>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurocup 2009/10

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

????:idea:▶ ULEB 2008/09 na forum bukmacherskim
????:idea:▶ OFICJANLA STRONA EUROLIGI:http://www.eurocupbasketball.com/
????:idea:▶ Format rozgrywek: http://en.wikipedia.org/wiki/ULEB_Eurocup_2009%E2%80%9310 Runda kwalifikacyjna Pucharu Eurocup, 1 Gra, 20 października 2009:
ElipseJet Amsterdam vs. Dynamo Moscow
Dexia Mons-Hainaut vs. Valencia Basket Club
WBC Kraftwerk Wels vs. Besiktas Cola Turka
VEF Riga vs. Panellinios BC
Brose Baskets vs. KK Buducnost m:tel
BC Donetsk vs. Bilbao Basket
Apoel Nicosia vs. BancaTercas Teramo
Chorale Roanne vs. Hapoel Jerusalem

Runda kwalifikacyjna Pucharu Eurocup, 2 Gra, 27 października 2009:
Dynamo Moscow vs. ElipseJet Amsterdam
Valencia Basket Club vs. Dexia Mons-Hainaut
Besiktas Cola Turka vs. WBC Kraftwerk Wels
Panellinios BC vs. VEF Riga
KK Buducnost m:tel vs. Brose Baskets
Bilbao Basket vs. BC Donetsk
BancaTercas Teramo vs. Apoel Nicosia
Hapoel Jerusalem vs. Chorale Roanne

Trzon głównych rozgrywek Pucharu EuroCup stanowią kluby podane poniżej. Ponadto do sezonu regularnego awansuje 8 drużyn z kwalifikacji plus 8 kolejnych zespołów, które spadną z koszykarskiej ligi mistrzów Euroligi.

KK Zadar
BC Triumph Lyubertsy
CEZ Nymburk Spartak
St. Petersburg
Cholet Basket
KK Crvena Zvezda
SLUC Nancy Basket
KK Hemofarm Stada
Telekom Baskets Bonn
DKV Joventut
Angelico Biella
CB Gran Canaria
BC Siauliai
Turk Telekom
PGE Turów Zgorzelec
Galatasaray Café Crown
UNICS Kazan
BC Azovmash Mariupol
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
R 0

reyess

Użytkownik
---

VEF Riga- Panellinios Ateny
Typ: VEF Riga⛔
Kurs: 2,08

Pierwszy mecz eliminacji Eurocup. Poszperałem trochę na greckich stronach i forach i piszą o wielu kontuzjach w zespole gości. Za Rigą przemawia też własna hala i to, że są już wgrani w sezon, a Grecy są tylko po sparingach. Stawka niska, bo typ ryzykowny.
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
Apoel Nicosia vs. BancaTercas Teramo 2 Kurs na Teramo ponad 2.
Cypr i koszykówka? Przecież to nie poważne...Teramo jutro murowany pewniak po bardzo ładnym kursie.
haha kozak ???? :spokodfhgfh: zespoly cypryjskie nie tak zle sobie radzi w pucharach wiec nie skazuj tej ekipy na kleske bo napewno apoel ma szanse w tym meczu na wygrana
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Apoel Nicosia vs. BancaTercas Teramo 2 Kurs na Teramo ponad 2.
Cypr i koszykówka? Przecież to nie poważne...Teramo jutro murowany pewniak po bardzo ładnym kursie.
I co jeszcze? &quot;Cypr i piłka nożna?&quot;
Przecież Cypryjczycy to Grecy i Turcy, więc chyba mają całkiem niezłe predyspozycje.
Drużyny greckie zagrały kilka sparingowych z cypryjskimi, radzę prześledzić wyniki.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Jutrzejsze mecze są trudne do typowanie i radziłbym być ostrożnym z dobieraniem stawek.Moja uwage zwrócił jeden mecz,mecz w którym moim zdaniem buki niesłusznie faworyzuja gospodarza.Hapoel Jerusalem to świetny value na jutro który postaram sie wykorzystać.W tym roku ten zespół może ugrać sporo bo sklad jaki udalo sie zbudować jest świetny.Kapitalnie wypadli w pucharze Izraela pokonujac w samym finale Maccabi.Roanne to już nie jest ta sama ekipa co kiedyś,poprzedni sezon słabiutki i w tym nie spodziewam sie po nich niczego szczególnego patrzac na skład jakim dysponuja.To tak na goraco,jutro przy odrobinie czasu postaram sie napisać coś wiecej.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
wilQ_Gdańsk - trudno się z tym nie zgodzić. Roanne to już nie ten sam zespół, który grał kapitalne up-tempo. W dodatku silnym ogniwem tamtego zespołu był Marc Salyers. Hapoel ściągnął kilku naprawdę fajnych zawodników jak np. Kevina Pinkney&#39;a czy Dijona Thompsona. Również uważam, że kurs jest na nich przesadzony.
Słabo w tym roku widzę również Dynamo Moskwa faworyzowane w starciu z holenderskim Myguide Amsterdam. Co prawda poziomu lig nie można porównywać, ale drużyny ze stolicy Rosji nie widzę w tym roku najlepiej. Kłopoty finansowe sprawiły, że nie mają oni tak silnego teamu, co widać było w starciu z Triumphem. Czy wystarczy na Holendrów? Być może, aczkolwiek im dalej w las tym ciemniej.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Mnóstwo ciekawych spotkań,jest co grać i jest o czym pisać.Zapraszam do dyskusji i podawania typów:spokodfhgfh:
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bilbao powinno zmieść z parkietu St.Petersburg.Ekipa z Hiszpanii ma ogromny potencjał,którego niewykorzystuje.Czas najwyższy na zmiany;) Handi będzię koło 10 ale i tak warte gry.Widziałem kursy na niektóre mecze np. na Zadar aż 2,20 zdziwiłem się bo mimo,iż team z Chorwacji przegrał tydzień temu z Arisem to w lidze pokonał Bosnie aż 104-54 miazga.Siauliai niepowinno stawiać dużego oporu a kurs na Zadar to wg mnie prezent zbiliżającą się gwiazdkę i trzeba to wykorzystać.Polecam

P.S
Chyba,że o czymś niewiem...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Kurs na Zadar świetny,przegrali z Arisem co jest niespodzianką bo do tej pory na własnym parkiecie spisywali sie znakomicie.Jutro ciężki mecz bo siauliai to nie takie ogórki a na ich parkiecie gra sie ciężko.Posiadają kilku graczy którzy potrafią przygwoździć na samym dystansie.Już w meczu z Hapoelem pokazali sie z całkiem dobrej strony i mając w składzie 2ch bardzo solidnych amerykanów + kilku zdolnych litwinów są w stanie nawiązać walke.Jednak wydaje mi sie Sagadin to stary wyga który wie jak wygrywać takie mecze.Zadar to zespół który samym doświadczeniem przewyższa litwinów o klase.Gdyby mecz był rozgrywany w Zadarze to nie dawałbym szans Siauliai,tutaj jest haczyk bo Zadar to nie jest zespół który dobrze radzi sobie na wyjazdach.Ale stawiam na doświadczenie i rooster który w moim przekonaniu jest głebszy i lepszy.Kurs zbyt ładny by nie zagrać dlatego radze nie szaleć ze stawkami ze względu na skłonności do partaczenia spotkań wyjazdowych.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Ciekawie wygląda również Alba Berlin. Azovmash jest w wielkim dołku - dopiero co przegrali sprawę w Trybunale Arbitrażowym FIBA. Ogólnie w drużynie od pewnego czasu nie dzieje się najlepiej - w ekipie z Mariupola zatrudniono Podkowyrowa (poprzedni sezon Czarni Słupsk), ponieważ ze względu na słabe wyniki zastąpił on Girskisa. Z drużyny odszedł również Prekevicius - 8,1 punktu na mecz w tym sezonie. W skrócie - nie podoba mi się ten zespół, wygląda on naprawdę słabo. Alba w meczu z Teramo nie zachwyciła, ale wydaje mi się, że powinni sobie poradzić z Azovmashem.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Ja mam taki kupon na dziś plus dwa typy:
ČEZ Basket Nymburk - Ventspils BK 1,2✅
TÜRK Telekom Ankara - Spirou Basket 1,18✅
Bizkaia Bilbao Basket - Spartak St.Petersburg 1,16✅
ako 1,64✅✅✅
Triumph Lyubertsy-Hemofarm 1,4✅
Banca Tercas Teramo-Galatasaray Cafe Crown over 155,5 1,9✅ 95-87:spokodfhgfh:
Wydaje mi się, że w tych 3 pierwszych typach powinno obyć się bez niespodzianek. Triumph u siebie też powinien dać sobie radę. Co do over to licze na wynik w tym meczu w granicach np. 85-80. Co o tych typach sądzicie?
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Teoretycznie w pierwszych trzech spotkaniach (1. kupon) nie powinno być niespodzianek. Turk Telekom i Bilbao to zespoły silniejsze, w dodatku zagrają przed własną publicznością, to spore atuty. Nymburk również powinien sobie poradzić z przeciętnym rywalem.
Jednak nie jestem do końca przekonany co do Triumphu. W tym sezonie rosyjskie teamy nie mają już dla mnie tak wielkiej wartości - wszak wielu graczy odeszło. Co prawda Lubierce Moskwa nie mieli tak wielkiej czystki jak to było w Dynamie, ale mimo wszystko sporo niezłych graczy odeszło. Hemofarm jest groźny, ale znacznie bardziej na własnym parkiecie. Czy wygra? Raczej nie. Wszak Triumph u siebie gra naprawdę całkiem nieźle, a w lidze ostatnio ograli Unics.
 
T 2

typer2012

Użytkownik
Myślę, że ALBE można nawet z handi -4.5 zagrać. Tak jak kolega Alex76 3 posty wyżej napisał, Azovmash jest w dołku. Stracili wielu znaczących zawodników z powodu braku pieniędzy.Sytuacja jest naprawde trudna, ich trener który był z nimi od 2004 roku po przegranej u siebie z BC Kijów 66-78 tydzień temu podał się do dymisji.Azovmash zajmuję 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 pkt (4 zwycięstwa/5 porażek).Za to ALBA w lidze niemieckiej radzi sobie bardzo dobrze, na 11 rozegranych spotkań przegrała tylko 2 mecze które rozgrywane były na wyjeździe. Ostatnie spotkanie wygrali na wyjeździe 70:78 z 3 drużyną ligi - Artland Dragons. Porównując Ukraińską i Niemiecką lige to o wiele lepsza jest liga w której występuje ALBA. Myślę, że niemiecki klub spokojnie wygra ten mecz i bez problemu pokryje handi -4.5 pkt dostępnym prawie w każdym buku.


Azovmash Mariupol - Alba Berlin
Typ: Alba Berlin -4.5 pkt
Kurs: 1,85 [Expekt]
 
T 2

typer2012

Użytkownik
Myślę, że kurs na Valencie troche zawyżony przez buków. Triumph w lidze rosyjskiej nie radzi sobie za dobrze - na 7 rozegranych spotkań ( o jedno więcej od przeciwników) zajmują 4 miejsce z dorobkiem 11 pkt. Ostatnia seria 3 porażek z rzędu nie wpłyneła na nich dobrze. Za to Valencia w lidze hiszpańskiej radzi sobie dosyć dobrze. Również zajmuję 4 miejsce w tabeli ale w tej lidze jest o 9 drużyn więcej... Valencia niestety ostatni mecz przegrała na wyjeździe z Realem Madryt. Triumph po ostatnim spotkaniu w Eurocup napewno się bardzo cieszy, ponieważ wygrali minimalnie bo tylko 1 pkt z Serbskim Hemofarmem. Myślę, że Valencia wygra ten mecz ale napewno nie będzie miała łatwego spotkania. Stawiam w tym meczu na zwycięstwo Valencii po kursie 1,80. Zachęcam do grania bo kursy zapewne będą spadać.

Triumph - Valencia
Zakład: Valencia
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet

+ 59-67 ✅
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka w meczu Besiktas-Joventut bez zastanowienia chciałem zagrać na przyjezdnych. (wzorując się na ostatnim meczu, w którym Joventut rozniósł swojego rywala stosunkiem 42 punktów). Może poza dość wyrównaną pierwszą kwartą, reszta meczu nalezala do gości. Zupełnie zagubiony zespół gospodarzy wydawał się faworytem, może nie dużym, ale zawsze. Jednak zwróciłem uwage na sytuacje w tabelach, Besiktas przegrał na 4 mecze(u siebie) 1 z liderem (efes pilsen), to znowu Joventut gra na wyjazdach 50/50 3 zwycięstwa, 3 porażki. Do tego turecki teren.. kursy wszędzie dość wyrównane. Zaryzykuje na zwycięstwo gości, oby wyszli zmobilizowani jak w meczu z Fuenlabrada.
Besiktas-Joventut 2 @1,95 ✅ pozytywnie ;)
(kurs w pinnie spadł z 1,95 na 1,88)
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Unics Kazan-Telekom Baskets Bonn over 154,5 ⛔ 76-64
Kurs: 1,9 Unibet
Linia under/over wystawiona na ten mecz jak dla mnie jest zbyt niska i zespoły powinny spokojnie ją przekroczyć. Ostatnim mecz u siebie w EuroCup Kazan grał z Besiktasem i mecz zakończył się wynikiem 101-76. Natomiast Bonn grał w ostatniej kolejce na wyjeździe również z Besiktasem i ten mecz zakończył się także wysokim wynikiem 102-98 (po dogrywce lecz w regulaminowy czasie było 88-88 ). Może te porównania nie są do końca słuszne ponieważ Besiktas jest bardzo ofensywnym zespołem ale wydaje mi się, że ten mecz zakończy się podobnym wynikiem jak ten dwa poprzednie. Liczę na wynik w granicach 90-75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom