>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Estonia (Meistriliiga) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Estonia Meistriliiga
FC Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn
Typ: Flora Tallin
Kurs: 1,75
Dzisiaj, chyba pierwszy raz, do analizy wybrałem pojedynek Estońskiej Ligi. Odbędą się derby stolicy. Flora podejmie na Le Coq Arena Levadie. Ja uważam że zwycięsko z tego pojedynku wyjdą gospodarze. Wygrali oni ostatnie pięć spotkań czy to w lidze czy w pucharze. I tak kolejno pokonali: Paide 4-1, Ajax Lasnamae 13-1, Kuressaare 3-0, Sillamae Kalev 4-0 oraz rozgromili w pucharze FC Lelle.Trzydzieści siedem bramek w pięciu meczach musi robić wrażenie. Na swoim obiekcie wygrali siedem z dziesięciu spotkań i stracili tylko siedem bramek. Ich dzisiejszy rywal notuje ostatnio spadek formy. Remis z broniacym się przed spadkiem Viljandi czy porażka z Kalju i to u siebie. Flora wygrywajac ten dzisiejszy zaległy mecz może odskoczyć od goniącej jej Kalju na pięć punktów. A rywal do tytułu gra ostatnio rewelacyjnie. Zatem większa motywację mają gospodarze.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Estonia 2012
Już dzisiaj zaczyna się od nowa Liga w Estonii :!:
JK Nomme Kalju - FC Levadia Tallinn
Już dzisiaj rozpocznie się liga Estonii, w pierwszym meczu o 13:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Kalju a Levadią Talllinn która niegdyś mierzyła się z naszą Wisła Kraków. W zeszłym sezonie zespół zakończył tuż pod kreską pucharową jednak wiele w klubie się działo zmiana właściciela, zmiana trenera, kadry i tak bez końca teraz wszystko się ustabilizowało zespół ma cel walka o mistrzostwo. Drużyna gospodarzy zajęła co prawda drugie miejsce jednak czy w kolejnym sezonie powtórzą to ? Przyznam że ten typ jest na &#39;&#39;czuja&#39;&#39; bo Levadia może namieszać.
Win @@ Levadia @@ 4,50 ⛔
x2 @@ 2,10 ✅ ✅
inne typy :
JK Sillamae Kalev - FC Flora Tallinn 2 @@ 1,60
✅ ✅
Tutaj typ jest pewniejszy mistrz przyjeżdża do słabiutkiego Kaleva... Także pojedynek Dawida z Goliatem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 6

olszyn

Użytkownik
orientuje sie ktos czemu buki wycofali z oferty mecz levadii na dzis na 13? bet365 wycofal, na totomixie nawet nie ma;o bwin ma, nie wiem o co chodzi;p wiem, ze wczoraj byly na pewno
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W BAHu widzę spory spadek na wygraną Levadii z 2.5 -&gt; 1.90. W tym momencie może i warto spróbować na gości jak blokują.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ESTONIA: Meistriliiga
Spotkanie: Levadia - Tallinna Kalev 0:0 ⛔
05.05.2012 16:00
Typ: over 2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365

Analiza: Już jutro o godzinie 16 odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Levadii Tallin i Tallinna Kalev w estońskiej najwyższej lidze. Ekipa gospodarzy to zespół który walczy o mistrzostwo kraju. Aktualnie zajmuje 2 miejsce tracąc do lidera jeden punkt. Mecz z Talliną na własnym boisku powinien przynieść gospodarzą trzy oczka, które mogłyby dać lidera. Historia pojedynków między tymi zespołami pokazuje, że Tallinna Kalev mówiąc żargonem piłkarskim „leży” Levadi. Na 10 pojedynków osiem razy górą byli gracze z Levadii, raz padł remis i tylko jedno zwycięstwo ekipy z Kalev. Warto dodać, że osiem na dziesięć spotkań kończyło się overowym wynikiem. Gospodarze w ostatnich sześciu spotkaniach czterokrotnie kończyli spotkanie z wysokimi wynikami gwarantującymi over, natomiast goście zaliczyli komplet sześciu meczów overowych. Moim zdaniem jutrzejszy mecz zakończy się zwycięstwem Levadii 3:1
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Flora Tallinn - FC Viljandi
Flora Tallinn -2,5 1,90 bet365 ✅

Flora Tallinn - FC Viljandi FT 5:0

Nomme JK Kalju - Kuressare
Nomme JK Kalju -2,5 1,83 bet365 ⛔

Nomme JK Kalju - Kuressare FT 2:0

Trans Narva -Levadia Tallin
Levadia Tallinn 1,56 Betsson ✅

Trans Narva -Levadia Tallin FT 1:2

Równolegle zostaną rozegrane spotkania trójki prowadzącej w lidze estońskiej, która zdecydowanie odjechała pozostałej stawce drużyn, żaden z zespołów Levadia Tallinnnie może sobie pozwolić dzisiaj na stratę punktów i osobiście liczę na to, że właśnie tak będzie, tym bardziej, że ich dzisiejsi przeciwnicy do potentatów nie należą. Stawiam na pewne zwycięstwa drużyn bardzo skutecznych Flory i Kalju u siebie oraz na zwycięstwo wyjazdowe Levadii. Cała trójka jest w tej chwili w bardzo dobrej formie i liczę na podtrzymanie dobrych wyników z poprzednich kolejek. Polecam śledzenie tych spotkań live.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
FC Viljandi - JK Tammeka Tartu 3:2 ✅
Typ: FC Viljandi
Kurs: 1,70
bet-at-home

Tym razem, chyba po raz pierwszy, zdecydowałem się na mecz ligi Estońskiej. Dzisiaj kwadrans przed osiemnastą FC Viljandi zagra na swoim obiekcie Viljandi linnastaadion z JK Tammeka Tartu. Są to obecnie najniżej stojące ekipy w ligowej tabeli. Ja zdecydowałem się postawić dzisiaj na gospodarzy. Wygrywając te spotkanie odskoczą na pięć punktów od dzisiejszego rywala co pozwoli właczyć się jeszcze w walke o uniknięcie spadku a nawet zapobiec barażom o utrzymanie. Viljandi na swoim obiekcie udało się wygrać raz z także walczącym o utrzymanie FC Kuressaare i to aż trzy do jednego, mimo że prowadzenie zdobyli goście. Jeśli chodzi o zespół Tammeka to na wyjexdzie wygrali oni tylko raz. Strzelili zaledwie jedną bramkę tracąc ich aż szesnaście w ośmiu spotkaniach ligowych. Te jedyne zwycięstwo miało miejsce zaraz na poczatku sezonu gdy to pokonali FC Kuressaare. Ostatnie ich cztery spotkania zakończyły się porażkami. Jak więc widać nic niewskazuje na to aby mogli cokolwiek ugrać na wyjeździe. Gospodarzom napewno też doda skrzydeł ostatnie pucharowe zwycięstwo z Jogeva SK Noorus aż sześć do jednego. Ostatni ligowy pojedynek też zakończył się sukcesem w postaci ugranego punktu na wyjeździe z czwartym w tabeli Sillamae Kalev. Więc warto stawiać na gospodarzy.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Paide Linnameeskond - Maag Tammeka - wynik 4:1 ✅
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Stawka: 4/10
Bukmacher: betsafe


Faworytem tego pojedynku i to zdecydowanym jest drużyna Paide Linnameeskond która w lidze zajmuje 6 pozycję jednak zdecydowanie im bliżej do strefy spadkowej niż do czołówki ligi. U siebie bez rewelacji 3-2-4, bramki 8:16. Stracili dość dużo bramek na własnym boisku jak do tej pory strzelając przy tym nie za wiele jednak dzisiaj świetna okazja do poprawienia bilansu bramkowego bo przyjeżdża zdecydowanie najsłabsza ekipa ligi Maag Tammeka na wyjeździe bilans tragiczny 0-1-8 bramki 3:19. Tak więc świetna okazja na zdobycie kilku bramek w tym spotkaniu dla gospodarzy a jak spojrzymy na H2H na 7 spotkań pomiędzy ekipami gdzie gospodarzem była ekipa Paide tylko raz nie było spotkania overowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 10

leniomix

Użytkownik
Estonia - Meistriliiga: Kalju - Levadia

Dzisiaj o godzinie 13:00 dojdzie do ciekawego spotkania w lidze estońskiej.
Zmierzą się ze sobą lider i wicelider. Do rzeczy: Levadia ostatnie 2 spotkania to przegrana u siebie i remis na wyjezdzie. Kalju ostatnie mecze wszystko wygrywa. Patrząc na ostatnie dwa mecze myślę że Levadia złapała lekki kryzys. Przegrana u siebie z 5 drużyną mogło zle wpłynac na piłkarzy przed meczem z liderem.
Typuje tutaj wygraną Kalju 2-0

Tobet
Kalju 2.10
Kalju Handi(0-1) 4.30
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Postanowiłem odkurzyć temat, gdyż moim zdaniem jutro można dorwać ciekawy typ po dobrym kursie:
Mecz: Levadia Tallinn - Flora Tallinn
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365

W lidze estońskiej są tak naprawdę 3 poważne drużyny: Nomme Kalju, Levadia oraz Flora, które dystansują resztę stawki od początku sezonu. Zagrają ze sobą dwie z tych drużyn, więc można powiedzieć, że mamy do czynienia z meczem na szczycie. Dodatkowo to derby.
Dlaczego Flora? Jest to drużyna z kapitalną ofensywą. Zaaplikowała dotychczasowym rywalom 35 bramek w 12 meczach co daje średnio prawie 3 bramki co mecz. Defensywa wielkiego szału nie robi, ale nie jest źle. 10 bramek straconych to nie jest zły wynik. Dodajmy do tego formę, która jest wyśmienita. Po porażce z drużyną Sillamäe Kalev 4 maja, Flora obudziła się i dewastuje kolejnych przeciwników. 3 mecze w lidze = 9 punktów i bilans bramkowy 13:1. Do tego zwycięstwo w wyjazdowym meczu pucharowym z liderem ligi - Nomme Kalju w stosunku 3:1. Robi wrażenie.
Trzeba powiedzieć o minusach tego typu, bo gdyby był to taki świetny typ to kurs na DNB nie byłby tak wysoki. Otóż Flora ma na swoim koncie kompromitującą statystykę. Brak zwycięstwa na stadionie Levadii w ligowym meczu od 17 kwietnia 2005 roku. 8 lat, 18 spotkań i ani jednego zwycięstwa.
Niemniej jednak uważam, że wiara we własne umiejętności po ostatnich, fantastycznych meczach jest wysoka i uda im się odczarować stadion lokalnego rywala.
Nie można podchodzić do typu biorąc pod uwagę tylko sytuacje jednego zespołu. Co można powiedzieć o Levadii? Zespół konsekwentny do bólu, bo nie wygrywają swoich meczów z łatwością. Wszystkie pięć ostatnich spotkań wygrywał strzelając decydującą bramkę po 75 minucie. Męczarnie z zespołami, które były skazywane na pożarcie (kursy na rywali odpowiednio: Paide @7,50; Kuressaare @11,00; Kuressaare @11,00; Paide @9,00; Infonet @8,50) nie świadczą dobrze o zespole aspirującym do mistrzostwa Estonii.
W ostatnim spotkaniu z siódmym Infonetem męczarnie były tak ogromne, że czerwoną kartkę w końcówce obejrzał sprowadzony przed sezonem do zespołu rosyjski napastnik, strzelec dwóch bramek Nikita Kolyaev. Z pewnością jest to może nie ogromne, lecz duże osłabienie Levadii przed derbami, gdyż ogranicza pole manewru szkoleniowcowi gospodarzy. A atak wcale nie jest aż tak mocną stroną zespołu, który nie tak dawno ogrywał Wisłę Kraków w eliminacjach do Ligi Mistrzów. 21 bramek w 12 meczach w tak słabej lidze to nie jest powalający na kolana wynik. Za to pochwalić należy defensorów, bo Levadia to druga najlepsza obrona z siedmioma straconymi golami.
Żeby być fair wobec sugerujących się moją analizą forumowiczów podam jeszcze imponujące statystyki Levadii na swoim obiekcie. Brak porażki w tym sezonie ligowym (5 zwycięstw i remis) oraz brak porażki u siebie od 22.09.2012. Ta data może być jednak troche myląca, bo od tego czasu Levadia rozegrała tylko, albo aż 9 oficjalnych spotkań na własnych śmieciach.
W mojej opinii tylko świetne wyniki Levadii przeciwko Florze oraz jej dobra gra na własnym stadionie sprawia, że Levadia jest tu faworytem. Rozpędzona Flora powinna zapomnieć o przeszłości i pokonać Levadię, która i tak chyba wyczerpała limit szczęścia w ostatnich kolejkach. Każda passa się kiedyś kończy. Nie widzę tutaj zwycięstwa gospodarzy, a typ w stronę gości z opcją zwrotu w przypadku remisu wydaje się kuszący. Warto dodać, że w wypadku zwycięstwa Flory obie drużyny zrównają się punktami, a gdy zwyciężą gospodarze, to odjadą jutrzejszym gościom na 6 punktów. To duży handicap w lidze estońskiej, gdzie poza trzema klubami, które wymieniłem na początku reszta robi raczej za dostarczycieli punktów.
Trzeba też dodać, że bet365 to jeden z nielicznych bukmacherów, który &quot;odważył się&quot; dodać to spotkanie do swojej oferty.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Estonia, Puchar
Olympic Talinn(+7,5) - Tulevik 1 @ 1,90
Bet365

Na dziś wypatrzyłem bardzo nietypowy typ, handicap dodatki, który wynosi aż +7,5. Może się wydawać, że to tenis a jednak. Obie ekipy dzieli jedna klasa rozgrywkowa, ale patrząc na historię gospodarzy to nigdy nie przegrali więcej niż siedmioma golami. Gościom w pucharze nigdy super nie szło, możliwe, że nie przykuwają do tego dużej uwagi. W tabeli w lidze goście zajmują drugie miejsce, będą walczyli o awans, do końca sezonu zostało 5 kolejek i to raczej jest dla nich ważniejsze. Grają mecz w niedzielę, muszą wygrać, a ostatnio nie idzie im najlepiej. Na 5 meczy 3 remisy, jedno zwycięstwo i jedna porażka. Moim zdaniem warto zagrać taki handicap po takim kursie, myślę, że przewaga 5 bramek to max ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
elano07 1K

elano07

Użytkownik
JK Javre- Kussalu 1 handi-1 1,90
Dla Kuusalu powinno to być bardzo trudny mecz. Bedą musieli podróżować dosc wiele kilometrów, napewno wielu kluczowych zawodników nie będzie mogła dotrzeć ze względu na obowiązki w pracy. Takze powinna byc widoczna róznica klas pomiedzy oboma zespołami. Kohtla Järve gra w Esiliiga B 3 poziom i Kuusalu w III liiga 5 poziom rozgrywkowy. Myślę ze gospodarze powinni pokryć handi
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
Typ: Paide Linnameeskond +2
Kurs: 2,20
Buk: Efortuna

Wynik: 1-0
✅
Dzisiaj warto przyjrzeć się meczowi w Estonii: Flora - Paide. Gospodarze za 3 dni grają rewanż w eliminacjach do LE z albańskim Kukesi. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1-1. Trochę wstyd i trzeba będzie poważnie zabrać się do roboty na wyjeździe, więc dzisiaj spodziewam się w miarę lekkiego potraktowania gości. Paide gra dość dobrze w tym sezonie, na wyjazdach w meczach z ich udziałem pada mało bramek, postawili się już Levadii (porażka 0-1). Flora pewnie wygra, ale może oszczędzić kilku graczy, a jeśli nie to nie będą się mocno eksploatować. Paide +2 po 2,20 w fortunie wygląda nieźle.
Cytat z króciutkiej &quot;analizy&quot;, którą wrzuciłem do działu &quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot; podczas, gdy ten temat nie wiedzieć dlaczego był zamknięty.

Teraz powoli, przejdźmy do Head to Head:
Miażdżąca przewaga Flory, która we wszystkich spotkaniach (u siebie i na wyjeździe ma taki bilans z dzisiejszym przeciwnikiem: 16 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek, bilans: 61-8. U siebie: 7 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek i bilans 20-5. Większość pomyślałaby teraz: co za idiota, typ nie ma szans powodzenia. Otóż teraz wielkie zaskoczenie: na te 8 meczów z Florą na wyjazdach Paide pokryło dzisiejszy zakład pięciokrotnie. Całkiem sporo jak na ten szokujący bilans. Wynika z tego jasno, że Paide albo walczy do końca, albo przegrywa wysoko, bez walki. Dzisiaj widzę ten pierwszy scenariusz.
W tym sezonie podobny zakład Flora dała pokryć na swoim terenie 4/8 razy. Paide na wyjazdach 4/5 razy.
W tym momencie warto powiedzieć o wyjazdach Paide Linnameeskond. 5 spotkań: dwa zwycięstwa, trzy porażki, bilans 3:6. Nie strzelają dużo i sami nie dają sobie dużo razy zadać krzywdy. Grali już, o czym wspomniałem wyżej z drużyną pokroju Flory - Levadią i przegrali tylko 1-0.
Flora gra dobrze u siebie. Bilans 6-1-1, bramki: 18:5. Niemniej jednak potrafi zapaść na strzelecką niemoc w meczach ze słabszymi rywalami.

Ważnym aspektem dotyczącym tego spotkania jest również wspomniany wyżej, nadchodzący, czwartkowy mecz Ligi Europejskiej Flory z Kukesi. Mało kto spodziewał się urwania punktów przez gości w tym meczu (na pewno nie bukmacherzy). Oto skrót tego spotkania:
http://www.youtube.com/watch?v=QQyHvAz97FQ&amp;amp;feature=youtu.be
Teraz Flora chcąc obronić honor estońskiej piłki (Narva jest na wylocie po przegranej w pierwszym meczu ze szwedzkim Gefle 0-3) musi uzyskać korzystny wynik na wyjeździe w Albanii. Ten już za 3 dni. Sądze, że dzisiejsze spotkanie jest ważne dla stołecznej drużyny, bo wygrana pozwoli doskoczyć do ścisłej czołówki, lecz nie na tyle, by ryzykować zdrowiem najlepszych zawodników. Spodziewam się absencji kilku podstawowych zawodników.
Niestety: przeszukałem klubową stronę i facebooka, nie mogę znaleźć dokładnych informacji. Niemniej logika nakazuje myśleć, tak jak pisałem wyżej.
Mam nadzieję, że piłkarze z małego miasteczka Paide zrobią swoim fanom prezent w postaci korzystnego wyniku w Tallinnie. Wybrałem ten typ na dzisiejsze popołudnie i polecam go serdecznie i użytkownikom FB ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ostry1555 26

ostry1555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia, Meistriliiga
Spotkanie: Tammeka Tartu- Paide Linnameeskond
Typ:2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Spotkanie estońskiej Ekstraklasy. Skłaniam się tutaj graniu w strone gości. A dlaczego? Głównym wyznacznikiem jest h2h - pozwolę sobie tutaj przytoczyc wyniki ostatnich pięciu meczów obu drużyn. Bilans bardzo korzystny dla Paide, które wygrało 4 z 5 meczów, a jeden z nich zakończył się podziałem punktów. Z kolei jeśli weźmiemy pod uwagę bilans h2h, kiedy Paide grało na wyjeździe - 3 zwycięstwa Paide i 2 remisy. Warto dodac, że ostatni mecz tych ekip zakończył się klęską Tammeka, które poniosło porażkę 2-6, jednak od 6 minuty musiało grac w 10. No i na korzyśc Paide działa również sytuacja w tabeli, ponieważ goście zajmują 5. lokatę(27 pkt), a Tammeka jest na 8. miejscu(18 pkt). W ostatnich 5 meczach goście zdobyli 9 pkt. (3-0-2) przy 7 oczkach Tammeki (2-1-2) - jednak wszystkie punkty zdobyte z zespołami niżej notowanymi. Paide poniosło minimalne porażki z liderem oraz wiceliderem. Polecam!
✅✅✅ 0-1
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
ESTONIA: Meistriliiga
Spotkanie: Kalju vs Kuressaare ⛔
Typ: under 3.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj o godz. 17:00 w Estonii zmierzą się zespoły Kalju i Kuressaare. Ten mecz ma zdecydowanego faworyta i jest nim zespół gospodarzy. Uważam, że pokażą swoim rywalom solidną lekcję gry w piłkę.
Drużyna Kalju jest viceliderem estońskiej Meistriliiga. W dotychczasowych 24 meczach tylko 3-krotnie doznali porażki. Nie licząc spotkań w europejskich pucharach ostatni raz przegrali z Levadią - 15 czerwca. Zawodnicy prezentują dobrą formę.
Kuressaare to kompletny outsider. Plasują się na ostatnim miejscu, zdobyli tylko 10 punktów i dzieli ich ogromna przepaść nad drużyną z 9. miejsca. W lidze w 2013 roku, wygrali tylko 1 spotkanie!
Mimo tak słabej postawy, nie jest to zespół, który traci mnóstwo goli. Spójrzmy na ich 14 ostatnich meczy.

Jak widać, tylko 1 raz w starciach z ich udziałem padło więcej niż 3 gole. Może wydawać się to dziwne, skoro większość meczy przegrywają, jednak można zauważyć, iż te porażki są nieznaczne.
Ciekawą sytuację mamy również u gospodarzy tego spotkania. W ligowych meczach Kalju również nie oglądamy zbyt często ponad 3 bramek. W ostatnich 12 meczach tylko 2 razy tak się zdarzyło.
Jak widać, oba zespoły nie strzelają (i nie tracą) mnóstwa goli. Zwycięstwo, można powiedzieć, że jest pewne. Tutaj nie ma wątpliwości, co do klasy gospodarzy. Jednak nie spodziewam się aż 4 goli i stawiam na under 3.5 po bardzo fajnym kursie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
FC Infonet - Paide Linnameeskond
Typ: 1
Kurs: 3.20

Trochę mnie zaskoczył wysoki kurs na gospodarzy, którzy w tabeli formy z ostatnich 5 spotkań prezentują się zdecydowanie lepiej od Paide Linnameeskond. Poziom obydwu drużyn oceniam na dzień dzisiejszy bardzo podobnie. Bezpieczna 5 pozycja Paide Linnameeskond oraz 6 miejsce FC Infonet, sprawia że obydwie ekipy mogą czuć się spokojnie. Nie spadną z ligi, o mistrzostwo także nie będą walczyć. Mecz oceniam na 50/50, lecz pogram na FC Infonet z racji iż kurs jest po prostu przesadzony. Piłkarze gospodarzy nie stoją na straconej pozycji, a ostatnimi czasy ogrywali u siebie chociażby nieźle grającą Sillamäe Kalev (1:0). Paide przegrało z nimi 3:1. Nie wiem czy jest to najlepszy wyznacznik, ale zawsze jakiś jest. Puchary chyba także odpuściła ekipa gości. Porażka 5 października z czerwoną latarnią ligi Kuressaare 1:0, nie jest powodem do dumy. Drużyna, która jako pierwsza zdobędzie gola, nie nastawi się na atak, a raczej bronienie wyniku. Jeśli Infonet strzeli na początku spotkania, to mecz powinien zakończyć się dla nich pozytywnie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kalju - Levadia over 2,5 @ 1,96✅
Dziś czas na 1/16 finału Pucharu Estonii, zmierzą się w nim dwie najlepsze ekipy tego sezonu, Kalju przegrało rywalizacje z Levadią o mistrza, więc na pewno będę zmotywowani do tego, by pokusić się u Puchar, więc aby to uczynić muszą zagrać dobrą piłkę już z obecnym mistrzem. Kalju nie jest drużyną mega overową, ale w dzisiejszym meczu będą chcieli strzelić pierwsi bramkę, by kontrolować mecz. Na pewno gospodarze dzisiaj są podrażnieni straconą bramką w 90. minucie przeciwko Levadii 3 tygodnie temu, był to mecz, który zadecydował o mistrzostwie...Levadia jest drużyną, która zawsze strzela bramki, podobnie jest w przypadku Kalju. Czy wygrana czy porażka na 33 mecze tylko raz nie trafili do siatki rywali, dziś moim zdaniem będzie bardzo podobnie i spodziewałbym się co najmniej 3 bramek. Kurs bardzo fajny moim zdaniem, a patrząc na H2h to w większości meczach pomiędzy tymi ekipami padał over. Dziś także zapowiada się na ofensywną grę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 1

eis1

Użytkownik
Nadchodzi mecz Levadia Tallinn vs Flora Tallinn zamierzam obstawić Levadie, jak myślicie warto jutro pokusić się o taki typ?
 
walt 33

walt

Użytkownik
Nadchodzi mecz Levadia Tallinn vs Flora Tallinn zamierzam obstawić Levadie, jak myślicie warto jutro pokusić się o taki typ?
Od razu powiem, że patrzę pod względem statystyk. Wg mnie większym faworytem są gospodarze, ostatnio grają równo oraz cały czas wygrywają. Te zespoły bardzo często spotykają się ze sobą w trakcie jednego sezonu. Możemy zwrócić jednak uwagę, że gospodarze cały czas są górą co nie znaczy, że nie będzie pierwszego przełamania ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom