>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euro Women 2021 kwalifikacje

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://en.parimatch.com/en/events/denmark-w-israel-w-5769658/1

both to score - no 1,84 i israel to score - no 1,85. to nie jest typ dla hazardzistow. licze na spadki kursow a wyzszego sie nie znajdzie. jak beda wyzsze to sobie doloze. kurs jest anomalia wzgledem kursow 1x2 i spadnie. normalnie daja 1,3 a powinni 1,1-1,15... dania top israel klop... roznica klas jak w przypadku san marino z kims tylko kursy na to, ze taki izrael strzeli sa inne... pewnie jeszcze bede mial troche typow do konca tej serii.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Oprócz Rosjan da się gdzieś to postawić?
jeszcze nie... mecz jutro, wiec w nocy albo nad ranem pojawia sie kursy u innych bukmacherow. chyba, ze masz konto w betfair. ruscy zawsze pierwsi z kursami wychodza, parimatch to chyba ukrainski bukmacher.

edit; dokladam w pin-up.bet po 1,66 i 1,69 reszte na zywo bede obserwowal chyba ze ktos jeszcze wyjedzie z kursami.

edit; odnowily mi sie limity w pin-up i dolozylem jeszcze raz po takich samych kursach. na zywo co 2 minuty sie odnawiaja kursy, pre trwa to chyba 2 godziny.

edit; jak ktos sie bawi w surebety to w 18bet na over 0,5 izrael jest 3,1...

 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.pin-up.bet/Sport/UpcomingDetails/6553479/Women-European-Championship
ht/ft 1/1. kurs 1,55 buk pin-up.bet, ja bym dal 1,3 na to zdarzenie.

pogralem tez ze obie nie strzela w parimatch po 1,72, ale tam mam limity 8,5 na zdarzenie to raczej tak informacyjnie podaje jakby ktos nie mial limitow.

https://777score.pk/football/matches/montenegro-greece-2019-11-06/statistics - staty z pierwszego meczu. grecja chyba progres zrobila a czarnogora regres... 4 strzaly z niemkami czarnogory to duzo, ale niemki i w ogole niemieckie reprezentacje obu plci lubia ofensywnie grac i pozwalaja przeciwnikom na wiecej. dla mnie kurs za wysoki na oba zdarzenia. czekam na kursy strzeli nie strzeli w pin up bet i doloze w dublu z izrael nie strzeli, chyba ze kursy na izrael jeszcze spadna to juz nie.

edit; zagralem jednak izrael nie strzeli po 1,59 i grecja ht ft 1/1 w dublu. jutro bedzie szersza oferta.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://en.parimatch.com/en/events/denmark-w-israel-w-5769658/1

both to score - no 1,84 i israel to score - no 1,85. to nie jest typ dla hazardzistow. licze na spadki kursow a wyzszego sie nie znajdzie. jak beda wyzsze to sobie doloze. kurs jest anomalia wzgledem kursow 1x2 i spadnie. normalnie daja 1,3 a powinni 1,1-1,15... dania top israel klop... roznica klas jak w przypadku san marino z kims tylko kursy na to, ze taki izrael strzeli sa inne... pewnie jeszcze bede mial troche typow do konca tej serii.
aktualne kursy to 1,3... pomiedzy 16 a 19 minuta powinny wzrosnac jak nic nieoczekiwanego sie nie stanie i chyba miedzy 29 a 35 oraz czasem w przerwie, ale miedzy 16 a 19 powinny byc najwyzsze no moze do 22 minuty to potrwa, bo to roznie z tym bywa.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
aktualne kursy to 1,3... pomiedzy 16 a 19 minuta powinny wzrosnac jak nic nieoczekiwanego sie nie stanie i chyba miedzy 29 a 35 oraz czasem w przerwie, ale miedzy 16 a 19 powinny byc najwyzsze no moze do 22 minuty to potrwa, bo to roznie z tym bywa.
w miedzy 1,15 a 1,29 sie wahał kurs w pierwszej opcji i miedzy 1,11 a 1,19 w drugim przypadku. w przerwie meczu kurs przeciwstawny juz dawal ponad 40 procent zysku w porownaniu do kursow zagranych pre. po co o tym pisze... bo czasem te kursy osiagaja znacznie wyzsze wartosci i jak ktos przegapil kurs pre moze spokojnie na live zlapac kursy w tych okresach czasowych majacych value co czesto robie, ale wczoraj byly za male wzrosty.

https://www.pin-up.bet/Sport/UpcomingDetails/6553479/Women-European-Championship

grecja - czarnogora czarnogora ponizej 0,5 bramki kurs 1,63. ja bym dal kurs 1,3-1,35 na to zdarzenie. grecja to nie niemcy i ukraina, ktore pozwalaja na duza ilosc strzalow przeciwnikom tego pokroju, ale moge sie mylic.

edit; dokladam brak btts po 1,6 w pin-up.bet kursy spadly na brak gola czarnogory, ale zostaly na brak obie strzela... a relacja kursow 1x2 i hf/ft jest nieprawidlowa w dalszym ciagu jakby kogos to interesowalo.

edit; dokladam 2 druzyna nie strzeli w tym samym buku po 1,68
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://en.pm-519.info/en/prematch-...6c5f52889e2c|2b21e3f8c3a84fb29227c3e970833906

polska azerbejdzan i cypr portugalia brak btts i faworyci wygraja do 0 i brak strzelenia bramki przez doga. w roznych kombinacjach zagrane kursy 1,6-1,7. prawidlowe kursy znacznie nizsze czyli jak zwykle 1,1-1,15... faworyci posiadanie pewnie na poziomie 80 procent... dogi pewnie kilka maks kilkanascie razy wyjda z polowy. obie faworyzowane druzyny zrobily progres. takie kursy to value nie chce mi sie pisac tych analiz xd jeszcze czekam na dzisiaj na jeden mecz az ktos wyjdzie z kursami.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.oddsportal.com/soccer/europe/euro-women/wales-faroe-islands-27Lfrflg/

mozliwe, ze bede zajety obserwowaniem live. widze ze 365 wystawil kursy na ten mecz. jesli jest opcja parzyste nieparzyste wysp owczych to zagralbym parzyste. walia dobry mecz z norwegia a wyspy owcze nie pierly z bialorusia oraz irlandia polnocna. generalnie to chyba wyspy owcze graja kwalifikacje do kwalifikacji i czasem sie dostana a czasem nie... chyba ze juz nie ma tych kwalifikacji jak kiedys tzn. do mistrzostw swiata sa a do mistrzostw europy nie mam pewnosci. tutaj prawidlowy kurs to 1,05-1,1 na bramke wysp owczych zwlaszcza na wyjezdzie.
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Greece Women Montenegro Women Montenegro Women @12.500

Greczynki będą atakować i nie mówię mogą strzelić na 1-0, ale jak szukać opłacalności to jestem w stanie sobie wyobrazić, że na 10 spotkań tych ekip przy takim wyniku to Czarnogórkom moze się udać jedna kontra na 0-1. Poziom obu ekip niski, więc tym bardziej łatwiej o niespodziankę. Remis to strata punktów bardziej dla Grecji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
walia - wyspy owcze gram u 0,5 wyspy jak kursy wzrosna powyzej 1,3 w pin up bet. juz zaczynaja latac... mecz startuje 17;30

edit; pograne po 1,35

edit; dokladka po 1,47...

edit; dokladka po 1,5


edit; btts i macedonia zamkniete z zyskiem tzn. cashout jakies 20 procent zysku. blad taktyczny, czarnogora lepsza w drugiej polowie.

edi; gram czarnogore po 4,1 dnb

edit; 3,9 bo spadlo

edit; czarnogora drugi raz mnie przewiozla xd w pierwszym meczu gralem na nich dodatnie handi hehe xd

edit; moj blad to stawianie na wynik a nie na brak bramki czarnogory i brak btts w tym meczu. kurde nigdy sie nie naucze xd tzn. przewaznie stawiam tylko te typy w tych spotkaniach, bo te zawsze sa niedoszacowane. glupi krzys hehehe
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Poland W - Azerbaijan W







France W - North Macedonia W

mecze na dzisiaj do grania na zywo. wszedzie roznica klas. bede sobie edytowal tego posta i podawal co gram i po jakim kursie i gdzie. jesli chodzi o stawki to wszystko zalezy od tego na co bukmacher mi pozwoli tzn. limit wygranej, ktory wynosi 100e mniej wiecej na zaklad. typy beda dotyczyc braku bramki przez doga i brak btts. kursy beda latac na zywo jak zawsze...

cypr nie piernal z finlandia nie piernie tez z portugalia, ktora chyba jest lepsza od finlandii. estonia pare lat temu hmm 8 chyba czyli w sumie nie pare a kilka miala wieksze ambicje i postawila na rozwoj kobiecego futbolu, ale cos nie pyklo. holandia lubi miec pilke i dominowac nie pozwalajac takim druzynam na nic. albania lubi strzelac bramki tzn niewygodna do grania btts, ale zalezy z kim gra... jak pokazal pierwszy mecz ze szkocja to tutaj marne szanse na gola. francja macedonia w pierwszym meczu we wrzesniu kursy na brak bramki macedonii 1,55 chyba na zywo byly... francuski to top4 swiata polnocna macedonia to nie top.

edit; bukmacher pin-up.bet tam wszystko bede gral.

edit; azerbejdzan u 0,5 kurs 1,39

edit; azerbejdzan u 0,5 kurs 1,43

edit 2 nie udalo sie tego wyzej zagrac niestety ;/

edit; azerbwejdzan u0,5 kurs 1,5


edit; dokladka po 1,52

edit; koniec na ten mecz chyba ze kurs wzrosnie powyzej 1,6 albo w 20 minucie bedzie ponad 1,5

edit; azerbejdzan u 0,5 po 1,54

edit; portugalia zaraz startuje z cyprem... powinna przed meczem pojawic sie oferta na bramki.

edit; hmmm mozliwe, ze pin up nie wystawi tego w ofercie, ale pre mieli to na zywo tez powinni dac.

edit; cypr nie strzeli po 1,43

edit; cypr 0 goli tutaj polowa do wygrania jest kurs 1,43. teraz czekam na wyzsze kursy chyba ze w 20 minucie bedzie ponad 1,4 to zagram ze cypr nie strzeli

edit; ccos sie zacielo w pin up z meczem...

edit; to pewnie przez to, ze marathonbet albo 1xbet nie ma tego poki co live a oni biora kursy i zdarzenia od tych dwoch ruskich hehe

edit; wywalili z oferty poki co... tak jak myslalem oba ruskie nie maja tego w ofercie.

edit; portugalii chyba juz nie bedzie... o 19;30 holandia zaczyna prawdopodobnie 15 minut przed meczem pojawia sie kursy

edit; 1,7 wisi na u 0,5 estonia ale zablokowane shit....

edit; udalo sie 2 razy zagrac po 1,7 u 0,5 stoni

edit; spadlo do 1,37 szkoda ze nie udalo sie jeszcze raz zagrac...

edit; 2x estonia u 0,5 kurs 1,58

edit; estonia u 0,5 jeszcze raz x2 po 1,58

edit; narazie pas jak bedzie po 1,7 badz wiecej to znowu zaladuje, ale watpie...

edit; jeszcze raz jednak po 1,67 zagralem to samo i koniec w tym meczu chyba ze ponad 1,8 bedzie

edit; juz wywalili te opcje kursowe...

edit; https://en.pm-519.info/en/events/netherlands-w-estonia-w-5774899/2 tutaj daja 1,52 jak ktos chce.

edit; o 20;30 pin-up bet nie ma tego meczu w ofercie pre, ale mam nadzieje, ze pojawi sie na zywo. o 21 startuje francja - macedonia i ten mecz mnie bardziej interesuje, bo nie bylo nigdzie kursow pre na btts i moze byc jak w meczu holandia - estonia

edit; ucielo mi posta tzn edycje wyzej... szkocja o 20;30 startuje mialo byc...

adit; pojawila sie szkocja w ofercie, ale kursow brak

edit; brak btts po 1,17 to zdecydowanie za malo... czekam na wzrosty.

edit; macedonia ponizej 0,5 kurs 1,26 do wygrania 50e bo obcieli o polowe mozliwosci

edit; macedonia nie strzeli kurs 1,37

edit; macedonia ponizej 0,5 po 1,37

edit; macedonia nie strzeli kurs 1,4

edit; i juz wywalili ta opcje kursowa, szkoda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Z czystej ciekawości jakie masz limity na to w tym pin up?
Oferta widzę jak 22bet i inne klony które kradły pieniadze
Ciekaw jestem jak z limitami i wypłacalnością?
Dzięki za info
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
100e na wygrana netto z zakladu a potem mi zmniejszyli na 50e jak gram ako to limity chyba 370e tzn na zlotowki to 460 zmniejszyli do 230 a ako ponad 700zl na zaklad. to jesli chodzi o te mecze kwalifikacyjne. a i moge sobie na zywo co mniej wiecej 2 minuty dokladac takze ok jest.

wyplacalem w 5 sekund do wczoraj xd bo teraz wyplata mi stoi i komunikat wyskoczyl


  1. 6.10. If at the time a withdrawal request is made, the sum of all the bets placed by the Customer is lower than the sum of all of his / her deposits, the website administrators have the right to withhold up to 20 % of the amount requested for withdrawal. If such a deposit was made using a bank card, we reserve the right to withhold up to 25% of the amount requested for withdrawal.
  2. 6.11. If at the time a withdrawal request is made, stakes after the most recent deposit are less that the most recent deposit amount, the website administrators have the right to withhold up to 20 % of the amount requested for withdrawal. If such a deposit was made using a bank card, we reserve the right to withhold up to 25% of the amount requested for withdrawal.
to klon betrally i betrally tez bral kursy od ruskich. zobaczymy jak zwyplata.
Post automatycznie złączony:

100e na wygrana netto z zakladu a potem mi zmniejszyli na 50e jak gram ako to limity chyba 370e tzn na zlotowki to 460 zmniejszyli do 230 a ako ponad 700zl na zaklad. to jesli chodzi o te mecze kwalifikacyjne. a i moge sobie na zywo co mniej wiecej 2 minuty dokladac takze ok jest.

wyplacalem w 5 sekund do wczoraj xd bo teraz wyplata mi stoi i komunikat wyskoczyl


  1. 6.10. If at the time a withdrawal request is made, the sum of all the bets placed by the Customer is lower than the sum of all of his / her deposits, the website administrators have the right to withhold up to 20 % of the amount requested for withdrawal. If such a deposit was made using a bank card, we reserve the right to withhold up to 25% of the amount requested for withdrawal.
  2. 6.11. If at the time a withdrawal request is made, stakes after the most recent deposit are less that the most recent deposit amount, the website administrators have the right to withhold up to 20 % of the amount requested for withdrawal. If such a deposit was made using a bank card, we reserve the right to withhold up to 25% of the amount requested for withdrawal.
to klon betrally i betrally tez bral kursy od ruskich. zobaczymy jak zwyplata.


edit; wlasnie przeszla mi wyplata

edit; wyplata na ecopayz 5k pln maksymalnie i przewalutowuje ze zlotowek na euro a mam ecopayz w zl i konto w pin up w zl....

edit; kolejna wyplata przeszla takze wyplacalni sa
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://en.pm-519.info/en/events/serbia-w-kazakhstan-w-5777084/1

zagralem kazachstan nie strzeli i brak btts i serbia wygra do zera. ja mam limity po 8,5e na bet, ale moze ktos nie ma. prawidlowy kurs to 1,2-1,25 co pisalem wyzej. to moj ostatni typ w tym temacie, ostatnia kolejke kazdy obstawia na wlasna reke xd ja o tych meczach nic nie wiem, nie znam skladow, ale nie o to chodzi... to byla wedka a ja wedkarzem jestem dobrym xd dzis caly dzien na rybach bede z bratem, zycze wszystkim duzo usmiechu na twarzy i dobrego dnia xd

ps. parimatch to klon coolbeta
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

https://en.parimatch.com/en/events/georgia-w-malta-w-5860812/1

malta lepsza i z wiekszym doswiadczeniem. gruzinki fartem wprowadzily druzyne do rozgrywek lm i w miare dobry mecz z izraelem. tak sobie mysle, ze te kursy spadna na 2 a jak nie to trudno.

92,6e w parimatch udalo sie zagrac. normalnie mam 8,6e limit na zaklad, ale teraz pozwolili mi na dodatkowy zaklad za 84e do akceptacji. za pierwszym razem odrzucili, ale jak 'kazdy wie...' jezeli bukmacher pozwala ci wysylac bet do akceptacji to robisz to nie raz a sto razy, bo 'kropla drazy skale' i dziala to w betsafe, betsson i unibet...

mam jeszcze 9 meczow na strzeli/nie strzeli, ale wole dawac wedke niz rybe, wtedy ludzie sami moga znalezc valuebety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
macie panowie jakies typki na dzisiaj? jest cos ciekawego co warto zagrac czy juz nie?

edit; ciekawe jaki kurs wystawia jutro na Italy Women vs Israel Women na to co zawsze. zwazywszy na wynik pierwszego meczu moze byc ciekawie i pre i live. moze tez byc nudno i pre i live...
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
macie panowie jakies typki na dzisiaj? jest cos ciekawego co warto zagrac czy juz nie?

edit; ciekawe jaki kurs wystawia jutro na Italy Women vs Israel Women na to co zawsze. zwazywszy na wynik pierwszego meczu moze byc ciekawie i pre i live. moze tez byc nudno i pre i live...
2,3 na brak btts chyba kogos pogielo...

edit; nie ma za co, mozecie juz zamykac z zyskiem opcje krotkoterminowe sa najlepsze haha xd

edit2; wloszki wygraly tak wysoko, bo... ciekawe kto zna odpowiedz...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom