitalną koszykówke przeciwko Realow,13,15,15 i 25 w ostatnim meczu. Myślę że odejdzie po sezonie do dużo lepszego klubu i tą serią zapracował sobie na transfer.
Biorąc pod uwagę że Real wciąż nie może skorzystać z Kabusele i Deck jest kontuzjowany to Partizan wcale taki stracony tutaj nie jest.
Partizan odpoczywał w weekend podczas gdy Real grał z Unicają.
Leday jest jedną z głównych broni Partizana i jeśli będą tutaj sporo rzucać to to amerykanin powinien tą linię na luzie pokryć.
W totalbecie linia 12,5
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Hej,tak z ciekawosci czy dzisiaj ktoś z Was czuje,ze Barcelona-Real to mecz 50/50,Deck ma wròcić a kursy na Real rosna?Dzieki za opinie
 
A 819

albatross

Użytkownik
Deck w 3 meczu zerwał wiązadła i pauza do końca sezonu, Poirier raczej tez nie zagra z powodu kontuzji do tego dyskwalifikacja Yabusele,wypada Realowi po jednym zawodniku z rotacji na pozycji 3,5,4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +187
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Deck w 3 meczu zerwał wiązadła i pauza do końca sezonu, Poirier raczej tez nie zagra z powodu kontuzji do tego dyskwalifikacja Yabusele,wypada Realowi po jednym zawodniku z rotacji na pozycji 3,5,4.
Porier tez?Masakra,dobra juz wybiliscie mi pomysl na Real,dzieki Panowie
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Monaco (razem z dogrywką)brak słów
2.90
Jordan Loyd powyżej 12.5 siadlo po 1 polowie juz
1.85
Superbet


To są tylko moje skromne przemyślenia, nie będę grał tego za grubo ale jest to final4 więc trzeba coś spróbować.
Monaco w tym sezonie h2h z Olympiakosem 2:0, może jedną wygrana to byłby przypadek ale dwie? coś jest na rzeczy.
Trener drużyny francuskiej, Saša Obradović, naprawdę skompletował fajną grupę chłopaków. Najistotniejsze, wydaje się, że udało mu się uspokoić pierwszą gwiazdę zespołu, Mike'a Jamesa. Po zawieszeniu przez klub na kilka meczów i powrocie do składu wygląda na to, że James w końcu gra zgodnie z oczekiwaniami, w końcu pracuje dla zespołu.
Linia na Loyda nie jest za wysoka, buki zakładają że mecz będzie underowy, wiadomo to półfinał więc jest na to duża szansa ale jeśli obie drużyny rzucą po 80 punktów minimum albo chociaż Monaco to te 12.5 nie jest najgorsze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na pierwszy mecz nie było weny. Po połowie zapowiada się upset Oly co z resztą mnie nie zdziwi. Monaco sprytniejsze i bardziej wszechstronne, choć po prawdzie też skuteczność rzutowa Oly zawodzi. W drugim meczu jak i w finale widzę zwycięstwo Barcy. To bardzo zbalansowany team z długą ławką. Oczywiście boje z Realem to często (prze)boje, ale stabilność Barcy wydaje mi się że przeważy nad chimerycznością Realu w końcówce tego sezonu. Rodriguez drugiego meczu też najpewniej nie zagra jak ostatnio, ale linia na asysty w Superbecie jest nadal atrakcyjna. Linie na Satoranskiego i Jakubaitisa wg mnie atrakcyjne prognozując ile i jak mogą zagrać. Stawkujemy raczej ostrożnie.

Barcelona - Real 1 1,53 (zakład 1x2) 66:78
Rodriguez over 3,5 asysty 1,65 5
Satoransky over 8,5 pkt 1,85 7
Jakubaitis powyżej 4,5 pkt 1,75 6
Post automatycznie złączony:

Próbujemy 5,75 na Monaco po powrocie Oly (aktualny wynik meczu 47:43) 76:62

Dobra, to nie nowość że w koszykówce wygrywa obrona i w ogóle że to koszykówka, serie punktowe się zdarzają. Ale sorry, 27:2 po przerwie w czapę Monaco, albo run po 0:15 Barcy na poziomie Final Four to po prostu trochę nie przystoi. Nawet mi nie szkoda Barcelony bo to jest przegrana na życzenie Jasikeviciusa. Mirotic gra padakę, Vesely gra padakę, Sanii gra padakę a on ich trzyma. Kuric i Abrines trafiali do przerwy, później niestety było gorzej. Laprovitolla 0/4 za dwa i tylko 4/11 za 3 - tutaj też mogło wystarczyć dorzucenie kilku punktów w odpowiednim momencie. Ale tan naprawdę zabrakło pomysłu na zatrzymanie Tavareza i tylko przyzwoitej gry środkowych. Rodriguez znowu odpalił kiedy było trzeba.
Satorański po przerwie nie dorzucił nic, a brakowało tylko kosza. Jakubaitis stracił jedynki, ale trafiał dwójki.
Sędziowanie znowu słabe, nie twierdzę że coś wypaczyło ale kolejny raz niektóre decyzje nawet po sprawdzaniu video nie do zrozumienia. Słabo się bawiłem dziś wieczorem, nie taką Euroligę chcę oglądać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom