>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EuroCup 2018/2019

Status
Zamknięty.
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykowka Euro Cup
Godzina: 18:00
Spotkanie:KK Crvena Zvezda Mts - Germani Basket Brescia handicap [0-8,5 ]
Typ: 2
Kurs: 1,85⛔
Bukmacher :totolotek
Analiza:To może być bardzo ważny pojedynek dla obu drużyn który zdecydowanie zwiększy szanse wygranej drużyny na awans dalej.Gospodarze tego pojedynku KK Crvena Zvezda Mts zajmują teraz 3 miejsce w grupie A.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 4 zwycięstwa i również 4 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie 91-80 z Mora Banc Andorra .Ich rywale Germani Basket Brescia zajmuja miejsce bezpośrednio za swoim przeciwnikiem i mają w swoim dorobku 3 pojedynki wygrane i 5 meczy przegranych.W ostatnim swoim pojedynku w tych rozgrywkach pokonali wysoko na swoim parkiecie 88-65 ostatni zespół tabeli Galatasaray.W pierwszym pojedynku pomiędzy tymi zespołami rozegranym w Włoszech gospodarze wygrali 69-61.Myśle że tego pojedynku nieprzegraja większą różnicą koszy niż wygrali pierwsze spotkanie.
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Valencia - Zenit godz. 20.30
Zenit poniżej 78pkt / 1.84
Valencia w pierwszej grze po krótkiej przerwie na reprezentację, bardzo pewnie pokonała bardzo mocną na początku tego sezonu Andorrę, jeszcze wcześniej dwie wygrane, może jest w tym jakaś szansa, że Valencia w końcu się obudziła i ustabilizuję tę formę na dłużej. Trener rosyjskiej ekipy Karasev w jednym z wywiadów narzekał na lekkie urazy niektórych graczy, co jest ich główną bolączką - częste kontuzje od początku sezonu. Nie wiem czy będzie tutaj ryzykował możliwość pogłębienia urazów i wystawi najmocniejsze zestawienie w pełnym wymiarze czasowym. Tak naprawdę są już bardzo blisko kolejnej rundy, nawet przy dzisiejszej przegranej (potrzeba wygranej Lyonu). Valencia pewnie nie odpuści, chcąc zachować pierwsze miejsce i też zrewanżować się za porażkę w pierwszej grze. Jakoś nie widzi mi się tutaj tak otwarty i ofensywny mecz, jak pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami (wygrana Rosjan 104-93), zresztą Valencia na pewno zdaje sobie sprawę, że Zenit może im zagrozić właśnie tylko przy takiej grze. Na własnym parkiecie i mając nadzieję, że Valencia złapała już swój rytm, wtedy nie powinna pozwolić na zbyt wiele rywalom.
97-89⛔

Torino - Lietuvos godz. 20.30
2 / 1.84
Włosi ostatnia pozycja w tabeli, bez wygranej i szans na awans do kolejnej rundy, Litwini cały czas muszą pilnować czwartego miejsca - Mornar Bar tylko wygrana mniej i jutro mecz z Frankfurtem, w ostatniej grze bezpośrednie starcie tych drużyn. W Torino ostatnio sporo zmian - odeszli Taylor (średnia 14pkt w EuroCup) i Rudd (11,6pkt), wzmocnili się o Moore i Hobsona, którzy pewnie dzisiaj zadebiutują w EuroCup, nie wiem czy będzie mógł zagrać dzisiaj Cotton (10,3pkt), który ostatnio pauzował i na pewno nie wystąpi Jaiteh, który już grał w barwach Limoges w tych rozgrywkach. Do tego muszą zagrać dzisiaj w innej hali (Palla Ruffini) niż zazwyczaj (Pala Vela), co tez może być jakimś kłopotem dla nich. Lietuvos już trzy przegrane z rzędu w EuroCup, do tego ostatnio dwie porażki w lidze, trochę tego za dużo, bo to jednak silna kadrowo drużyna - co prawda też mają problemy z urazami, ale jednak ci kluczowi zawodnicy są do dyspozycji. Ostatnio wzmocnili się tez o Stipcevica, który razem z Suttonem, bardzo dobrze znają rozgrywki we Włoszech, gdzie byli bardzo ważnymi ogniwami w swoich drużynach (Trento, Sassari), co też może pomóc w rozpracowaniu rywali. (LVBet)
96-101 po dogr.✅
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Zenit - Lyon godz. 18.00
1(-6,5) / 1.84
Lyon poniżej 79,5pkt / 1.80
Lyon dzisiaj bez Bilana i Lighty, czyli w bardzo dużej mierze dwóch kluczowych graczy, tego świetnie funkcjonującego od początku sezonu zespołu. Wcześniej odszedł Buckner, który nie przedłużył kontraktu i wybrał Monako. W dodatku francuska ekipa nic tutaj nie musi, ta gra nie ma żadnego wpływu na ich miejsce w tabeli (zakończą na drugiej pozycji), Zenit natomiast musi bronić trzeciego miejsca. Rosjanie od startu sezonu narzekają na ciągłe urazy, ale ta sytuacja teraz wygląda zdecydowanie lepiej - wzmocnili kadrę o Miller-McIntyre, po urazach są w składzie już m.in. Panin, Pushkov, Simonovic czy przede wszystkim Karasev, jest tez jakaś szansa na powrót Mekela, który zagrał trochę w ostatniej grze ligi VTB. Biorąc pod uwagę wcześniejsze gry, Zenit teraz naprawdę może mówić o zdecydowanie większym komforcie. Pomimo braku dwóch ważnych graczy, Lyon cały czas pozostaje bardzo mocny personalnie, ale to dla nich nie jest najważniejsza gra i trener Mitrovic, będzie mógł na tle silnego rywala, dać więcej minut i odpowiedzialności dotychczasowym zmiennikom - więcej szans pewnie dostaną wracający po dłuższych kontuzjach Kaba czy Jean Charles. Zenit też pewnie będzie chciał zrewanżować się rywalom za wysoką porażkę w pierwszej grze (68-89) - mają o co grać, własny parkiet, rywal osłabiony, więc warto pokazać się tutaj z jak najlepszej strony i przełamać te ostatnie słabsze gry. (Fortuna)
81-84 po dogr.⛔
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Cedevita - Tofas godz. 20.00
2 / 1.87
O ekipie Cedevity pisałem trochę więcej ostatnio przy okazji ich spotkania z Mornar Bar (ABA) w temacie Inne europejskie puchary. Trochę dziwna tam sytuacja z odejściami niektórych graczy, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi i czy to nie odbije się w końcu na ich dyspozycji w kolejnych grach. Mają już zapewniony awans i ten mecz nie ma dla nich większego znaczenie, przeciwnie dla Turków, którzy cały czas z szansą awansu do kolejnej rundy. Gospodarze dzisiaj bez kontuzjowanych Banica i Zganeca, Tofas prawdopodobnie w najsilniejszym zestawieniu. Drużyna gości naprawdę bardzo mocna kadra, cały czas z szansą awansu, więc liczę na to, że nie zabraknie motywacji w powalczeniu o pełną pulę.
92-96✅

Andorra - Monako godz. 20.00
1(-6,5) / 1.73
Oba zespoły już z awansem do kolejnej rundy, z tym że gospodarze bronią jeszcze drugiego miejsca. Ekipa gości z kilkoma brakami na ten mecz - bez Ouattary, Sy, Robinsona i Josepha, dodatkowo Buckner grał już w zespole Lyonu na tym etapie EuroCup, więc dopiero od kolejnej rundy będzie dostępny. Gospodarze bez znaczących nieobecności. Andorra ostatnio słabsze wyniki (trzy porażki z rzędu), więc jest najlepsza szansa na złapanie większej pewności siebie na tle silnego rywala. (LVBet)
87-80✅
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Valencia dzisiaj bez Fernando San Emeterio i Sergio Garcii, wraca Antoine Diot, Malaga bez Carlosa Suareza i prawdopodobnie Alberta Diaza - może będzie to pomocne.
Ja się zastanawiam też nad zdobyczą punktową Malagi (powyżej 78pkt / 1.83 w LVBet⛔) - starcie jednej z najlepszej obron, przede wszystkim na własnym parkiecie Valencii, ze zdecydowanie najlepszym atakiem EuroCup ze strony Malagi, tylko kto tutaj bardziej narzuci swoja grę?
Goście, na wyjeździe, tylko raz w tym sezonie - we wszystkich rozgrywkach, na samym początku w meczu z Lietuvos, rzucili mniej niż zaproponowana tutaj linia (72pkt), Valencia z kolei powyżej tej linii w dwóch ostatnich meczach na własnym parkiecie EuroCup (ogólnie, we wszystkich rozgrywkach, na własnym parkiecie cztery razy powyżej). Malaga w pierwszej rundzie miała w grupie Frankfurt i Unics, zespoły z podobnymi co Valencia osiągami jeżeli chodzi o obronę i w obu przypadkach, Maladze udało się na wyjeździe bardzo solidnie zapunktować (84pkt). W jedynym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami tego sezonu, pierwsza kolejka ACB, Malaga wygrywa 86-73.
Warto to ruszać, według Was?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ratiopharm Ulm - Fraport Skyliners Frankfurt
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwsza kolejka w Top 16. Spotykają się tutaj ze sobą dwa niemieckie zespoły, które grały ze sobą kilka dni temu w rodzimej lidze. 29 grudnia w sobotę również w Ulm zwyciężył właśnie gospodarz pokonując Frankfurt 82-72. W tym spotkaniu liczę na powtórkę i zwycięstwo również Ratiopharm. Goście z Frankfurtu mają w ostatnim czasie sporo problemów z kontuzjami i do listy kontuzjowanego od dłuższego czasu Bottermanna dołączają kolejni gracze tacy jak Kratzer, Heslip, Bell Haynes i Vargas a występ Huffa stoi pod znakiem zapytania, bo zawodnik ten zmaga się z chorobą. Vargas i Bell Haynes grali w tym ostatnim pojedynku w rodzimej lidze przeciwko Ulm a teraz również wypadają. Gospodarze tego pojedynku będą w tym spotkaniu dysponować zdecydowanie szerszą kadrą i ławką i myślę, że nie będą mieli problemów aby znów pokonać rywala z Frankfurtu. O nowych kontuzjach w zespole gości można poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
https://www.fraport-skyliners.de/news-service/details/verletzungsstand-akeem-vargas-und-trae-bell-haynes/
✅ 70-63
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Ulm - Frankfurt godz. 20.15
1.kwarta Frankfurt / 2.62
1.kwarta Frankfurt (+2,5) / 1.79
Ja trochę inaczej niż wielki_gracz (powodzenia), spróbuję w tym spotkaniu. Kolejny pojedynek tych zespołów - w Pucharze Niemiec zwycięstwo Frankfurtu i ostatnie spotkanie ligowe, tym razem wygrane przez Ulm. O problemach kadrowych drużyny gości napisał już wszystko poprzednik. Z tego powodu trener Herbert musiał dołączyć do kadry zawodników z rezerw (Frankfurt II występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym). Bardzo ciężka sytuacja dla gości, bo tak naprawdę zostają z szóstką zawodników (Murphy, Clark, Robertson, Voeller, Freudenberg, Zeeb i być może jeszcze Huff) gotowych na takie starcie. Wydaje się, że dopóki wystarczy sił tym dostępnym obecnie zawodnikom, jednak w większości mocnym, to powinni jeszcze dotrzymywać kroku, z upływem minut, to może być już coraz trudniejsze. (Fortuna)
1.kwarta 14-15✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Alba - Monako godz. 18.30
poniżej 166pkt / 1.78
Monako w końcu może tutaj wystawić, blisko optymalnego, zestawienie kadrowe - wraca przede wszystkim Robinson czy Ouattara, może też zadebiutować Buckner (grał w pierwszej rundzie w Lyonie i stąd ostatnia pauza), w między czasie doszedł Gladyr, to naprawdę sporo jakości w kadrze. Alba oczywiście może mówić o równie dobrym potencjale. Spróbuje tutaj z sumą punktów, wydaje się, że jeżeli Francuzi chcą tutaj szukać korzystnego rezultatu muszą znaleźć jakiś sposób na szybką grę Alby, zresztą Alba też raczej nie może sobie pozwolić na zbyt otwartą grę, gdzie przeciwnik ma bardzo dobrych strzelców i to mogłoby się na nich zemścić. Monako średnio w EuroCup na mecz traci około 76pkt, rzucając około 80pkt, z kolei Niemcy mają te średnie na poziomie 90pkt zdobytych przy 84pkt straconych.
83-74✅
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Monako +6,5@1,8 fortuna
Te kursy na Albe to lekka przesada, jakby grali nie wiem z ekipa typu bamberg,.wystawione tylko przez nie rowna i wzglednie slaba gre Monako w tym sezonie. Ogolnie przeciez Monako jest chyba silniejsza druzyna na papierze i musza w koncu wrzucic wyzszy level. Na pewno duzo Albie dala wygrana z Bayernem ostatnio w pucharze i chlopy uwierzyły w swoje umiejetnosci jednak mysle, ze ciezko oszukac przeznaczenie i to jest mecz 50na50.Mam nadzieje, ze Monako spowolni gre i nie da sie wciagnac w jakies run&amp;gun a wtedy jestesmy w ogrodku.
 
N 340,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Alba - Monako godz. 18.30
powyżej 164,5 pkt @1,85 Unibet ⛔⛔⛔

Odmiennie niż kolega wyżej idę w stronę overa, Alba to drużyna grająca szybko i zdobywająca dużo pkt, w ich meczach często pada nawet około 200 pkt. Monako to ogórki nie są i też potrafią grać szybko, ofensywnie i skutecznie, i na taki właśnie mecz liczę.
Ulm - Frankfurt godz. 20.15
over 157,5 pkt @1,9 Unibet ⛔⛔⛔

W tym meczu też idę w linie punktową. Będzie to praktycznie jak spotkanie BBL, a w tej lidze gra dużo overowych drużyn i często padają wyniki 80 i 90 pkt&#39;owe. H2H w ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami kręci się w granicach 155-165 pkt, liczę, że i tym razem będzie overowo i walka do samego końca o zwycięstwo - co sprzyja wysokim wynikom. Wg mnie linia jest dość niska i spokojnie można to grać lub pobrać linie w granicach @1,5 do jakiegoś dubla np z Euroligi. np over 151,5 pkt @ 1,48 wygląda ciekawie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Straszna posucha w tym dziale,nawet mój Mentor Pukon nic nie pisze.
To ja zapodam 1 typ,mam nadzieje że trafny.
Unicaja-Limoges
Typ-under 162,5
Kurs-1,85
Prześledziłem tabele gr.G i rzuciło mi się w oczy że w tej grupie pada mało pkt,a grają w niej oprócz wyżej wymienionej dwójki jeszcze Valencia i Crvena,a więc zespoły które potrafią grać ofensywnie.
Drużyny rozegrały po 2 spotkania i w żadnym nie było blisko 163 pkt i jak dodam do tego fakt że Unicaja na 8 ostatnich meczy u siebie też nie miała wyników powyżej 163 pkt.
Myślę że mecz będzie zacięty i prowadzony w wolnym tempie,i nikt nie będzie miał dnia konia i nie będzie wszystko wpadało do kosza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
W dzisiejszych spotkaniach, zastanawiam się nad jakimś handi w stronę Monako, wydaje się, że powoli odzyskują już swoja formę, co najważniejsze, nie mają już problemów z kontuzjami, naprawdę mocna drużyna i Partizan, wcale nie musi mieć tutaj łatwej przeprawy. Trema11 (powodzenia) próbuję z under w spotkaniu Malagi z Limoges, ja bym tutaj poszukał większej, niż ostatnio, zdobyczy punktowej Malagi - wchodzili do Top 16 jako najmocniejsza drużyna w ofensywie (około 90pkt średnio na mecz), teraz kompletnie tego nie widać - a to nie jest spowodowane zmianą formy gry czy też lepszej obrony rywali, tylko w większym stopniu po prostu słabszej skuteczności (przede wszystkim zza łuku), która pewnie, wcześniej czy później wróci. W dodatku dzisiaj pewnie zadebiutuje u gospodarzy w tych rozgrywkach, nowy nabytek klubu Ryan Boatright, solidny strzelec, co pokazywał w Besiktasie czy Cedevicie, gdzie w końcu znaleźli zastępstwo dla kontuzjowanego Diaza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Straszna posucha w tym dziale,nawet mój Mentor Pukon nic nie pisze.
To ja zapodam 1 typ,mam nadzieje że trafny.
Unicaja-Limoges
Typ-under 162,5
Kurs-1,85
Prześledziłem tabele gr.G i rzuciło mi się w oczy że w tej grupie pada mało pkt,a grają w niej oprócz wyżej wymienionej dwójki jeszcze Valencia i Crvena,a więc zespoły które potrafią grać ofensywnie.
Drużyny rozegrały po 2 spotkania i w żadnym nie było blisko 163 pkt i jak dodam do tego fakt że Unicaja na 8 ostatnich meczy u siebie też nie miała wyników powyżej 163 pkt.
Myślę że mecz będzie zacięty i prowadzony w wolnym tempie,i nikt nie będzie miał dnia konia i nie będzie wszystko wpadało do kosza.
Mecz na plus,ale bilans całodniowy na minus,także cieszyć się niema z czego.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Frankfurt-Lyon
Typ-1
Kurs-2,8
Chyba zwariowałem do reszty że gram na gospodarzy,którzy nie mają żadnych argumentów za sobą,ale ja dzisiaj szukam niespodzianek i to jest moja 2 na dzisiaj.
Nie polecam bo pewnie nie wejdzie,ja za drobne pograłem te 2 mecze,ako wyszło 7,98
Nie rozpisuje się bo tu za wiele osób nie zagląda,może nie skasują mi tego posta.
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Ulm - Lokomotiv godz. 20.00
2(-5) / 1.73
Rosjanie to jeden z mocniejszych kandydatów do zwycięstwa w tych rozgrywkach, rozpoczęli Top 16 od porażki, co tylko ich podrażniło i już w kolejnym meczy rozbili Frankfurt. Jeżeli podtrzymają tę dyspozycję, nie potrafię znaleźć argumentów, którymi Ulm miałoby ich powstrzymać. Lokomotiv miał chwilkę odpoczynku od ostatniego występu (osiem dni), co na pewno pomogło zregenerować siły po ostatnim intensywnym graniu. Ekipa gospodarzy dzisiaj bez Fotu (9,2pkt/5,2zb) i Reinhardta (7,7pkt), z kolei w drużynie gości możliwy powrót do składu Kulagina (12pkt). Jest widoczna spora różnica w potencjale obu zespołów, ze zdecydowaną korzyścią dla Rosjan, nie wiem czy to znajdzie dzisiaj odzwierciedlenie na parkiecie, ale spróbuję i zagram w stronę według mnie, znacznie większego kandydata do wygranej.
81-84⛔
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lyon over 77,5@1,85 fortuna
Troche za niska ta linia wydaje mi sie na badz co badz ukierunkowana raczej na atak ekipe jaką jest Lyon. Frankfurt ma.waską kadre i zaczyna to sie odbijac na defensywie. Z tak malym polem manewru to mysle, ze.serca nie beda zostawiac na parkiecie,.grajac do.tego w grupie, w.ktorej sa dwaj nieosiągalni raczej potentaci. Asvell ostatnio sttrasznie ceglił w Nanterre podczas drugiej połowy. Slabiutki mecz Kalnietisa czy Lighty&#39;ego. Drugi raz z rzedu raczej sie to nie powtorzy. Frankfurt powinien sie bardziej na lidze skupic gdzie nie jest ciekawie. Ja tutaj dzisiaj widze raczej otwarty i.radosny mecz, z.duzą iloscia posiadan a nie z ostra defensywa bo na tym.sie traci wiecej sił jakze waznych dla gospodarzy.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Monaco-Partizan
Typ-2
Kurs- 2.65+++
Taki typ wbrew logice,przecież niedawno Monaco wygrało na wyjezdzie to jak może przegrać u siebie?
Sam nie wiem ale mam takiego czuja że Monaco odda to co zabrali i gram odważnie na gości.
A jak będzie to się okaże po meczu.
Powodzenia.
68-71. to lubię.kurs dobry i wynik też.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Limoges-Unicaja
Typ-1
Kurs-2.477-78 brakło ciut
Wczoraj nos mnie nie zawiódł,więc atakujemy dzisiaj.
Limoges 3 porażki w grupie i ostatnie miejsca,nie były to jakieś łomoty,przegrane kilku punktowe,myślę że u siebie powalczą gdyż goście są w ich zasięgu bez problemu.
Przegrana u siebie z Walencją 74-79 wstydu nie przynosi.Unicaja na wyjezdzie póki co to nie błyszczy,na 5 meczy 4 porażki. Uważam że mecz będzie na styku I lepiej coś pograć w stronę gospodarzy,można zabezpieczyć się jakimś małym handi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom