>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ETOTO blokuje możliwość wypłaty

sobieslaw 909

sobieslaw

Użytkownik
Czołem!

Proszę o poradę, bo założyłem niedawno konto w etoto i nie jestem w stanie zrealizować pierwszej wypłaty, bo ciągle coś im się nie podoba.

Łącznie wpłaciłem do nich ponad 3000 PLN. Gdy chciałem zlecić pierwszą wypłatę, najpierw się okazało, że nie mogą wypłacić na rachunek karty, z której wpłaciłem, ponieważ przy wpłacie za pomocą karty rachunek nie przypisuje się do konta gracza i należy przesłać potwierdzenie wpłaty - opcja numer 2 poniżej:

1669299694362.png

Przesłałem potwierdzenie w formacie pdf. Nic się nie zadziało, dopytałem więc na chacie. Powiedzieli żebym pisał do nich na maila, a na maila wysłali wiadomość, że na potwierdzeniu nie ma wszystkich informacji (nie napisali jakich) i że mam wykonać przelew na 1 PLN.

1669299801449.png

Zastosowałem się do tego polecenia - oto lista moich wpłat, jest m.in. wpłata kwoty 1 PLN.

1669299907862.png

Po wykonaniu przelewu na 1 PLN byłem już w stanie zlecić wypłatę, rachunek przypisał się do mojego konta gracza. Wczoraj późnym wieczorem zleciłem wypłatę i ku mojemu zdziwieniu została ona odrzucona. Napisałem do nich na chacie i dowiedziałem się tyle, że mam na mailu info w tej sprawie. Na maila otrzymałem polecenie wysłania kolejnego potwierdzenia zawierającego pewne konkretne informacje (imię i nazwisko, nr rachunku, numer karty, datę wydania dokumentu)

1669300160374.png

Wobec tego przesłałem potwierdzenie wykonania wpłaty na 1 PLN. W efekcie przesłałem łącznie dwa potwierdzenia, w pewnym odstępie czasowym:

1669300542040.png

Oto jak wygląda to drugie potwierdzenie przesłane dzisiaj:

1669300868002.png

Jest tu wszystko czego chcieli: imię i nazwisko, numer karty, numer rachunku karty, data.

Zastanawiacie się, co się stało potem? Ponowiłem próbę wypłaty, która znów została odrzucona. Napisałem na chacie, ponownie odpisali żeby pisać na maila. Oto rezultat:

1669301108278.png

1669301196246.png

Na moje pytanie o konkretne powody zablokowania rachunku nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi.

Na koniec screeny z prób wypłaty. Zupełnie nie rozumiem takiego postępowania.

1669299358450.png
 

Załączniki

tool 500

tool

Użytkownik
Nie polecam!
Drodzy forumowicze może się nie znam albo nie doczytałem, ale wczoraj trafiam kupon i nie zostaje mi on wypłacony.

Oto co napisałem do supportu po wczesniejszej rozmowie z konsultantem na czacie.
Pisałem to rano a odpowiedzi nie ma...

Nie został mi wypłacony wygrany kupon nr 4003729794

12.11 Wpłacam 25 zł i dostaje bonus - (SMS z dnia 10.11 ODBIERZ BONUS 100% do 25 zł BEZ OBROTU)
12.11 Stawiam dwa kupony AKO: za 25 zł (przegrany) i za 10 zł (Wygrana 54,20)
12.11 Z ciekawości sprawdzam czy da się wpłacić jakąś kwotę - nie dało się więc zostawiam środki na koncie (Ważne bo w czasie dzisiejszej rozmowy z waszym kosultantem z chatu dostaje informacje proba wypłaty nieuwolnionych środków bonusowych automatycznie anulują bonus)
13.11 Stawiam dwa kupony AKO: za 6,20 zł (przegrany) i za 3 zł (przegrany)
Na koncie jest 60 zł
17. 11 stawiam 9 kuponów na MŚ w Katarze
18.11 dorzucam jeszce dwa zerując konto
23.11 wygrywam jeden z kuponów AKO i środki nie zostają wypłacone
Konsultant twierdzi że każdy kolejny wygrany będzie wypłacony mimo że podaje też info, że na uwolnienie bonusu miałem czas do 19.11


Może wyprowadzi mnie ktoś z błedu że kupon powinien być wypłacony...
 
Do góry Bottom