>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Europejskie ligi i puchary - Sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Czechy 1 Liga, 10:30
Plzen powyżej 33.5 @1.7 fortuna

Czesi wznawiają rozgrywki po przerwie z powodowanej pandemia, Plzen zmierzy się w niedzielę o 10:30 z ostatnia drużyna w tabeli, Malomerice. Wiadomo, że w ekipie z Plzna zabraknie Bogdanica. Goście nie słyną z ani mocnego ataku, ani z przyzwoitej defensywy. Pozwalają rywalom na bardzo wiele, wystarczy popatrzeć ile tracą bramek przeciwko ekipom z top5. Linia nie bez powodu jest taka wysoka. Uwazam, że jeśli Plzen zagra na przyzwoitym poziomie, to mogą przekroczyć ponad 33.5 bramek.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
EHF Liga Europy

GOG - Rhein-Neckar

GOG over 29.5 bramek @ 2.77 Fortuna
GOG @ 3.50 Unibet

GOG mocno niedoceniany w mojej opinii z Rhein-Neckar. Duńska drużyna to naprawdę solidna marka, w tym sezonie w lidze jeszcze nie przegrali, a zremisowali chociażby z Aalborgiem, którzy ostatnio trochę zdominowali tą ligę. Rozegrali już też 2 spotkania w EHF, z mieszanym uczuciem, bo na otwarcie przegrali z Kadetten 29:28, by w następnym meczu wygrać z Eurofarm Pelister 30:29. GOG grają ofensywną piłkę, co zresztą widać po ich wynikach i to jest często dużym problemem dla ich przeciwników. Rhein-Neckar nie znaczy już w Niemczech tyle, co w poprzednich latach, ale to dalej mocna ekipa, tylko, że wiadomo jak niemieckie drużyny traktują rozgrywki europejskie, poza tym nie zagrali jeszcze ani jednego spotkania w EHF, wiadomo przez co, 3 dni temu grali mecz ligowy, a do Danii nie poleciał Gensheimer, Schmidt i Spath, dwaj pierwsi zawodnicy są już dość zaawansowani wiekowo, bo mają odpowiednio 34 i 37 lata, ale obu nie trzeba nikomu przedstawiać i wiadomo ile znaczą dla drużyny, wraca za to na parkiet Nielsen, który pauzuje od ostatnich ME, ale czy to będzie w tej chwili jakieś duże wzmocnienie do takiej długiej przerwie? GOG jak dla mnie jest tu niedoceniane i są tu w stanie wygrać mecz.

Chekhovski Medvedi Moscow - Wisła Płock
Chekhovski Medvedi Moscow Handi +2.5 bramki @ 1.80
Chekhovski Medvedi Moscow @ 3.20
Unibet

I kolejne moim zdaniem niedocenienie doga, tym razem w meczu polskiej drużyny, a więc Wisły Płock, ale to nie oni są tu dogiem, a Chekhovskie Medvedi. Obie ekipy spotkały się w poprzednim sezonie, ale nie w EHF, a Lidze Mistrzów, Gospodarze wygrali wtedy 25:23, a kursy rozkładały się bardzo podobnie, tu moim zdaniem mają nawet większe szanse na wygraną. Wisła dotarła do Rosji dopiero wczoraj późnym wieczorem, nie mieli za bardzo czasu na treningi przed tym spotkaniem, dodatkowo polecieli tam w dosyć osłabionym składzie, bo w zgłoszonej do tego meczu kadrze nie widzę chociażby: rozgrywających Fernandeza, Ruiza Sancheza, skrzydłowego Krajewskiego, czy obrotowych Tuto i Susnja. Wisła wychodzi na ten mecz z jednym obrotowym, więc może być naprawdę ciężko. U Medvedi nie zaszło do dużych zmian w porównaniu do poprzedniego sezonu, tylko jedna większa zmiana, w lidze jak na razie bez porażki, w EHF też zaczęli od wygranej i dzisiaj będą naprawdę ciężkimi przeciwnikami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Magdeburg-CSKA over [email protected] fortuna
Magdeburg zdecydowanym faworytem tego spotkania, w ostatnim meczu zmiazdzyli Besiktas, rzucając 40 bramek. Z kolei CSKA jeszcze nie rozegrała meczu w tym sezonie LE, ale oglądając ich mecze widać że starają się szybko w ataku i trafiać co najmniej 30 oczek na mecz. Myślę, że Magdeburg od początku narzuci swój styl i mam nadzieję że rzuci tak dużo jak w poprzednim meczu LE. Mecz o 20:45.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Sz


Ystands-Helsingborg over [email protected] fortuna
Szwecja, 19:00
Bardzo mocne overowe ekipy szczególnie gospodarze grają na wysokim poziomie w lidze szwedzkiej, w każdym meczu idą do przodu, wysokie tempo ale przede wszystkim są skuteczni w ataku. Ich rywale również podtrzymują dobre tempo. Wydaje mi się że linia jak najbardziej dobrze wystawiona i mecz zakończy się wysokim wynikiem punktowym.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Dania
Godzina: 19:30
Spotkanie: TMS Ringsted-Mors over [email protected] fortuna
Analiza: Gospodarze zapraszają się do siebie czwartą drużynę w tabeli, licząc na pierwsze zwycięstwo w lidze. Po rozegraniu kilku spotkań w tym sezonie można ewidentnie zauważyć, Ringsted nie radzi sobie z mocno ofensywnymi ekipami. Maja o tyle brak szczęście bowiem w lidze duńskiej często padają wyniki overowe, zwłaszcza jeśli chodzi o topowe drużyny. Ringsted brakuje odpowiedniego kontrolowania tempa. Tracą wiele bramek po kontrach. Nie są jednak na straconej pozycji przeciwko Mors. Goście na pewno nie potrafią ustabilizować formy. Mimo wszystko, ich skrzydła powinny dzisiaj załatwić sprawę. Z takim rywalem jak Ringsted powinni postawić na atak
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
22:30 Portugalia
Belenenses-Madeira under [email protected]

Moze się wydawać, że gra Madeiry pozostawia wiele do życzenia. Ale pamiętajmy, że trzy ostatnie porażki były z drużynami top3. Drużyny poza zasięgiem dla Madeiry. W ataku też nie pokazali zbyt wiele. Długie rozgrywanie, błędy w obronie zrobiły swoje. Tamte mecze pokazały, że Madeira jest ostatnio bardzo nieskuteczna w ataku. Myślę że przeciwko Belenenses nie zmienia aż tak swojej formy. Gospodarze natomiast poprzedni mecz dramatyczny w ofensywie, tylko 19 bramek. W najbliższym spotkaniu teoretycznie powinni się poprawić, ale podejrzewam że Madeira wcale nie pójdzie na wymiany i postawią na dłuższe rozgrywanie i wymuszanie fauli. Historia bezpośrednich meczow pokazuje że kończyły się one w okolicach 50 pkt, raz więcej tej granicy, raz mniej. Spodziewam się jednak, że te aspekty o których wspomniałem sprawia że w tym meczu nie ujrzymy mniejsza ilość bramek
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
P.ręczna, Portugalia
Godzina: 21:30
Spotkanie: Benfica-Vitoria under [email protected] fortuna

Analiza: Benfica wraz z dwoma innymi drużynami z czołowki - Porto i Sportingiem wygrywają wszystkie mecze jak leci, nie mają sobie równych w lidze portugalskiej. To właśnie oni będą walczyć do końca o mistrza.Vitoria zaś jest takim raczej średniakiem. Nie radzą sobie w ofensywie z czołówką. Grali ostatni trzy dni temu, zdobyli jedynie 17 bramek przeciwko Sportingowi. Benfica natomiast wypoczęta, tydzień wolnego. Mam nadzieję jednak, że dzisiaj nie poszaleją aż tak w ofensywie. Vitoria powinna się tutaj bardziej skupić na defensywie, choć jak wiemy w pilce recznej ciężko jest w stu procentach zniwelować ofensywe rywali jak w innych sportach zespołowych. Tak naprawdę typ 50/50, same buki nie są przekonane do końca jak skończy się rezultat. Mi jednak intuicja podpowiada, że w tym meczu nie będzie więcej niż 53 pkt.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: pilka ręczna ehf
Godzina: 11
Spotkanie: Dunarea-Viborg
Typ: Viborg powyżej 28.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: fortuna
Analiza: Piłka ręczna kobiet jest czasami bardzo nieprzewidywalna. Sa zbyt duże przestoje w spotkaniach co skutkuje dużymi underami albo odwrotnie potencjalne drużyny które grają bardzo słabo w ataku, nagle odzyskują pewność i trafiają regularnie. Wracając do meczu. Viborg jest faworytem. To drużyna która lubi grać w ataku. Średnia zdobywabych bramek 31. Granica przyzwoita jak na kobiety. Myślę że jeśli Panie z Danii od początku zagrają na swoim poziomie to mają szansę rzucić ponad 29.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Varberg-Alingsas over 27.5 w 1 połowie @1.86 fortuna
15:00 szwecja
Varberg zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Muszą się ogarnąć, zacząć grać lepiej w ataku. Dzisiaj wcale nie są na straconej pozycji. Ich rywale Alingsas gra różnie w ataku, jednak Varberg ma skłonności do straty bardzo dużej ilości bramek i to może być woda na młyn dla przeciwnika.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Kiel-Coburg under 58.5 @1.84 fortuna
20:30, Niemcy

Coburg przegrywa nonstop te mecze, jednak zauważmy na analogiczne sytuacje ich straconych bramek. Mimo wszystko, widać że w ich grze jest sporo przerw, dłuższego rozgrywania akcji. Myślę, że przeciwko Kiel bardzo ważne będzie utrzymanie odpowiedniego tempa. Kiel ma to do siebie, że potrafi rzucić bardzo sporo, ale też jest w stanie zagrać totalną kaszane w ataku. Granica punktowa jest spora, wydaję mi się że Kiel nie będzie aż tak forsował tempa, mając w nogach mecz z Barceloną sprzed dwóch dni.
 
Ostatnia edycja:
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina Piłka ręczna Liga ASOBAL Hiszpania
Godzina 20.00
Spotkanie Valladoid - Bidasoa Irun
Typ Valladoid +2,5 handicap
Kurs 1,85



Spotkanie dwóch zespołów z czołówki hiszpańskiej ligi. Oba zespoły się wzmocniły i rywalizują w lidze o 2 miejsce. Pierwsze jest zarezerwowane dla Barcelony . Na Irun jest dość niski kurs i jak dla mnie nie do grania więc spróbuję pograć handicap.
Gracze Valladoid to typowa drużyna swojego boiska choć teraz bez kibiców nie bardzo rozumiem różnicę. Póki co na swoim terenie są niepokonani i na rozkładzie mają La Rioja która od lat obok Ademar zawsze jest w czołówce. Być może dzisiaj dzień dziecka się skończy ale liczę na wyrównany mecz z wynikiem kręcącym się koło remisu. Jako ciekawostka dzisiaj na boisku w barwach Irun zobaczymy dwóch znajomych z Polski Julen Aguinagalde znany z Vive oraz Dan Racotea znany z Wisły Płock.
 
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Czechy 15:00
Lovosice powyżej 28.5 bramek @1.94 fortuna

Lovosice 7 miejsce w tabeli, grają szybko i widać że lubia trafiać do siatki. Linia jest średnia bym powiedział, wszystko zależy od pierwszej połowy i jak zaprezentuja się goście. Wierzę jednak że ofensywa Lovosice nie da dzisiaj większych obronie Nove, nie jest to drużyna z tej górnej półki i z pewnością solidna obrona nie jest ich najlepsza domena
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Rumunia, 9:15
Buzau-Bacau over [email protected] fortuna

Mecz za kilkanaście minut. Sprawa jest prosta Buzau jest totalnie zagubione. Przegrywaja mecz za meczem, na wyjazdach idzie im ciężko. Buzau natomiast jest zespole dysponujacym lepsza kadra. Grają w kratkę, ale powinny sobie poradzić z tak grajacymi Bacau. W obronie sobie nie radzą. Bacau dopuszcza do zbyt wielu klarownych sytuacji i potem sytuacja jest coraz gorszą.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna Dania
Godzina: 15
Spotkanie: Ringsted-Ribe Esbjerg
Typ: over 56.5
Kurs: 2.52
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dwie bardzo przeciętne druzyny w lidze duńskiej, ale co ich charakteryzuje: w ostatnim czasie Esbjerg traci bardzo dużą ilość bramek. Co ciekawe, z drugiej strony jest ekipa bardzo nieobliczalna w ataku. Przeciwko ekipom z podobnych miejsc tabeli grają bardzo aktywnie w ataku. Ringsted to samo. Myślę, że mając do dyspozycji dwie drużyny o podobnej charakterystyce, taktyka będzie bardzo zbliżona- czyli zdominowane ofensywne. H2H utwierdza mnie w przekonaniu że wyniki są bardzo nieprzewidywalne, zdarzają się duże overy jak i undery. Patrząc jednak na formy obydwu ekip, istnieje szansa na całkiem dobry over.

Over 55.5@2 fortuna
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Goppingen- THW Kiel
Typ: 2 (-3) AH
Kurs: 1,73
Marathonbet

Stawka 5/10

Ciekawe kursy w tym meczu w kierunku gości, którzy są zdecydowanym faworytem, jednak kursy nieco wyższe na gości gdyż Goppingen wysoko plasuje się w tabeli. Jednak do tej pory nie mierzyli się z nikim z top 4 w lidze. Co prawda liga niemiecka jest najsilniejszą i najbardziej wyrównaną ligą na świecie to uważam że potencjał sportowy pomiędzy drugim w tabeli THW a piątym Goppingenem jest spory. THW to absolutna europejska czołówka, natomiast gospodarze to solidny średniak.
Moim zdaniem zespół Filipa Jichy spokojnie stać na pokonanie rywala różnicą przynajmniej 5 bramek, jak Landin podtrzyma dyspozycję ze spotkania z Barcoloną to o wynik jestem spokojny.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Fivers- Ademar
Over 57,5
Kurs: 1,76
Fortuna

Stawka 7/10

Zgapiłem się z meczem Wisły by wrzucić na forum underek bo fajne kursy były, a mecz jak na Nafciarzy przystało mocno defensywny.
Bierzemy zatem mecz "piątek" z Austri przeciwko Ademarowi. Fiversi w Płocku zagrali fajne spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie gdzie na tym trudnym i defensywnym terenie padło 55 bramek (gdyby nie muratura Wisły po przerwie byłoby grubo ponad 60, gdyż do przerwy był wynik 17-15) , później 62 bramki z Czechowskimi, i niespodziewana wygrana z Touluzą 37-32, z którą obecnie walczy Wisła i rzucili im raptem 26 bramek, także pokazuje to szaleństwo ofensywne zespołu dzisiejszych gospodarzy.
Ademar może nie jest jakoś mega ofensywny, ale szybkie rozgrywanie akcji przez gospodarzy i ich szybki rzuty spowodują że goście będą musieli dotrzymać kroku. Zresztą Ademar na trudnym terenie w Tuluzie 56 bramek i aż 73 bramki z Metalurgiem.
Uważam że jak Fivers zagra typową dla siebie piłkę ręczną to zobaczymy ponad 60 bramek.
Alternatywnie:
over 60,5 @ 2,66 Fortuna 5/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Lugi- Malmo / 19:00 Szwecja
Under [email protected] fortuna

Dwie raczej underowe ekipy, w bezpośrednich starciach zdarzało się średnia bramek w okolicach 50. Malmo jest w mega formie, wygrywa wszystko jak leci, ale raczej tempo bardzo spokojne. Lugi musi postawić w tym meczu na mocna obrona, bo inaczej mogą za to zapłacić. Mimo wszystko, Lugi stawialo w przeszłości twarde warunki przyjezdznym, liczę że tym razem będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
S 0

strogonoff

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje skąd się bierze taki wysoki kurs na win Płocka?Ze strony internetowej Wisły wynika, że będą grali w dużo lepszym składzie niż w I meczu we Francji.
 
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Istres - Cesson Istres under 27.5 @ 1.77 fortuna / 18:00 Francja
Istres i Cesson zajmuja bardzo zbliżone miejsca w tabeli. Podobnie wyglada z wynikami w ostatnich pieciu spotkaniach. Cesson wygrali niedawno swoj pierwszy mecz u siebie, pamietajmy ze byla to druzyna z koncowki tabeli. Istres u siebie potrafi bronic. Generalnie ich obrona jest calkiem solidna jak na te lige. W ofensywie tez roznie bywa, ale rzadko trafiaja ponad 30 bramek. Są raczej nastawieni na dluzsze rozgrywanie. Dodatkowo jesli spojrzymy na h2h to zauważymy, że Istres nie rzucało zbyt wysokiej liczby bramek przeciwko Cessonowi, wręcz te spotkania były znacznie częściej underowe niż mocno ofensywne. Myślę, że w interesie Istres będzie raczej wolniejsze rozgrywanie i całe spotkanie nie będzie obfitowało w dużą ilość bramek, przynajmniej dla gospodarzy. Spotkanie rozpocznie się o 18.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Cangas - Barcelona
Typ: Barcelona under 41,5
Kurs: 1,72
Fortuna
Stawka 7/10


Jak dla mnie przesadzona linia, rozumiem że Barcelona to obecnie w mojej ocenie najlepsza drużyna na świecie z niesamowitą ofensywą, jednak grają na wyjeździe z dosyć underową ekipą. Gospodarze zapewne będą wolno prowadzić grę bo szanse na wygraną czy remis zerowe, walka będzie się toczyć o jak najmniejszą porażkę. 42 bramki to mega linia i Barcelona tylko raz na wyjeździe osiągnęła wyższy wynik, uważam że ciężko będzie o powtórkę, tym bardziej że w takim meczu trener na pewno w II połowie da pograć zmiennikom

Barca under 40,5 @ 2,02 Fortuna 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom