>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

EUROCHALLENGE 2010/2011

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Netanya-Norrkoping 2 4.40 71:64
totolotek, 23.11.2010 19:30
Myślę, że warto zagrać na gości. W pierwszej rundzie Norrkoping Dolphins wygrało nie z byle kim, bo z Turk Telekom 101:89, wygrywając z nimi pierwszą kwartę 41:21. Barak Netanya w pierwszej rundzie przegrało z Liege Basket 70:67, ale to co izraelski klub gra w lidze to totalne dno. Na 10 zespołów w lidze izraelskiej Barak Netanya jest w tej chwili 9., przegrywając ostatnio na wyjeździe z Maccabi Tel Aviv 69:117, czyli różnica 48 punktów.
Tymabrdziej zdarzenie Netanya-Norrkoping H (0-9) z kursem 1.90, czysta dwójka.

BARAK NETANYA - NORRKOPING DOLPHINS
1 KWARTA: 19-16
2 KWARTA: 16-8
3 KWARTA: 16-20
4 KWARTA: 20-20
WYNIK KOŃCOWY: 71-64
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dexia Mons-Orleans
typ; 2
2.65
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu 4 kolejki fazy grupowej eurochallenge Dexia Mons na wlasnym parkiecie podejmie francuski Orleans . Obydwa te zespoly po 3 rozegranych kolejkach maja na swoich kontach po jednym zwyciestwie i dwoch porazkach . Orleans dosyc nieoczekiwanie ulegl jednym punktem Oostende , przegral rowniez z nancy oraz pokonal u siebie swojego dzisiejszego rywala . Tak jak wczesniej wspomnialem Dexia przegrala I mecz z Orleans , ulegala rowniez nancy i pokonala oostende. To spotkanie wydaje sie byc kluczowe i zadecyduje najpewniej o tym kto obok nancy z drugiego miejsca awansuje do dalszych gier z tej grupy . Druzyna francuska jest w moim odczuciu druzyna mocniejsza personalnie od graczy z Mons . Jesli Francuzi zakonczyliby udzial w eurochallenge na rozgrywkach grupowych w tej grupie byloby to napewno sporym zaskoczeniem . Orleans niezle spisuje sie ostatnio w lidze , gdyz z 3 ostatnich spotkan wygrali oni dwa . Pokonali na wyjezdzie PAu Orthez i u siebie Poitiers , ulegajac na wlasnym parkiecie minimalnie z Roanne . Tak jak wspomnialem Francuzi sa silniejsi i inny wynik niz ich zwyciestwo bedzie dla mnie zaskoczeniem .
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie wiem czy na 100% dobrze wszystko przeanalizowałem, więc chętnie przeczytam potwierdzenie od osób, które konkretniej w tym pucharze siedzą ????

Wg mnie bardzo interesująco zapowiada się dzisiejsza rywalizacja w Grupie B. Aktualnie tabela wygląda tam tak, że każda z drużyn ma szanse na awans. Ventspils gra bowiem u siebie z Maccabi a Skyliners podejmują Khimik.
Oba spotkania grane są o różnych godzinach. Zaczynają o 17:00 Ventspils - Maccabi. Wynik tego spotkania będzie bardzo ważny dla pozostałych drużyn w tej grupie.

Dlaczego:
Jeżeli wygra Maccabi to ma zapewniony awans i ten wynik dodaje skrzydeł drużynie Skyliners, która jeżeli zwycięży to również wchodzi (ponieważ ma na koncie dwie wygrane z Venspilsem). Khimik nawet jeżeli w tym momencie wygra to zrówna się z Ventspilsem ale dwa razy z nimi przegrało więc wypadnie. Natomiast, jeżeli spotkanie o 17:00 wygra Ventspils, wówczas szans na awans nie mają Skyliners (ponieważ dwa razy przegrali z Maccabi) ale mają te szanse Khimik, gdyż wygrali dwa razy z Maccabi.

Zatem pozostaje czekać na przebieg/wynik pierwszego spotkania i jeżeli wygrają Gospodarze to wtedy można spróbować na Gości w drugim spotkaniu, gdzie kurs jest w granicach @6.

Tak jak pisałem na początku - niech ktoś jeszcze na to popatrzy czy się gdzieś nie walnąłem w analizie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Spartak St. Petersburg - Lokomotiv Kuban
Typ: 1
Kurs: 1.8
Buk: betsafe
Stawka: 6/10⛔
Półfinał EuroChallenge rozgrywanego w Oostende. Rosyjskim zespołom przyjdzie zmierzyć się na neutralnym gruncie. Dwa mecze w lidze wygrał Lokomotiv. Jednak w obu meczach w ekipie z Sankt Petersburga nie grał Patrick Beverley. W 14 rozegranych meczach w PBL Amerykanin notuje średnio 14 punktów, 7 zbiórek i 3 asysty. Z kolei w rozgrywkach EuroChallange rozergał 7 spotkań, w których notuje średnio 16 punktów, 5 zbiórek i 3 asysty. Wracając do rozegranych spotkań, to Lokomotiv w ostatnim ligowym spotkaniu, będąc gospodarzem meczu potrzebował dogrywki, aby rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść (97:95), a czołowy strzelec Henry Domercant zanotował 35 punktów, a rozgrywający gości Ponkrashov rozdal 8 asyst.
W Pucharze z kolei ekipa Spartak Sankt Petersburga okazała się lepszą ekipą, wygrywając mecz 20 punktami.
Ekipa Lokomotivu Kuban ma problemy z grą na wyjazdach, bo męczyli się choćby z ekipą Gravelines, gdzie Spartak wygrał z nimi na wyjeździe 58:98!
Lokomotiv jest bardzo mocny u siebie na parkiecie, bo w lidze wygrał 10 z 11 meczy przed własną publicznością, a w EuroChallenge wygrał wszystkie 7 meczy.
Teraz gra jest na neutralnym terenie i biorąc pod uwagę fakt, że sąsiadują ze sobą w tabeli, bo Spartak jest na 3 miejscu, a Lokomotiv na 2. Jednak dla mnie kluczowym faktem jest posiadanie w składzie bardzo doświadczonych zawodników, którzy wiedzą jak wygrywać mecze o stawkę, a są to - Henry Domercant, Anton Ponkrashov, Miha Zupan, czy Pero Antic i teraz dodatkowo w porównaniu z poprzednimi meczami zagra Beverley, z którym ekipa z St. Petersburga walczyła z zespołami naszpikowanymi gwiazdami w składzie - Unics, CSKA, Khimky - co trzeba podkreślić - potrafiła z nimi wygrywać w lidze!
GL
/Edit:
Brawo Roxanne za Lokomotiv!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Minimalnym faworytem tego meczu jest Lokomotiv. Dwie wygrane w lidze i szerszy sklad. Spartak gral momentami slabo w rozgrywkach grupowych. Prawda jest to, ze Lokomotiv to ekipa wlasnego parkietu dlatego ogranicze sie do niskiej stawki - 2,15 2/10

W drugim polfinale zdecydowanie stawiam na gospodarzy. Bardzo fajny sklad, nie wiem czemu maja az tyle wpadek, personalnie wygladaja duzo lepiej niz Krka. NV gra kosza prostego, szybkiego, nie ma gwiazd z zespole kilku graczy ze srednia 10. Ostenda u siebie, z graczami takimi jak Lojeski powinna sie uporac z rywalami. Nie mieli latwo w grupach a jednak przechodzili kolejno niezlych rywali. Potrafili wygrac z takimi zespolami jak Nancy, Orleans, Lokomotiv, Prostejov czy Dexia. To nie przypadek. 1,60 4/10

Lokomotiv spokojnie ale gospodarze pokazali najglupszy basket z mozliwych z +10 na -10 po przerwie przestali grac kompletnie. Trefl - Turów to przy nich Jordany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom