>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga - GRUPA B

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
24.10.2006r.
DKV Joventut - Panathinaikos

Mecz inaugurujący rozgrywki w Eurolidze, zapowiada się bardzo emocjonująco. Juventut w lidze Hiszpańskiej zajmuje obecnie 4 pozycję po 5 spotkaniach. Bilans meczy u siebie to 3-0. W lidze Greckiej Panathinaikos po 3 spotkaniach zajmuje 3 pozycję. Jeden mecz przegrany na wyjeździe z AEP, choć tylko jednym punktem. Liczę że własna hala a także ostatnie wysokie zwycięstwo pomoże w zwycięstwie gospodarzy.
Mój typ: 1
⛔
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Lottomatica Roma - Partizan
Jak dotychczas Partizan wygrywa wszystko u siebie, na wyjeździe radzi sobie troche gorzej choć można pomyśleć tutaj o niespodziance. Szczególnie mozna zagrać Partizan w handi.
Mój typ: 2

⛔ ✅
nie wygrał Partizan
Handicap wszedł :mrgreen:
 
cala 37

cala

Użytkownik
z tej grupy najpewniejszy meczyk odbedzie sie na maccabi jeden z trzech faworytow tej ligi zagra ze slabiutka malaga.wynik moze byc tylko jeden
mysle ze handicap +5 dla malagi i tak im nic nie pomoze
smialo mozna to grac
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Mecze:

2006-10-26 20:00 Maccabi Tel Aviv - Unicaja
√ Wielki faworyt nie powinien mieć najmniejszego problemu by wygrać.
Z Handicapem spokojnie można grać Maccabi ( w STS (+5.5) Unicaja)
Typ: 1 ⛔ ⛔

Tylko ten mecz mi nie wszedł na kuponie :zy3ou:

2006-10-26 20:45 Cibona - union&quot;&quot;&quot; Olimpija
√ Cibona u siebie nie ma szans by przegrała. W Adriatyku zajmuje 4 pozycję.
Typ: 1
✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
2006-10-26 20:00 Maccabi Tel Aviv - Unicaja
√ Wielki faworyt nie powinien mieć najmniejszego problemu by wygrać.
Z Handicapem spokojnie można grać Maccabi ( w STS (+5.5) Unicaja)
Typ: 1

Najlepiej jak ktoś to grał w buku netowym 8) bo był X a potem w dogrywałce Maccabi wygrało ????
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Spotkanie:
2006-11-01 20:45 union&quot;&quot; Olimpija - Virtus Roma ⛔

• W przeciwieństwie do buków stawiam tutaj na Rome. union&quot;&quot; Olimpija szczerze mówiąc nieźle radzi sobie na własnym parkiecie (dotychczas przegrała tylko jedno spotkanie) ale myśle że Roma po ostatnich dwóch zwycięstwach podtrzyma passe meczy bez porażki. W lidze dość nieźle choć przegrali juz dwa spotkania. Można spróbować zagrać Romę choć i union&quot;&quot; w tym spotkaniu moze wygrać. Jak dla mnie 2 :mrgreen:
 
K 0

konraad89

Użytkownik
Dlaczego w przeciwienstwie do bukow? W bwin kursy to

union&quot;&quot; Olimpija (SLO) 2.5 Lottomatica Roma (ITA) 1.51

i ja tez mysle ze faworytem jest Roma
A moze w innych bukach kursy sa zupelnie inne? Jak tak to ladny surebet z by z tego byl
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Spotkania:
02.11.06 19:45 Unicaja - DKV Joventut ⛔
02.11.06 19:45 Panathinaikos - Cibona ✅
02.11.06 21:00 Partizan Mobtel - Maccabi Tel Aviv ✅

§ Pierwsze spotkanie to pojedynek dwóch Hiszpańskich drużyn. Moze być różnie choć Unicaja po przegranym spotkaniu z Maccabi po dogrywce będzie chciała się przełamać. Juventut pierwsze spotkanie przegrał dośc dramatycznie i mogą koszykarze mieć to jeszcze w głowach. Trudny mecz do obstawienia ale jakbym miał typować to raczej Unicaja.

§ Panathinaikos po wygranej z Juventutem, pokazał sie z bardzo dobrej strony pokonując odwiecznego rywala - Olympiacos - w jego hali. Spotkanie było bardzo dramatyczne i trzemało w napięciu do ostatnich sekund. Napewno są podbudowani i nie mają prawa przegrać tego pojedynku.

§ Stawiam tutaj na Partizan. W Adriatic League jeszcze nie przegrał u siebie. Maccabi pierwszy mecz wygrała po dogrywce a to nie świadczy dobrze o zespole z Izraela. Jak dla mnie Partizan. :jezora:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki:
02.11.06 19:45 Unicaja - DKV Joventut 66-68
02.11.06 19:45 Panathinaikos - Cibona 86-69
02.11.06 21:00 Partizan Mobtel - Maccabi Tel Aviv 103-91
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki:
2006-11-08 21:30 union&quot; Olimpija Panathinaikos 65-86
2006-11-08 20:45 DKV Joventut Partizan Mobtel 82-51


Spotkania:
2006-11-09 18:15 Cibona Unicaja -
2006-11-09 19:45 Maccabi Tel Aviv Virtus Roma -


Tutaj stawiam na Cibone i Maccabi :jezora:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Spotkania:
2006-11-15 19:45 Panathinaikos - Virtus Roma
2006-11-15 20:45 Partizan Mobtel - Cibona
2006-11-16 19:45 Maccabi Tel Aviv - DKV Joventut
2006-11-16 20:45 Unicaja - union&quot; Olimpija

W środę 2 spotkania. Stawiam w obydwu grach na gospodarzy. Grecy powinni sobie poradzić z Virtus Romą. Przede wszystkim za nimi przemawia własna hala i to ze ostatnio sobie nieźle radzą. Natomiast Partizan który bardzo dobrze gra u siebie nie powinien przegrać tak ważnego meczu. Dla mnie Partizan to drużyna własnego &quot;podwórka&quot; i z Ciboną powinni sobie poradzić. Na czwartek także zaplanowano dwa spotkania. Unicaja bez większych kłopotów powinna wygrać ze słabo spisującym się na wyjazdach zespołem Olimpiji. Jeśli przegra to spotkanie straci szanse na cokolwiek. Drugie spotkanie w tym dniu jest bardzo ciekawe. Maccabi dotychczas nie przegrało spotkania w Eurolidze u siebie. Juventut zaś ostanio w lidze grał kilka minut więcej gdyż po regulaminowym czasie gry był wynik remisowy. Stawiam na Maccabi gdyż jeśli myślą o przejściu dalej muszą takie spotkania wygrywać.

Panathinaikos Athen - Lottomatica Roma 1,10
Partizan Belgrad - Cibona VIP Zagreb 1,40
Maccabi Tel Aviv - DKV Joventut 1,30
Unicaja Malaga - Olimpija Ljubljana 1,10

@bah
 
K 0

krawat74

Użytkownik
Witam,

Pozwolę sobie skomentowac typ na Macc-DKV
Sprawdzę jutro składy na EL.net, ale Macc nie gra porywającej koszykówki. W tym meczu upatruję Handi +6 dla DKV. Dlaczego ? Maccabi gra coraz lepiej, ale gra opiera sie sporo na Vujciciu, Arnoldzie i ElYahoo. Słabo gra Sharp i Shasson. Vujcic nie jest już tak obslugiwany pod kosz, ciężko mu znaleźć pozycję. Zresztą zaliczyli już minusik z Unicja (dogrywka). DKV calkiem dobrze radzilo sobie z Panatha u siebie, dobrze grają obwodowi R.Fernandez i P.Vasquez. Duża rotacja składu i rozkład zdobywania punktów. Pod koszem już gorzej, ale ... na plus zasługuje pozytywny bilans Steal/TO. Naprawde, nie zdziwie sie jak DKV bedzie bliska remisu, lub nawet wygra.

Partizan-Cibona ... Cibona jest nieobliczalna. Widziałem ich w akcji rok temu, teraz mają &quot;szybszy&quot; sklad, ale wcale nie lepszy. To takie bałkańskie derby i również wynik może być kolo remisu. Dla mnie ciekawszy bedzie handi Cibona + 6,5 jako równie prawdopodobny. Troche stats: ostatnio Partizan rzucił całe 51 pkt :mrgreen: , srednio wiecej rzuca Cibona (o 6 pkt) oraz ma wyzszy % za 2 pkt. Co prawda na wyjezdzie Cibona rzuciła 69 z Panathą, za to spokojnie wygrała u siebie 87 z Unicaja. P.Drobnjak w Partizanie to wielki plus, ale nie bedzie gral cale 40 minut, zatem ktos jeszcze musi zdobywac punkty.
Zdecydowanie stać Cibonę na powalczenie z Partizanem, i liczę na równą walkę.

PS: Ja też jestem zly na dzisiejsze wyniki FMP, AEK, Lietuvosi Real, ale to off-topic :jezora:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki Środowe:

15.11.06 20:45 Partizan Mobtel - Cibona 75-75 ⛔ :zy3ou:
15.11.06 19:45 Panathinaikos - Virtus Roma 87-71 ✅ :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom