>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami Europejskie ligi i puchary - Sezon 2023/2024

Status
Zamknięty.
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kiel - Lipsk
Typ: Lipsk (handicap +6.5)
@1.51 Fortuna

Kiel jest dość mocnym faworytem bukmacherów, zresztą trudno się dziwić. Aktualny mistrz kraju podejmuje u siebie jedenastą drużynę poprzedniego sezonu. Mistrzostwo to osiągnęli w pięknym stylu, wygrywając 29 spotkań spośród 34 rozegranych. Co ciekawe, w ostatnich kilkudziesięciu tygodniach jednymi z ich nielicznych pogromców był Lipsk. W ubiegłym roku zarówno w marcu jak i październiku wygrali (odpowiednio 34:31 i 35:34). W tym sezonie Kiel nie osiągnie mistrzostwa i uważam, że nawet jeśli wygrają mecz ligowy przeciwko Leipzig, to niewielką różnicą bramkową. A kto wie, może Lipsk po raz trzeci z rzędu pokusi się o niespodziankę. Liczę na to, ale korzystam z bezpiecznego handicapu sześciu bramek. W minioną niedzielę przegrali zaledwie dwiema bramkami z bardzo silnym Magdeburgiem. Dziś także myślę, że nawiążą walkę jak równy z równym.
 
Ostatnia edycja:
R 855,7K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka ręczna Szwecja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ystads IF - Savehof
Typ: poniżej 61,5 gola
Kurs: 1,53
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Na szczęście jeszcze coś udaje się znaleźć w ramach play-off piłkarzy ręcznych. Tym razem Szwecja. Po trzech meczach Savehoff prowadzi 2:1, ale znowu gramy w hali Ystads. Patrząc na H2H w ramach tej rywalizacji to w czasie regulaminowym każdego ze spotkań nie zbliżyli się do tej linii. Pierwszy mecz 55 goli, drugi, 56, trzeci 56, ale po dogrywce skończyło się 76 goli. Znowu twardo się trzymam przekonania, że finały wygrywa się defensywą i idę w under goli w czwartym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1126
U 40,5K

undertaker87

Użytkownik
Barcelona-Irun

Barca over 34,5@1,77 STS

Półfinałowe spotkanie CDR. O Barcelonie nie ma co pisać. Przepaść w Hiszpanii od kilkunastu lat. Irun to co prawda druga drużyna w tym sezonie jednak tutaj nie jest liga gdzie Barca może sobie robić co chce. Zawsze to gra o jakiś puchar i trzeba sobie zrobić trening strzelecki przed finał 4 LM. Linia nie jest jakaś wygórowana jak na Barcelonę chociaż w tym sezonie nie rzucili Irun sporo i padł remis w jednym z meczów i przez to Barca nie miała kompletu wygranych. Myślę, że Katalońska ekipa ma to.troche w pamięci. Jednakże Barca ostatnie 4 mecze ligowe powyżej 40goli a w jednym 51 więc widać, że chce się im rzucać bo od spotkan z PSG mają sezon ogórkowy.
 
R 855,7K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka ręczna, Dania
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aalborg - Frederica
Typ: powyżej 56,5 gola trzeba było normalnie grać under w play-off. Tylko 21 bramek rzucili do przerwy
Kurs: 1,55
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Na koniec rozgrywek w piłkę ręczną idę w kierunku przeciwnym niż przyjęty przeze mnie na play-offy, a mianowicie zagram over bramkowy w finałowym starciu w Danii. Zaproponowana linia 56,5 bramki już skoczyła o 3 gole w stosunku do początkowych poziomów wystawionych przez buków, ale nie zdążyłem złapać over 53,5 po tym samym kursie. Widać szybko zorientowali się ze te ekipy są overowe mimo stawki sporo bramek powinno wpaść. Dla statystyk wspomnę, że w pierwszym spotkaniu padło 57 bramek w drugim 61, więc kierunek dobry. Ostatnie zdobycze Aalborga u siebie to kolejno: 31, 29, 31, 33, 32, 37, 35, 30 i 35 goli. Frederica na wyjeździe rzucała 26, 23, 30, 29, 25, 32, 27, 27, 31. Liczę, że wspólnie dadzą rade wrzucić 57 goli.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 674,3K

Pablito91

Użytkownik
Erlangen handicap +4.5 @1.53 superbet 27:23. Erlangen do 45 minuty kontrolowało mecz. Pod koniec odpuścili, gdyż wiedzieli, że są już pewni utrzymania.

Ostatnia kolejka w Niemieckiej lidze. Na górze wszystko jest jasne natomiast na dole ostatnia niewiadoma. Walka o utrzymanie stoczy się między Erlangen a Bergisher. W lepszej sytuacji jest Erlangen, które ma jedną wygraną więcej i w teorii łatwiejszego rywala, bowiem Bergisher podejmie u siebie Fuchse Berlin a więc ścisła czołówka Niemieckiego szczypiorniaka. Erlangen natomiast pojedzie do Hannoveru, które nie gra już o nic. Ani nie awansują w tabeli ani nie spadną niezależnie czy wygrają czy przegrają jutrzejszy mecz. Dodatkowo Erlangen musi uważać, ponieważ gdyby jakimś cudem Bergisher jutro wygrało a oni przegrają to Bergisher ich wyprzedzi gdyż mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Dodatkowym argumentem jest fakt, że od 2018 roku Hannover i Erlangen grali ze sobą 10 krotnie i Hannover nigdy nie wygrał więcej jak 4 oczkami. Nie wydaje mi się by jutro to miało się zmienić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1964
U 40,5K

undertaker87

Użytkownik
Bergischer+2,5@1,85 STS

Myślę, że warto pokombinować jak kolega wyżej napisał. Ja pójdę w stronę gospodarzy grających z Flensburgiem. Oni muszą wygrać żeby mieć szansę na utrzymanie. W czwartek pokonali Fuchse po kursach ponad 9. Do dziś żałuję, że zapomniałem o tym meczu. Flensburg jak i Fuchse nie gra już o nic. Na pewno będzie wielka motywacja po stronie gospodarzy. Zasadniczo to ich miejsce w tabeli jest dla mnie za niskie jak na ich skład.i wyniki. Przegrali masę spotkań niewielkimi różnicami. Trochę szczęścia i w tabeli mieli by nie 20pkt a z 30.

Melsungen+0,5@1,9 STS

Melsungen zagra dzisiaj z Kilonią i idę w ich stronę. Kilonia ma pewne czwarte miejsce i na pewno nie będą dziś umierać na parkiecie. Melsungen walczy z Gummersbach o piąte miejsce premiowane gra w lidze europejskiej. Gummersbach gra dzisiaj u siebie z Goppingen i powinno odnieść zwycięstwo. Przy równej ilości punktów wyżej będzie Gummersbach. Melsungen ma.o co grać, skład.solidny i licze, że nie przegrają i zabezpieczam się w przypadku remisu.

Wetzlar+6,5@1,97STS

Wydaje mi się, że zawodnicy Magdeburga dzisiaj nie będą się zabijać na parkiecie bo i nie ma o.co gdyż mistrzostwo już zdobyte a za 6dni finał 4 LM więc nie ma co ryzykować kontuzji. Wetzlar w wypadku wygranej może poprawić lub co najmniej utrzymać swoją pozycję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
chamberlain 467,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Olympiacos SFP - AEK Ateny
Over 48.5 bramek @ 1.80 Superbet
Over 50.5 bramek @ 2.50 Lvbet

Czołowe ligi, czy też europejskie rozgrywki dobiegły już końca, grają jeszcze w Grecji i stamtąd dzisiaj mój typ, gdzie w spotkaniu Olympiacosu z Atenami poszukam overu. Linie na ten mecz bardzo niskie, czego nie ma się dziwić patrząc jak grają między sobą obie ekipy, w tym sezonie zagrali ze sobą już 5 razy, a w meczach tych padało 50, 46, 42, 48 i 48 bramek. Mimo, że obydwie drużyny mają dobre ofensywy, będąc pod tym względem najlepsze w swojej lidze, to i tak samo dobre posiadają defensywy, co widać w ich spotkaniach bezpośrednich. Mimo tego atakuje over, jest to trzecie spotkanie w finale, do tej pory remis 1:1, a gramy do 3 zwycięstw, pierwsze dwa mecze po 48 bramek i w obu podobne scenariusze, mało bramek do połowy, sporo w drugiej części spotkania, linie mamy wystawione na styk, dlatego idę w przełamanie i over w tym trzecim pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom