>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocje Etoto free bet bonus i promocje

pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Etoto zrezygnowało właśnie z etotomanii i bonusu 100% na start. Wypromowali się na kanale sportowym do tego stopnia, że poszli w ślady STS, fortuny i w totalną komercję. Z buka z fajnymi kursami, szeroką ofertą i ciekawymi promocjami stali się właśnie gównem na poziomie fuksiarza. Dla mnie wczorajsza wpłata była do nich ostatnią. Szkoda.
i trafiłeś z tym fuksiarzem...
Teraz dokładnie jak u nich cashback 50% dla nowych graczy. Różnica tylko taka, że nie pobierają podatku, więc tu mają przewagę nad dzieckiem Stanowskiego...
 
K 54,7K

kossma

Użytkownik
Nie zgodzę się, robiłem tam może raz depozyt na 20 zł, a co jakiś czas dostaję Freebet 10 PLN po informacji na SMS/E-Mail.
Szczerze gratuluję. Ja od nich jedynie przy rejestracjii środki darmo dostałem. Jestem z Nimi już 4 lata i w przeciwieństwie do chyba wszystkich pozostałych buków, poza marketingiem nie kierują do mnie żadnych ofert. Choćby za apkę coś, albo dla zachęty co do dzisiaj doceniam, zorganizowali jaki konkurs, taki jak np Totalbet prez wiele miesięcy a Forbet do dzisiaj. Żeby od Nich dychę co jakiś czas dostawać....No szacun wielki. Naprawdę.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Wszystkim nie dali,u mnie nie ma.Dawno u nich nie wpłacałam , może dlatego.Wczesniej mieli sporo promocji,teraz cieniutko.
 
Do góry Bottom