>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2021/2022

Status
Zamknięty.
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Nie widzę żadnego tematu dotyczącego tegorocznych rozgrywek euroligi także pozwolę sobie otworzyć :)
ZACHĘCAM DO TYPOWANIA I PISANIA NA TEMAT NAJLEPSZYCH EUROPEJSKICH ROZGRYWEK;)
Lyon-Maccabi Tel Aviv
Lyon -3,5 2.06
Maccabi poniżej 75.5 1.92

Fantastyczny start francuskich koszykarzy którzy mogą się pochwalić bilansem 3-0 na starcie tego sezonu Euroligi. Tony Parker może być bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw. W poprzednim spotkaniu udało się odwrócić losy spotkania z obrońcami tytułu czyli Anadolu Efes. Gra Asvelu może cieszyć oko. Kluczowym zawodnikiem gospodarzy jest Chris Jones , który jest w dobrej formie. W spotkaniu z Efesem dobrze wypadł również Kostas brat Giannisa i są z niego zadowoleni w Lyonie. Do Francji przyjeżdża dziś Maccabi , które nie weszło zbyt dobrze w ten sezon Euroligi. Porażka z Crveną czy wymęczone zwycięstwo z Bayernem nie napawa optymizmem. W Tel Avivie brakuje mocnych nazwisk od kilku sezonów a lider tej drużyny Scottie Wilbekin gra nierówno i odbija się to na grze drużyny z Izraela. Lyon nie traci zbyt wiele punktów i Maccabi które nie jest w formie będzie miało tutaj kłopot.

kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Maccabi-Barcelona 1 2,75 +4,5 1,9

Barcelona mega mocna w tym sezonie, zwlaszcza mentalnie.Ostatnio minimalne wygrane w koncowkach lub po dogrywce,troszke sie slizgaja I wciaz sa niepokonani.Teraz mecz z Maccabi, z ktorym zawsze mieli problemy w Izraelu I tym razem widze to podobnie.
Maccabi Co prawda bilans 4W2L w Eurolidze gospodarzy nie jest najlepszy ale mam wrazenie, ze zaczeli lepiej grac po 2 poczatkowych slabszych meczach z Bayernem czy Crvena.

Alba-Bayern 2 1,58

Alba mnie nie przekonuje slabe wystepy przeplata dobrymi.Bayern na fali wznoszacej,ostatnio wygrana z Milan z pewnoscia doda im morali a, ze ostatnio u siebie przegrali z Alba to czas na rewanz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Monaco vs CSKA Moscow 2 1.57 Unibet.

Ide w strone gosci, CSKA ostatnio przegrala mecz z Lyonem, w tabeli zajmuje zaskakujace dla mnie 7 miejsce co jest zdecydowanie ponizej ich mozliwosci. Mysle, ze dzisiaj spokojnie beda kontrolowac mecz i dowioza zwyciestwo do konca. Monaco typowy europejski sredniak, w lidze, tez jakos bez szalu w tym sezonie, mysle, ze na CSKA to dzisiaj bedzie za malo.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Monaco-CSKA 2

Ogolnie typ popieram kolegi wyzej, ale widze spadku na Monaco, nie mam pojecia czy CSKA oslabione czy po prostu rynek idzie w kierunku gospodarzy.Wedlug mnie Monaco gra ponad stan w Eurolidze dotychczas I takie CSKA podraznione porazka z Lyonem powinno gladko wygrac.Jesli goscie bez wiekszych absencji mozna smialo grac.Ja tu widze CSKA 10+

Kazan-Real over 152,5

Real w ostatnich 5 spotkaniach nie kryl overa, Kazan tez malo ofensywny I tu jest wg mnie paradoks tego, ze troche dzisiaj w Rosji narzucaja.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Cska jeden dzien mniej odpoczynku od ASM,podróż mieli krótką,ale mimo wszystko brak Shengeili i Militunova w skladzie to spore oslabienia do tego dochodzi kontuzjowany Grigonis ktory w tym sezonie rozegral tylko 1 mecz a nie oszukujmy sie rok temu krecil koło 14pkt na mecz.Slabo to wygląda,na moje CSKA z tym skladem w ogole europy w tym sezonie nie podbije.Czasy Messiny niestety minęły.Monako w lidze gra nie najgorzej i wg mnie to wcale nie sa zle wyniki,porazki w EL kilkoma punktami np z Barceloną w domu tez mowia o ich niezlym potencjale,szczególnie na swoich obręczach.Na kazdej pozycji maja dobrych zmiennikow,jak do tego dołozyc wyniki gier domowych plus wyniki Euroligowe wcale bym ich nie skreslał
Kupie pare oczek
Monaco +8.5 1.41
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Cska wyleczylo z bukmacherki kompletnie....poczatek 2 kwarty i prowadza 39:18 a koncowka 3 kwarty juz 62;65 w plecy i jest tylko gorzej..😂 czyli ten odcinek 23;47.....ogolnie 2 polowa w pewnym momencie 40;16 na tym poziomie to naprawde podejrzane...
58;28 wynik 2 polowy dla Monaco...oczywiscie Cska zamykalo mega kupon😁😁
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Wszystko było dobrze dopoki CSKIEJ siedziała trója (początek 2q ponad 70% 3FG)-czyli do HT, a nie oszukujmy sie Monaco zaczęło mecz jakby mieli plus 15 na starcie-straty i fantazyjne akcje bez skutku, na poczatku 2 kwarty mieli ledwo ponad 20% skutecznosci za 2FG jedną trafiona trójke zdaje sie na 9 prób, po przerwie sie ustabilizowali, CSKA zaczeła łapac sporo fauli ale nie oszukujmy sie, Hackett juz od jakiegos czasu jest cieniem siebie, sciagniecie dziadka Farieda (kiedys Denver Nuggets) czy Lundberga to niewypały, z ławki nie ma komu grac bo Kurbanov to zawsze była słaba 2 linia,Ivlev, Ukhov nie ten level, Shved na PG?4 turnovery ., Clyburn 6TO- łacznie 21 strat CSKA..ahh tęsknie za czasami Teodosica na rozegraniu...i szczerze?? to przy runie 8-0 dla CSKA w 2q miałem ochote wyłączyc mecz ale mowie zobaczymy..opłaciło się, miło sie oglądało 2 połowę szczególnie Donta Halla z ASM...spojrzmy teraz na zdobycze punktowe-7 zawodników z 10 i wiecej punktami w Monaco..CSKA poki co swoja ławka nie ma co straszyć a S5 40 minut wysokimi siłowej gry nie wytrzyma.. cóż..skonczyło sie jak skończyło, a pomyslec ze w 2q CSKA miało 38 PIR na plusie a Monaco -5.Euroliga jak NBA - when shit happends;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ta bukmacherka nie ma zadnego sensu, te wszystkie analiz, obserwacje.
Monaco 69,5% trafionych rzutow z gry
CSKA 37% - || -
W drugiej polowie

58:28 w drugiej polowie dla Monaco parodia.Wal jak nic
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Ta bukmacherka nie ma zadnego sensu, te wszystkie analiz, obserwacje.
Monaco 69,5% trafionych rzutow z gry
CSKA 37% - || -
W drugiej polowie

58:28 w drugiej polowie dla Monaco parodia.Wal jak nic
w takim razie co powiesz na 20% z gry Monaco w 1 odsłonie przy 70% trafień za 3 CSKA.Rownie dobrze mozna by dzisiaj napisac że Real zwałował 4 kwarte rzucając 7 pkt dzisiaj bo Kazań gra słabo i z przegrał w lidze nawet z Avtodorem ostatnio.
Tak jak napisałem CSKA w tym sezonie to bedzie straszyc tylko z nazwy, z reszta to najwyzsza klasa rozgrywkowa w Europie, tu wszystko moze sie zdarzyć
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
w takim razie co powiesz na 20% z gry Monaco w 1 odsłonie przy 70% trafień za 3 CSKA.Rownie dobrze mozna by dzisiaj napisac że Real zwałował 4 kwarte rzucając 7 pkt dzisiaj bo Kazań gra słabo i z przegrał w lidze nawet z Avtodorem ostatnio.
Tak jak napisałem CSKA w tym sezonie to bedzie straszyc tylko z nazwy, z reszta to najwyzsza klasa rozgrywkowa w Europie, tu wszystko moze sie zdarzyć
Ja nie neguje tego, ze dobrze wyczules.Neguje tylko styl w jakim CSKA to przerznelo, to teraz podaj mi przyklad gdzie CSKA przegralo polowe 30oma lub Monaco rzucilo w polowe 58?

Zeby przegrali po walce nawet I 10 bo np 3 kwarte zaciete a 4 Monaco odjazd to ok ale takie zwroty akcji to straszna rzadkosc, zwlaszcza przy tak dobrych druzynach.

E Monaco w Q1 mialo 30,8 z gry
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Maccabi +8 1.60

O CSKA juz bylo.Wrocil Shengelia do skladu aleee..mamy sporo??Hackett Voigtmann, Grigonis, Ukhov, Khomenko i co ważne Shved wszyscy na chwile obecna mają status game time wiec warto chyba przysiąść i poczekać na sklady bo z takim szpitalem to ja tu CSKIej na chwile obecna nie widze.Maccabi pełny skład wg mojego info
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Dokładnie warto poczekać na składy - dodam że wraca kluczowy dla CSKA Milutinov więc jeśli reszta będzie zdrowa to jednak grę w stronę Maccabi bym odpuścił. Ale wszystko zależy od składu CSKA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom