>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elminacje Ligi Mistrzów 1 runda

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już dzisiaj zaczynają się eliminacje ligi mistrzów :

FC Olimpi Rustavi - FC Astana 17-07-07 16:00 1,55 3,90 4,40 (7)
Linfield FC - IF Elfsborg 17-07-07 18:00 3,75 3,75 1,70 (7)
S.S. Murata - Tampere United 17-07-07 20:45 11,50 6,00 1,15 (2)
F91 Dudelange - MSK Zilina 17-07-07 18:00 7,75 6,25 1,20 (7)
Apoel Nicosia - Bate Borisov 17-07-07 18:00 1,45 3,75 6,00 (7)
Derry City - Pyunik Yerevan 17-07-07 18:00 1,55 3,60 5,00 (7)
FH Hafnarfjordur - HB Torshavn 17-07-07 18:00 1,20 6,00 8,00 (7)
FK Khazar Lenkoran - NK Dinamo Zagreb 17-07-07 18:00 7,00 5,50 1,25 (7)
FK Zeta Golubovci - FBK Kaunas 17-07-07 20:00 1,75 3,30 4,00 (7)
Marsaxlokk FC - FK Sarajevo 17-07-07 18:00 7,75 6,25 1,20 (7)
NK Domzale - KF Tirana 17-07-07 18:00 1,30 4,80 6,80 (7)
Sheriff Tiraspol - FC Rangers 17-07-07 18:00 1,10 7,50 12,50 (2)
The New Saints - FK Ventspils 17-07-07 18:00 3,50 3,75 1,75 (7)


Zapraszam do dyskusji oraz analiz , suche typy będą usuwane i nagradzane.
 
manieq12 0

manieq12

Użytkownik
Wt 17/07/07 20:45 Linfield - IF Elfsborg
Liga Mistrzów 2 1.60 expekt
Elfsborg moim zdaniem jest drużyną lepszą i bardziej doświadczoną
W rozgrywkach ligowych radzą sobie dobrze i myśle ze już dziś będą chcieli zapewnic sobie awans do następnej rundy ????
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Takim pewniakiem jest dziś zdecdowanie Dinamo Zagrzeb, kurs nie taki maly bo 1,30 w (milenium) warto na nich dac, mysle ze w koncu beda chcieli sie pokazac i zaistneic jakos na europejskich boiskach.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Derry-Piunik propozycja 1 ⛔ śmiech na sali 0-0 z amatorami hehe

Dzisiaj godz 20.45 stadion Brandywell Stadium w Derry gdzie miejscowi obrońcy tutułu Irlandzkiej Ekstraklasy podejmą mistzów Armenii .Piunik jest liderem armeńskiej ligi z 31 pkt po 13 kolejkach i ma 2 pkt przewagi nad drugim zespołem.Derry zajmuje w obecnym sezonie po 17 kolejkach 7 miejsce z dorobkiem 21 pkt i ma jeden mecz zaległy .

Z tego co sie dowiedziałem Irlandczycy mają problem z bramkarzami :....Ola Tidman and Dave McEwan are all out injured.Zagrają obywdaj najlepsi zawodnicy Kevin McHugh snajper i największa gwiazda zespołu ,prawy pomocnik Gareth McGlynn zdobywca dwóch bramek w poprzednim meczu i Mark Farren partner McEwan&#39;a w ataku.Właśnie ci trzej zawodnicy stanowić będą o sile w dzisiejszym meczu.

Derry powinno ten mecz wygrać bo wyjazd do Armenii może okazać sie cięzki czego dowodem jest parny klimat(zupełnie odmienny niż w Irlandii) oraz to że coraz ciężej gra sie z outsaiderami europejskimi a zwłaszcza u nich na stadionach.
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
FBK Kaunas - Zeta Golubovci-1 (pierwszy mecz 3-1 dla Zeta) ✅
2.0


W pierwszym meczy tych drużyn niespodziewanie Kaunas przegrał na wyjeżdzie 1-3. Teraz czas na rewanż bo szanse na awans nadal są w zasięgu. W tym sezonie mistrzowie Litwy grają bardzo skutecznie i dobrze na własnych śmieciach (8-3-1, 35-7). Za gospodarzami przemawai również fakt, że sąw tej chwili bardziej ograni od swoich rywali. FBK w tym seoznie rozegrało już 20 spotkań podczas gdy Zeta skończyła ligę 26 maja czyli 2 miesiące temu. Gospodarze wygrali 66% swoich meczy domowych, 25% zremisowali, a tylko 8 przegrali. Bramki nie stracili w 6 spotkaniach domowych,a skutecznośc strzelania bramek wygląda następująco: średnio gola strzelają co 31 minut, a tracą go co 155minut! Goście na wyjazdach w zeszłym sezonie w lidze wygrali 56% swoich meczów, 25% zremisowali i 19% przegrali. CZyste konto zachowali w ośmiu meczach. Bramkę strzelają co 51 minut, a tracą ją co 144minuty czyli też bardzo dobry wynik. Moim zdaniem mistrzowie Litwy FBK Kaunas wygrają to spotkanie domowe , ale czy stać ich na dwubramkową wiktorię nad rywalami i przejście do następnej fazy, gdzie zmierzą się ze szkockim Rangers? To się okaże ok. godz. 21. Start meczu - godz. 19:00. Pozdrawiam.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ :gool:
 
H 0

hamprej23

Użytkownik
Zdecydowanie na dzisiaj FBK z zeta. Kursy spadaja na fbk obecnie okolo 12,77% od podstawy uważam , że coś w tym musi być i jednak Fbk wygra a byc może i awansuje dlatego niewiem czy nielepiej grac ich po awansie kurs około 2,7!

:zy3ou:
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: FBK Kaunas - FK Zeta
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt
Analiza: Patrząc na wszystkie pary eliminacyjne, nie wiadomo do końca jak to będzie. Same nazwy czasem wydają się nam nieznane, co skutkuje potem w różnego rodzaju przegranej, lecz pewnie zdarzały się wygrane (grat. ;-)) :grin: Ja osobiście odpuściłem sobie pierwsze mecze rundy kwalifikacyjnej, lecz na rewanże zamierzam już wziąć udział w zakładach. Jedynym spotkaniem, które udało mi się wybrać spośród tych wszystkich par jest mecz FBK Kaunas - FK Zeta. Przed tygodniem w meczu rozegranym w Podgoricy reprezentantująca ligę Czarnogórską Zeta niespodziewanie wygrała z FBK Kaunas 3:1. Wynik tym bardziej zaskakuje, że to goście są faworytami do &#39;przejścia dalej&#39;. Zeta to debiutant w europejskich pucharach. W poprzednim sezonie drużyna w której występują sami Czarnogórcy, wywalczyła pierwszy w historii tytuł mistrzowski. Pierwszy mecz mógł inaczej się potoczyć, lecz wszystko raczej przez czerwoną kartkę w 26 minucie dla zawodnika gości (dla Valkanova). Tak więc, Zeta grała z przewagą jednego piłkarza prawie cały mecz! W dzisiejszym spotkaniu myślę, że Litwini wyciągną wnioski z pierwszego meczu i odeślą debiutantów do domu z kilku bramkową zaliczką. Przecież, Kowno to nie byle jaka drużyna-walczyła tak nie dawno z takimi drużynami jak Celtic czy Liverpool. Gospodarze mają z pewnością większy potencjał i stawiam, że dziś go wykorzystają.

tekst po części zapożyczony od typera-DjSosna. dzięki 8)

Wynik: 3:2 ✅
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
widziałem ten typ na blogu DJa i potem jak zobaczyłem ze tutaj też jest popularny to wskoczyłem do tego pociągu i na szczęście Kaunas nie zawiodło :spokodfhgfh: troche mi ich szkoda bo drugą bramke stracili w 90min a gdyby było 3-1 to potem dogrywka i pewnie awansowali by dalej...no cóż, brak koncentracji i odpadli. Tak czy inaczej, ważne że nasz typ WIN :grin:

Zobaczymy niedługo jak nasz Zagłębie będzie walczyło...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
FC Pyunik vs Derry (awans) 1, 1.80 Bwin || 1.93 Profesjonał

Analiza: Liga armeńska gra już od jakiegoś czasu. Pyunik jak na razie zajmuje 2ą pozycję z małą stratą do lidera. W ostatnich 3ech meczach na własnym boisku przegrali tylko raz, z liderem, reszte wygrali. Pyunik jak awansuje do dalszej fazy to będzie ich wielki sukces. Jak wiadomo Armeńczycy lubią sprawiać niespodzianki (np. z Polską) i warto postawić tutaj kase.

Derry gra w tym sezonie strasznie nudny futbol. W tabeli są ledwo na 7ym miejscu, a ostatnio na wyjeździe im też nie idzie: 1-1-1. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami było 0:0. Dzisiaj uważam, że Pyunik da z siebie wszystko i wygrają to spotkanie.

Stake: 6/10
✅ Pyunik Awansował ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom