>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2021/2022

Status
Zamknięty.
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Żalgiris-Monaco 1(+2,5)@1,4795-95
CSKA-UNICS 1@1,3267-88 armiejcy rozbici
AKO @1,94 Fortuna

Od 12.11 Roca Team w Eurolidze bez wygranej. Dwa dni temu Mitrovica na ławce zastąpił Sasa Obradovic. Czy to będzie wystarczające na Grunwald Kowno? Dwa dni to za mało na nowe granie, jeden trening i podróż na Litwę. Co do Żalgirisu to ostatnie porażki z CSKA i Barceloną nic zaskakującego, wygrane +4 z Baskonią, +11 z Fenerbahce i +7 z Panathinaikosem o czymś świadczą. Trzy dni temu Monaco zaliczyło porażkę w LNB w Strasbourgu, kiedy Mike James nie zagrał. Wychodzi mi, że Grunwald ma większe szanse na wygraną. Tym bardziej, że może nie zagrać najlepiej punktujący James, a nie zagra Westermann.
CSKA w gazie, podobnie jak UNICS. 07.11 w VTB Tatarzy wygrali u siebie z Moskwianami na +5. Tego CSKA nie popuści i myślę, że czas na rewanż. Ściany będą pomagać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +470
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Barca -5.5 1.63

Ktlrotko zechca zbija.PAO w Milanie przetrwalo tylko chwile,jak im sie pozniej Milan dobral do tyłka to nie bylo co zbierac.Barca w dobrych humorach od łikendu gdzie pokonali Real,lekko mam wrazenie spuszczony ton w 2 odslonie w meczu 2 dni temu.W Panathinaikosie nie widac poprawy,moze poza jednym meczem gdzie w lidze ograli Olympiakos.Wg mnie dzisiaj bedzie sromotna porazka po raz kolejny.GL
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Barca -5.5 1.63

Ktlrotko zechca zbija.PAO w Milanie przetrwalo tylko chwile,jak im sie pozniej Milan dobral do tyłka to nie bylo co zbierac.Barca w dobrych humorach od łikendu gdzie pokonali Real,lekko mam wrazenie spuszczony ton w 2 odslonie w meczu 2 dni temu.W Panathinaikosie nie widac poprawy,moze poza jednym meczem gdzie w lidze ograli Olympiakos.Wg mnie dzisiaj bedzie sromotna porazka po raz kolejny.GL

Panata-5.5
Kurs-2.05 +++

Ja z koleinie wiedzieć dlaczego idę w 2 stronę niż kolega,tak na nosa i wydaje mi się że za dużo meczy wygranych na wyjazdach ma Barca.
Ktoś trafi.Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +470
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Panata-5.5
Kurs-2.05 +++

Ja z koleinie wiedzieć dlaczego idę w 2 stronę niż kolega,tak na nosa i wydaje mi się że za dużo meczy wygranych na wyjazdach ma Barca.
Ktoś trafi.Powodzenia
Jak - 5.5 to chyba w plecy,chyba zle wpisales,po kursie wychodzi na plus 5.5.Po 3 q mowie juz izi PAO w 4 q piekne rzuty zza luku.Na co zwrocic uwage mysle.zatrzymac Barce na d w 2 kwartach to fajny wyczyn,moze warto poobserwowac.Swoja droga wyniki Baskow i Efesu dzisiaj daja duzo do myslenia,o Cskiej juz nie wspomne.za to szacun dla Fener.Poukladali sie w koncu 2 wazne mecze 2 wygrane.Milan jest dla mnie top 3,moze sentymentalnie do Messiny,ale jesli tam wlodarze a wszystko na to wskazuje dadza mu wolna reke to w next season kto wie.Ciekawa sytuacja suma sumarum 4 druzyny 2 z hiszpanii i dwie z turcji,zostaje CSKA i moze Unics..jakie macie odczucia
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Fener MUSIALO wygrac te 2 spotkania jesli chca walczyc o top 8.Maccabi bez formy a Baskonia chwile miala przeblysku ale juz Efes sprowadzil ich we wtorek na ziemie.Ogolnie choc to dopiero polmetek fazy grupowej to ciezko bedzie sie przebic zespolom 9-16 do play off, bo na te chwile top 8 jaki jest wyglada najsolidniej.Wg mnie taka Barca, Real czy tez nawet Efes jest lepszy w tej chwili niz Milan.Barca dwa wyjazdy nieco pomeczyli, ale sadze, ze troche bylo to wkalkulowane.Unics to jak narazie dla mnie rewelacja rozgrywek, od batow z Fener graja naprawde dobrze, pytanie tylko kiedy przyjdzie kryzys, bo taki predzej czy pozniej nastapi, moze juz jutro? Zalgiris non stop batow away nie bedzie dostawac.Unics po pogromie CSKA ciekawe jak sie zachowa, hc na gosci do przemyslenia.
Kurs na Bayern wg mnie spory, Zvezda u siebie ciezka do ogrania ale Bayern oprocz wtopy z Oly gral niezle ostatnio a Crvena strasznie chimeryczna.
Alba ostatnio u siebie pyknela Milano I Maccabi I mialaby podraznione CSKA? Watpie mocno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
UNICS-Żalgiris 1@1,21 66-53
Olympiacos-ASVEL 1@1,25 89-54
Crvena-Bayern 1(+3,5)@1,36 81-78 cały mecz na styku super do oglądania i ci kibice
AKO @2,06 Fortuna

Jak tu nie postawić na UNICS? Dwa dni temu rozbili armiejców, którzy praktycznie nie mieli nic do powiedzenia. Skoro przed meczem postawiłem na CSKA to oglądałem i im kibicowałem, ale "amerykańska" ekipa z Hezonją i Voroncewiczem zagrali jak ta lala. Mecz pod kontrolą. Zresztą kazańcy fajna seria, 6 wygranych przeplecionych "remisową porażką" z Olympiacosem. Na przeciw Grunwald z Kowna, ostatnia pozycja w tabeli. Ostatni mecz z Roca, w ostatniej sekundzie Litwini rzucili na remis, a potem rozjechani w dogrywce, w której rzucili tylko 3 punkty. Kolega D dzidzok ma rację, każda seria się kończy. Ja mam nadzieję, że nie tym razem.
Olympiacos: +23 z Bayernem, -5 w Belgradzie, remis w Kazaniu (wygrana w dogrywce), +21 w Mediolanie, +17 z Maccabi, lepszej serii nie trzeba. Francuzi seria słabiutka. Ostatni mecz ze słabym w mojej ocenie Zenitem na -10. Wcale nie musiał być przegrany, ale jak trafiają jedną trójkę, to nie idzie tego wygrać. Do tego -25 w Vitorii. Superformy nie mają.
Crvena z Bayernem, ten mecz może być na styku. Dlaczego Crvena? Bo u siebie. I tak sobie pomyślałem że skoro Bayern przegrywa -23 z Olympiacosem dwa dni temu, a tydzień temu Crvena wygrywa na +5, to większe szanse daję Serbom. Ich ostatni mecz z Barceloną, szał na trybunach, prawie dogonili Barcę w końcówce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zalgiris 3 kwarty swietnie w obronie, trzyma sie kolo remis mecz a koncza 13oma w plecy.Niesamowite jak ekipa z Litwy jest slaba w tym sezonie, az szkoda patrzec. Nie ujmujac oczywiscie Unicsowi ale nie byl yo ich dzien a I tak w Q4 odlecieli
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Olympiacos-Lyon

Olympiacos ciezki do ogarnia u siebie, racja, bilans 8 0 ale jakos mnie ten mecz z Bayernem nie przekonuje.Francuzi niezle zaczeli sezon euroligi ale pozniej cos sie zacielo.Lyon bardzo czesto stawial Olympiacosowi wysoko poprzeczke a, ze rywal dodatkowo niepokonany u siebie to motywacji z pewnoscia nie zabraknie.Ze strony Oly oczekuje nieco rozluznienia po tym pogromie a Lyon mysle ze bedzie gryzc parkiet.

Lyon+9,5 1,95
Lyon+5,5 2,8

2xminus Oly tydzien mega

Bayern jak zwykle przerabal w Q4 na wyjezdzie, co jest z nimi to nie mam pojecia.W Eurolidze w tym sezonie na wyjezdzie w Q4:Maccabi-5,Unics-8,Zenit-14,Monaco-11,CSKA-4,Crvena-5.Oprocz Monaco z kazdym prowadzili po Q3 I wtopa.Wygrana tylko z Alba I ZALGIRISEM, bilans 2-7, gdzie powinni miec przynajmniej 4-5 masakra.

CSKA, Lyon I Monaco pod forma.CSKA to w ogole mega slabo jak narazie w Euro a I tak na 7 miejscu.Za tydzien ciekawe mecze:

Real-CSKA
Barca-Unics

CSKA teoretycznie powinna dostac baty, ale to dla nich mecz idealny na odbicie, czy tak bedzie? Zobaczymy
Barca to uwazam, ze sprowadzi Unics troche na ziemie, teraz nieco slabszy tydzien a mimo to 2x wygrala.Z Kazaniem tak grajacym z pewnoscia bedzie skupienie I motywacja by wygrac.
Co ciekawe Unics w ostatnich 12 spotkaniach pokryl handicap zaproponowany przez buka na poziomie kursu 1,85 az 11 razy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Anadolu-CZ 1@1,15 84-83 Cudem. CZ jest super, wygrana cudem , cudem i fuksem.
Alba-Monaco 1@1,85 92-84
AKO @2,13

Cóż pisać o Anadolu. Dalej powtórzę, że oni mogą wygrać z każdym. Do tego muszą wygrać, bo wypadną poza ósemkę play off. A przecież praktycznie tym samym składem wygrali poprzednie rozgrywki. Cezetka dużo może namieszać u siebie, ale w Stambule kibice też niezgorsi.
Roca w ciągu ostatnich dziesięciu dni dwie porażki u siebie w lidze. Przegrali w Eurolidze u siebie ze słabo ostatnio grającym Zenitem. Owszem wygrali tydzień temu po dogrywce z Grunwaldem, ale przecież Litwini są na ostatniej pozycji w tabeli. Alba też nie powala, słabsza od Bayernu, ale u siebie potrafia wygrać z Maccabi czy Armani, zatem potrafią ograć słabiutkie Roca. Saszka Obradović zbawcą raczej nie będzie.
Co do Barcy i Unicsu, jakoś czuję, że "amerykańska" ekipa może coś namieszać, ale nie ruszam tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +594
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Real Madryt - CSKA
Nie znam koszykówki europejskiej.
Czemu tu jest taki kurs na Real?
3,5 w dodatku na własnym parkiecie?
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Covid w drużynie Realu.
To moze troche faktow.Real ma dostepnych 6 raczy z podstawowego skladu, do tego Rudy jest pod q a team Realu poprowadzi asysyent Laso,ktoremu rowniez wypadl pozytyw na Covid.Zawodnicy maja byc wspierani zawodnikami z 2 druzyny..na moje na dluzsza metę ten balonik peknie gdzies w 2 połowie.CSKA praktycznie full sklad tylko Lopatin i Khomenko zostali w Moskwie
Z absencji Realu
Madrid side lost injured Try Tompkins and then during the week Fabien Causeur, Thomas Heurtel, Vincent Poirier, Gershon Yabusele, Anthony Randolph, Juan Nunez

Moze warto poszukac punktow na dostepnych zawodnikow
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Panathinaikos-Olympiacos 1(+12,5)@1,27 65-84 Pao słabiutkie
Bayern-Baskonia 1@1,35 76-81 taka głupia Bitci nie jest
Lyon-Fenerbahce 2(+5,5)@1,18 84-82
AKO @2,02

Derby aglomeracji ateńskiej mogą póść w dwie strony. Nie sądzę by różnica wyniosła ponad 10 punktów. Równie dobrze mogłem napisać +12,5 dla Olympiacosu.
Baskowie pod wodzą Nevena Spahiji jakby odżyli. Nie sądzę by starczyło to na Bawarię. Ważne, w Bayernie nie zagra najlepiej punktujący Hilliard, ale w Baskonii z cała pewnością nie zagra Peters 17,5 min. 4,4pkt. Do tego chorzy na grypę są Sedekerskis 20min. 5,1pkt, Kurucs 9,16min, 1pkt, Giedraitis 28,49min. 10,8pkt. Na ten moment nie pojechali do Monachium.Jeżeli im się polepszy to dojadą.
ASVEL pod kreską. W swojej lidze mają już 5 porażek, polegli nawet z Pau Orthez 10 dni temu. Dalej niegotowi do gry są Ligty i Webanyama. Z drugiej strony Fenerbahce, którzu akurat są w gazie, nie przegrali żadnego meczu od miesiąca.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Panathinaikos-Olympiacos 1(+12,5)@1,27
Bayern-Baskonia 1@1,35
Lyon-Fenerbahce 2(+5,5)@1,18
AKO @2,02

Derby aglomeracji ateńskiej mogą póść w dwie strony. Nie sądzę by różnica wyniosła ponad 10 punktów. Równie dobrze mogłem napisać +12,5 dla Olympiacosu.
Baskowie pod wodzą Nevena Spahiji jakby odżyli. Nie sądzę by starczyło to na Bawarię. Ważne, w Bayernie nie zagra najlepiej punktujący Hilliard, ale w Baskonii z cała pewnością nie zagra Peters 17,5 min. 4,4pkt. Do tego chorzy na grypę są Sedekerskis 20min. 5,1pkt, Kurucs 9,16min, 1pkt, Giedraitis 28,49min. 10,8pkt. Na ten moment nie pojechali do Monachium.Jeżeli im się polepszy to dojadą.
ASVEL pod kreską. W swojej lidze mają już 5 porażek, polegli nawet z Pau Orthez 10 dni temu. Dalej niegotowi do gry są Ligty i Webanyama. Z drugiej strony Fenerbahce, którzu akurat są w gazie, nie przegrali żadnego meczu od miesiąca.
Gdzies czytalem ze 2 zawodnikow z Pao ma covid wiesz moze kto??Bo ciezko mi znalezc info
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
buki dzis ładnie natrzepały na realu. W eurolidze zawsze jak jest insider i ludzie sie na cos rzuca to zawsze uwalone. jak myslicie dlaczego :D
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Real- CSKA
Od początku mi tu coś nie grało
Real to Real. Ok Covid... Większość składu ( jak dowiedziałem się tu z forum) - wypadło. Kurs rósł na ponad 4 . Ale, poza zakładem.. ci którzy czekają w kolejce to nie jakieś gamonie (chyba? tak zakładałem ) Real nie może mieć w zapleczu baranów. Sorry, nawet nie wiem kogo tam mają, ale kurs rósł i rósł... Postanowiłem poczekać i zobaczyć co się będzie działo na żywo. Może zaplecze jest perspektywiczne i chce wykorzystać szansę i się pokazać. Bukmacherzy mają pewną niedoskonałość systemową. Kiedy ustalą kurs przedmeczowy... później trzymają algorytm. Warto z tego korzystać i to doradzam. Gdy jest w miarę wyrównany mecz... Warto szukać win na doga. Wtedy.. Odbezpiecz pistolet i wypal.!!!
Bez pazerności i bezpiecznie... tak zrobiłem. 😉[/ICONPLUS]
Screenshot_20211223-224027.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom