>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurocup 2009/10

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ciekawie wygląda Le Mans.Obserwuję ich grę w lidze i na arenie międzynarodowej, i na prawdę świetnie sobie radzą.W lidze nie mają sobie równych, prowadzą, ostatnio pokonali gładko na wyjeździe Euroligowca z Orleanu.Czołową postacią jest Dewracik Spencer, który najwięcej rzuca, ale reszta drużyny też wyrównana, praktycznie pięciu zawodników ma średnią około 10 pkt na mecz co na preferencje underowe w LNB jest dobrym wynikiem.Ostatnio Francuzi toczyli boje z Pamesa gdzie świetnie pokryli +9.5 prowadzą przez większość część meczu, ale niestety ulegli w końcówce jednym punktem. W Eurocup mają dwie porażki, a żeby marzyć o wyjśćiu z grupy trzeba dziś wygrać.Goście jakoś rewelacyjnie w Adriatic nie grają, choć ostatnio pokonali Red Star Belgrad.
Uważam, że zespół z Le Mans, który ewidentnie jest na fali odniesie zwycięstwo.

Moja propozycja :



Le Mans -3.5 1.9 7/10
 
aguero 0

aguero

Użytkownik
Turk Telekom - Bizkaia Bilbao 1 @ 1,60 Betsafe
Nasuwa mi się typ na gospodarzy. Po dwóch kolejkach goście prowadzą w tabeli z kompletem zwycięstw. Turk natomiast odniósł nieznaczną, bo dwupunktową wyjazdową porażkę nad Spartakiem SPB. Bizkaia wygrała oba mecze dość pewnie, ale zarówno Spartak jak i Spirou Basket to nie są wymagający rywale. Gospodarze zaś wygrywając dzisiejszy mecz zbliżą się do zapewnienia sobie awansu z grupy E. Goście na pewno przyjeżdżają do Turcji by coś ugrać, ale ewentualna porażka bardzo im życie nie skomplikuje. Turk natomiast przegrywając dzisiejsze spotkanie będzie w średnio nieciekawej sytuacji. U gospodarzy liczą głównie na Lamayne&#39;a Wilsona, gościom z Bilbao ciężko będzie go zatrzymać. Jak dobrze wiemy tureckie hale mają &#39;specyficzny&#39; klimat i ciężko się tam gra. Podbudowany dopingiem Turk powinien odprawić z kwitkiem Bizkaię , zapewniając sobie 1 miejsce w grupie po 3 kolejkach.
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Spotkanie: Cholet Basket- Crvena Zvezda ⛔ 79:70
Typ: Crvena
Kurs: 2.66
Bukmacher: PinnacleSports


Czwarta seria zmagań w koszykarskim Eurocupie. Wybrałem spotkanie grupy F pomiędzy francuskim Cholet a przyjezdnymi z Serbii. Rzut oka na tabelę tejże grupy- gospodarze z jednym zwycięstwem i 2 porażkami zajmują w niej 3.pozycję, z kolei goście odnieśli 3 wygrane i piastują pozycje lidera. Obie ekipy spotkały się ze sobą już przed tygodniem, wówczas w hali Pionir triumfowała „Czerwona Gwiazda” pokonując rywali w stosunku 82:66. Wśród podopiecznych Aco Petrovicia prym wiedli przede wszystkim Tadija Dragicevic oraz Vladimir Stimac, którzy uzyskali po 18 oczek. Możemy zaobserwować iż Serbowie są skuteczni nie tylko na własnym parkiecie lecz również potrafią zwyciężać na wyjazdach- czego przykładem wiktoria w Treviso nad Benettonem 78:71 w 2.kolejce. Z tymi samymi Włochami drużyna Cholet przegrała w pierwszej serii na własnym terenie 70:71.
Myślę, że przy odpowiedniej koncentracji i mobilizacji Crvena ma sporą szanse na odniesienie 4 zwycięstwa w rozgrywkach a co za tym idzie zapewnienie sobie awansu do najlepszej 16 pucharowych zmagań. A żeby w następnej rundzie trafić na teoretycznie słabszego przeciwnika trzeba awansować z pierwszej lokaty, którą dzisiejszy triumf na francuskiej ziemi znacznie przybliży. Początek meczu o 20.30
 
kibicleo 7

kibicleo

Użytkownik
CEZ Nymburk (CZE) - Lauretana Biella (ITA) Kurs:1.85
CEZ Nymburk (CZE) - Lauretana Biella (ITA) Kurs:1.85


Ten handicap byłby całkiem inny jeszcze jakieś 10 dni temu. Nymburk wraca z zaskakującej porażki w lidze, po serii 19 meczy bez przegranej. Biella łatwo wygrała przeciwko &quot;juniorom&quot; Neapolu, więc nie ma to wielkiego znaczenia, znajdują się w niezłej formie. W pierwszej rundzie Nymburk przegrał tylko jednym punktem i teraz ich jedyną szansą jest zwycięstwo najwyższą możliwą różnicą punktów. Nawet jeżeli ostatnie wyniki w lidze odstraszają nieco od tego typu warto zaryzykować.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Banvitspor (-7.5) - FMP Beograd 1 @ 1.90 Stanjames (Eurochallenge)✅✅✅

Ciekawy kurs moim zdaniem, gdyż FMP jest już zakwalifikowany do daleszej rundy i Djurovic zapowiedział, ze wiecej czasu zagraja zawodnicy ktorzy dotychczas grali malo, badz w ogole ... jednym slowem beda graly glownie rezerwy.

EDIT:

89-78 czyli tak jak powinno ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Le Mans - valencia 1 @ 1.45 Bwin / BAH✅✅✅

Jeszcze poki co malo kto ma to zdarzenie w ofercie ale wydaje mi sie 1.45 jest dobrym kursym to zagrania. krótko zwięźle i na temat ???? Valencia jest zakwalifikowana do daleszej rundy, więc nie musi się meczyc, czego wynikiem ma być zagranie większości spotkania przez rezerwowych graczy. Le Mans wrecz przeciwnie, by awansowac musi wygrac to spotkanie, jako dodatkowy atut graja na wlasnej hali.

Jeszcze jutro warto sie przyjrzec handicapom na to spotkanie ???? ✅

EDIT:
80-44
Myslalem ze wejdzie, ale nie myslalem az tak. Chyba kazdy handicap by siadl to dalem + na propozycje handicapow
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Wczoraj zakonczył sie sezon regularny Eurocup,poniżej wyniki wczorajszych spotkań i podział na grupy fazy last 16.


LAST 16

Grupa I
Alba Berlin
Aris BSA 2003
Le Mans
DKV Joventut
Grupa J
Valencia BC
Unics
Galatasaray C.C.
Hapoel Jerusalem
Grupa K
Bilbao Basket
Panellinios BC
Benetton Basket
Brose Baskets
Grupa L
Crvena Zvezda
Cez Nymburk
Turk Telekom
G.Canaria 2014
EuroChallenge

LAST 16
Grupa I
BG Göttingen
Eiffel Towers Den Bosch
Krasne Krylia
Proteas EKA AEL
Grupa J
Belgacom Liège
BC FMP Belgrade
Artland Dragons
KK Zagreb Croatia Osiguranje
Grupa K
KK Budocnost M:Tel
Apoel Nicosia
Scavolini Pesaro
Elan Chalon
Grupa L
Enisey Krasnoyarsk
Banvit Basketball Club
Antwerp Giants
Chorale Roanne Basket
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Galatasaray - UNIKS KAZAN 2 ✅ 1,715 @ Pinnacle &amp; under 164,5 1,83✅

Proponuję to spotkanie ze względu na wysokie kursy i stosunkowo niską na pierwszy rzut oka przewidywalność tego spotkania.
Galatasaray, druzyna ktora w dosc trudnej grupie rzucala po 85pkt na mecz i byla najlepiej punktującym zespolem w pierwszej rundzie EuroCup, siła zespołu to przede wszystkim słowacki center Rancik i znany litwin Simas Jasaitis, a druzynowa piekielnie silna gra na tablicach, ktora moim zdaniem bdzie kluczowa w tym spotkaniu.
Uniks Kazan (5 miejsce w il.zdobywanych pkt w eurocup ponad 80) z Lampe w skladzie wygral ostatnio w VLB mecz z silnym Zalgirisem a pod koszem oprocz Macka mają Vereemeenke i Loncara, ktorzy powinni spokojnie zadbac o przewage pod koszem i niewielka ilosc zbiorek na atakowanej tablicy, a tym samym ograniczyc ilosc punktow z ponowienia i wydluzyc czas akcji co nie pozwoli ani jednej ani drugiej druzynie rzucic ponad 80 punktow.

ps.co prawda galatasaray (jak wszyscy grecy i turcy) są baaaardzo grozni dla kazdego we własnej hali i odprawili avriupol, niemcow i wlochow z kwitkiem calkiem spokojnie(to moze niektorych odstraszac) i dlatego kurs pod 1,70.., ale dla uniksu będą tylko groźni przed meczem i nic wiecej.

ps2. prop dw 75:79 , zbiórki 30-40
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Napisze krótko co moim zdaniem warto zagrać.Napewno Aris jest głodny gry i dzisiaj mierzą zdecydowanie w zwycięstwo.Widać już ręke Blatta,w weekend o mało co a 2gi raz by pokonali Olympiakos i to jeszcze w ich hali.Le Mans to zdecydowanie najsłabsza ekipa w tej grupie i Aris takie mecze musi wygrywać.Hapoel po sprawieniu ogromnej sensacji wygrywając na wyjezdzie z Valencia napewno dzisiaj pójdzie za ciosem.Galata jest potwornie słaba na wyjazdach,tragiczna i wąska rotacja sprawia że w spotkaniach wyjazdowych są w stanie nawiązać walke tylko w poczatkowej fazie meczu.Pózniej niestety jest juz coraz gorzej.Ciężko im bedzie dzisiaj cokolwiek wywalczyć na trudnym terenie z tak fizyczną ekipa jaka jest Hapoel.Benetton dzisiaj musi wygrać,takie są logiczne założenia przed dzisiejszym spotkaniem.Bamberg może postraszyć ale w końcowej fazie meczu jak zwycięzce widze dzisiaj włochów.O wiele większe ogranie i doświadczenie nie tylko zespołu ale i zawodników na europejskich parkietach bedzie kluczowe w tym spotkaniu.No i na koniec kolejne ciekawe spotkanie Alby z Badaloną.Ostatnie mecze pokazują jak tragiczna druzyna wyjazdową jest Joventut.Seryjne(wysokie) porażki odpowiednio z Xacobeo(16pkt) Sevillą(13pkt) i Estudiantesem(15pkt) pokazuja,że zespół Alfonso Alonso nie potrafi grać na wyjazdach.Ja w żaden sposób nie neguje umiejętności tej ekipy bo potencjał mają ogromny,ale chyba nie tylko ja zauważyłem że od kilku sezonów ten zespół jest cholernie chimeryczny.Co gorsze nagle słabo zaczął grać ich lider i jeden z lepszych zawodników grających obecnie w ACB Clay Tucker.Dodatkową ciekawostką jest to,że w poprzedniej edycji euroligi Alba dwa razy ograła Badalone a skład dzisiejszych gospodarzy jest praktycznie niezmieniony.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zastanawiam się czy nie zagrać dziś trzech zakładów z hiszpańskimi ekipami w roli głównej.Kolega WilQ pisał już o postawie Juventutu na wyjazdach,a do tego tym razem zagrają w Berlinie. Co prawda Badalonie zdarzył się jeden udany wyjazd styczniowy do Kazania, ale Alba potrafi wykorzystać przewagę własnej hali zdecydowanie lepiej niż Uniks. Dlatego stawiam tu na czystą wygraną Niemców. Drugi z meczów to spotkanie Bilbao z Panelliniosem. Tutaj zagram z handicapem na Greków,gdyż widziałem ostatnio jak tragicznie zagrała Bizkaia w meczu u siebie z Caja oraz na wyjeździe z Fuanlabradą. Linia ustawiona na razie na +/- 7,5, więc myślę że jest szansa że handi +10 da Greków może wejść. No i trzeci mecz, który jest dla mnie największą zagadką. Mianowicie Kazań kontra Pamesa.Tutaj kusi czysta wygrana nieobliczalnej moim zdaniem Velencji po kursie 2,75. Uniks przegrał u siebie niedawno z Juventutem więc czemu nie ma przegrać z inną hiszpańską drużyną?!Linia jest na poziomie +/- 5,5 więc buki czują,że goście mogą wygrać. Wiem,że to tylko moje pobożne życzenia,bo pewnie Juventut wygra,Bilbao rozjedzie Greków a Uniks pokona Pamesę,ale ja zagram tak mniej więcej:
Bilbao-Panellinios typ:2(handi +10) kursu jeszcze nie ma,ale będzie pewnie około 1,5-1,6
Alba-Badalona typ:1 kurs:1,6
Uniks-Pamesa typ:2(handi 7)kurs będzie około 1,7 zapewne

Ako będzie ponad 4,0 więc myślę,że gra warta świeczki;)
 
G 2

giancardi

Użytkownik
wilQ napisałeś właściwie o każdym meczu oprócz Telekoma i Bilbao. Co sądzisz o tych spotkaniach? Bo chciałem zagrać albo Turk albo Hapoel. Telekom przegrał w tym sezonie tylko z Bilbao i raz w lidze z Ulkerem. Hapoel z kolei zaskoczył całą Europę wygrywając z Pamesą, co jest nie lada wyczynem, biorąc pod uwagę postawę Valencii we wcześniejszej rundzie.
Są cztery mecze oscylujące w okolicach kursu 1.2 na faworyta i coś czuję, że któryś może być niespodzianką.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bilbao nie tykam..po cichu czuje niespodzianke w tym spotkaniu a dodatkowo złe odczucia jakie poraz kolejny ta ekipa zostawiła po meczu z Fuenlabrada sprawiają że nie ruszam tego.Telekom raczej nie powinien mieć najmniejszych problemów z pokonaniem Nymburka.Ostatnio spisują sie świetnie,u siebie zawsze są grozni zreszta każda ekipa turecka swój potencjał uzależnia od własnej hali.Nymburk o dziwo jest w top 16 ale raczej nic nie ugra,mimo że grają od kilku sezonów tym samym składem to mają dosyć wąski rooster i tylko u siebie są w stanie cos wyszarpać.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Crvena Zvezda-Gran Canaria 2014 ? Canaria ostatnio dostała srogie baty od Barcelony (105-55). Z Turowem potrafiła wygrać na wyjeździe 5-cioma punktami ale z Zvezdą powinna polec. Dobrym typem wydaje mi się też over w meczu Hapoel Migdal Jerusalem-Galatasaray Cafe Crown gdzie linia nie jest niska bo aż 167,5 punktu ale są to dwie drużny over-owe więc widzi mi się wynik w tym meczu w granicach 95-85.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom