>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Euroliga 2021/2022

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Barcelona zlala Baskonie, nie spodziewalem sie az tak slabych gosci ale cos jest nie tak z ta druzyna w tym sezonie.

Efes w koncu odpalil, ciekawe czy to jednorazowe czy lapia rytm w koncu.

Lyon bez pomyslu zagral w Serbii, sporo chaos, nieprzygotowanych rzutow I Crvena obronila parkiet.

CSKA bardzo close game wygrany, graja slabo, Maccabi mialo szanse na wygrana ale ostatni rzut zawalili.

Jutro blizej mi do wygranych gosci anizeli gospodarzy.Oczywiscie bez meczu Realu bo jak Zalgiris gladko w Lidze przegrywa z Rytasem to czego on ma szukac w Madrycie.Wg mnie tylko pytanie bedzie czy 20oma czy 40oma Real wygra z Litwinami.

Monaco wg mnie gra ponad stan, ostatnio w lidze baty z Bourgiem I byc moze maly kryzys sie wdziera? Bayern potrafi grac a Monaco moze nieco zlekcewazyc gosci, skoro ograli takie CSKA czy mocno powalczyli z Barca.

Zenit moze miec spore problemy z Olympiakosem, bo goscie jeszcze bez zwyciestwa na wyjezdzie a np z Barcelona bylo bardzo blisko.Zenit chimeryczny moze ograc jednego dnia takie Efes na wyjezdzie na luzie a drugiego meczyc ze slabym Zalgirisem.Oly wydaje sie bardziej stabilne.

Fener Milan bardzo ciekawe spotkanie,l I tu 50 50 wg mnie a, ze kurs na Wlochow duzo lepszy to mozna sprobowac choc goscie duzo grozniejsi u siebie niz away
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Real Madryt -Żalgiris Kowno

Real w mojej ocenie ma chyba najlepsza pakę w Eurolidze i jeśli będą zdrowi są jak dla mnie głównymi faworytami. W zasadzie 2 równe 5 i naprawdę ciężko wskazać słabe punkty. Po drugiej stronie Żalgiris który jak gra to każdy widzi. Wątpię żeby dodanie Zorana Dragica i Taia Webstera diametralnie coś zmienilo. A już na pewno nie z drużyną pokroju Realu.

Do tego najważniejszy news: dzisiaj bez Josha Nebo, czyli podstawowego centra. Nawet z nim przewaga pod koszem Realu z Tavaresem i Poirerem miażdżąca ale w tych okolicznościach to w ogóle nie ma o czym mówić. Oczywiście takie handicapy są zawsze ryzykowne ale mając na uwadze różnice klas i brak Nebo powinien być blowout.

Real Madryt -15,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Ależ Fener daje popis.. 10 minut gry 3 punkty dawno takiego czegoś nie widziałem na tym poziomie heheh. Grać nie grałem ich ale patrze jak na niemożliwe 🙈
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Baskonia to win 1.63

Nielatwa to dla mbie decyzja ale spróbujemy.Baskowie graja taka padake ze az zal oglądac ale Zvezda wcale nie gra lepiej.U czerwonych pojawilo sie kilka kontuzji,Markovic w debiucie gral dopiero pare minut,ze skladu ktory w tym sezonie na moje nie powala wypadł teraz Mitrovic.U Baskow powoli konczy sie szpital, wrocił juz Giedraitis,przyszly lekkie wzmocnienia w postaci Petersa..nadal z kłopotami w pomalowanym ale w CZV szalu w pomalowanym nie robia.Spróbuje połozyć klątwe gry na Baskonię

Lyon -2.5 3.10
Lyon +7.5 1.58

I spróbuje tutaj.Wg mnie Real ze swoimi na chwile obecną absencjami to nie jest jakis hegemon.Of kors wiemy ze liga hiszpanska to jedna z najmocniejszych w Europie nie umniejsze tu jednak fancuzom ktorzy zbudowali ciekawy sklad.Wrócił już Gist do tego zakontraktowali Knighta ktory ostatnio z lawki rozegral swietne zawody rzucajac 13 pkt,Lyon dosyc grazny zza łuku,poszukam tu małej szansy na win
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Fenerbace to win 1.51

Cos mam czuja ze Fener moze w koncu pokazać pazur
Obie ekipy graja jak grają, Zalgiris na podwórku euroligi praktycznie kuleje z 1-9.Fener gra jak gra jednak patrząc po kadrach cenie sobie duzo wyzej rooster ekipy ze Stambułu.Wraca Pierre, brakuje Barthela ale jednak wczesniej ze składem było gorzej.Porażka z Milanem troche mnie odstrasza do tego do Zalgirisu wraca Nebo ale jednak bliżej mi do Fener niz do ekipy z Kowna

Olympiacos vs Maccabi Tel Aviv. To Win Match With Handicap:
Maccabi Tel Aviv +7 1.70

Barco fajny mecz sie zapowiada.Nie skreśliłem Maccabi ostatnio w Moskwie fajnie bronili, ostatnio wygląda mi to nieco gorzej
Dzisiaj ma zadebiutować nowy nabytek Quincy Ace, zobaczymy jak sie pokaże.Niemniej jednak cenię sobie ekipe z Telavivu i nos mi mowi ze nie będzie to wcale łatwy dla Olympiakosu mecz.Solidny obwód Maccabi plus jedna z najlepszych ekip broniących pomalowane to jest cos comnie przekonuje na strone przyjezdnych.Jesli miałbym gdzies szukać niespodzianki to chyba własnie w tym meczu

Baskonia CSKA
CSKA -4 1.70

Narzekałem na CSKĄ i narzekać będe, jednak Baskowie ssą mimo sporej wygranej ze Zvezdąkiedy ich typowałem
W CSKA jest jedno ale które wyszło mi w meczu z Barceloną ostatnio-Pokazali lwi pazur w 3 q.W 3q zjechali szybko winda w dół mianowicie Barca pokazała swój pazur.Ale zatrzymajmy sie na CSKA..skład praktycznie mają już optymalny, wrócił Voigtmann który w Barcelonie zza łuku zagrał po prostu koncert życzeń.Generalnie ładnie punktowali, jesli dzisiaj zagrają tak zespołowo a szanse na to wg mnie są bo jednak Baskowie sie motają do tego skład nie powala na kolana to na moje CSKA ten mecz wezmie na spokojnie

podobnie zresztą tutaj
Barcelona win 1.44
Kurs słaby ale analogicznie podobała mi sie zaciętość Barcy w meczu z CSKA gdzie na 4q wychodzili ze stratą 9 oczek.Potem przyjechał walec i wyrównał.SKoro Barca potrafi tak grać i w o i w d to w Lyonie powinni sobie poradzić.Ostatnio celowałem w Lyon i Real zrobił co chciał ,a skoro Real zrobił Barcelona powinna zrobic podobnie bo wg mnie Barca poziomem od Realu nie odstaje ani na krok

Trafnych wyborów!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +56
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Fenerbahce-Anadolu 2@1,5984-89
Baskonia-Real 2@1,4760-88
AKO @2,34 Fortuna

Mecz dwóch tureckich drużyn. Fenerbahce na poziomie euroligowym nic wielkiego nie prezentuje. W tureckiej lidze przewodzi w tabeli 8/1. Anadolu, poczatek sezonu w Eurolidze masakryczny. Wrócił Micic i Ataman zaczął wszystko układać. Przyszły zwycięstwa. W końcu to mistrz Euroligi z poprzedniego sezonu i jeszcze wcześniejszego bez fazy play-off. Miesiąc temu obie drużyny zagrały w Stambule, Anadolu rozbite 90-68. Wtedy nie zagrali Micic, Bryant, Petrusev i Simon. Dzisiaj Anadolu jakościowo inna drużyna, na wielki plus. Braki składu uzupełnione.
Co do Baskonii i Realu, grały 31.10 Baskonia-Real 65-83. W mojej ocenie będzie powtórka. W Baskonii w stosunku do poprzedniego meczu nie zagra Costello (bez znaczenia grał 10min.)a w Realu nie zagra Taylor, ale dobije do składu Gross.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
CKSA - PANATHINAIKOS
CSKA -3.5 HT 1.49

Na moje to przy tym co gra PAO CSKA powinna ich wbić w ziemie ale nie będę pazerny.Mysle ze do HT rozpracuja ich juz bez mydła a potem bedzie luzna gra.Skład praktycznie juz pełny poza jednym ale - w poniedziałek z Hiszpanami w reprezentacji Gruzji nie grał Shengeila i na chwile obecna trudo doszukać się jakichkolwiek informacji co do jego kontuzji wiec tu jest duże >??Poza tym u siebiew koncu maja okazję wygrać wysoko i mam ndzieje ze to zrobią. W PAO pod q jest Papagiannis który poleciał do Moskwy z druzyną,ale ma uraz kolana, do tego na pewno nie zagra Papapetrou.Dla mnie mecz w 1 stronę i mam nadzieje ze do HT CSKa ichjuz spokojnie wyjaśni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A wg mnie CSKA jest tak nieobliczalne w tym sezonie, ze za nic nie ladowalbym sie w taki hc po takim kursie.Meczarnie, Bayernem,malo przekonujaca wygrana z Baskonia, farcik z Maccabi, porazki z Fener, Lyonem I Monaco to ostatnie wyniki Rosjan.Owszem Panata gra slabiutko ale czy CSKA sie zmotywuje na koniczynki? Predzej wolalbym postawic na nich Jakies hc z topowa druzyna anizeli z Panata.

Oczywiscie rownie dobrze moze byc z +20 dla CSKA HT I +40 na koniec ale po takim kursie, w takiej formie CSKA Bym nie tykal.
 
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Fenerbahce-Monaco 1@1,33 96-86
Bayern-Lyon 1@1,37 73-65
Real-Maccabi@1,28 72-70
AKO@2,33 Fortuna

A ja spróbuję dzisiaj takiej kumulacji.
Fenerbahce bardzo mi się sposobało w ostatnim meczu z Anadolu. W zasadzie w Stambule przed ostatnią kwartą mieli wygrany mecz, ale ta ostatnia kwarta, Larkin i spółka ganiali jak charty. Dogonili Fenerbahce w ostatniej minucie. Monaco nie ma Larkina. Myślę, że sobie dzisiaj poradzą Turcy.
Bayern w gazie. Rosjanie z Moskwy wygrali bardzo niewiele.
A Real, to klasa sama w sobie. Mają do tego Tavaresa.
Na więcej pisania nie ma czasu, zaraz pierwszy mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Alba Berlin-Milano 1 @3,45 Fortuna81-76

W dzisiejszych meczach Euroligi nie mam upatrzonego zdecydowanego faworyta, no może poza Zenitem, który powinien sobie poradzić z gwiazdkami z Belgradu.
W meczu Alby i Milano, wszystko może się zdarzyć, ale ten kurs na Albę mnie przekonał. Wielkich pieniędzy nie postawię!
Alba nie błyszczy, ale tydzień temu, u siebie potrafiła wygrać z Maccabi Tel Aviv, który wczoraj tak dzielnie walczył z Realem. Real przechylił mecz na swoją stronę w ostatnich 5 sekundach. Skoro Maccabi, to może teraz Mediolan.
Milano też ostatnio nie błyszczy, -21 z Olympiacosem, -4 z Zenitem, -26 z Unicsem, wiem potrafił wcześniej ograć Barcelonę.
Zagram jeszcze Anadolu @1,6580-80 w normalnym czasie
Zenit@1,2658-69 gra Zenita dzisiaj to masakra (15,8% za 3) Crvena też nie zachwycała
AKO @2,08 Fortuna
Anadolu w gazie. Musi walczyć, bo do PO jeszcze trochę brakuje. Jak ich oglądam to mogą wszystko.
Crvena -20 z Unicsem, -12 Real i -19 z lichą Baskonią, to za małe referencje na Zenit w Petersburgu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Baskonia-Lyon 1@1,4491-66
Bayern- Anadolu 2@1,5483-71
AKO @2,22 Fortuna



Baskonia chyba wchodzi na właściwe tory. To według mnie niedoceniany zespół, który skład ma lepszy niż wyniki. Ostatni mecz w Barcelonie, ligowy ACB, pokazał jak mogą i powinni grać Baskowie. Barcelona, wprawdzie bez Calathesa, próbowała dogonić Baskonię, jednak mecz pod kontrolą Basków, w każdej chwili Barca mogła odwrócić wynik, ale goście nie pozwolili. Jak wskoczyli z przewagą, tak ją utrzymali do samego końca, moment nieuwagi a poszło by w drugą stronę, a uwaga i koncentracja była do końca. Lyon to drużyna co najwyżej środka tabeli, jeżeli Baskonia zagra z nimi jak z Barceloną, to Lyon jest do ogrania.
Anadolu musi wygrywać wyjazdowe mecze, aby wskoczyć do PO. A to oni wygrali ubiegłoroczną Euroligę. W stosunku do początku sezonu jakościowo idą w górę. W ub. tygodniu remisowy mecz z Barceloną, której dali się dogonić w ostatniej kwarcie. Barcelona odrobinę skuteczniejsza w dogrywce. Bayern mocny na dolną połówkę tabeli, ale na Anadolu może nie wystarczyć.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Baskonia wraca na wlasciwe tory, to dosc mocno powiedziane.Jeden mecz z Barcelona wiosny nie czyni, co bylo kilka dni wczesniej z beznadziejnym w tym sezonie ZALGIRISEM?Z Realem-28,tylko 4 mecze wygrane na ost 10 to slabo jak na Euroligowa ekipe.Dopiero po jutrzejszym meczu bedzie mozna a stwierdzic,czy Baskonia zacznie grac czy tez nie.Lyon ostatnio mocniejszych rywali mial niz Baskonia I nie poradzil sobie.Gdzie wiec ma szukac punktow jak nie w meczu jak ten? 1,4 na Baskonie? Serio, warte??

Co do Efesu sie zgadzam, bo Bayern ostatnio gra az za dobrze jak na nich a Efes pewnie chce zmazac porazke z Barcelona, no I musza coraz punktowac jesli chca grac dalej a Bayern zdecydowanie w zasiegu.Ekipa z Monachium odprawila juz Fener u siebie I watpie by Efes tez sie dal.
 
Ostatnia edycja:
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Typ ode mnie:

Olympiacos wygra mecz z Crevna @1.7


//Na przyszłość podawaj analizę.
#XvAK
 
Ostatnio zmieniony przez XvAK:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Ja mysle ze chyba warto.I sam mialem proponowac.O Zvezdzie juz pisalem pare razy i zdania nie zmienie lipa

Natomiast co do Baskow tez mam watpliwosci.Mecz z Barca to byl wg mnie bardziej wypadek przy pracy Barcelony niz hot mecz Baskow.Swoja drogą Barca gra naprawde na dobrym poziomie z tym co ma.Niestety podtrzymuje teze ze ten sklad Baskow w tym sezonie Europy nie zawojuje.Okej maja paru strzelcow co spokojnie kreca dd ale lawka slaba.Lyon jest rowny,sporo zawodnikow co wykrecaja cyferki kolo 10 plus kilku liderow.Spojrzmy kto zostal MVP 12 rundy.Wg mnie to kurs nie warty ryzyka tym bardziej ze baskowie nic nie bronią.Bardziej za mna przemawia ławka Lyonu niz Baskow,w 1 skladzie tez sie cos nie klei i jakos nie mam przekonania zeby nagle odpalilim.Poki co to Lyon raczej iscie home team i tu mamy wykrzyknik. Przydalaby sie jakas wygrana na wyjezdzie
Spróbuje jednak w strone klubu Tonego Parkera,wraca Diot wiec sklad praktycznie prawie optymalny.Na moje Lyon powinien sie chociaz postawic

Lyon +10.5 1.42 minus

Small play minus
Lyon -3.5 3.80
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jednak Baskonia ogarnia, Efes polegl, Maccabi Co odwala w czwartej to poezja a Unics od batow z Fener zaczelo grac na poziomie
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Cska -4.5 1.54

Z lekkimi obawami ale uderzę.Zalgiris po zmianie trenera ma 3-1 w ostatnich 4 meczach wiec wyglada solidnie ale mysle dzis wlasnie bedzie taki dzien kiedy CSKA utemperuje im nosa.Cska ostatnio ladnie zbila...wrócil za Grigonis wrócil Milutinov i Faried wiec i o i d wzmocnione.W łikend bez Shengeili rzucili Kubanowi w VTB 88 punktow grajac bez Hacketta Voigtmanna czy Torniki.Wszyscy Ci zawodnicy maja dzisiaj status probable i licze ze przynajmniej 2 z nich zagra a jesli beda w skladzie to jakos nie widze Zalgirisu w tej potyczce.Z oficjalnego preview wyglada ze Shengeila raczej zagra.Poczekamy do meczu

Edit..izi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Fenerbahce-Maccabi 1@1,5190-79
Anadolu-Baskonia 2(+15,5)@1,3987-72
AKO @2,10 Fortuna


Fenerbahce lideruje w Turcji. Tylko Anadolu zdobył więcej punktów, a Fener stracił najmniej w całej lidze (Darussafaka straciła mniej, ale ma też jeden mecz mniej). Co do Euroligi Fenerbahce od początku nie błyszczał. Niemniej ostatnie mecze to +6 w Piterze i +10 u siebie z Roca. W obu meczach świetna gra De Colo i Veselyego. Ostatnia porażka to mecz 25.11 u siebie z Efesem. Chyba jeszcze w 2 minucie ostatniej kwarty byli na +12, ale zgłupieli i Larkin z komandą ich dogonili w ostatniej minucie.
Maccabi w Eurolidze ostatnie 4 mecze 4 porażki: -11 u siebie z Unicsem (3 kwarty mecz na styku, a w 4-tej Maccabi zbaraniało i było 8-22), -2 w Madrycie (też mecz na styku, przed 4 kwartą Maccabi było na +9 i dali się dojść w samiutkiej końcówce); -5 w Berlinie; -17 w Atenach.
Mecz może być na styku, myślałem o hc na Maccabi, ale uznałem, że De Colo i Vesely mogą sobie poradzić.
We wcześniejszych postach pisałem o Anadolu, że wygrał poprzedni sezon, że początek miał nieciekawy, ale zaczyna grać lepiej i będzie szedł w górę tabeli. No i pojechali do Monachium i porażka. Niemniej ciągle na nich liczę, oni naprawdę mogą ograć każdego.
Co do Baskonii od 15.11 kiedy przyszedł na coacha Neven Spahija, coś jakby się odwróciło: +19 Crvena, -6 CSKA , -12 Real, +25 ASVEL. Do tego 05.12 mecz ABC z Barceloną, wzmianki powyżej. Baskonia raczej ma małe szanse na wygraną, ale w hc Simone Fontecchio i spółka mogą sobie poradzić.
Uwaga, przed chwilą się dowiedziałęm, że w Bitci nie zagra Giedraitis, to istotne osłabienie ok. 30min. rotacji i średnia 12pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom