>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eredivisie 19 kolejka - typy/analizy/komentarze

Status
Zamknięty.
michauek 233

michauek

Forum VIP
26 grudnia 2006

Feyenoord - PSV
Willem II - Excelsior
Groningen - Sparta

27 grudnia 2006

Den Haag - Waalwijk
Utrecht - Heracles
Breda - Vitesse
Nijmegen - Heerenveen
Twente - Alkmaar
Ajax - Roda
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
[center:350d014fb7] Feyenord - PSV [/center:350d014fb7]
Mój typ: 2 (2.20)
Bezpieczny: X2 (1.28)

PSV w tym sezonie to monstrum niszczące wszystko po drodze. 49 zdobytych pktów na 54 możliwe, a ostatnie punkty stracili 2 miesiące temu. W tej chwili ich passa wynosi 12 zwycięstw z rzędu, a bramki nie stracili od ponad 900 minut ! Feyenord jest obecnie na 5 pozycji z 14 punktami straty do PSV. Wbrew pozorom ostatnio dobrze radzą sobie w lidze, na ostatnie 10 meczy wygrali 8. Na własnym stadionie także grają bardzo dobrze; na 10 meczy wygrali 8 meczy i 1 zremisowali. Jednak PSV w ostatnich 10 meczach wszystkie wygrał, mało tego - strzelili 33 gole i nie stracili żadnego !! Wyjazdowa statystyka PSV to 7-1-1, 15 strzelonych i tylko 3 stracone. Ogólnie PSV w całym sezonie stracił dopiero 6 bramek , a Feyenord aż 34 - czyli ponad 5 razy więcej. Tak więc jak widzimy głównym problemem Feye jest ich młoda defensywa. Jednak sytuacja w Feye powoli zdaje się stabilizować, w meczu z PSV niepewny występu jest tylko Serginho Greene, a do składu wrócili Drenthe oraz Buijs. Z kolei w ekipie PSV kontuzjowany jest ich najlepszy napastnik Farfan, jednak ma godnego następcę - Kluiverta. Mecz dość cięzko do obstawienia; niedzielne niespodzianki w Eredivisie pokazały, że w tej kolejce w Holandi może zdarzyć się naprawde wszystko. Mimo wszystko dla mnie na dzień dzisiejszy PSV jest tutaj faworytem a kurs 2.20 (sts) jest bardzo atrakcyjny.

Ostatnie 5 meczy Feye u siebie:

Feyenoord - Sparta Rotterdam 3:2
Feyenoord - den Haag FC 3:1
Feyenoord - Heerenveen 4:3
Feyenoord - Alkmaar AZ 3:2
Feyenoord - Arnheim Vitesse 2:1

Ostatnie 5 meczy PSV na wyjeździe:

Groningen - Eindhoven PSV 0:2
Arnheim Vitesse - Eindhoven PSV 0:1
Ajax Amsterdam - Eindhoven PSV 0:1
Waalwijk RKC - Eindhoven PSV 0:3
Alkmaar AZ - Eindhoven PSV 1:3
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja powiem pare słów na temat tego meczu .Widać jaką długą passe maja gracze PSV i na nich coraz bardziej ciazy lekka presja &quot;wygrywać wszystko&quot;.Jednak racja ze gospodarze tracą naprawde dużo bramek i to po bardzo głupich błedach.Jesli PSV bedzie prowadziło 1-0 ta sadze ze Feynord stac na wyrównanie bo bardzo czesto sie tak dzieje w ostatnich meczach wygrywali po golach zdobydych naprawde w samcyh końcówkach.PSV kiedys musi sie potknąć i sa jakies szanse ze w tym spotkaniu.Jednak jesli chodzi o obstawianie to mecz jest to no bet.A na over to tez moze byc róznie bo jak kolega wspomniał goscie tracą bardzo mało goli.To tyle co chciałem powiedziec o tym meczu.

poZDro fcbialas
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
FC Utrecht - Heracles Almelo

Utrech to jest zespół własnego boiska, w tym sezonie na własnym terenie zdobyli 20 punktów gdzie na wyjazdach tylko 4! Heracles z meczach wyjazdowych zdobyli... JEDEN punkt! Ten bilans mówi chyba sam za siebie!!! Utrecht to solidne ekipa która u siebie pokonała Feyenoord...Almelo chyba nie ma czego szukać ;-) Ale to jest piłka....
 
J 0

jezyczek

Użytkownik
FC Twente - Alkmaar AZ

W AZ podobno maja nie zagrac Opdam, Koevermans, Gudjonsson, Luijckx, Steinsson.
Koevermans to najlepszy strzelec zespołu, strzelil 13 bramek. Jesli on by nie gral, to AZ moze miec powazny problem. Reszty teoretycznie nieobecnych - nie znam.
Natomiast w Twente pazuje za kartki Heubach. Twente to druzyna wlasnego boiska. U siebie odnosla juz 8 zwyciestw z czego 6 zwyciestw z rzedu!!! Alkmaar na wyjazdach radzi sobie bardzo. Z 9 meczu wygral 7!! Jednak jesli problemy AZ potwierdza sie, moim faworytem bedzie Twente

Ostatnie wyniki obu zespołow
2006-09-17 AZ Alkmaar 2-2 Twente
2006-04-12 AZ Alkmaar 0-0 Twente
2005-12-10 Twente 1-3 AZ Alkmaar
2005-05-15 Twente 3-0 AZ Alkmaar
2004-12-11 AZ Alkmaar 5-0 Twente
2004-02-28 Twente 4-1 AZ Alkmaar
2003-08-22 AZ Alkmaar 3-0 Twente
2003-03-01 Twente 0-0 AZ Alkmaar
2002-10-26 AZ Alkmaar 1-2 Twente
2002-03-30 AZ Alkmaar 0-2 Twente
2001-12-15 Twente 0-0 AZ Alkmaar
2001-04-28 Twente 1-0 AZ Alkmaar
2000-10-27 AZ Alkmaar 5-0 Twente
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Znalazłem na Polskiej stronie inforo i AZ faktycznie ma dużżżo kontuzji m.in bramkarz w gospodarze tylko ten zaiweszony za kartki i jeszcze jeden zawodnik ale On juz dluzej poza gra jest ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
W Az nie zagar dzisaj podstawowy bramkarz Joyel Didulica i rezerwowy bramkarz Khalid Sinouh w trybie natychmiastwym scigneli 36 letniego Ronalda Waterreusa którego gra jest jedna wielka niewiadomom. Nie zagra filar obrony Az Barry Opdam i Gretar Steinsson. Moim faworytem jest tutaj Twente chodz polecał bym bardziej over 2.5 gola
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
FC Twente - Alkmaar AZ

Jesli chodzi o ten mecz to juz wczoraj zastanawiałem sie czy dac na Twente po mojej analizie do tego potem doszły te info o kontuzjach sporych u gosci.Ale zaczne od poczatku.Popatrzyłem na mecze twente u siebie i zobaczyłem nieprawdopodobna sprawe na 9 meczy u siebie wygrali 8 i odniesli jeden remis.Odniesli miedzy innymi zwyyciestwo z PSV a była to ich jedyna porazka jak narazie.Wiec widac potencjał Twente u siebie moga wygrać z każdym.Dawno nie widziałem tak grajacej drużyny u siebie pozornie bedac sredniakiem.Widac ze to typowa druzyna swojego boiska jednak w pierwszym meczu z AZ w tym roku zremisowali 2-2.Jednak jesli chodzi o Alkmar to na wyjazdach w tym sezonie na wyjazdach wygrali 7 spotkan przegrali raz z Feynordem i odniesli remis z Ajaxem.Widać ze sa mocni na wyjazdach.Lecz faktem ktory moze byc ważnym faktem bedzie to iż w przeciągu 6-7 dni rozegraja 3 spotkania i sadze ze bardziej oba kluby skupia sie na meczach u siebie.A twente na bank sie zmobilizuje bo wie ze na wyjazdach im idzie troche gorzej i u siebie musza zdobywac komplety punktów aby byc wysoko w stawce.Co do kontuzji to sadze ze moga byc to rzeczywiscie kontuzje lecz zawodnicy beda odpoczywali bo jak juz spomniałem maja sporo meczy w krótkim okresie czasu ale nie zagraja prawdopodobnie Barry Opdam, Danny Koevermans, Kees Luijckx, Grétar Steinsson , Khalid Sinouh.
Opdam, Steinsson oraz Koevermans najlepszy strzelec zespołu.Jednak troche zastanawiaja mnie kursy nie pamietma dokładnie ile było wczoraj an Az ale na bg było gdzies kolo 2.40 a dzis patrze ze jest 2.18 czy to jest pod pucha ze strony buków czy wiedza o czyms lepiej ??Moim zdnaiem to pierwsze chca podpuscic wielu graczy bo zazwyczaj ktos patrzy o spadły kurs to na bank wejdzie.Moze i tak bedzie tym razem.Lecz kurs 3.00 na Twente bardzo mocno kusi .Mam nadzieje ze komus pomoze moja analiza .

Bezpieczny typ 1x (1.56)
Ryzykowny typ 1 (3.00*)



poZDro fcbialas
kursy betgun
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom