>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EURO 2016 - pomysł na "zmiany"

yanger 100

yanger

Użytkownik
Hej,
tutaj będę wrzucał moje typy dot. ilości zmian na ten turniej, taka mała zajawka. ;)

Zrobiłem sobie szczegółową bazę danych z EURO 2012 odnośnie zmian w meczach, początkowo analizowałem ostatni turniej tzn. MŚ 2016, jednak stwierdziłem że zdecydowanie lepszym wyborem jest EURO, z racji klimatu, drużyn jakie występują.

Skąd ten pomysł? Otóż na turnieju MŚ 2014 w ten sposób zarobiłem bardzo dużo pieniędzy, stawiając konsekwentnie na liczbę zmian 6, po kursach około 1,20-1,35. Było niewiele meczy w których nie było kompletu zmian, z racji tropikalnego klimatu, gęstości powietrza, trudu turnieju, rangi. Euro może się nieco różnić, może być trochę mniej tych zmian, zrobiłem jednak statystyki i na ich podstawie zamierzam coś zarobić a napewno się pobawić ????


Niestety typy będę wypisywał niedługo przed meczem, ponieważ Betsson wystawia kursy na ten zakład właśnie lekko przed spotkaniem, na tę chwilę jest ten zakład tylko na pierwszy mecz turnieju.

#1
Francja - Rumunia

Liczba zmian: 0-4; stawka 0,5j @10,50
Liczba zmian: 5; stawka 1j @4,00


W turnieju Euro 2012 w początkowych meczach była dość mała liczba zmian, o to statystyki:

GRUPA | pierwszy_mecz_pierwszej_kolejki-drugi_mecz_pierwszej_kolejki
Grupa A | 4-5
Grupa B | 5-5
Grupa C | 5-6
Grupa D | 5-6

tal więc w 1 kolejce zaledwie w 2/8 meczach padł komplet zmian, widać drużyny jeszcze trzymały się swoich pierwotnych założeń. Moje założenie jest więc takie, że na zmiany przyjdzie jeszcze czas ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 0

maverick_30

Użytkownik
świetny pomysł. Sam sprawdzę,ale warto grać nie jako AKO tylko w systemie.
U mojego buka jest ilość zmian 0 -4 po kursie 9 !
Tak właśnie za grubo chce kilka spotkań obstawić.
Myślisz że są szanse ?
Ilu zmian maksymalnie może dokonać trener ?
Dziękuję i do usłyszenia ????
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Gram jako single, tak jak w poście wyżej napisałem, na 0-4 zmian w tym meczu złapałem kurs 10. Ilu zmian może dokonać trener? Oczywiście 3 w meczu :) wg. Mnie są szanse, myślę że w pierwszej kolejce trenerzy będą wykonywać mniej zmian, trzymać się jeszcze swoich pierwotnych założeń, jednak granica między 4 a 6 zmianami mozs być tak cienka, że nie ryzykował bym dużych pieniędzy. Zobaczymy jak to będzie w praktyce. Na jutro widzę to tak, że Francja wygra 1:0/2:0 i gospodarze wykonają 2 zmiany a Rumuni komplet zmian.
 
Do góry Bottom