>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ESL ONE NEW YORK [30.09-02.10.2016r.]

Status
Zamknięty.
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
W zależności od mapy Astralis 2.37 lub Astralis +2.5 za 2.00 na Bet365.
@EDIT
Mapa Overpass, po cichu przy veto liczyłem na dusta ale niestety. Mecz bo1 więc nadal skłaniam się do handi w Astralis, mecz 50/50.
 
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
Astralis vs SK
Godzina: 01:50
Typ: Astralis @2.37
Bet365
SK męczyło się z g***o grającymi Optic. Nie wiem czy grali za bardzo na luzie, czy nie idzie im gra. Astralis pokazało niesamowita psychikę robiąc comebacka z 13:5. Duńczycy świetna gra awp, świetne zgranie. Taco bez formy, jeśli nie będzie strzelał znowu to będzie to duże osłabienie. Każda drużyna ma swój czas, sk już wygrało swoje, teraz kolej na europejskie teamy. Idę low w stronę Duńczyków.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ja tu z drugiej strony idę w zwycięstwo Sk, ale dopiero po pierwszej połowie jak Astralis po ct ugra trochę rund i kurs skoczy. Mimo wszystko Sk na overpassie są bardzo mocni
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
W zależności od mapy Astralis 2.37 lub Astralis +2.5 za 2.00 na Bet365.

@EDIT
Mapa Overpass, po cichu przy veto liczyłem na dusta ale niestety. Mecz bo1 więc nadal skłaniam się do handi w Astralis, mecz 50/50.
Brazylijczycy nie lubią grać Dusta 2, w przeciwieństwie do Duńczyków.

Nie ma sensu grać meczu CS-a nie znając mapy na jakiej odbędzie się mecz. Chciałem grać na Liquid vs NAvi, ale jak zobaczyłem, że będzie Mirage to odpuściłem, bo to nie jest mapa Amerykańców.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Dzisiaj jeszcze jest mecz liquidów (runda 3) z jakimś zespołem który będzie miał statystyki 1-1. Trzeba poczekać chwilę, a co do meczu Sk Astralis, udało się złapać 2.50 na Sk, a było już 4.00 no ale i tak jest nieźle
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ostatni mecz Virtus Pro - Liquid
Mapa Mirage, bet jeszcze nie wystawił kursów ale Virtus powinni to wziąć
Virtus Pro -3.5 @1.83 6/10

✅ ✅ ✅
tutaj juŻ odbyło się bez niespodzianki i virtusi pewnie wygrali mecz 16:8
 
M 1

mediev

Użytkownik
kurs 1.4 na VP w ogole nie zacheca, z kolei na pinku 3.1 na liquid to jest male value i moga zaskoczyc w mojej ocenie, lekko pobieram
to jest bo1, wszystko moze sie zdarzyc, kwestia paru akcji,clutchy 3.1 mega kursiwo
3.1 pinnaclesports
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Co sądzicie panowie o dzisiejszych meczach?
Optic vs G2
Astralis vs Fnatic
Navi vs SK
Skoro zadajesz takie pytanie, to dobrze by było, żebyś napisał też jak Ty to widzisz./Macko18
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Optic vs G2 zalezy jaka mapa
Astralis vs Fnatic mimo wszystko gram fnatic
Navi vs SK od mapy
Dlaczego fnatic? Jakie argumenty? Coś więcej o tych dwóch pozostałych meczach?/Macko18
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
mecz: Fnatic- Astralis
Godzina: 18:30
Typ:
Fnatic wygra @2.20 3/10 ✅ ✅ ✅
Fnatic +2.5 @1.83 4/10
✅ ✅ ✅
Fnatic pierwszy mecz przegrał z Virtus Pro, które jest w genialnej formie. Przegrali wtedy 2 pistoletówki co miało duży wpływ na początkowe rundy po obu stronach. Następnie jednak wręcz zmiażdżyli Team Optic, które wcale nie jest takie słabe jak mogłoby się wydawać. Widać było że im zależy i że chcą tutaj zajść daleko.
Duńczycy z drugiej stronie grają bardzo niepewnie, raz mają przebłyski i grają genialnie a za chwilę przegrywają &quot;wygrane&quot; już rundy tak jak to miało miejsce wczoraj z bardzo słabo dysponowanym G2 Esports. Myślę, że nic sie tutaj nie zmieni w ich grze i w dalszym ciągu będziemy widzieli przestoje w ich grze oraz dziwne zagrania z ich strony, a Fnatic takich błędów nie wybaczy. Ostatnie 2 mecze rozgrywane online padły łupem Astralis po zaciętej walce i dogrywce, jednak tutaj jako że nie gramy online to idę w stronę Fnatic.
2. AKO @2.50⛔ ⛔ ⛔ Chociaż bet mi rozliczył spotkanie G2 na plus ????
G2 Esports @1.40 ⛔ ⛔ ⛔ Chociaż bet mi rozliczył spotkanie G2 na plus ???? , pewnie później skorygują
Fnatic +2.5 @1.83
✅ ✅ ✅
G2 jak przegra to odpada z turnieju. Mimo tego że są bez formy w dalszym ciągu jest to dużo lepszy zespół niż optic, wystarczy że shox i smithzz wskoczą na swój poziom i będzie pogrom
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
#1
OpTic vs G2
Godzina: 17:00
Typ: low na optic @2.75
Optic potrafi zagrać dobry mecz, g2 ewientnie bez formy na turnieju

#2
Astralis vs Fnatic
Godzina: 18:30
Typ: Fnatic @2.20
Mecz zapowiada się ciekawie, Szwedzi przegrali pierwszy mecz z Virtus Pro, gdzie przegrali obie rundy pistoletowe, później jednak zmiażdżyli Optic Gaming i widać było, że mają chęć osiągniecia na tym turnieju naprawdę dużo.
Duńczycy na tym turnieju prezentują się jak w Online, czyli niepewnie, mają przebłyski, widać, że są drużyną z scisłej topki, jednak popełniają oni bardzo dużo błędów, co się na nich mści.
Moim zdaniem to będzie wyrównane spotkanie, myślę, że może to być podobne do jednego z tych, które rozgrywali niedawno Online.

#3
Na&#39;Vi vs SK
Godzina: 20:00
Typ: SK @ 1.57
SK oraz Na&#39;Vi jako jedyne zespoły maja po 2 wygrane mecze. Swietna gra navi, pokazuja klase. SK wygrane dwa mecze bez ugrania żadnej pistoletówki, jest u nich forma, 1 wygrany pistol to 3rundy za darmo. Oddali łącznie 6 rund w kazdym meczu ale i tak wygrywali. Stawiam low na SK.
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom