>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga Kobiet 2012/2013

Status
Zamknięty.
dani222 144

dani222

Użytkownik
Galatasaray - Polkowice. Galata hc -4.5 1.85 fortuna⛔51-58 ale takie przegrane cieszą Polaka ;)
Galata wczoraj fatalnie zaczęła mecz 1 połowa -30 pkt co podkreśla trener, mimo to walczyły i drugą wygrały +24 pkt. Grały z Polkowicami w grupie w tym roku i wygrały w Polsce 50-48 oraz przegrały u siebie w meczu bez większego znaczenia 51-58. Wyniki pokazują że to jest dla obu ekip mecz o być albo nie być, oba zespoły dobrze bronią i kluczowe będą pozycje w pomalowanym gdzie Galata ma więcej na wyższym poziome zawodniczek, u nas tylko Ogwumike na której opiera sie zdobywanie pkt. jeśli ona zanotuje małą skuteczność nie pokryją tego hc. Wydaje mi się ze turecki zespól dziś dobrze wejdzie w mecz i odskoczy na tyle punktów by kontrolować mecz. Jutro mają Rosjanki gdzie szykuje się porażka a Polkowice Koszyce. Zatem Galata ma większe ciśnienie na ten mecz i myślę że wygrają wyżej.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
UMMC JEKATERINBURG - GALATASARAY ISTANBUL 72-44 (27-17, 20-12, 15-4, 10-11)
Typ: Galata +19 @1,51 marathon, stawka: 6/10 ⛔
Typ: over 128 @1,99 marathon, stawka: 4/10 ⛔ // szkoda tego bo HT był super
Typ: Galata @10,5 marathon, stawka: 1/10 ⛔
Typ: Galata wygra 1.kwartę @3,9 marathon, stawka: 0,5/10 ⛔
Jeki mają już zagwarantowane 1.miejsce w grupie. Galata już nie ma szans na awans do półfinałów i ich fatalna postawa jest największą chyba niespodzianką F8 biorąc pod uwagę ich skład i potencjał.
Obie drużyny grały ze sobą w fazie grupowej:
Jeki - Galata 61-45 (13-16, 12-12, 19-9, 17-8)
Galata - Jeki 70-71 (15-19, 23-17, 14-19, 18-16)
Handi gram bo wierzę, że Gala zmobilizuje się jeszcze na ten jeden mecz i nie będzie pogromu. Wiem, że Jeki grają u siebie, ale dla nich już ważny jest półfinał (w piątek) więc trzeba się oszczędzać. Małą stawką gram również w tym przypadku wygraną Galaty i że wygrają 1.kwartę.
Skoro mecz bez stawki to wybieram również over bo powinno być luźniej w obronie. Wczoraj Galata tylko 1/15 za 3pkt, dzisiaj liczę, że procent będzie lepszy ????
KOSZYCE - POLKOWICE 66-54 (14-15, 19-8, 14-11, 19-20)
Typ: Polkowice @2,6 marathon, stawka: 3/10 ⛔
Typ: under 129,5 @1,97 marathon, stawka: 4/10 ✅
Oglądałem wczoraj zarówno spotkanie Koszyc jak i CCC (jednak nie oglądałem ich pierwszych spotkań, które rozgrywane były w poniedziałek ale czytałem relacje). Z tego co widziałem wczoraj to Koszyce nie miały zupełnie pomysłu na grę z Jekami - rzuty z nieprzemyślanych pozycji, kiedy nie było nikogo w &#39;trumnie&#39; żeby zebrać piłkę - no bez sensu, do tego słaba obrona (szczególnie obwodu - Jeki miało 7/14 za 3pkt). CCC mimo że miało dużo strat (22) to grało walecznie i mądrze w końcówce! Wg mnie dzisiejszy mecz między Koszycami i CCC będzie wyrównany - nawet ze wskazaniem na CCC więc kurs 2,6 to ładne value.
Jest to oczywiście spotkanie o awans do półfinałów, więc powinna być mocna obrona i zwalnianie akcji przy przewadze, którejś ekipy. W takim przypadku świetnie wygląda under 129,5 pkt.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Koszyce - CCC 1 1.63 6/10✅
Polkowice zagraly wczoraj przecietny mecz, wszystko zalezlao od Galaty i to Turczynki ten mecz przegraly same ze soba. Fatalna dyspozycja w ataku, mierne rzuty, brak wypracowanych akcji. Niespodziewanie przegraly rowniez deske. Przeszly kompletnie obok meczu, powodow takiego zachowania nie znam. Juz z Koszycami bylo zle skoro -30 do polowy. Koszyce maja rewelacyjny sezon i zespoly takie jak CCC beda wciagac nosem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
euklides 0

euklides

Użytkownik
Żebyś się nie przeliczył kolego. Polkowice też mają rewelacyjny sezon nie zapominaj o tym,drużyny bardzo zbliżone potencjałem i każdy wynik możliwy.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Kosice - Polkowice 1Q Kosice (-1.5) 1.90 Marathonbet ⛔(14-15)

Na dzisiaj polecam typ na wygraną Koszyc w pierwszej kwarcie. Nasze zawodniczki niezbyt dobrze wchodzą w mecze czego potwierdzeniem są wyniki jakie odnoszą na tym turnieju. Wczoraj porażka z Galatasaray 9 pkt, w poniedziałek siedmioma z Ekaterinburgiem. Koszyce co prawda też z Yeki przegrały, ale w meczu z przeciętną na tym turnieju turecką drużyną zdecydowanie lepiej rozpoczęły mecz i po 10 minutach prowadziły 14 pkt. Jak dla mnie to CCC nie grają tutaj dobrej koszykówki i jak tylko Koszyce zagrają na swoim poziomie to jestem spokojny o wynik.

@Euklides: z tego co wiem to do Roxanne powinieneś się odnosić raczej &quot;koleżanko&quot; a nie &quot;kolego&quot; ???? To tak na przyszłość.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Żebyś się nie przeliczył kolego. Polkowice też mają rewelacyjny sezon nie zapominaj o tym,drużyny bardzo zbliżone potencjałem i każdy wynik możliwy.
CCC z 3 opcjami w ataku i koniec, to nie sa zblizone potencjaly, pisz sobie analize na nasze i graj a nie krytykujesz wpis innej osoby nie podajac ani jedneog argumentu. Gdzie sa Twoje propozycje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom