>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2021/2022

Status
Zamknięty.
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Monaco-Maccabi
1 1.90 STS 82-76
Maccabi poniżej 81.5 1.90 STS
Wilbekin ponizej 15.5pkt 1.85 STS 31pkt kapitalny dzień
Wilbekin asysty 4.5 2.10 STS 4 asysty szkoda

Monaco dla mnie zdecydowany faworyt bo forma Maccabi jest po prostu kiepska.Opieraja się na grze Wilbekina a kiedy on zawodzi robi się źle.Ostatni mecz ligowy okazał się pełen zawodu.Maccabi gra powolnie więc nie liczę tu na festiwal pkt w ich wykonaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Kazan-Anadolu
Andrey Vorontsevich powyżej 6,5 1.85 STS. 12pkt.
Wydaje mi się że po ostatnim meczu ligowym dostanie troszkę inne zadania,myślę że 7 punktów z tak ofensywna drużyna jest do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
CZ-Zenit 1@2,10 69-69
Zenit mnie nie przekonuje. Niby wygrywają mecze, ale ich gra męczy oczy. Takie dłubanie. CZ to żywioł. Dla mnie, fajnie się na nich patrzy. CZ gra u siebie. Mają swoich Delije. Dziś stawiam na czerwono białych.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Zvezda-Zenit
2druzyna powyzej 72.5+ 1.75 STS 76-80 STS liczy z dogrywkami
Ponitka powyżej 4.5 pkt 1.70 STS 5pkt

Typ na wyczucie bo Zenit z Kazaniem grał kapitalnie w ofensywie i nie sądzę by Serbowie byli aż taka twierdzą.Co do Ponitki gral piach ostatnio ale lubi wchodzić pod kosz i myślę że może coś ugrać z samych osobistych.
Proponuję 3/10 bo nie oglądałem ani jednego spotkania Serbów,więc typ naprawdę za grosze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Fenerbahce-Olympiacos 2@1,54 Fortuna dziwne gwizdki, wyrzucony trener Olympiacosu i Grecy się nie ogarnęli, nie potrafili wjechać pod kosz 94-80


W Eurolidze Covid namieszał, kupa meczów odwołana. Zamieszanie w treningach, piorun wie jak poszczególni zawodnicy przechodzili wirusa, a zarażonych było całe mnóstwo. Trudno się typuje po przerwach, w tym chorobowych, czy reprezentacyjnych, ale próbować bardzo się chce.
Fenerbahce zagra bez kontuzjowanych swoich najlepiej punktujących, zbierajacych i asystujących: De Colo 12,1pkt/2,2zb. /4 as. i Veselego 13,4/5,9/2,6. Do tego odpada kontuzjowany Shayok 4,9/1,4/1,3 - nie jest to kluczowy zawodnik, ale średnio 14 minut w rotacji uczestniczył. Mecz z Olympiacosem mógł być na styku, może nawet będzie, ale brak De Colo i Veselego, w mojej ocenie może być dla meczu decydujący. Strona Olypiacosu deklaruje pełny skład drużyny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Bayer-Monaco
Diallo zbiórki powyżej 3.5+ 1.83 Pzbuk 4+
Diallo punkty 8,5+ 1.83 Pzbuk niestety słabo 3pkt

Wydaje mi się że Monaco może tutaj namieszać ale jednak idę w strone indywidualna.
Diallo zagrał bardzo przyzwoity mecz z Maccabi i jest w gazie na moje oko,może nie jest moim typem co do rasowego gracza podkoszowego ale swoją robotę wykonuje.
Myślę że zbiórki jak i punkty są spokojnie do ogarnięcia przez Niego,dostaje minuty które wykorzystuje pod koszem.
mysle że 10 pkt jest w jego zasięgu a jeśli chodzi o zbiórki to tym bardziej.
Strona STS mi nie wchodzi więc jak ktoś ma lepsze kursy to śmiało.
Jak dla mnie ciekawy bet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
CSKA - 9.5 1.57


Mialem nie pisac ale ze siedze na L4 to sie troche nudze.. tak mi wychodzi.CSKA praktycznie full sklad..kto wie czy dzisiaj nie wroci Clyburn -jest GTD..przestojow przez covida nie bylo,dwa dni temu rozjechali PAO w Grecji az milo.Fakt PAO mialo problemy w zwiazku z c-19 ale podobne mial tez Lyon.Lyon w przeciwienstwie do CSKA nie ma rytmu meczowego, po sytuacji z covidem rozegrali tylko 1 ligowy mecz,mecz w ktorym wygrali ledwo 5 oczkami z 17 druzyna ligi LFB,z reszta 7 miejsce w lidze tez pokazuje ze nie sa wcale tak mocni i nie wyglada to za dobrze.CSKA po powrotach Milutinova Tornike czy Grigonisa wyglada o niebo lepiej a jesli sie okaze do tego ze dzis zagra Clyburn choc tu nie ma co raczej liczyc na pelny wymiar czasu to raczej bedzie miazga.Jest jeszcze jedno ale- na jesieni CSKA polegla u rywali wiec mamy tzw revenge time.Przy takim skladzie i takich zmiennikach wg mnie CSKA spokojnie by dd
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Zenit-Monaco
Liczba punktów Motiejunas 9.5+ 1.85 16pkt Fortuna
Monaco powyżej 74,5 1.61 Fortuna 77-86

Najciekawsze spotkanie na dziś.Monaco gra znakomicie ma bardzo szeroka ławkę,więc rotacja na każdej pozycji jest bez straty jakości.Oczywiscie gospodarze są faworytem ale nie dla mnie bo liczę tu na wyrównany pojedynek.
Co do Motiejunasa typowy center który ma bardzo dobrą rękę i ostatnio gra świetnie,myślę że 10pkt nawet przy obronie Zenitu będzie w Jego zasięgu.licze na ofensywne spotkanie.

Do tego chętnie zagram Uniks z Barceloną z handicapem +6 1.30 70-64
Oraz Fener 1x 1.12 bo z nimi nigdy nie wiadomo...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Baskonia-Bayern
1 1.55 Pzbuk
Granger over 7,5 1.83 Pzbuk 5pkt
Nie widziałem w tym sezonie meczów Baskonii ale jak zawsze są mocno u siebie z drużyną Bayernu którzy ewidentnie są nie w formie sam niewiem dlaczego bo mają naprawdę ciekawa paczkę.
Co do Argentyńczyka typ to wielką niewiadomą ale jeśli on zagra dobrze i będzie miał dzień trafi spokojnie 10+
Typy jednak za średnią stawkę 3/10

Lyon-Zvezda
1 1.60 Pzbuk 69-67
Osetkowski over 6.5 1.83 Pzbuk 7pkt
Typ trochę ryzykowny bo jednak Zvezda z ciut lepszymi zawodnikami indywidualnymi,ale myślę że i tym razem przewaga własnego boiska będzie dużym atutem.
Jeśli Osetkowski wystąpi w 1piatce to myślę że 5-8 pkt uzbiera bo widać że ufa mu trenerem,nie jest rasowym strzelcem ale granice 6 pkt powinien przekroczyć
Typ na mecz 4/10 co do gracza 2/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Monaco-Real
1 (+4,5) handicap 2.32 Fortuna 66-66 84-90 po dogrywce
Diallo powyzej 7,5pkt 1.83 Pzbuk 19
Motiejunas powyżej 9,5pkt Fortuna 10

Dziwią mnie te wysokie kursy na Monaco.Po pierwsze są w znakomitej formie od kilku kolejek,po drugie ciągle walczą o Play offy a po 3 mają najbardziej wyrównany zrownowazony skład.
Co do zawodników Motiejunas od kilku spotkań ta sama linia jest dla Niego i cały czas ja przekracza,co prawda z Realem nie będzie tak łatwo ale jest to w Jego zasięgu.Tak samo jak Diallo choć on ostatnio obniżył loty ale myślę że coś tam wpadnie po obwodzie dla niego.Wazne też żeby oboje nie łapali fauli i to będzie kluczem tak jak i dla nich jak i do wyrównanego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Anadolu Efes - Fenerbahce

Nando De Colo over 3.5 asyst @ 1.75 sts


Dzisiaj turecka rywalizacja w Eurolidze, De Colo wrócił niedawno po dwóch miesiącach absencji spowodowanej kontuzją. Dziwi mnie trochę ta linia, którą oferuje STS, bo większość buków ma 4.5, no ale skorzystamy. Najważniejszą informacją jest fakt, że dla Fenerbahce nie zagra ich główny PG Pierria Henry i to De Colo, który przeważnie zaczynał mecz na ławce jest spodziewany do wyjścia w pierwszej piątce. Efes to ekipa, która gra szybki basket, głównie nastawiony na ofensywę, są drugą najlepiej punktującą drużyną w Eurolidze, ale też czwartą jeżeli chodzi o najwięcej traconych punktów. Fenerbahce mimo, że do tego meczu podchodzi z pozycji underdoga, to muszą tutaj dać z siebie 100% i powalczyć, bo ciągle są na granicy play-off, obecnie są na tej mniej przyjemnej granicy, bo są jedno miejsce za strefą P-O, oczywiście wyeliminowanie rosyjskich drużyn trochę pomogło, ale też trzeba dać coś od siebie. Dlatego też spodziewam się solidnego występu doświadczonego Francuza, zrobienie 4 asyst to nie są Himalaje, bo w Eurolidze notuje średnią właśnie 4 asyst na przestrzeni tego sezonu. Tym bardziej, że sam przeciwnik jest raczej skrojony pod overy, ostatnie dwa mecze Nando vs Efes to 5 i 9 asyst.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Anadolu Efes - Fenerbahce

Nando De Colo over 3.5 asyst @ 1.75 sts


Dzisiaj turecka rywalizacja w Eurolidze, De Colo wrócił niedawno po dwóch miesiącach absencji spowodowanej kontuzją. Dziwi mnie trochę ta linia, którą oferuje STS, bo większość buków ma 4.5, no ale skorzystamy. Najważniejszą informacją jest fakt, że dla Fenerbahce nie zagra ich główny PG Pierria Henry i to De Colo, który przeważnie zaczynał mecz na ławce jest spodziewany do wyjścia w pierwszej piątce. Efes to ekipa, która gra szybki basket, głównie nastawiony na ofensywę, są drugą najlepiej punktującą drużyną w Eurolidze, ale też czwartą jeżeli chodzi o najwięcej traconych punktów. Fenerbahce mimo, że do tego meczu podchodzi z pozycji underdoga, to muszą tutaj dać z siebie 100% i powalczyć, bo ciągle są na granicy play-off, obecnie są na tej mniej przyjemnej granicy, bo są jedno miejsce za strefą P-O, oczywiście wyeliminowanie rosyjskich drużyn trochę pomogło, ale też trzeba dać coś od siebie. Dlatego też spodziewam się solidnego występu doświadczonego Francuza, zrobienie 4 asyst to nie są Himalaje, bo w Eurolidze notuje średnią właśnie 4 asyst na przestrzeni tego sezonu. Tym bardziej, że sam przeciwnik jest raczej skrojony pod overy, ostatnie dwa mecze Nando vs Efes to 5 i 9 asyst.
Póki co rosyjskie drużyny zostały zawieszone. Prawdopodobnie skończy się tym że mecze z ich udziałem zostaną anulowane, ale jeszcze taka decyzja nie zapadła.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ktos wie, co SIE stalo z Fenerbahce? Ta druzyna osiagnela dno, przegrywajac z kim popadnie a poczatek sezonu mieli niezly
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom