>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje ME 12.09.2007

Status
Zamknięty.
cerber 2

cerber

Użytkownik
A w środe już nastepne mecze eliminacyjne:

[center:c043231c42]
Kazachstan - Belgia

Finlandia - Polska

Portugalia - Serbia

Andora - Chorwacja

Macedonia - Estonia

Anglia - Rosja

Słowacja - Walia

Cypr - San Marino

Czechy - Irlandia

Norwegia - Grecja

Turcja - Węgry

Bośnia i Hercegowina - Moldau

Litwa - Wyspy Owcze

Ukraina - Włochy

Francja - Szkocja

Bułgaria - Luksemburg

Słowenia - Białoruś

Albania - Holandia

Dania - Lichtenstain
[/center:c043231c42]



Zapraszam do pisania swoich spostrzeżeń/typów do tych meczy oczywiście z uzasadnieniem.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
[center:c34ac716af]Portugalia - Serbia[/center:c34ac716af]

Mecz naszej grupy.W sobote nasza reprezentacja zmierzyła sie z,tak jak wszyscy zakladali, lepszą Portugalią.Jednak to co pisałą portugalska prasa &quot; tylko Polska wie,jak z nami grac&quot; sprawdziło sie.Nasi piłkarze pokazali,ze nawet na boisku wicemistrzów europy są w stanie sprawic niespodzianke.Dla Portuglaczyków będzie to niełatwe spotkanie.Zajmują oni 3 pozycje,ale Serbia plasuje sie na 4 pozycji z tylko punktową stratą.Polska i Finlandia zajmują kolejno 1 i 2 miejsce,ale mają rozegrane o 1 mecz wiecej.Gospodarze na początku eliminacji gromili na własnym stadionie.Wyniki 4:0/3:0 moze z nie najlepszymi drużynami,ale robiły wrażenie.Na wyjazdach drużyna sobie kompletnie nie radziła.Porażka z Polska 2:1 czy chociażby ostatni remis jednobramkowy z Armenią to nie były dobre wyniki.Jeżeli Portugalczycy dalej beda osiagac takie wyniki mogą pożegnac sie z EURO,a jak pamiętamy to ekipa,która zajeła 2 miejsce w poprzednich rozgrywkach.Serbia również ostatnio sie nie popisuje.W sobote byli zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Finami,a nie zdołali nawet strzelic bramki i mecz zakonczył sie wynikiem 0:0.Z Belgią(którą do tej pory wszystkie lepsze drużyny bez problemu ogrywały) także im sie nie powiodło.Co prawda udało im sie strzelic 2 bramki,ale jak to w piłce jest kto strzeli wiecej,ten wygrywa i mecz zakonczył sie wynikiem 3:2.Może ktoś powiedziec,ze jednobramkowa porażka to nie tak zle,ale Serbia bramki strzelała w 87&#39;(Dembele na 3:1) i 90&#39; (Kuzmanovic na 3:2).W tym spotkaniu bukmacherzy stawiają Serbie na podobnym miejscu jak Polske.Kursy wachają sie w oklicach 1.4/1.5.Jednak ja ME w 2008 r. nie wyobrazam sobie bez Portugalii i przy ponad 60 tysięcznym dopingu gospodarze zwyciężą w tym meczu.Do dyspozycji Scolariego będą prawdopodobnie wszyscy zawodnicy,którzy wystapili przeciwko Polsce,a przede wszystkim C.Ronaldo,który strzela bramki ostatnio co mecz.Prasa takze zaczyna wywierac presje na swojej reprezentacji,tak wiec pora na przełamanie i zwyciestwo.


[center:c34ac716af]Typ:1 ⛔ [/center:c34ac716af]
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
Albania Holandia
bardzo ciekawy mecz to Albania - Holandia. Faworyzowani holendrzy latwo punktow nie zdobeda w pierwszym meczu Pomaranczowi okazali sie nieznacznie lepsi i wygrali a to za sprawa samobojczegop gola druzyny gosci. Wedlug mnie bardzo ciezko wytypowac wynik tego spotkania :mrgreen: 8)
 
swierdziu 0

swierdziu

Użytkownik
Moje typy:
Francja - Szkocja Typ 1 kurs 1.30
Szkoci zaraz za Francuzami w grupie B. Tracą tylko 1 PKT i myślę że Francuzi będą chcieli wygrać aby obronić 2 pozycję. Mają dobry bilans bramek ( 9:1 ) i myślę że powinni dobrze zagrać ten mecz , mają motywację. Ostatni mecz zremisowany z Włochami 0:0 jest dowodem na to że Francja jakoś sobie radzi , będą mieć przewagę własnego boiska więc mają trochę lepiej. Szkocja też gra ostatnio w miarę dobrze , wygrali 4 ostatni spotkania jednak myślę że to Francja będzie górą.

Bośnia i Hercegowina - Mołdawia Typ 1 kurs 1.30
BiH ( skrót :p ) myślę że Bośniacy będą potrzebowali zwycięstwa , Mołdawia jeszcze nie wygrała w tych eliminacjach meczu i nic na zwycięstwo się nie zanosi

Ukraina - Włochy TYP 2 kurs 2.00
trochę niepewny mecz , ale Włosi nie przegrali jeszcze w tych eliminacjach meczu ???? punktami goni ich Francja więc będą walczyć. Ukraina nie gra zbyt dobrze , myślę że Włosi wygrają ten mecz.

Mecz na inny kupon.
Norwegia - Grecja Typ 2 kurs 3.20
Zdziwił mnie tak wysoki kurs na Grecję , zajmują 1 pozycję , przegrali tylko z Hiszpanami , Norwegia nie pokazuje dobrej gry i myślę , że grecy wygrają.

Co myślicie o tych typach ??
 
irokez_adam 0

irokez_adam

Użytkownik
Portugalia - Serbia 1
Anglia - Rosja 1
Czechy - Irlandia 1

z tego co patrzyłem każda z tych drużyn co postawiłem musi wygrac i są ładne kursy
wcale nie muszą wygrać, są to faworyci, ale sam wiesz kurs nie zawsze prawdę Ci powie :jezora: najlepszym przykładem ostatni mecz Polski.

Chyba nie widziałeś ostatnich meczów Norwegi, w tym towarzyskiego z Argentyna.
Rozwiń swoją wypowiedź bo sam nie oglądałem żadnego ich meczu a wieczorem będę układał kuponik na jutrzejsze kwalifikacje więc może mi sie przyda twoja opinia. Jak to zrobię postaram się skrobnąć analizę.
 
tomek7 0

tomek7

Użytkownik
ja zdecydowalem sie na puszczenie dwoch kuponow:

Finlandia - Polska X2
Portugalia - Serbia 1

stawka 36,00 zl
EWK = 70,20 zl

Wydaje mi sie ze limit pecha Portugalia wyczerpala w meczu z Polakami i w najblizszym spotkaniu nie beda juz mieli problemow z rozbiciem defensywy gosci, ktorzy potrzebowali by sporego szczescia by wywiezc chocby punkt z rozgniewanej Portugali ;)

Polska natomiast wybiera sie na mecz z Finami. Napewno nie bedzie to spacerek dla naszych Orlow, ale wydaje mi sie ze tego meczu nie przegramy. Jak wszyscy dobrze wiemy najlepsza bronia Polski jest szybki i skuteczny kontratak a Finowie musza walczyc o zwyciestwo, tutaj dopatruje sie naszej szansy. W ataku pozycyjnym Finowie nie sa tak dobrzy jak Portugalia wiec ciezko bedzie im stwarzac sytuacje podbramkowe, w dodatku wsytapia bez Litmanena. Wraz z upływem czasu Finlandia bedzie musiala sie odkryc co nasi beda starali sie wykorzystac.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Na drugim kuponie zdecydowalem sie zagrac:

Anglia - Rosja 1
Turcja - Wegry 1
Ukraina - Wlochy (under 2,5)
Norwegia - Grecja 1X

Stawka 4,00zl
EWK 16,70zl

Jak zagrala oslabiona Anglia z Izraelem wszyscy wiemy (mi przy okazji zawali kupon bo gralem na nich under) Z Rosją rownież nie powinni miec problemow, tym bardziej ze przespali początek eliminacji.

Turcy natomiast przy fanatycznej publicznosci beda musielo wspiac sie na wyzyny swoich umiejetnosci zeby wciaz liczyc sie w gronie zespolow walczyacych o Euro. Mecz o tzw 6 punktow poniewaz Wegry depcza po pietach Turkom, gdzie indziej szukac punktow jak nie u siebie, w dodatku z zespolem ktory juz raz sie ogralo na wyjezdzie.

Ukraina - Wlochy, kolejny mecz druzyn sasiadujacych ze soba w tabeli. Ciezko bedzie Ukrainie przebic sie przez obrone Wlochow. Ci z kolei po strzeleniu bramki bede potrafili utrzymac zwyciestwo do konca. Stawka jest duza wiec nie wydaje mi sie by Wlosi po zbytnio odkrywali sie w tym spotkaniu.

Norwegia - Grecja, w pierwszym meczu skromne zwyciesto Grecji 1:0, teraz juz nie bedzie tak latwo bo graja na wyjezdzie z solidnym zepolem norweskim. Martwi mnie to ze Grecy podczas weekendu odpoczywali, jednak 1X powinno siąść.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
[center:f24568b817]Anglia - Rosja[/center:f24568b817]

A to mój drugi typ na jutrzejszy wieczór.Rosja w eliminacjach gra nadzwyczaj dobrze.Przed rozpoczęciem rozgrywek wydawało sie,ze o awans od początku do końca będą walczyc Anglia i o 2 miejsce Chorwacja z Rosją.Tymczasem Rosjanie pierwsze 2 mecze kwalifikacji zremisowali i potem 4 z rzędu wygrali.Następnie remis i znowu wygrana.To był klucz.Rosjanie znajdują sie obecnie na 2 pozycji w grupie E.Mają 2 pkt straty do prowadzących Chorwatów i pkt przewagi nad Anglią i również bardzo dobrze spisującymi sie reprezentantami Izraelu.Anglicy swoją 3 pozycje zawdzięczają m.in wpadką na własnym stadionie z Macedonia( remis 0:0) i słabymi występami na wyjeździe z Izraelem i Chorwacją.Oczywiście nie wspominam o zwycięstwach z takimi zespołami jak Andora,z która wszyscy jak do tej pory wygrali.Szczególnie widac,ze pierwsza częśc kwalifikacji była nieudana dla Anglii.Ostatnio wzięli sie ostro do pracy i widac efekty.3 zwycięstwa z rzędu 3:0 z nie najlepszymi drużynami,ale przynajmniej wygrywają pewnie i nie tracą bramek.Trzeba tez zaznaczyc,ze wśród tych &quot;słabych&quot; drużyn był też Izrael,który potrafił już sprawic niespodziankę nawet na wyjeździe,np z Rosją(1:1).Izrael zgromadził tyle samo punktów do Anglia,ale ma o 1 mecz więcej i w tej kolejce będzie pauzował.Patrząc prosto i logicznie-Anglicy mają szanse odskoczyc Izraelowi i jeżeli to uczynią zespół ten nie będzie miał już raczej okazji powrócic do czołówki,bo czekają ich mecze z Chorwacją i Rosją.Po drugie jeśli wygrają wyprzedzą Rosjan.Już niedługo czeka nas mecz Rosja-Anglia,wiec to bardzo dobra okazja,żeby nadrobic kilka punktów bo w ostatniej kolejce mecz Anglia vs. Chorwacja i jeżeli teraz nie wygrają,spotkanie z Chorwatami nie będzie miało już większego znaczenia.

[center:f24568b817]Typ:1 ✅ [/center:f24568b817]
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Proponuję odpuścić tą turę eliminacji i zagrać grubiej coś w weekend bo są dobre spotkania. Tutaj albo kursy, które ktoś nazwał dobrymi, a które są śmieszne - 1,2 do 1,5 albo mecze niepewne, nawet NO BET.

Przeglądałem opinie i typy i mam takie spostrzeżenia: też uważam, że bardzo cieżko będzie Holandii wywieźć trzy punkty z Tirany. Albania z roku na rok gra coraz lepiej, w jedenastce z Bałkanów jest kilku doświadczonych zawodników z zachodnich europejskich lig; w meczu z takim przeciwnikiem Albańczycy na pewno bedą mocno zdeterminowani.

Druga sprawa: żal osoby, który stawia na Grecję w konfrontacji z Norwegią. Wcale nie uważam, że Południowcy są bez szans, ale dzwienie się, że kurs tak wysoki to już przesada, bo kurs jest zdecydowanie za niski - typ na Norwegię good.

Ach tam, nie ma co pisać. Stawiajcie, lecz dużą kasę na tym mogą zgarną i tak tylko masterzy bukmacherstwa lub jacyś jednorazowi fuxiarze. Ja odpuszczam ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Proponuję odpuścić tą turę eliminacji i zagrać grubiej coś w weekend bo są dobre spotkania. Tutaj albo kursy, które ktoś nazwał dobrymi, a które są śmieszne - 1,2 do 1,5 albo mecze niepewne, nawet NO BET.
No i co z tego,ze w weekend są dobre mecze ? Piłkarze po jutrzejszych meczach beda zmeczeni i za tydzien juz puchar UEFA i trenerzy mogą nie wystawiac pełnych składów,a nawet jak wystawią to zawodnicy nie muszą grac na maxa.Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia w tym temacie zwazanego z eliminacjami to sie nie wypowiadaj.

Post do usuniecia potem
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co do Portugalczyków to rzeczywiście mają oni ogromny potencjał , lecz od niepamiętnych czasów nie mają klasowej 9 . Teraz to już w ogóle posucha i to widać w ich grze. Stwarzają sytuację , lecz nie potrafią ich wykorzystać. Quaresma czy Ronaldo fajnie się kiwają lecz ostatnio nic drużynie nie dają . Deco też w troszkę słabszej formie . Do tego po kontuzji w Serbii wracają Żigić czy Vidić . Z drugiej strony Serbowie ostatnio grają totalną padakę i sądzę , że Portugalczycy wymęczą zwycięstwo w tym meczu . Tak samo również nie wyobrażam sobie porażki naszej drużyny w Helsinkach . W sumie z tych dwóch meczów dubelek ` 1.8 jest chyba do zaakceptowania .

Nie dobrze za to się dzieje u naszych południowych sąsiadów . I niespodzianki szukałby właśnie u nich . Ewentualnie u naszych braci z Ukrainy ;-) , bo Squadra Azzura gra też byle jak ( taka drużyna jaki trener ) a również absencje Pirlo , Gattuso czy Toniego mogą być kluczowe dla losów tej rywalizacji ...
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Turcja - Węgry
Po stracie punktów na Malcie, Turcy podejmują u siebie Węgrów. Po tym remisie sytuacja Turków w Grupie C jest nieciekawa... Tym bardziej do środowego spotkania powinni podejść bardzo poważnie. Co więcej mają przed sobą dwa spotkania z potencjalnymi kandydatami do awansu: Grecją i Norwegią. Ich najbliższy przeciwnik uzbierał na razie 9 pkt i według mnie nie powinien ugrać wiele na tureckiej ziemi. Jeśli chodzi o przebieg ostatniego spotkania z Maltą, to (co nie powinno być większym zaskoczeniem) Turcy zdecydowanie dominowali, choć w niektórych momentach (po prostu) zlekceważyli przeciwnika. Myślę, że w najbliższym meczu będzie inaczej i trzy pkt zostaną w Stambule.
Typ: 1 Kurs: 1.40 || Bukmacher: Bwin

Hiszpania - Łotwa
Niech tylko Hiszpania spróbuje to przegrać. ;-) Mam nadzieję, że to już koniec upokorzeń i na Nuevo Carlos Tartiere w Oviedo? ;-) gospodarze zdobędą trzy pkt. Kurs na zwycięstwo jest bardzo niski więc zachęcam granie na over. Łotwa pokazała już, że potrafi grać w piłkę, a w ostatnim meczu pokonali Irlandię. Dzięki temu sytuacja Hiszpania jest lepsza niż przed sobotnim spotkaniem. Aragones nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje. Według hiszpańskiej &quot;Marci&quot; Aragones przez całą pierwszą połowę rwał włosy z głowy, patrząc co wyczyniają i jakie popełniają błędy jego podopieczni. Pozostaje mieć nadzieję, że Hiszpanie odrobili lekcję z soboty i (w końcu) zaimponują skutecznością.
Typ: over 2,5 Kurs: 1.45 || Buk: Bwin
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No i co z tego,ze w weekend są dobre mecze ? Piłkarze po jutrzejszych meczach beda zmeczeni i za tydzien juz puchar UEFA i trenerzy mogą nie wystawiac pełnych składów,a nawet jak wystawią to zawodnicy nie muszą grac na maxa.Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia w tym temacie zwazanego z eliminacjami to sie nie wypowiadaj.
O kurdeee. Jeśli byłbym człowiekiem Twojego pokroju to zbluzgałbym Cię okrutnie... Człowieku - kto tu nie ma czegoś mądrego do gadania?? No tylko Ty !!
Sytuację, którą będziemy mieć w lidze (zmęczenie piłkarzy) można przecież tylko i wyłącznie wykorzystać !! Nie trzeba zawsze grać na tych najlepszych. Ten weekend to doskonała pora na niespodzianki - porażki, remisy faworytów.
Posiedź raz nad typami, przeanalizuj coś a nie graj &quot;po kursach&quot;. Pozdro pomimo wszystko.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
No i co z tego,ze w weekend są dobre mecze ? Piłkarze po jutrzejszych meczach beda zmeczeni i za tydzien juz puchar UEFA i trenerzy mogą nie wystawiac pełnych składów,a nawet jak wystawią to zawodnicy nie muszą grac na maxa.Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia w tym temacie zwazanego z eliminacjami to sie nie wypowiadaj.
O kurdeee. Jeśli byłbym człowiekiem Twojego pokroju to zbluzgałbym Cię okrutnie... Człowieku - kto tu nie ma czegoś mądrego do gadania?? No tylko Ty !!
Sytuację, którą będziemy mieć w lidze (zmęczenie piłkarzy) można przecież tylko i wyłącznie wykorzystać !! Nie trzeba zawsze grać na tych najlepszych. Ten weekend to doskonała pora na niespodzianki - porażki, remisy faworytów.
Posiedź raz nad typami, przeanalizuj coś a nie graj &quot;po kursach&quot;. Pozdro pomimo wszystko.
Jak tytul tematu wskazuje, typuje sie mecze eliminacyjne, wiec raczej na prawde nic madrego do tematu nie wniosles piszac, zeby odpuscic granie jutrzejszych meczy. Co do Holandii, to wlasnie jest to dla mnie jeden z najpewniejszych typow na jutro. ME wchodza powoli w ostateczna faze i tutaj potkniecia sie juz nie moga zdarzac takim druzynom jak chociazby Holandia, ktora musi wygrac, bo ma przed soba Rumunie a za plecami wciaz Bulgarow ktorych pokonala, no wlasnie pokonala, wiec chyba nie straca tego co zyskali przed paroma dniami. Bulgaria natomiast gra z cieniutkim Luksemburgiem, ktory zbiera baty od kazdego w swojej grupie wiec kolejne 3pkty Bulgarzy beda mogli sobie dopisac do swojego konta. Moim zdaniem Holendrzy wygraja, czy po zacietym meczu czy nie ale wygraja.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Co sądzicie na temat tych meczy ?? prosze o opinie głebsze

Finlandia - Polska 2 2.40
Norwegia - Grecja 1 2.00 ??
Czechy - Irlandia 1 1.65
Ukraina - Wlochy 2 2.05 ??
Anglia - Rosja 1 1.50
Francja - Szkocja (+1.5) 2 1.85
Hiszpania - Lotwa(ov2,5) 2 1.45

Finlandia - Polska 2 2.40
Polska nie jest w dobrej formie z Portugalią tylko remis. Teraz już każde spotkanie jest jak finał wiec Polacy niemogą pozwolić sobie na podcięcie. Myśle że Finom podołają i to będzie ciekawe widowisko. W poprzednim spotkaniu Polacy dostali 1:3 od Finlandi więc teraz mają co odebrac, na własnym boisku odebrano im 3 pkt teraz oni muszą zrobić to samo w Helsinkach. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Leo Beenhakker &quot;Nie wszyscy piłkarze są przygotowani do rozegrania dwóch trudnych meczów na międzynarodowym poziomie w ciągu czterech dni. Dlatego szansę dostaną ci bardziej wypoczęci&quot; &quot;Skład jest gotowy&quot;. Więc wszystko jasne ????
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Spotkanie : Islandia vs Irlandia Płn.
Typ : Irlandia Płn.
Kurs : 2.65
Buk : Betsson
Analiza : Ciekawe spotkanie w ramach kwalifikacji do Euro 2k8 - o godzinie 20:05 Islandia będzie gościć Irlandczyków. Dla gospodarzy będzie to mecz o &#39;pietruszkę&#39; lecz dla przyjezdnych szansa na przybliżenie się do upragnionego awansu. Islandia zajmuje 6 miejsce - wygrała 1 spotkanie (właśnie z Irl. Płn. ;) ), 2 zremisowała i 5 przegrała. Irlandia natomiast ma 5 zwycięstw, 1 remis i 2 przegrane i realne szanse na awans. Jednak aby zająć miejsce miejsce premiowane awansem, będą musieli ostro powalczyć i liczyć na szczęscie przeciwników. Ostatnie 4 spotkania - wyjazdowe z Islandią, Szwecją i Hiszpanią oraz u siebie z Danią. Przeciwnicy z wyższej półki, nawet Islandia (117 miejsce w rankingu FiFA) jest groźna u siebie co udowodniła w meczu z Hiszpanami remisując 1:1. Dla Irlandczyków jutro jest możliwy tylko jeden scenariusz - 3pkt. Po wpadce w Łotwie, to spotkanie musi zostać wygrane, później tylko mocniejsze drużyny (choć nie stoją na straconej pozycji, Irlandia u siebie ograła Szwedów i Hiszpanów :p ). Cała Irlandia liczy na Davida Healy&#39;ego (The Hobbit ;) ) - napastnika Fulham, który zaaplikował w tych eliminacjach przeciwnikom aż 11 goli (w tym hattrick z Hiszpanami i double z Szwedami :p ). W pierwszym meczu tych drużyn niespodziwanie wygrała w Irlandii - Islandia 3:0, jednak był to początek eliminacji i jak w przypadku Polaków, mam nadzieję że był to wypadek przy pracy i jutro się odegrają ;) W kwalifikacjach do MŚ 2k2 Irlandia wygrała u siebie 3:0 i przegrała na wyjeździe 1:0. Jutro stawiam na 1:0 dla Irlandi i wyrównanie bilansu. Under jak najbardziej.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: Norwegia - Grecja [2-2] ⛔ ⛔
typ: 1
kurs:2.1
Bet-at-home
Analiza: spotkanie na szczycie [czy w jego okolicach ] grupy C. Lider przyjeżdża z bilansem 6-0-1 i 18 punktami. Jedyna przegrana to z Turkami u siebie. Bramkowo nie jest już tak słodko bo 12-5 co oznacza że nie jest to bardzo bramkostrzelna drużyna [malta 1-0...] Norwegia bilans ma 5-1-2 o jeden mecz więcej rozegrany i 2 punkty straty więc jednym słowem nie jest najlepiej. Zwłaszcza że turcja [12 pkt] gra z węgrami i 3 punkty raczej im nie uciekną. Norwegia ten mecz musi wygrać zwłaszcza że jeszcze zagra z Bośnią na wyjeździe i z Turcją [co zapewne zadecyduje o awansie] u siebie. Norwegowie strzelają dużo bramek [bilans 18-6] ale trudno będzie im się przedrzeć przez obronę Greków - typuje tu zwycięstwo gospodarzy po ciężkiej walce i mało bramek. Dla mniej odważnych 1X ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ukraina - Włochy
typ 2
kurs 2,00



&quot;Meczem ostatniej szansy&quot; - tak nazywany jest ten mecz we Włoszech. Jeżeli Włosi nie wygraja tego meczu to możemy ich nie zobaczyć w Euro 2008 a jak wiemu dla mistrzów świata byłaby to katastrofa. Czy ktoś wyobraża sobie inny wynik meczu niż zwycięstwo mistrzów świata w tym meczu ? Na Ukrainie mecz ten ma szczególną wartość ponieważ w pierwszym starciu między tymi zespołami w eliminacjach do Euro padł wynik 2-0 dla Włochów. Czy wynik ten powtórzy się dnia dzisiejszego ? Z kadry Ukrainy jak i również gazet sportowych na Ukrainie dochodzą wieści iż gwiazda reprezentacji oraz drużyny AC Milan - Shevchenko nie jest w 100% gotowy na mecz. Jak sam powiedział mentalnie jak i fizycznie nie jest przygotowany na środowe spotkanie i nie wiadomo czy będzie on grał całych 90 minut meczu. Niewątpliwie jest to strata wartości jaką prezentuje nasz wschodni sąsiad. Z kadry włoskiej napewno nie zobaczymy Toniego (ktorego zastapi rowniez utalentowany Iaquinta), weterana Gattuso (którego zastąpi Ambrosini) oraz wątpliwy występ jest włoskiego dfensora Zambrotty. Czy to może powstrzymać drużynę prowadzoną przez Donadoniego?

Napewno o wygrana w Kijowie będzie bardzo ciężko, ale po meczu z Francją dla gwiazd włoskiego futbolu nie pozostaje nic innego niż zgarnięcie 3 punktów jeżeli chcą wystąpić w Euro 2008. Aktualnie Włosi plasują się na 3 miejscu w tabeli ze stratą 1 punktu do Szkocji oraz 2 punktów do Francji. Gonią ich Ukraińcy którzy mają dodatkowy mecz do rozegrania i jakakolwiek strata punktów może się przyczynić do tego że Ukraina dogoni ich na 1 punkt lub nawet wyprzedzi w tabeli przy ewentualnej porażce reprezentantów z południa. Dla mnie osobiście trudno jest wyobrazić sobie mistrzostwa Europy bez aktualnych mistrzów świata. Problemy ze składem w drużynie Włoskiej nie będą miały kluczowego znaczenia ponieważ reprezentacja ta ma szeroką game gwiazd którzy w każdej chwili zdolni są jedną akcją zadecydować o losach spotkania. Ja widze tylko jeden wynik w tym meczu - 3 punkty trafiają dzisiaj do &quot;przyjezdnych&quot;.


1-2 ✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Portugalia-Serbia
Cristiano Ronalado strzeli bramkę
2,75
Expekt


W dzisiejszym meczu miedzy Portugalia a Serbią roztrzygnie sie ktora z drużyn może powoli odpuszczać sobie walkę o awans jesli Serbowie przegrają już praktycznie mogą grać o nic.Faworytem tego emczu jest oczywiscie Portugalia,Serbia w weekend zaledwie bezbramkowo zremisowała z Finladnią widać że Serbowie w ataku mają licho.Portugalia jak dobrze wiemy zremisowała z Polska 2:2.Stracone dwa ogle w meczu z Polakami były pierwszymi straconymi bramkami przez Portugalie na swoim stadionie w Eliminacjach.Nie sadze aby Serbowie strzeli gola a Portugalczycy dzis pokazą swoją siłę.W meczu z Polską szalał Ronaldo który jest świetnym zawodnikiem w meczu z Polską strzelił gola i trafił w poprzeczke stwarzał olbrzymie zagrożenie pod bramką rywali dzis myśle ze bedzie podobnie i Cristiano Ronaldo strzli bramke i Portugali wygra bez problemów.Mój typ C.Ronaldo strzeli gola.
 
swierdziu 0

swierdziu

Użytkownik
Portugalia-Serbia
Cristiano Ronalado strzeli bramkę
2,75
Expekt


W dzisiejszym meczu miedzy Portugalia a Serbią roztrzygnie sie ktora z drużyn może powoli odpuszczać sobie walkę o awans jesli Serbowie przegrają już praktycznie mogą grać o nic.Faworytem tego emczu jest oczywiscie Portugalia,Serbia w weekend zaledwie bezbramkowo zremisowała z Finladnią widać że Serbowie w ataku mają licho.Portugalia jak dobrze wiemy zremisowała z Polska 2:2.Stracone dwa ogle w meczu z Polakami były pierwszymi straconymi bramkami przez Portugalie na swoim stadionie w Eliminacjach.Nie sadze aby Serbowie strzeli gola a Portugalczycy dzis pokazą swoją siłę.W meczu z Polską szalał Ronaldo który jest świetnym zawodnikiem w meczu z Polską strzelił gola i trafił w poprzeczke stwarzał olbrzymie zagrożenie pod bramką rywali dzis myśle ze bedzie podobnie i Cristiano Ronaldo strzli bramke i Portugali wygra bez problemów.Mój typ C.Ronaldo strzeli gola.
Masz racje C.Ronaldo gra dobrze i też spodziewam się że dziś trafi gola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom