>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

English Open 2022 (12-18.12.2022)

Status
Zamknięty.
Pablito91 469,7K

Pablito91

Użytkownik
Kurcze wszyscy idą w tego kangura a ja mam wątpliwości. Aż jestem w szoku, że pomiędzy obydwoma zawodnikami tej klasy w bezpośrednich spotkaniach jest taka przepaść. W ostatnich 15 potyczkach aż 13-2 jest dla Robertsona. Owszem wczoraj zagrał bajecznie, ale wszystko zależy od dyspozycji dnia. Niekoniecznie dzisiaj odrazu wejdzie na wysokie obroty. A Mark to zawsze Mark. Potrafi odwracać mecze a Neil też ma przestoje. Z O'Connorem potrafił przegrać 4 frejmy z rzędu oraz w pierwszej rundzie z młodym chińczykiem również potrafił oddać z 3:0 na 3:3. Ja ide w tym spotkaniu w ilość rozegranych frejmow i obstawiam, że będzie ich przynajmniej 10. 2.15 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +584
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nie ms aż takiej przepaści w h2h na przestrzeni lat .Bilans zaczyna się od sześciu zwycięstw Selbiego z rzędu przepaść jest tylko w ostatnich latach
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Brecel -Allen powyżej 9,5 - 2,05 Fortuna
Powyżej 2,5 setki w meczu - 2,84 Fortuna

Wyżej pisałem że dla mnie faworytem jest Belg. I tego nadal się trzymam. Jednak nie sądzę aby tu miała być dominacja jednego zawodnika. Przy ofensywnym stylu gry obu będą okazję do punktowania po obu stronach. Wbicia na długich bilach też dobrze funkcjonują. Uważam,że zapowiada się nam bardzo dobre widowisko.
Co do setek w meczu to jeśli liczę że na długi mecz i widzę w nim dwóch ofensywnych graczy to samo przez sie prosi się o granie na wysokie brejki. 3 setki w 10,11 partiach? Jak dla mnie możliwy scenariusz a do tego kurs zachęcający żeby spróbować.
Allen póki co 5 setek, Brecel 3 setki i kilka brejkow 90+. Patrząc że dzisiaj zapowiada się większą ilość partii to liczę że zobaczymy kilka setek.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Allen - Brecel
Each Player Over 1 Century
kurs 10 williamhill

w meczu Robertson Selby było blisko Selby 2 setki Robertson jedna ale były sposobnosci i szanse na 3-4 setki
Mam nadzieję że drugi półfinał bedzie rownie atrakcyjnym widowiskiem a może i lepszym
Kurs kuszący na co majmniej 2 setki z onu stron .Dystans i forma obu graczy też jest no zobaczymy .
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Allen - Brecel
Each Player Over 1 Century
kurs 10 williamhill

w meczu Robertson Selby było blisko Selby 2 setki Robertson jedna ale były sposobnosci i szanse na 3-4 setki
Mam nadzieję że drugi półfinał bedzie rownie atrakcyjnym widowiskiem a może i lepszym
Kurs kuszący na co majmniej 2 setki z onu stron .Dystans i forma obu graczy też jest no zobaczymy .
Polski buk żaden nie ma takiego zakładu z podobnym kursem? Szukam ale nie widzę nigdzie póki co
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nie wiem ja mieszkam za granicą , szczerze mówiąc mam nawet problemy z wejsciem na strony polskich buków !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +834
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Selby ślizga się strasznie po tym turnieju a mimo to jest w finale ale po tym co prezentuje Brecel myśle ze wkoncu ktoś utrze mu nosa h2h słabe ale czas na jakieś łamanie kurs 2.5 ?
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Finałów się nie stawia. Finały się ogląda delektując się gra najlepszych zawodników. Coś w tym jest. Jednak dzisiaj postanowiłem zagrać.

L. Brecel wygra 2,50 Fortuna

Belg gra bardzo dobrze. Co najważniejsze na przestrzeni tygodnia równo. Miewa chwilę słabsze ale to normalne. Jednak po dwóch , trzech słabszych zagraniach potrafi szybko przełamać niemoc i wbić genialna bilę. Nie boi się podejmować ryzyka. Ale co ważne wczoraj z Allenem i we wcześniejszym meczu z Trumpem mimo wielkich chęci pozostania przy stole wygrywał rozsądek i mądrość gry gdzie grał odstawna. A jeszcze kilkanaście miesięcy temu by atakował te bile bez zastanowienia. Co widzę w Brecelu to większą dojrzałość przy stole i kulturę gry. Wielki potencjał oby tego nie zmarnował.
Selby jak ktoś śledzi turniej to powie że się ślizga z meczu na mecz. Tak było do wczoraj do wyniku 1-3 i regulaminowej przerwy. Po przerwie wyszedł całkiem inny Mark. Który atakował, ofensywie nastawiony który nie miał nic do stracenia. Rywal swoją niedyspozycja mu jeszcze pomagał i go budował.
Kursy nie przedstawiają obecnej dyspozycji zawodników. Kolejny raz idę w stronę Brecela. Oby finał nie zwiódł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +584
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom